FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 677.049
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
offline
Re: FIFA 21
crorockycro kaže...
PeroMilic03 kaže...

Tim,da li valja Kounde Tots umjesto Varana? Toliko imam coinsa?

Lucas in game ide napolje ,ulazi Olmo. Prelazim u 4312.

 Valja, meni je Kounde zamijenio Varanea.

 Hvala.

15 godina
offline
FIFA 21

Jebeni Andre mi dođe u garantiranom totsu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Jebeni Andre mi dođe u garantiranom totsu.

 Tots ligue 1, tots row, i jedan ultimate pack kojem je packluck očito bio 0.00001%

15 godina
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...

 Tots ligue 1, tots row, i jedan ultimate pack kojem je packluck očito bio 0.00001%

Ma užas. Kraj igre je iza ugla a i dalje nam ništa ne daju. U tots row sam dobio nekog španjolca iz 2 španjolske lige ratinga 89

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Opet mali upgrade

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...
movie kaže...

Jebeni Andre mi dođe u garantiranom totsu.

 Tots ligue 1, tots row, i jedan ultimate pack kojem je packluck očito bio 0.00001%

Ja dobio Yilmaza i onda mi vrag nije dao mira nego složim talijansku ligu za ultimate pack i onda mi ga stave na suho po ne znam koji put.

Kao da me tjeraju da prekinem igrat?!

 

[19xx] 4ntraks
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Napravim u zadnjih par dana 20ak ovih ligue1 upgrade paketa, dođe mi samo Fonte. Malo prije složim zadnjih pet i uleti WBY. 😃

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Knappa89 kaže...

Napravim u zadnjih par dana 20ak ovih ligue1 upgrade paketa, dođe mi samo Fonte. Malo prije složim zadnjih pet i uleti WBY. 😃

 500 rare gold igrača sam potrošio, nijedan tots, jedno 25 vollanda, manje od 10 walkouta. Strašno

 

Svejedno bi si složio francuze, morat ću se snać još. Samo moram odlučit, hoću li kupit mbappea rare gold umjesto tots Benza i šparat za tots Bambu, ili kupit za manje love Neymara i Mbappea oba rare gold... 

15 godina
offline
FIFA 21

Neću se citirat, složio sam si francuze za ovu wl, po volji. Potrošio sam sve foddere sad, i sve rare gold igrače, al nema veze, pace whores naprijed, mrcine nazad pa ćemo vidjet kak će bit

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Mic_zap kaže...

Opet mali upgrade

Burkica koji rang postizes u wl? Imas Arsenalovca na profilu i nick koji bi meni pasao pa gledam kaj je ovo hahaha

Arsenal4ever
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Hahahah i to starog Arsenalovca, trebao bi promjeniti
Ovisi kako ozbiljno shvatim/imam vremena se posvetiti, variram između 17 do 22 pobjede
Ovaj vikend sam se zaustavio na 17, nije mi se igralo nakon par pivi sa frendovima hahahah
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.6.2021 10:30 (Mic_zap).
9 godina
offline
FIFA 21

Vratio se Futu malo za ljeto. :D

 

ima li tko preporuku za formacije i taktike jer me mlate u WL kao da sam penzioner.

 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Mic_zap kaže...
Hahahah i to starog Arsenalovca, trebao bi promjeniti
Ovisi kako ozbiljno shvatim/imam vremena se posvetiti, variram između 17 do 22 pobjede
Ovaj vikend sam se zaustavio na 17, nije mi se igralo nakon par pivi sa frendovima hahahah

 U dobro ti onda ide. Ja se vrtim blizu 17 pobjeda, a isto kad mi se neda ili nemam vremena stanem na 11 tek tolko da imam bodova za iduci vikend. Sad me motivira kaj cekam Vieiru i onda cu prijeci sa cupavih na celavu ekipu. Tak se glupiram sa postavama jer me to drzi u igri hahaha. 

Arsenal4ever
15 godina
offline
FIFA 21

Odradio sam 25 kojekakvih upgrade packova. Najbolja kartica koju sam dobio je milinković savić u 83+ sbc rating 85. Sve ostalo maksimalno ocjena 83. Neda mi se više slagati. Izgubim cijelo jutro za ništa.

 

SBC Dembele za milju? Pa ne znam baš da bih dao. Kartica izgleda ok, ali i milja izgleda ok, pogotovo u ovoj fazi igre.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.6.2021 19:29 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Sad sam odigrao tekmu zivota. Grindam Lanzinia. Izadje mi opak tim. Velim da uteknem ali nesto mi ne dade.

Nakantam ga 5:1. Pustim na kraju da zabije jedan. 

Cak je Lucas Moura,gold zabio 3 kom.

Bice Lanzini dobar " folder " hahaha. 93 ocjena.

Kupio sam danas Bev 250, mozda i batalim Fifu za ovu sezonu. Steta ljeti biti doma.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.6.2021 22:15 (PeroMilic03).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

U koji se je kurac ova igra pretvorila, pa to je kaos. Cancel kurci palci, svi zivi ih koriste... igraci trokiraju oko tog poteza. Sad tekmu koju sam izgubio. TOTS Neymar, TOTS WBY, neka verzija Mbappea... koja je to picka materina bila, cirkus jbt. Neymar se teleportira po terenu, Mbappe kad napravi nutmeg, to je ravno ispaljivanju iz pistolja. Cancel pizdarije sa WBY su nesto najgore kaj postoji, ti tom igracu uzmes loptu, al odma u momentu je nazad k njemu. 

 

Koji shitshow od ''nogometa''. Pa da mi je 15x dobit TOTS Neymara, Mbappea, PIM Gullita ili nekog... ko normalan uziva u ovom govnu.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Pusti totse, ikone ove one. Slozi si Hrvate i deri do finala hehe. 

Arsenal4ever
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Mix99 kaže...

Pusti totse, ikone ove one. Slozi si Hrvate i deri do finala hehe. 

Dobio sam Di Mariu TOTS u onom guar. igram ga i cudo mi je. Igram Mullera TOTS, Coman TOTS. Pola ekipe ih ne zeli vidjet. Imam Tapsobu i Lacroix na stoperima. Ekipa je bas po mom gustu. Na klupi su Mbappe, FUTB Renao Sanches, Klaiber... svi ''meta'' su na klupi jer me boli kurac za metu. Al' ne volim kad netko radi bedaka iz mene, lik se ne krece bez skill movea jbt led. Nekad je skill move bio milina za vidjet, jer ga u pravilnoj egzekuciji napravis fenomenalnim. A ne sad da nema uopce mogucnosti pogreske u spajanju comboa. Mlatis kaj god hoces.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Zato ja sve basic kad mi se te skillove nikad neda nauciti hahaha. Ovu fifu sam napredovao u obrani, a iducu cu raditi na napadu. I dalje sam u 3. ligi ne znam ni sam kako hahaha. 

Arsenal4ever
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Ma ja sam na 2200 DR. Al je tlaka to igrat, to veze nema s mozgom.

Imam sad vremena, odlucim igrat WL. Ping 80-100. Kad bi mi tocno trebali igrat, ja ne znam. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Bukvalno nema lakih utakmica.
Tek kada si na 4 gola razlike u 80 minutu, pa da se kaže da si siguran.

Sad sam na 5-1 u wl, sve su bili noobovi, ali opet mora da se znoji za pobedu. Dovoljno je da zna namestiti 5-3-2 ili 3-5-2 i opizditi strong pass napred i to je sve.

Sad kad me ELO namesti, biću zadovoljan i sa silver 1. A opet nadam se da će i mene pogurati protiv boljih igrača :)

..i evo sad već dobar igrač, pobedim 3-2, a tačno drhtim. Previše je 30 utakmica za taj stres.
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.6.2021 16:52 (maxx3310).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 21

Jel mi može netko reć u čemu je kvaka sa ovim GOLD timovima? Čim vidim da me spoji s nekim tipom koji u momčadi ima sve gold igrače, znoj me oblije. Znači ili izgubim onako bez ispaljenog metka ili pobjedim jedva 4:3, 3:2 i slično, uvijek dobri igrači iza tih momčadi, jel se i vama to dešava ?

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
I meni deluje da gold rare timovi dobijaju neki boost, a ja hendikep. Ali mora biti i protivnik dobar, a i taj Gold rare tim je uvek meta koliko je god moguće.
Ima baš na Borasovom kanalu par utakmica gde se muči protiv gold ekipa.
15 godina
offline
FIFA 21

Kakvo spajanje i ovaj vikend....

Il me izbije iz cipela, ili sljedeću ja nekog izbijem

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Precudno ovo. Nekad ko da igram 1.pol protiv jednog lika, a 2. pol ko da netko drugi uzme joystick. Ili ono vidis da protivnik nije nesto, al mu igra pomogne da ti zabije 3 komada u kratkom roku i vrati ga unutra. Da se razumijemo dogodi se i meni da sam u egalu sa ljudima koji su puno bolji od mene, pa si ja kao mislim da igram dobro defenzivu hahaha. Mislim to nije koja tekma tako nego dosta cesto zapravo. Bas uzas. 

Arsenal4ever
 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 21

Svaki tjedan taj gameplay je sve gori... ringispil se sve brze vrti... odigram tri partije i na pragu sam epilepticnog napada. Uhvatio sam 11 pobjeda i ostalo mi jos 6 partija, mozda popodne probam uhvatiti 14ku. 

Evo dva interesantna iskustva sa ove WL. Krenem sa dvije pobjede, vec klince zajebavam da idem u profice 😁 Treca tekma... pazi ovo... prvih sedam napada dobijem sedam golova. Znaci nema na terenu nicega, obrana lovi ribe, veznjaci ih bacaju u more a napadaci se tope... gledam i ne vjerujem, vidim da nije sad da je frajer neki majstor... tap, u smiraj poluvremena mu skurim... niko meni ne zabija osam za redom... drugo poluvrijeme, expresno sam na 7:4... i onda krene opet jebanje u mozak sa premazom u zadnjim minutama... po sansama sam to mogao i dobiti ali peti gol ne ide nikako. 15 tekmi kasnije... poluvrijeme, pusim 4:0... prva dva gola u 10 minuta iz penala, i to kakvih, u oba slucaja nisam nista ni dirao... kazem si, e nema predaje, izmjene plus 442 i uvaljam frajeru 5 komada.. dva expresno, pa porcija promasenih zicera, pa opet dva, opet porcija zicera i u 89 mu ga smjestim... jebem im mater namjestenu, tip je vjerovatno plejku bacio kroz prozor... 

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Nedjelja prijepodne 13-2. 

Nedjelja poslijepodne 19-11. 

U zadnjoj tekmi vodim 3:1 do 84.minute kad igra sama radi penal, a debelo poslije sudačke nadoknade dobijem i odbijanac za 3:3 i kasnije poraz u produžetku. Vrh igra!!!

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.6.2021 17:48 (Knappa89).
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Mene su dva disconnect-a koštala gold 1, ali sam još sve odigrao do subote jer sam danas bio zauzet, na kraju krajeva, boli me k***, crvene nagrade iste, a u ovim paketićima, ako te posere, posere te, prošli tjedan sam dobio TOTS Di Mariu iz mega packa
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Ne vjerujem da ja ovo dalje igram. Isti kurac svaki put. Vodim 3-0, 3-1 iz nicega. Pocinje drugo poluvrijeme ja ne mogu prazan gol pogodit. Muller pogodi raslje prvo poluvrijeme, drugo zalijepi loptu sa 6m preko precke. Izgubim ovu utakmicu ni kriv ni duzan. Imam joystick u rukama a koda nemam. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Ne vjerujem da ja ovo dalje igram. Isti kurac svaki put. Vodim 3-0, 3-1 iz nicega. Pocinje drugo poluvrijeme ja ne mogu prazan gol pogodit. Muller pogodi raslje prvo poluvrijeme, drugo zalijepi loptu sa 6m preko precke. Izgubim ovu utakmicu ni kriv ni duzan. Imam joystick u rukama a koda nemam. 

 Svaka druga danas mi je ovakva... Sva sreća uhvatio sam g3 rano, pa se mogu prestat živcirat dalje

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice