FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 677.615
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

evo koliko imam sreće u ovoj fifi ,otvorio 82-88 upgrade 

Moj PC  
3 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
PeroMilic03 kaže...

 Juce igram MM za onog CDM ,uzeo sam ga vec bio ali aj malo da se zezam da pustam ljude da pobjede koju.

Lik uze golmana i pravo moj gol ,pustim ga i zabije ,vidim Traore dao gol,doduse onaj obicni gold. :)

 

Što je pjesnik htio reći?

 Pa drzi lik Traorea na mjestu golmana .

15 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

 Pa drzi lik Traorea na mjestu golmana .

Pa zajebava se, baš kao i ti kako si sam napisao. Da te citiram: "aj malo da se zezam da pustam ljude da pobjede"

Znači normlano ti je kada se ti zajebavaš u igri ali ti je čudno kad se tvoj protivnik jednako zajebava?

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.4.2021 12:01 (movie).
3 godine
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
PeroMilic03 kaže...

 Pa drzi lik Traorea na mjestu golmana .

Pa zajebava se, baš kao i ti kako si sam napisao. Da te citiram: "aj malo da se zezam da pustam ljude da pobjede"

Znači normlano ti je kada se ti zajebavaš u igri ali ti je čudno kad se tvoj protivnik jednako zajebava?

 Ono svasta mi je padalo na pamet ali bas Traorea da drzim na mjestu golmana nije . :)

15 godina
offline
FIFA 21

Kaj oni s ovim misle konkurirati fifi?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Kaj oni s ovim misle konkurirati fifi?

 

Tipicni robotski PES, bez licenci i bez ikakvog plana iza sebe. Ako je ovo gameplay za ''next-gen'' onda mogu zapakirat PES i prodat nekom ko zna sa tim. Oni ako su htjeli imalo konkurirat EAu, morali su napravit nesto na temu FUTa. Mogli su pokupit brdo nezadovoljnih youtubera i strucnih ljudi kojima je EAa preko glave i iskoristit to da naprave mod unutar igre koji ce privuc ljude. 

 

Da su serveri u FIFAi kako treba i da imas cist dozivljaj nogometa, bez ovih fifa street sranja i konstantnog exploita... imali bi vrhunsku igru. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
6 godina
offline
FIFA 21

Novi party bag i nova prilika za trolanje 😁 Simon 85... moglo je i gore... ali zato onaj 2x83 u koji ubacujes 5x83 ubodem Bisaku i Banegu 😆 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
shtifke kaže...

Novi party bag i nova prilika za trolanje 😁 Simon 85... moglo je i gore... ali zato onaj 2x83 u koji ubacujes 5x83 ubodem Bisaku i Banegu 😆 

 Ja sam ih 5 složio iz zajebancije (ovih 2x83), jer nemam više foddera za slagat ikog pa mi svejedno, u prva 4 SVE 83 rated igrači, od tih 8, 6 duplih. I sad u zadnjem dobijem 86 piquea i 83 tadića. Igra mi nešto poručuje, očito, da se manem tih kretenskih sbc-ova. U party bagu hinteregger, to mi je četvrti put da ga dobijem....

 

A vic dana je - naletim na ovog panja, kad sam vidio tim, smrzo sam se, reko šta ovaj radi u 5oj diviziji, kad ono gold credit card but no brain panj. Strava, još je raqequittao.

3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Citaj sto pise ispod videa
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Slazem ekipicu cupavih odnosno dredovi ili afro frizurice jer mi je dosadilo igrati sa ovim jakima posto mi sama igra izbija zivce, a sa ovima se nadam da ce biti bas cool. Uglavnom svaki savjet je dobrodosao, samo nemojte neke preskupe hehe. Na golu jedino nisam imao nekih opcija. 

Arsenal4ever
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.4.2021 1:41 (Mix99).
 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 21

Uuuu opaka je ekipa mikrofonki! Guendouzi ima najbolju animaciju skakutanja kosice. 😁

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Sta mislite jel bi FB Modric bio dobar kao CDM s obzirom na medium work rate u deff?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
crorockycro kaže...

Sta mislite jel bi FB Modric bio dobar kao CDM s obzirom na medium work rate u deff?

 Kao DLP ( deep lying mid ) sigurno je vrhunski. Ja od Koristim RTTF Kessiea, FB Sanches i Brunu 92 kao trojku u sredini u 4312 ili 41212(2). Preporod od kad imam igrace sa visokim passing statstom. Jednostavno im nema zamjene.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Kaj oni s ovim misle konkurirati fifi?

 

 Pa ovo nije sluzbeni gameplay od konamia, pise ti u deskripciji I use a MOD for PES 2021 to imagine PES 2022 next gen

 

 

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Meni je ovo trenutna momcad, mislim da jako dugo nisam ovako kasno uzivao u ciklusu igre kao do sada, znam da bekovi na stoperima, ali mi se i neda igrati utakmica gdje netko nabija glupe lopte Mbappeu i Neymaru, a ja ga pokusvam uloviti sa Blancom, u presudnoj utakmici Rivalsa i Vikend Lige. Svi su untreadable osim Lunina.

https://www.ea.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=YtI6nHxrnWIPs:FFA21PCC

 

edit. ovo sam napravio kako momcad izgleda tokom utakmice.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.4.2021 15:47 (Mic_zap).
 
0 2 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
crorockycro kaže...

Sta mislite jel bi FB Modric bio dobar kao CDM s obzirom na medium work rate u deff?

 Kao DLP ( deep lying mid ) sigurno je vrhunski. Ja od Koristim RTTF Kessiea, FB Sanches i Brunu 92 kao trojku u sredini u 4312 ili 41212(2). Preporod od kad imam igrace sa visokim passing statstom. Jednostavno im nema zamjene.

 ja imam bruno i kessiea i mogu napravit sanchesa ali ne znam kako da dobijem kemiju moš li stavit sliku tima da vidim kako si ih sklepa

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Mic_zap kaže...

Meni je ovo trenutna momcad, mislim da jako dugo nisam ovako kasno uzivao u ciklusu igre kao do sada, znam da bekovi na stoperima, ali mi se i neda igrati utakmica gdje netko nabija glupe lopte Mbappeu i Neymaru, a ja ga pokusvam uloviti sa Blancom, u presudnoj utakmici Rivalsa i Vikend Lige. Svi su untreadable osim Lunina.

https://www.ea.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=YtI6nHxrnWIPs:FFA21PCC

 

edit. ovo sam napravio kako momcad izgleda tokom utakmice.

Ne znam sta ga petljate i serete da ti trebaju RB i LB na stoperu kako bi ulovio Mbappea ili Neymara. To je glitch u igri gdje ti CB zatrokira kad ide through ball pod odredenim kutom. Sve te pizdarije sa bekovima na stoperima su toliko gadljive da je to nevjerovatno. Jbt led, imas 5 full bekova u ekipi i to funkcionira, nigdje veze. 

 

Da se razumijemo, ja ovog Hernandeza igram na LB a Maldinia na CB od kad je izasao Hernandez - Added on 2020-12-23 - cisto za referencu nekom da se ne nade prdit kako serem protiv bekova na stoperu a sam igram jednog. Dok skupim za Maldinia CB, do tad ce tak stajat.

 

Vladitor Evo slike tima ispod da vidis kako sam uklopio Sanchesa. 

 

 

Serveri su im trenutno uzas ili je meni internet uzas. 2 tekme, jednu mi je stajao kompletnu tekmu onaj crveni semafor za smetnju a u drugoj od pocetka pa je, naravno... ne kod 2-2, nego kod 3-2 za mene puklo. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.4.2021 16:48 (SimeKZ).
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Pes22 za ps5 izgleda predobro...vidjet cemo na jesen mehaniku igraca itd...tamo barem padaju perfomanse igraca dok ih stavis na krivu poziciju i obozavam formu igraca sa onim strelicama to mi je predobro...
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21

Otvoris post sa kako ja petljam i serem i onda pocnes srati meni kako ja igram igricu, a onda posaljes sliku gdje ti koristis doslovno 3 beka i jednog stopera u formaciji gdje bi tvojom logikom trebala biti 2 stopera. Neda mi se prepirati, ali i ja i ti imamo pravo igrati ovu igricu kako god zelimo, ali samo jedno od nas sere drugome.

 

12 godina
offline
FIFA 21

Mene nije sram pokazat ekipu jer igram normalno 4-2-2-2 sa dva stopera i dva beka 

 

https://www.ea.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=cD2pihGbnWIS1:FFA21PCC

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Mic_zap kaže...

Otvoris post sa kako ja petljam i serem i onda pocnes srati meni kako ja igram igricu, a onda posaljes sliku gdje ti koristis doslovno 3 beka i jednog stopera u formaciji gdje bi tvojom logikom trebala biti 2 stopera. Neda mi se prepirati, ali i ja i ti imamo pravo igrati ovu igricu kako god zelimo, ali samo jedno od nas sere drugome.

 

 U produzetku mog teksta jasno je naglaseno od kada tako igram i zasto.

Posto je Maldini CB 1,6m, ja za njega nemam. Zato imam Baby do daljnjega dok ne sakupim. Debelo prije ovog izdrkavanja sa bekovima ja igram jednog beka ma CB jer tako imam chem na Kessiea. 

Ti svjesno slazes ekipu kako ti YT bagra kaže i tu je velika razlika. Jer ti "ne mozes" sustic Mbappea sa Blancom. Kaj je totalna pizdarija. Nebi nitko koristil bekove na CBu da neki imbecilni kvazi pro igrac jednom nije dosao sa tom spikom. Odjednom se svi sjate koristit i trabunjaju o nekakvom sprintu, ne mogucnosti sustizanja STa i ostale pizdarije.

Dam se kladit da u niti jednom trenu nitko nebi igral igrace na manje od 8 ili 9 chema. Pogotovo CBa. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Ekipa sa 5 bekova od kojih 3 igraju stopera na 6-7 chem. To je to, show program

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Knappa89 kaže...

Ekipa sa 5 bekova od kojih 3 igraju stopera na 6-7 chem. To je to, show program

Ne, to je fut 2021.

10 godina
offline
Re: FIFA 21
To je dd. Pes je isto smece.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

De si movie prijatelju stari.

Za kraj dana malo jumbo rare playersa i ultimate packa

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: FIFA 21

Nisi jedini. Meni igraju Vidic 85 i Puyol moments :)

15 godina
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...

De si movie prijatelju stari.

Za kraj dana malo jumbo rare playersa i ultimate packa

Stari, ja sam jučer otvorio 5 packova i najbolja kartica rating 84. Do sada nisam dobio još niti jednu ovu obojanu rođendansku karticu. Evo sad sam odradio i današnje sbc pa ću otvoriti pa da vidim do kuda mogu ići ova sranja u packovima.

 

edit: jako daleko. Opet ništa u packovima. Jedna IF kartica koju sam prodo za 11k coinsa mi je najveći dobitak unazad mjesec dana.

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.4.2021 23:27 (movie).
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Nakon 8 godina igranja, stigla je prva ikona iz klasicnih paketica.

 
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Riješio jučer u krevetu na tabletu onaj daily bronze sbc za dva rare golda za onaj Mega pack objective. Od objectiva sam dobio onaj 75+ player pack i taj Mega pack. Otvaram 75+ kad ono Mbappe Otvaram ovaj "two rare player pack" evo Gulachsi (85) i Fernandinho (84) se smiješkaju. Ide Mega pack kad tamo Firminho (87) i duplić Di Maria (87). Teško sam mogao bolje proć od tri obična paketića... ;D

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Mic_zap kaže...

Nakon 8 godina igranja, stigla je prva ikona iz klasicnih paketica.

 Stvarno je nevjerovatno da netko igra 8g ili ko movie jos duze i da nije ikone iz paketa vidio. Samo dokaz kolko je igra smijesna kaj se tih stvari tice. 

 

Ja se stvarno mogu pohvalit da sam dobio ikone unazad par godina, svake godine jedna. ADP, Zanetti, Stoickhov x2. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice