FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 677.599
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

pa imam sva tri u klubu i dobro znam što pričam ,za div 2 gold kante i dalje tata 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
ZeNGe_CRO-mt kaže...

pa imam sva tri u klubu i dobro znam što pričam ,za div 2 gold kante i dalje tata 

 Opet kažem, bravo ti. Meni ne mogu Kante i Jones u ovoj fazi igre stati u istu rečenicu....

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

pa imam sva tri u klubu i dobro znam što pričam ,za div 2 gold kante i dalje tata 

 Opet kažem, bravo ti. Meni ne mogu Kante i Jones u ovoj fazi igre stati u istu rečenicu....

gledaj ,moraš prestat pratit statse jer oni u konačnici nisu nikakvo mjerilo in game.

meni kod igrača npr igra najviše body type i jednostavno neke igrače koji su bomba ne mogu smislit , 

ne ja ne kažem da je kante bog svemira ali da je useable itekako je čak i gold kartica u ovom stanju igre i može se nositi sa svima jer jedina i primarna zadaća uzeti loptu i prekidati napade , čak i sa silverom kad dodaš on će loptu dodati bez ikakvog problema.

tako da dodajem najnormalnije sa kanteom ,a jedino što izbjegavam je pucati. 

ja sam do nedavno koristio jonesa u prvoj i znam što pričam jer meni treba kante na cdm ne cm.

 

3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Kante je brutalan cdm...meni su on i makelele u paru cdm...sluze mi samo za fazu obrane...
15 godina
offline
Re: FIFA 21
ZeNGe_CRO-mt kaže...
jopis kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

pa imam sva tri u klubu i dobro znam što pričam ,za div 2 gold kante i dalje tata 

 Opet kažem, bravo ti. Meni ne mogu Kante i Jones u ovoj fazi igre stati u istu rečenicu....

gledaj ,moraš prestat pratit statse jer oni u konačnici nisu nikakvo mjerilo in game.

meni kod igrača npr igra najviše body type i jednostavno neke igrače koji su bomba ne mogu smislit , 

ne ja ne kažem da je kante bog svemira ali da je useable itekako je čak i gold kartica u ovom stanju igre i može se nositi sa svima jer jedina i primarna zadaća uzeti loptu i prekidati napade , čak i sa silverom kad dodaš on će loptu dodati bez ikakvog problema.

tako da dodajem najnormalnije sa kanteom ,a jedino što izbjegavam je pucati. 

ja sam do nedavno koristio jonesa u prvoj i znam što pričam jer meni treba kante na cdm ne cm.

 

 Ti i ja ne igramo istu igru očito. Evo tekma prije 5min, jebeni VanDenBeek, 83 rare gold kartica, 70 pace, mi je Kantea odneo 5x u istoj tekmi ko riba udicu, i još da se igra više isprda iz mene, 2x je iz tih duela pretrčao (pazi i dalje pričam o igraču sa 70 jebenog pacea), i Kantea i ispred njega postavljenog Koundea, kojeg je još lakše dobio u remplanju. Kad imam takve situacije sa Jonesom, on je taj koji nosi. Čak i Rooney kojeg mi je zbog ofenzivnih sposobnosti grijeh trošit u obrani, se kudikamo bolje nosi u defanzivnim zadacima nego Kante.

Evo ti moj primarni tim, meni tu Kante nema šta tražit odavno....

3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Jel ti pase ta formacija?ja sam probao i nije mi bas bila dobra...igram 4-2-2-2
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Ivanx13 kaže...
Jel ti pase ta formacija?ja sam probao i nije mi bas bila dobra...igram 4-2-2-2

 Znam igrat 4222, al kad igram 41212 pa prebacim krila na camove. Inace ne, jer mi je 4222 presiroka, camovi su presiroko a spori su za igrat tak siroko.

3 godine
offline
FIFA 21

Fut birthday ekipa 1 vise nije u paketicima ili? Dobio sam normalnog perisica pa zato pitam

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
crorockycro kaže...

Fut birthday ekipa 1 vise nije u paketicima ili? Dobio sam normalnog perisica pa zato pitam

 nope

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Moj ult.pack za ulogiravanje u fifu... nisam neko vrijeme igrao pa su valjda odlucili da je vrijeme za neki dobar pack...

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Otvoria napokon sve packove

Nije lose 😂

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Otvoria napokon sve packove

Nije lose 😂

Daj nemoj me jebat. Ja u ovom 81+ sbc ne mogu dobiti karticu ratinga 83. O ostalim packovima da ne pričam. Dobiješ duplića obojanog a ja ga nisam vidio u preko 50 otvorenih packova. I to ne bilo kojeg, lik vrijedi oko 900k coinsa. U dva dana si u packovima dobio preko 5 milijuna coinsa. Ja toliko nisam dobio u zadnje tri godine zajedno? Po onom što si pokazivao, dobio si ovu fifu preko 15 milijuna coinsa? Nevjerojatno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.4.2021 23:55 (movie).
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ekipa Sretan Uskrs,

 

evo kako smo jučer pričali o Kanteu frajer mi otišao na klupu  

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Jbt igra...igral sa modricem92 protiv renata pa pojeo ga...duplo brzi sa brutalnim radijusem kretanja...i usput mi zabio 2 gola...navucem na 15pob...ispunim 200 golova u wl za ultimate pack i dobim 83 kartice krv ti jebem😂modric ima pas igru i agiliti brutalan a ovaj renato koda ima sve 99
3 godine
offline
Re: FIFA 21
Ivanx13 kaže...
Jbt igra...igral sa modricem92 protiv renata pa pojeo ga...duplo brzi sa brutalnim radijusem kretanja...i usput mi zabio 2 gola...navucem na 15pob...ispunim 200 golova u wl za ultimate pack i dobim 83 kartice krv ti jebem😂modric ima pas igru i agiliti brutalan a ovaj renato koda ima sve 99

 Znači kupujem ga sigurno 

3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Krivo si shvatio poruku renato je pojeo modrica ko gulit je lik...modric je sporiji od pirla ili kantea pirlo je agilniji ...odigrao 30tekmi nitko nije imao modrica ja sam ga koristio u 10 tekmi...rulja radi sbc renato...
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.4.2021 13:44 (Ivanx13).
3 godine
offline
Re: FIFA 21
Ekipa, jel vrijedi fifa 21 26$?
Ja sam zadnju igrao 13.
Ne znam dal je ista od tada ostalo isto, bolje ili gore...
Sacuvat ovih 25$ za Returnal ili spikcat ma fifu?
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Sad igram sa jednim smradom,uvede Klaiverta i izjednaci mi na 6:6  U prvom produzetku zabijem 2 gola,drugo sam cuvao loptu. Jebo mu Klaivert sve zivo...

Kakvih smradova ima to nije istina.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 21

Otvorio sacuvani party bag i dobijem istu karticu kao i zadnji put... jebeni Rafinha 84... kako su me istrolali 😆

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

Sad igram sa jednim smradom,uvede Klaiverta i izjednaci mi na 6:6  U prvom produzetku zabijem 2 gola,drugo sam cuvao loptu. Jebo mu Klaivert sve zivo...

Kakvih smradova ima to nije istina.

 Zašto je lik smrad? Zato što u 4 mjesecu ima kluiverta? Zamisli, lik ima karticu od oko 500k coinsa i uvodi je u igru. Nečuveno.

3 godine
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
PeroMilic03 kaže...

Sad igram sa jednim smradom,uvede Klaiverta i izjednaci mi na 6:6  U prvom produzetku zabijem 2 gola,drugo sam cuvao loptu. Jebo mu Klaivert sve zivo...

Kakvih smradova ima to nije istina.

 Zašto je lik smrad? Zato što u 4 mjesecu ima kluiverta? Zamisli, lik ima karticu od oko 500k coinsa i uvodi je u igru. Nečuveno.

 Nije taj mod zamisljen da se igra sa ikonama.

Imam i ja loan ikona pa me ne pada na pamet da ih koristim.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

 Nije taj mod zamisljen da se igra sa ikonama.

Imam i ja loan ikona pa me ne pada na pamet da ih koristim.

Gdje piše da je zabranjeno stavljat ikonu u igru? Da je zabranjeno ne bi je mogao staviti. Ako ju je mogao staviti znači da je sve po pravilima.

 

Inače sbc 83+ standardan dobitak

3 godine
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
PeroMilic03 kaže...

 Nije taj mod zamisljen da se igra sa ikonama.

Imam i ja loan ikona pa me ne pada na pamet da ih koristim.

Gdje piše da je zabranjeno stavljat ikonu u igru? Da je zabranjeno ne bi je mogao staviti. Ako ju je mogao staviti znači da je sve po pravilima.

 

Inače sbc 83+ standardan dobitak

 Nije zabranjeno ali mislim da nije posteno...

15 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

 Nije zabranjeno ali mislim da nije posteno...

 Zašto nije pošteno ako nije zabranjeno?

12 godina
offline
FIFA 21

MoTM Adama na CB. Sve jasno.

 

Edit: ljudi ovu igru zbilja igraju profesionalno i uzivaju u tome. Zato i imamo ovo kaj imamo. Polupismeni debili. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.4.2021 21:57 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Slagati Bailya ili ne? Pitanje je sad. Lik mi je bio drag u nekim prošlim fifama pa čista nostalgija, a opet ne igram pa ne znam kakavog ima smisla da mi kartica stoji u klubu jer tko zna kad će mi doći novi PS.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

17-3. Ali nema sanse da cu vise ikad gurat ista vise od G3. Koja je to katastrofa od igre postala, jebo me pas da bi rade gledao el tornado i la croqueta sranja nego ovo. Chemistry je izgubio smisao, 4-5 bekova igra, od toga su maksimalno 2 na full chemu. Bek u ovoj igri moze sve igrat, od CB, RB i LB, CDM, RW, LW... neki cak mogu i na ST, poput Daviesa. 

Taktika, svi isto. 532, kad zagusti... ide na 4231 gdje onda bekovi zavrsavaju na svim mogucim pozicijama. 

Koliko sam uspio primjetit, bridge je dobio zamjenu u onom sranju od directional nutmega. Gdje ti kao igrac koji se brani, ne mozes kontrirat nikako. Animacije krene, lopta prolazi kroz noge i tvoj igrac stoji mrtav :D 

Zaboravio sam slikat, imal sam lik sa Curtis Jones na CB, Klaiber CB, Mbabu CDM, Recce James CB, Mendy LB... gledam i jebeno ne vjerujem cemu svjedocim :D 

 

Igra je jedna teska nakupina govana koja uz pomoc idiota u communitiu koji su priljev iz speticke jame... cine jako dobar mix toksicnog okruzenja. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

17-3. Ali nema sanse da cu vise ikad gurat ista vise od G3. Koja je to katastrofa od igre postala, jebo me pas da bi rade gledao el tornado i la croqueta sranja nego ovo. Chemistry je izgubio smisao, 4-5 bekova igra, od toga su maksimalno 2 na full chemu. Bek u ovoj igri moze sve igrat, od CB, RB i LB, CDM, RW, LW... neki cak mogu i na ST, poput Daviesa. 

Taktika, svi isto. 532, kad zagusti... ide na 4231 gdje onda bekovi zavrsavaju na svim mogucim pozicijama. 

Koliko sam uspio primjetit, bridge je dobio zamjenu u onom sranju od directional nutmega. Gdje ti kao igrac koji se brani, ne mozes kontrirat nikako. Animacije krene, lopta prolazi kroz noge i tvoj igrac stoji mrtav :D 

Zaboravio sam slikat, imal sam lik sa Curtis Jones na CB, Klaiber CB, Mbabu CDM, Recce James CB, Mendy LB... gledam i jebeno ne vjerujem cemu svjedocim :D 

 

Igra je jedna teska nakupina govana koja uz pomoc idiota u communitiu koji su priljev iz speticke jame... cine jako dobar mix toksicnog okruzenja. 

 Točno od A do Ž. Zadnjih 10 tekmi wl, igram protiv 532 sa minimalno pet bekova u sastavu, nijedan jedini cb. Chemistry od 4 do 7, al nema veze, igra gura retarde jer je to meta taktika....

Odavno pričam da ne znaš jel retardiraniji community koji igra te jubito taktike, ili sama igra koja nagrađuje retardacije sa 5-6 bekova u prvih 11.

3 godine
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

MoTM Adama na CB. Sve jasno.

 

Edit: ljudi ovu igru zbilja igraju profesionalno i uzivaju u tome. Zato i imamo ovo kaj imamo. Polupismeni debili. 

 Juce igram MM za onog CDM ,uzeo sam ga vec bio ali aj malo da se zezam da pustam ljude da pobjede koju.

Lik uze golmana i pravo moj gol ,pustim ga i zabije ,vidim Traore dao gol,doduse onaj obicni gold. :)

 

15 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

 Juce igram MM za onog CDM ,uzeo sam ga vec bio ali aj malo da se zezam da pustam ljude da pobjede koju.

Lik uze golmana i pravo moj gol ,pustim ga i zabije ,vidim Traore dao gol,doduse onaj obicni gold. :)

 

Što je pjesnik htio reći?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice