FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.185
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
To se i meni desavalo ja vodio 4:0 i onda krece šou program...nekako mi se cini da su ujutro laksi protivnici nego posljepodne ili navecer...jedva sam dosao do 11 pobjeda danas ujutro... jbt imao 10 i jos mi ostalo 12 tekmi igrao sinoc do 2 ujutro...protivnici brutala sinoc... i danas ujutro u predzadnjoj tekmi dodem do 11...onaj dalglish 87 me ubio jednu tekmu...ljudi imaju ekipe od 10+mil jbt nevjerovatno...onaj puskas 94 mi uvjek zabije po 2-3kom...
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...

Nije imal udarca prije toga. 

Ja sam jutros izgubio jednu koju sam vodio 3-0 do 70'.

On je nekakve pauze stiskao, mijenjao neke igrače i moji odjednom prestanu igrat.

Dodajem Neymaru u for loptu, a on stoji i gleda.

Svaki drugi pas mi je bio pogrešan, a igrači se uopće nisu otvarali... osim onih u obrani koji su maltene bježali od protivničkih napadača.

Netko tko do 70' nije imao blage veze o igri je postao superigrač - nevjerojatno.

 

 4 utakmice sam izgubil u ovoj WL u kojima sam na poluvremenu vodil 2:0, imal preko 10 šansi, prečke, stative, promašene čiste zicere, blokove, pičke materine, dok je protivnik imal jedan ili nijedan udarac po golu. Doslovno se mučil da prođe centar. Krene drugo poluvrijeme, ko da nemam ruke više. Ne mogu ništ u fazi napada, ne mogu ništ u fazi obrane. Protivnik iz prvog udarca zabija za 1:2, iz drugog za 2:2, iz trećeg za 3:2. 4 utakmice gotovo identične. Prebolesno

3 godine
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
PeroMilic03 kaže...

 Realniji je MM mod nego fut gdje netko ima tim od 10 mil,a netko od 100 k.Ovde bato 77, pa se jebi.

Ljudi ubace Mbapea u tim ali ostalo krs. Jbg. :)

 I u stvarnom životu ti je tako. Spursi imaju momčad od 500+ milijuna a dinamo od 50+ milijuna. I što sad? Ukinut ćemo nogomet jer je to nerealno?

 Sami kazete da je Fut pay to win mod.

MM mi dodje za opustanje...

Zato to i igram.

Rivalse moram zboh coinsa nekoliko tjedno.

16 godina
offline
FIFA 21

Na koji nacin trosite one Icon swap kartice? Otvarate odmah cim sakupite dvije ili cuvate za ikone?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Sova kaže...

Na koji nacin trosite one Icon swap kartice? Otvarate odmah cim sakupite dvije ili cuvate za ikone?

 Uzmi kaj ti najvise pase. Hoces pakete? Otvori pakete. Hoces ikonu neku? Skupljaj za nju. Tak svejedno, swapsi su unisteni skroz. 

 

Ako su novi, uzmi Deca i uzivaj u PIM ikoni, ne moze bit los.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 21

Najjaci twit EA.

 

"na milijun igraca PIM ikona Ronalda, Gullita itd..  Ima 6".

 

Hahahahahahahahahahahahahaahah

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Najpouzdaniji sajt za kupovinu coinsa za PC ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
lakkkii98 kaže...

Najpouzdaniji sajt za kupovinu coinsa za PC ?

 Fifa 21 kupoprodaja coinsa na fejsu. Sve ostalo je nista. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
offline
FIFA 21

Treba mi jos jedna pobjede da uzmem onog Nevesa ,

volim 4:1 lik izadje ,jupiiii..

kad ono nista, nije mi racunao pobjedu .

Jebeni PC.

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.3.2021 18:41 (PeroMilic03).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

auuuu ali me sere  

kao da su znali da mi fali dobar rw 

Moj PC  
5 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Koje govne od igre stvarno neznam zasto igram opce vise to.. 2-0 ga vodim na HT on ima 0 udarca i onda 70 min udari skripta 2-2, i isti kurac u produzecima.. sve sta pukne ide u gol.. to mi je bila zadnja utakmica za gold 2.. isti kurac se desio proslji tjedan.. nevjerujem

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: FIFA 21
lakkkii98 kaže...

Najpouzdaniji sajt za kupovinu coinsa za PC ?

 futcoin.net

 

Malo spori, ali pouzdani. Ja za PS4 kupovao. Za 300k ili vise coinsa mozes dati njima acc da prebace. Skuplji su od individualnih prodavaca, ali ja se uvijek bojim da mi EA lopovi ne bannaju account. Imam dosta untradable dobrih kartica.

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.3.2021 21:08 (Kowalski_UT).
9 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
lakkkii98 kaže...

Najpouzdaniji sajt za kupovinu coinsa za PC ?

 Fifa 21 kupoprodaja coinsa na fejsu. Sve ostalo je nista. 

 Koliko je to sigurno od EA banniranja? Za konzole.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Kowalski_UT kaže...
lakkkii98 kaže...

Najpouzdaniji sajt za kupovinu coinsa za PC ?

 futcoin.net

 

Malo spori, ali pouzdani. Ja za PS4 kupovao. Za 300k ili vise coinsa mozes dati njima acc da prebace. Skuplji su od individualnih prodavaca, ali ja se uvijek bojim da mi EA lopovi ne bannaju account. Imam dosta untradable dobrih kartica.

 A kaj mislis da zato jer su oni stranica, da ne mozes ban dobit? Pa na isti nacin ti prebacuju coinse ko i ovi sa stranica.

 

Ova nova meta sa 7chem bekovima koji igraju stopere je vec komicno, neki ih imaju cak 5 u prvih 11 pa igraju jednog na CDM.

 

14-1, hvala lijepo i dovidenja. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
9 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
Kowalski_UT kaže...
lakkkii98 kaže...

Najpouzdaniji sajt za kupovinu coinsa za PC ?

 futcoin.net

 

Malo spori, ali pouzdani. Ja za PS4 kupovao. Za 300k ili vise coinsa mozes dati njima acc da prebace. Skuplji su od individualnih prodavaca, ali ja se uvijek bojim da mi EA lopovi ne bannaju account. Imam dosta untradable dobrih kartica.

 A kaj mislis da zato jer su oni stranica, da ne mozes ban dobit? Pa na isti nacin ti prebacuju coinse ko i ovi sa stranica.

 

Ova nova meta sa 7chem bekovima koji igraju stopere je vec komicno, neki ih imaju cak 5 u prvih 11 pa igraju jednog na CDM.

 

14-1, hvala lijepo i dovidenja. 

 

Kad se sjetiš daj pliz pukni na privatnu poruku neke grupe ili sellere pouzdane pa da razmotrim i tu opciju ako je jeftinija.  

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

nisam imao mira pa sam složio i mid i pao cole,

ali kako jebeno mrzim taj presing i 532 zlo mi je više od tih pizdarija

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Uletio Prime Blanc iz Prime paketa. 

 

Theo Hernandez (86) - Baby Maldini - Prime Blanc - Baby Zambrota. Zadnja linija ne da mi je po mjeri, nego imam samo upaljenu ekipu i gledam u to. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Uletio Prime Blanc iz Prime paketa. 

 

Theo Hernandez (86) - Baby Maldini - Prime Blanc - Baby Zambrota. Zadnja linija ne da mi je po mjeri, nego imam samo upaljenu ekipu i gledam u to. 

 I opet ćeš kad dođe neki tamo turčin skidat pol kalendara s neba u petak, tak svejedno

 

Btw., ja sam si bilježio ovaj vikend protivnike - u 27 odigranih tekmi wl, 15 turčina, 6 talijana (daleko veća smeća od turaka), 4 čak mohamed*nešto sa manch.utd grbom, i 2 švabe. Strašno, ovoliko turske i talijanske žgadije još do sad nisam morao probavit -.-

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.3.2021 12:15 (jopis).
5 godina
offline
FIFA 21

Vodim 4-1,lik nikakve sanse ne stvara i oko 70-te minute uvodi 85 Diattu i s njim zabija hattrick,naravno treci gol u zadnjoj sekundi pada a sve je popraceno toksicnim autisticnim slavljem.Odvratno i ljigavo,bas kako prilici ovoj kvazi igri.

Leo
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...
SimeKZ kaže...

Uletio Prime Blanc iz Prime paketa. 

 

Theo Hernandez (86) - Baby Maldini - Prime Blanc - Baby Zambrota. Zadnja linija ne da mi je po mjeri, nego imam samo upaljenu ekipu i gledam u to. 

 I opet ćeš kad dođe neki tamo turčin skidat pol kalendara s neba u petak, tak svejedno

 

Btw., ja sam si bilježio ovaj vikend protivnike - u 27 odigranih tekmi wl, 15 turčina, 6 talijana (daleko veća smeća od turaka), 4 čak mohamed*nešto sa manch.utd grbom, i 2 švabe. Strašno, ovoliko turske i talijanske žgadije još do sad nisam morao probavit -.-

 Meni samo talijane daje... Par tekmi sa svabama, ali samo talijani u zadnje vrijeme. Teska smeca su ljudi. Bas smeca. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 21

Felipe trči nešto brže od Walkera a u igri Felipe ima pace 62 a Walker 92. Ono, nije neka razlika. Jebote, imaš sve dostupne podatke o svakom igraču i onda ovako kenjaju. Što reći o Zapati i njegovom paceu i činjenici koliko lik može brzo trčati?

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.3.2021 16:33 (movie).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Felipe trči nešto brže od Walkera a u igri Felipe ima pace 62 a Walker 92. Ono, nije neka razlika. Jebote, imaš sve dostupne podatke o svakom igraču i onda ovako kenjaju. Što reći o Zapati i njegovom paceu i činjenici koliko lik može brzo trčati?

 Da igra ima veze sa realnoscu, pa cak i sa svojim mehanikama...  onda Klaiber, Recce James, Davies i ostali nebi mogli prismrdit CB poziciji. Uvedes chemistry sistem, onda ti igraci na 7 chema jasu po full chem igracima jos su van pozicije kompletno. Totalna pizdarija. Odmah bi potpisal onaj pace meta iz FIFAe 12,13,14. Imalo je logike i gotovo. A ne da se jebeni Gomez ruga iz Mbappea, Lozana SIF i takvih.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 21

Šime, ovo je za tebe.... pogledaj mu kompilaciju golova, jebena je. To je fifa.

 

https://ffa.hr/vijesti/online-ponizavanje-ovaj-fut-igrac-postigao-je-1500-golova-s-legendarnim-golmanom/57520/

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.3.2021 20:13 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Šime, ovo je za tebe.... pogledaj mu kompilaciju golova, jebena je. To je fifa.

 

https://ffa.hr/vijesti/online-ponizavanje-ovaj-fut-igrac-postigao-je-1500-golova-s-legendarnim-golmanom/57520/

 Vidio sam na redditu :D 

 

Znas kaj mi je najbolje. Kaj dok pogledas animacije, vec kod treceg ili cetvrtog gola... ono kad u letu zabije glavom. Tocno vidis kako mu je sama animacija letenja usporena. Koliko odredena ocjena i body type ima utjecaja animaciju je cudo. Al' dok vidim kako ovaj utrpa scorpio kick sa golmanom, a ja sa 12m ne mogu zabit obicnu finessu... dode mi slabo :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
5 godina
offline
FIFA 21

Slozio sam si ovu ekipu i uzivam,ove sezone nastradala su dva controlera,vise necu da gubim zivce i dajem novce zbog glupe igre.

ODigram dvije-tri tekme,ako dobijem nastavim,ako izgubim ugasim PS,ali se ne nerviram.

 

Imao puno fodera i to potrosim na icon sbc,izbacili sve igrace koji su mi dragi. Samo mi jos da izbace jednog na ST i to je to,nista vise necu kupovati. Svi su untrade,sem Marcusa.

Kada sam se raspisao,ima li koja ikona do 1,5m sa igra na ST sa Nedvedom?

 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Zola ti je super a i crespo je dobar
9 godina
offline
FIFA 21

Skinuo sam Movieja sa trona najveceg pack baksuza. Iz Prime Icon SBC-a dobio sam... LITMANENA.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 21

Probudim se danas, i za dobro jutro Market Ban. :( Na dodatnu nesreću, nemam baš puno ogovora u klubu. 50 rare i 100 non-rare otprilike. Srebrnih i brončanih gotovo ništa. Ne znam jel mi to dovoljno da od rewardsa dobivam dovoljno do kraja sezone. Svi igrači sa kojima igram su na 99. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Kowalski_UT kaže...

Probudim se danas, i za dobro jutro Market Ban. :( Na dodatnu nesreću, nemam baš puno ogovora u klubu. 50 rare i 100 non-rare otprilike. Srebrnih i brončanih gotovo ništa. Ne znam jel mi to dovoljno da od rewardsa dobivam dovoljno do kraja sezone. Svi igrači sa kojima igram su na 99. 

To znaci da sad zauvijek imas market ban... dobro si to sredil zbog stotina coinsa bez kojih si mogo. 

 

 

Igram rivalse malo, posto mi malo fali do R1. Igra je totalno unistena. Zadnje linije su Klaiber, Tavanier, TOTY Arnold, VVDovi, Varani, Mendi... koje je to ruganje jbt led dragi. Upravo sam povezao gljive gumicom jer mi se neda nabijat u blok od svih njih 90% svojih udaraca. Prestrasno kaj su slozili od igre. Totalno rasulo sa takticke i gameplay strane. Pa ti moras imat 100% sansu da ti slucajno lopta ne zavrsi u bloku. Pucam sa 20m, finessu... VVD skace u visini precke i blokira nogom :D :D Smijem se i ne vjerujem kaj gledam. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
9 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
Kowalski_UT kaže...

Probudim se danas, i za dobro jutro Market Ban. :( Na dodatnu nesreću, nemam baš puno ogovora u klubu. 50 rare i 100 non-rare otprilike. Srebrnih i brončanih gotovo ništa. Ne znam jel mi to dovoljno da od rewardsa dobivam dovoljno do kraja sezone. Svi igrači sa kojima igram su na 99. 

To znaci da sad zauvijek imas market ban... dobro si to sredil zbog stotina coinsa bez kojih si mogo. 

 

 

Igram rivalse malo, posto mi malo fali do R1. Igra je totalno unistena. Zadnje linije su Klaiber, Tavanier, TOTY Arnold, VVDovi, Varani, Mendi... koje je to ruganje jbt led dragi. Upravo sam povezao gljive gumicom jer mi se neda nabijat u blok od svih njih 90% svojih udaraca. Prestrasno kaj su slozili od igre. Totalno rasulo sa takticke i gameplay strane. Pa ti moras imat 100% sansu da ti slucajno lopta ne zavrsi u bloku. Pucam sa 20m, finessu... VVD skace u visini precke i blokira nogom :D :D Smijem se i ne vjerujem kaj gledam. 

 Piše u mailu da je do kraja ove sezone. Žalit ću se, pa ako prođe, prođe. Vjerojatno neće, ali kako sam dosta puta kupio Pointse, i za vrijeme bez konzole sam posudio account rođaku, pa se možda izvućem. Vjerojatno neću, ali ionako nemam što izgubit. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice