FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.689
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

pa ne znam,na netu sam nasao klipove gde ljudi preko slabe konekcije osvajaju draftove bez pobede.ako neko zna jos nesto u vezi ovoga neka pise

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Pucko97 kaže...

pa ne znam,na netu sam nasao klipove gde ljudi preko slabe konekcije osvajaju draftove bez pobede.ako neko zna jos nesto u vezi ovoga neka pise

 Ma koja slaba konekcija kakvi bakarači. Imaš čit pack i kupiš si šta hoćeš. Platiš pošteno 30-50€ mjesečno i budeš bogotac fife, drafta, futa, čega hoćeš. Pc je rajčiteraj i navikneš se na to i oguglaš i što manje igraš modove gdje je to najizražnije, eto u futu je to draft jer je najbrži način do nagrada.

Meni je samo žalosno da igram friendlye za objective pa ekipa i tamo ima komplekse malogmozgaijošmanjepiše pa pali taj diskonekt čit i u faking frendli tekmi. To mi je vrh kretenizma tih jadnih kancerogenih morona koji plaćaju čiteve. Brate mili ak si baš toliki retard da ti to treba i u frendli tekmi za osvojit nekog tam igrača, onda si uzmi dugu 9ku, jeftina je i propucaj si čelo odmah. Sinoć u 10 tekmi, 2 morona, izađu van nakon starta tekme, i nakon 2-3sec meni izađe igra iz futa uz poruku da sam ja prekinuo

15 godina
offline
FIFA 21

Ovo govno De Gea ne bi obranilo penal da se pucalo do vikenda ali je zato uspio proslaviti protivničkog vratara.

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

poz,

igram SB na WC i kad dodjem do elite 3 dalje ne dobijam poene bez obzira na pobjedu ?

Je li to znaci da moram da igram na Leg.?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

poz,

igram SB na WC i kad dodjem do elite 3 dalje ne dobijam poene bez obzira na pobjedu ?

Je li to znaci da moram da igram na Leg.?

 Ograničen broj tekmi 40 vjerojatno si ispuca a i ne znam kako moš to igrat ja bi poludija 

3 godine
offline
Re: FIFA 21
Vladitor kaže...
PeroMilic03 kaže...

poz,

igram SB na WC i kad dodjem do elite 3 dalje ne dobijam poene bez obzira na pobjedu ?

Je li to znaci da moram da igram na Leg.?

 Ograničen broj tekmi 40 vjerojatno si ispuca a i ne znam kako moš to igrat ja bi poludija 

 Igram SB ,malo rivalse i malo Objective ....

3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Kad mi srce nije skoro stalo. 
Garantirani serie A tots, onaj drugi koji su jučer dali. 

 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Ponovno sam u igri. Došao danas PS5. Odigrao jednu tekmu i umro od smijeha. Za dobrodošlicu u 75+ packu kojeg sam dobio u objectivesima dobijem tots tadića. To je za dobrodošlicu kaj sam ponovno pokrenio igru a onda sam u prvoj tekmi dobio porciju jer sam zaboravio igrati. U par mjeseci što nisam igrao izgubio sam sav osjećaj za igru. Trebat će sada par dana da ponovno pohvatam sve ono što sam prije znao.

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 21
Knappa89 kaže...

Kad mi srce nije skoro stalo. 
Garantirani serie A tots, onaj drugi koji su jučer dali. 

 Sad bi djeca rekla presao si Fifu. :)

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Kad se sjetim prosle godine kako se duzi period rokalo sa ovim manijacima hehe. Sad se nadam sa bude nekaj dobro doslo od tots Francuza i da cu nesto dobiti iz packova posto se sacuvalo brdo toga. 

Arsenal4ever
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Vodis 5-0, igra skoro pa gotova. Evo njega iz podruma i TOTS Lukaku glavom zabija sa 16m :D. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

 

Samo dokaz kolko je ovaj community smijesan.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Igram za Kimpemble ,tu su me ljudi par puta rastavili na faktore.

Nema sanse da smo ista liga.

Jedva sam nagurao 4 pobjede veceras.

Opet neke lako pobjedim?

Dvojica ,trojica su me propisno nakantali po 7-8 razlike.

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 

Samo dokaz kolko je ovaj community smijesan.

 Sta se desilo pa ovako igraju ?je li to Esad Memic fk Zeljeznicar ?

12 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...
SimeKZ kaže...

 

Samo dokaz kolko je ovaj community smijesan.

 Sta se desilo pa ovako igraju ?je li to Esad Memic fk Zeljeznicar ?

Rijetko tko igra sa svojim accountom. To nitko ziv ne zna vise tko sa cijim igra i tko je uopce iza accounta.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
offline
FIFA 21

Sad me 2 x spojilo sa likom Zg pas mater.

Ima li ga ovdje? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Igranje ovog cirkusa na pc je vrh. Igram protiv turčina, kaljuža od gameplaya jer se moji vuku. Povedem 2-0, pauza+pauza, kancerogeno tursko smeće pali čit kakav još nisam vidio, 4 ispucavanja golmanom ravno ko svijeća na 25m na mbappea koji stoji 10m u ofsajdu i čeka loptu. 4 gola u 10min igre. Zatim uklizavanje s leđa na 16m, zadnji čovjek, sudac mu ne daje karton uopće. Altf4. Dabog da krepo svaki moron koji kupi i koristi čiteve u ijednoj igri.

 

I da, ak niste znali, liga sbc-ovi su zbuggani, nakon 12 riješenih, više ne možete nijedan dalje u istoj ligi jer se igra crasha na start meni. Nisam ih dugo slagao, danas krenem zbog packova, i crasha mi se u 2 lige. Odem na ea hq forum i imam šta i vidit. Kakvi faking moroni od izdavača igre, to nisu istine, cijela nauka je implementirat anticheat zaštitu u online igru, isto kao i ne sjebat nešto što je do prekjučer radilo bez greške od izlaska igre.

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.5.2021 12:15 (jopis).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...

Igranje ovog cirkusa na pc je vrh. Igram protiv turčina, kaljuža od gameplaya jer se moji vuku. Povedem 2-0, pauza+pauza, kancerogeno tursko smeće pali čit kakav još nisam vidio, 4 ispucavanja golmanom ravno ko svijeća na 25m na mbappea koji stoji 10m u ofsajdu i čeka loptu. 4 gola u 10min igre. Zatim uklizavanje s leđa na 16m, zadnji čovjek, sudac mu ne daje karton uopće. Altf4. Dabog da krepo svaki moron koji kupi i koristi čiteve u ijednoj igri.

 

I da, ak niste znali, liga sbc-ovi su zbuggani, nakon 12 riješenih, više ne možete nijedan dalje u istoj ligi jer se igra crasha na start meni. Nisam ih dugo slagao, danas krenem zbog packova, i crasha mi se u 2 lige. Odem na ea hq forum i imam šta i vidit. Kakvi faking moroni od izdavača igre, to nisu istine, cijela nauka je implementirat anticheat zaštitu u online igru, isto kao i ne sjebat nešto što je do prekjučer radilo bez greške od izlaska igre.

 Propast je PC. Sto je problem sa Turcima? Je li imaju dobre ,brze veze ili sto?  Koliko kontam to su Turci u Germaniji a ne Turci u Turskoj ?

Sinoc sam igrao sa likom ciji golman baci rukom loptu svom napadacu koji je 20 m od mog gola i lik,sam,jasno zabije bez problema.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.5.2021 14:05 (PeroMilic03).
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Sad sam sve vidia, dodaje se sa golmanom i petoricom nazad cilu utakmicu a o tome da zabije 2 gola ne znam ni ja kako necu ni pricat

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Sad sam sve vidia, dodaje se sa golmanom i petoricom nazad cilu utakmicu a o tome da zabije 2 gola ne znam ni ja kako necu ni pricat

 Takvih mi je 80% posto utakmica.

Al sad mi se počelo događat da mi protivnikov golman svaku utakmicu ima minimum 7 obrana. Svaku! Treba mi 18 šansi za zabit dva gola. Da ne pričam o tome da uredno svaku wl imam 3,4 poraza gdi protivnik kolko puta dođe u mojih 16 metara tolko i golova zabije i odnese pobjedu. 

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ovaj lik je cudo. Ja ga dobio u pickovima od wl i kad udje sa klupe drma sve redom. 

Arsenal4ever
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Mix99 kaže...

Ovaj lik je cudo. Ja ga dobio u pickovima od wl i kad udje sa klupe drma sve redom. 

 Izgleda ko Bruno Fernandes. Trebo bi mazat. 

 

Ne znam kako vama, ali meni ovaj TOTS nekako generican. Dok usporedis TOTS u svim ligama kaj su izasle, doslovno dodes na to da imas 2-3 igraca koji su meta i sve ostalo je genericna podjela ocjena i popunjavanje prostora. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
Mix99 kaže...

Ovaj lik je cudo. Ja ga dobio u pickovima od wl i kad udje sa klupe drma sve redom. 

 Izgleda ko Bruno Fernandes. Trebo bi mazat. 

 

Ne znam kako vama, ali meni ovaj TOTS nekako generican. Dok usporedis TOTS u svim ligama kaj su izasle, doslovno dodes na to da imas 2-3 igraca koji su meta i sve ostalo je genericna podjela ocjena i popunjavanje prostora. 

 no shit sherlock

15 godina
offline
FIFA 21

Toplo hladno mi je igra cijeli dan danas i jučer. Ili guzim ili me guze. I sad igram prvu na nož, 3-3, čistu loptu imam u nogama u obrani, DODAJEM na beka, protivnik natrčava ko sivonja na mene, ja sam dodao loptu već na beka, on radi tackle na ovog cb-a u natrčavanju, pada, lopta kod mene u nogama opet, PENAL. Zadnjih 5 min igre. Altf4 instantno. Kakav jebeni penal, mene lome, uklizavaju na 5-10-20m nebitno, bez kartona, rade ono povlačenje za dres s leđa, ništa nikad. Ja imam loptu u nogama, retardinjo tacklea po meni i penal!?!?!? Nabijem i njih i njihovu retardaciju od igre. Da ne spominjem igranja rukom i namjerna vraćanja lopte nogom golmanu bez indirekta suđenog ikad. Nogometna igra, aha. Smeće prokleto.

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Ne dadose Liga 1 SB Totsa?Kimpembea sam pokupio.

Ili ce danas ?

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.5.2021 6:52 (PeroMilic03).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Evo ga opet, lagani Mislav

Arsenal4ever
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Mix99 kaže...

Evo ga opet, lagani Mislav

 Moj najdraži jocker s klupe je dobio tiptop karticu, možeeee

Sad mogu konačno onog zadnjeg narančastocrnog prodat

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Mozda probam malo ekipicu sa ovog prostora. Nemam bas nesto love, pa nebi puno trosio. 

Arsenal4ever
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Tim,da li valja Kounde Tots umjesto Varana? Toliko imam coinsa?

Lucas in game ide napolje ,ulazi Olmo. Prelazim u 4312.

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

Tim,da li valja Kounde Tots umjesto Varana? Toliko imam coinsa?

Lucas in game ide napolje ,ulazi Olmo. Prelazim u 4312.

 Valja, meni je Kounde zamijenio Varanea.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice