FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 675.983
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
Mic_zap kaže...

Nakon 8 godina igranja, stigla je prva ikona iz klasicnih paketica.

 Stvarno je nevjerovatno da netko igra 8g ili ko movie jos duze i da nije ikone iz paketa vidio. Samo dokaz kolko je igra smijesna kaj se tih stvari tice. 

 

Ja se stvarno mogu pohvalit da sam dobio ikone unazad par godina, svake godine jedna. ADP, Zanetti, Stoickhov x2. 

 Ja recimo igram od 2012. i nisam ikone vidio nikad... Istina, na PC-u ih nije ni bilo do prije par godina ako se dobro sjećam...

12 godina
offline
Re: FIFA 21
MBuda kaže...
SimeKZ kaže...
Mic_zap kaže...

Nakon 8 godina igranja, stigla je prva ikona iz klasicnih paketica.

 Stvarno je nevjerovatno da netko igra 8g ili ko movie jos duze i da nije ikone iz paketa vidio. Samo dokaz kolko je igra smijesna kaj se tih stvari tice. 

 

Ja se stvarno mogu pohvalit da sam dobio ikone unazad par godina, svake godine jedna. ADP, Zanetti, Stoickhov x2. 

 Ja recimo igram od 2012. i nisam ikone vidio nikad... Istina, na PC-u ih nije ni bilo do prije par godina ako se dobro sjećam...

 Tako je. Bile su ekskluziva za Xbox ako se ne varam.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Benzzz

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Benzzz

 DUMFRIEEEEEEES. 


Necu ni stavljat sliku.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 21

Odradio marquee, najbolja kartica higuain. Znači završava ovaj rođendanski promo i ja sam dobio malo žešću karinu a sve sam odradio sbc što su nudili u tom periodu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Odradio marquee, najbolja kartica higuain. Znači završava ovaj rođendanski promo i ja sam dobio malo žešću karinu a sve sam odradio sbc što su nudili u tom periodu.

 Isto taman, plus ovaj FB SBC, najbolji Carvajal 86...

 

EDIT: Stvarno je žalasno kada vidis da ima packova po 2000 Pointsa s vjerojatnoscu promocije 4.9%, ako uzmes u obzir da je 12000 pointsa 800 kuna stvarno nisu normalni

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.4.2021 20:19 (crorockycro).
15 godina
offline
FIFA 21

Evo i party baga. Konačno nešto dobro, ako si oko iskopam. Ono, bar da mi daju neku karticu ratinga 87/88 pa da je mogu iskoristiti u nekom sbc. Ja dobijeg govno za koje sam morao dati isto takvih 9 kartica.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.4.2021 20:22 (movie).
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 21

Osladio sam se Toreirom 85 LB u parti tasnici. Pomislim si, ok, moglo je i gore. Tesko. 😆😁

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Mislim da sam ipak ja pobjednik u party bagu večeras.

Nekakav uefa napadač iz bundeslige rejtinga 83 HAHAHAHAHAHAHHA

Pa krv ti jebem... šta sam sve ubacio u taj SBC da dobijem 83 karticu.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Stvarno sam se odupirao party bagu i pokleknem na kraju eh..

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Ova igra postaje teski IQ test, kojeg redovito napisemo za 40 poena.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Ja sam extra prošao u party bagu, još mi se zgličalo otvaranje, pa mi je nakon 15sec crnog ekrana samo iskočio ovaj batica.

E sad, drugi par opanaka je što kraj Ronalda i Butre nema šta tražit u momčadi, al jebg, neka ga, bolji je nego sva govna do sad u party vrećicama koja sam dobivao.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 21

Uletio 90 Papu Gomez u Party bagu. Ajde bar nesto. 

 
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21

Jos uvijek nisam dobio Messia ili Ronalda, dobio sam po par totya, ali nikada njih, od tih vrhunskih igraca kroz povijest jedino redovito Neymara dobijem, ali ovu dvojicu nisam dobio nikada.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
Mic_zap kaže...

Jos uvijek nisam dobio Messia ili Ronalda, dobio sam po par totya, ali nikada njih, od tih vrhunskih igraca kroz povijest jedino redovito Neymara dobijem, ali ovu dvojicu nisam dobio nikada.

Igram fut od fife 12. Svake godine do sada imao sam 2000+ utakmica. Nikada do ove godine dok nisam prestao igrati nisam dobio TOTY karticu. Ovo mi je prva u karijeri koju sam dobio. Vrijedila je 1.7 milja. Jednom sam dobio Ibru kada je vrijedio oko 4 milje i jednom SIF Neymara kada je vrijedio oko 7 milja. Sve to je bilo prije ovog ograničavanja cijena. Od kako su ograničili cijene nisam dobio karticu iz top 10 kartica u igri. Naravno iconu nisam nikada do sada dobio u packu. Kad te neće, neće.

3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
😂😂kada te nece nece te a dobio si igraca od 7mil😂😂ocito ti je 7mil sitnis😂😂
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
😂😂kada te nece nece te a dobio si igraca od 7mil😂😂ocito ti je 7mil sitnis😂😂
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Ivanx13 kaže...
😂😂kada te nece nece te a dobio si igraca od 7mil😂😂ocito ti je 7mil sitnis😂😂

Očito nisi igrao fut kada su se igrači prodavali bez ograničenja cijene. U to vrijeme je svaka malo bolja kartica bila blizu milje. Rare Ibro je bio kako kad od 4 do 6 milja. Daj mi danas pokaži koja rare kartica košta 2 milje? Tada si došao do kraja fife a da nisi u momčadi imao 3 IF kartice jer si ih nisi mogao priuštiti. Danas već u 11 mjesecu većina nas ima sve IF kartice u momčadi ili neku od obojanih. U to vrijeme sam imao jednu ili dvije tots kartice u momčadi a danas imam kompletan tots dvije lige.  Ako se ne varam ograničenje cijena su stavili u fifi 14? Stoga je neprimjereno uspoređivati ondašnje cijene i ove današnje. Igram fut od fife 12 i daj zamisli u to vrijeme sam dobio jednog ibru i jednog neymara i nakon toga nikada ništa do ove godine i toty daviesa. S druge strane imaš ovdje na grupi bar dva lika koju su ovu fifu dobili preko 15 milja u karticama. To ti je kao u ono vrijeme da si dobio 70 milja. Ako ne vjeruješ neka ti šime kaže jer smo zajedno igrali u to vrijeme fut. Bio sam kao malo dijete sretan kada sam skupio 800k za rare aguera. Ne mogu se sjetiti onog brtazilca što je i MC igrao desnog bočnog, rare kartica mu je bila oko 500k coinsa. Jebeni lloris rating 87 je koštao preko 300k coinsa.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
Ivanx13 kaže...
😂😂kada te nece nece te a dobio si igraca od 7mil😂😂ocito ti je 7mil sitnis😂😂

Očito nisi igrao fut kada su se igrači prodavali bez ograničenja cijene. U to vrijeme je svaka malo bolja kartica bila blizu milje. Rare Ibro je bio kako kad od 4 do 6 milja. Daj mi danas pokaži koja rare kartica košta 2 milje? Tada si došao do kraja fife a da nisi u momčadi imao 3 IF kartice jer si ih nisi mogao priuštiti. Danas već u 11 mjesecu većina nas ima sve IF kartice u momčadi ili neku od obojanih. U to vrijeme sam imao jednu ili dvije tots kartice u momčadi a danas imam kompletan tots dvije lige.  Ako se ne varam ograničenje cijena su stavili u fifi 14? Stoga je neprimjereno uspoređivati ondašnje cijene i ove današnje. Igram fut od fife 12 i daj zamisli u to vrijeme sam dobio jednog ibru i jednog neymara i nakon toga nikada ništa do ove godine i toty daviesa. S druge strane imaš ovdje na grupi bar dva lika koju su ovu fifu dobili preko 15 milja u karticama. To ti je kao u ono vrijeme da si dobio 70 milja. Ako ne vjeruješ neka ti šime kaže jer smo zajedno igrali u to vrijeme fut. Bio sam kao malo dijete sretan kada sam skupio 800k za rare aguera. Ne mogu se sjetiti onog brtazilca što je i MC igrao desnog bočnog, rare kartica mu je bila oko 500k coinsa. Jebeni lloris rating 87 je koštao preko 300k coinsa.

 Onaj pocetak FUTa je bio krvav. Imao si division i to je to. 12k coinsa i doslovno farmaj. IF je bio kao danas PIM R9 a neke od rare gold kartica jos gore od R9. Iskreno, nakon ovog svog govna kaj danas imamo, odmah bi potpisao da se vratimo u ta vremena kad su TOTW kartice imale smisla a non rare igraci nisu bili fodder ili danas cak discard value. 

Tada smo igrali u pink slipse. Jer si na market mogao postaviti igraca i onda kliknut offer trade i staviti kaj god si htio. Sjecam se da sam u nekoj grupi na fejsu, mozda cak i danasnja FBC skupljao TOTS igrace kao nista. Kompletnu Bundesligu TOTS i Seria A TOTS sam imao samo kroz pink slipse. Tada sam imao vremena pa je 1500-2500 tekmi godisnje bio goli kurac. TOTS Manduzkic i Robben su bili ubojice. Jedna dobra vremena kad je vecina nogometnih stvari radila. Tipa, ako imas TOTS Mandzukica u napadu gol glavom je doslovno formalnost. Robbenov finess takoder. Igrao si kako si htio i pucao te kurac za nekog na YTu o cemu on trkelja. 

Danas nazalost imamo govno od igre, govno od communitia i govno od content kreatora koji su zaglibili u otvaranje paketa i pucanje dopamina kroz vatromet na kraju paketa.

 

Krenuo sam WL... 3 tekme, 3 ista starta. Povedem 2-0. Ekspresno vracanje protivnika na 2-2 i onda ekspreno resetiranje na tvornicke postavke tog istog protivnika sa 11-2, 7-2 i ne znam kolko je treca zavrsila.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
To se slazem definitivno za ogranicavanje cijena...nisam znal za to jel igram tek od 16...recimo dok sam napravio sbc puyol bio je katastrofa...da bi nakon par updateva vidio veliku promjenu i sad sam jako zadovoljan snjime...mjenjaju igru svakim novim updateom i igraci se drugacije ponasaju...oni su ko nasa repka he😂nemaju jasnu viziju igre stalno mjenjaju i mjenjaju od kad je igra izasla...najrade bi ti dao svoj racun sa jako dobrom ekipom+3 mil coinsa kolko te ova igra napatila...ja dobio manea i prodal ga za 300k i to je najvise kaj sam dobio...meni je postalo svejedno i vise ne drzim do igre koju su zasrali totalno...jbt jucer igram malo gradim se sa varaneom igrac prode kroz mene uzme loptu bez faula i zabi gol...ono sjebali su to gradenje lopte totalno i odma izgubil volju dalje igrati...
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Ma ja necu vise ni igrati wl jel su nagrade pusiona...doguram na gold3 prosli vikend i koncentriran moram biti 100% u tekmi jbt ako malo popustim odma visim gol...nema mi smisla ubijati mozak bzv za slabe nagrade...igram div3 tu se igram opusteno i zabavim se vise i briga me za rezultat...
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Ivanx13 kaže...
To se slazem definitivno za ogranicavanje cijena...nisam znal za to jel igram tek od 16...recimo dok sam napravio sbc puyol bio je katastrofa...da bi nakon par updateva vidio veliku promjenu i sad sam jako zadovoljan snjime...mjenjaju igru svakim novim updateom i igraci se drugacije ponasaju...oni su ko nasa repka he😂nemaju jasnu viziju igre stalno mjenjaju i mjenjaju od kad je igra izasla...najrade bi ti dao svoj racun sa jako dobrom ekipom+3 mil coinsa kolko te ova igra napatila...ja dobio manea i prodal ga za 300k i to je najvise kaj sam dobio...meni je postalo svejedno i vise ne drzim do igre koju su zasrali totalno...jbt jucer igram malo gradim se sa varaneom igrac prode kroz mene uzme loptu bez faula i zabi gol...ono sjebali su to gradenje lopte totalno i odma izgubil volju dalje igrati...

Kakva su to vremena bila, bidam messia na 30 milja i sve štima do zadnjih 30 sekundi i ode messi tko za za koliko a da ja to ne vidim. Fora je bila da je netko istovremeno mogao bidati recimo 20 milja i liku ponuditi 5 kartica i lik je dobio više od mojih 30 milja i prodao messia njemu a ne meni. Sjećam se kako sam znao posuđivati kartice jednom dečku tu s foruma (antiljano, tako nekako se zvao) koji je igrao EA turnire i osvajao ih. Posudim mu kaj mu treba za turnir i vrati mi kartice par dana kasnije. Naravno sve su to sjebali jer je to ekipa koristila za svakakve stvari. No bila su to lijepa vremena. Jednu godinu sam tada okrenio na marketu za mene rekordnih 90 milijuna coinsa. Sada kada su ova ograničenja nisam prešao 35 niti jednom. No sada s ovih 35 kupiš tri puta više nego onda s onih 90 milja. Jednostavno tada su kartice dugo držale vrijednost i nije bilo nikakvih šarenih kartica osim if, motm i standardnih toty i tots kartica.

3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Sigurno je Messi tada bio Messi a ne ova kartica danas da nemoze duel dobiti...u zanjih mj dana nisam vidio da ga netko koristi...fifa 14 je bila najbolja fifa?
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Probat ću sa ovim u WL bez Kessijea šta mi je teško bilo napravit jer je zvijer ali već sam odigra nekoliko tekmi sa ovom vojskom i mogu reć da je Renato zbog brzine uz Bruna savršen vezni,a tek ovaj mali general St. Juste je fenomenalan.Toplo ih oboje preporučujem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Onaj stari sistem divizija je bio kriminalan što se tiče nagrada, odigraš 10 tekmi da bi dobio par tisuća coinsa. Znam da sam u Fifi 15 kupio Hazarda za nekih 30-40k coinsa i to je bilo najnajvise sto sam mogao skupit u tom trenutku . Ako ništa sad je barem zanimljivije što se toga tiče EDIT: igrao sam na ps3 pa je možda bila neka razlika u marketu

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2021 18:47 (crorockycro).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
FIFA 21

Zavrsim juce onaj milestone sa silverima za 300 pobjeda i dobijem jumbo rare players i ultimate pack. Iz prvog izadje Paulinjo Birthday a iz drugog Adama Traore. Prve obojene kartice sto sam dobio u ovoj fifi 21. Ala ljudi moji koja je zvijer ovaj adama,u 30 utakmica preko 60 golova. I jos napravim od foddera Baily-a i zajebem se,kakvo je to drvo.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Evo moj 85+x5 SBC. Može li tragičnije?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Evo moj 85+x5 SBC. Može li tragičnije?

 Naravno, mogao si dobit 5x85 :D

15 godina
offline
Re: FIFA 21
MBuda kaže...

 Naravno, mogao si dobit 5x85 :D

Teško, još nisam vidio da je itko dobio 5x 85 a pratim par foruma.

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

moj 5x85

Moj PC  
3 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice