FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.901
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
FIFA 21

Gledam da uzmem dva headliners fernandesa jer će ziher dobiti nadogradnju. No malo kartica na marketu. Očito svi čuvaju za sutra pa kad zaspu market bit će jeftiniji nego danas, kao i obično. Na kraju ću spljugati. Nisam pametan. No isto mi sumnjivo da ništa nije cijenom rastao već je osjetno pao, tako da...

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Protivnik u 9. Do jaja..

Izasao na 4:1.

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Ove je slatka pobjeda i to u Managerial masterpiece.

Tim iz 2012. 

Ovo mu je tim,sad kako je 77 rated,ne znam. Uveo je Van berga i Gravenberch. One specijalne kartice.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.3.2021 21:07 (PeroMilic03).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 21

Počeo slagati POTM Messija. Ovo mu je zadnja sezona u Primeri, i možda zadnja na top razini uopće. Trebat će mi tjedan, možda i dva, ali riješio prve dvije SBC karike, pa eto. :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.3.2021 23:51 (Kowalski_UT).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Dvije strane ultimate paketa. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 21

Znači koje je sranje ova web app aplikacija to nema nigdje. Imam na listi par kartica koje pratim i hoću bidati makelelea i u tom trenutku jednoj kartici izađe aukcija i sve se pomakne za jedan i potrefi se da sam u istom trenutku i ja stisnuo i bidam colea po nekoj bezveze cijeni, i sad sam ga kupio jer sumnjam da će netko ponuditi više. Znači, spljugao sam najmanje 50k coinsa jer je aplikacija sranje. Pa ne mogu se kartice same od sebe pomicati i kako da ja znam da će se to dogoditi u istom trenu kada ja stisnem? Ovo mi se već par puta dogodilo ali nikad na kartici od milje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

Ove je slatka pobjeda i to u Managerial masterpiece.

Tim iz 2012. 

Ovo mu je tim,sad kako je 77 rated,ne znam. Uveo je Van berga i Gravenberch. One specijalne kartice.

 Jel ti ikad išta pročitaš????

Ajde sad lijepo upali igru, odi u friendlies, odi na ekran od managerial masterpiece-a, pa vidi koliki je max rating tima dozvoljen u tom modu. Kakve veze ima otkad je account, to bi trebalo odmah značit da je lik elite igrač, iz prve divizije???

15 godina
online
FIFA 21
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: FIFA 21
Ivanx13 kaže...
Mislim da mi je ekipa slaba za ovu fazu igre...onaj kessie mi je pojeo kantea u svakoj situaciji napravili supermena od igraca jbt mislim da mu ni rajkard ili gulit nemogu parirati...igram duboku obranu stoji mi na 16m puyol i cekam al opet je preslab puyol sa obzirom na predispozicije da sam znao nebi napravil taj sbc...gradim se i prolaze kroz njega...neznam...gljiva mi rasturana vec godinu dana mozda je do toga donekle...od pocetka sam bil na minimum 11pobjeda u wl imal sam dvaput po 14...slabe su nagrade...bio u trecoj ligi neko vrijeme...imal sam pirla 90 predobar je...imam 3mil i cekam da padnu cijene kroz ljeto itd... volim pirla i xavia pa cu uzeti ikone i gustati u igri bez ozira na rezultat...inace sam nogometas al ne kuzim jbt ako se zagradim dok cuvam loptu sa puyolom kako mi ju moze uzeti puno slabiji igrac sa nula agresivnosti a pritom me tesko faulira puyol odleti koda me gulit napada i sudac ne svira faul... i remplam se dok sam u duelu i opet gubim duel od puno slabijeg igraca...a u skoku je koma...a svi znamo da je puyolova skocnost fascinanta uzivo bila sa obzirom na visinu...ocito im sve prolazi jel ljudi nemaju kaj drugo igrati...pes je los jos uvjek...jedino kaj mi se svida u fifi je nepredvidljivost u igri nemoguce/moguce situacije koje su objektivno realne u pravom nogometu...i ikone volim... zamjeram im za mesia pa on trpi duele uzivo brutalno trebal bi imati barem 86strenght a ne mizernih 69 kolko ima...zao mi je kaj nisam runia nspravil lik mi radi probleme stalno....malo je smjesno kaj su mu dali skil 4 a bio je 2 ili 3 max...ta rulja koja je radila igricu koda nisu nikad gledali nogomet i te igrace koje stvaraju a kamoli probali igrati nogomet i razumijeti ga...inace sam pes igrac i igral sam ga od iss na konzoli do pes6 i sholym patcha na kompu pa sam presao na konzolu i fifu...a i malonogometas sam...nekad prije veliki igrao...a jbg kaj je to tolka mudrost napraviti simulaciju nogometa?ne kuzim di su svi zapeli...ovaj EA ima fifu...konami se trazi godinama...nis od toga nije dobro na fifi novi update nova igra...ja nisam programer i neznam kak se to radi al kuzim igru i sve vezano uz to...nadam se da bude neki sbc modric ili slicno pa makar se ne sjecao debia za repku he

 

Žao mi je ovo čuti jer sam jučer složio SBC. Doduše sa par beskorisnih untradable fodera me ispao 250 tisuća, pa ajde. Pretpostavljao sam da će visina biti problem, ali sa stoperima se zbog jadnog gameplaya uvijek odmah riješavam lopte, pa se nadam da neće biti toliki probem. Meni kartice koje drugima igraju dobro, često igraju loše, i obrnuto. Nadam se da će biti i ovaj put. 

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Stigao je novi laptop pa sam skinuo fifu na njega da vidim kako ce se temperature ponasat. Pa to kaj su oni napravili vise neka veze s nogometom. Odigrao sam 3 tekme skoro sam se izbljuvao kaj se događa. 4 beka u obrani i to je ok. Ovo vise nema veze s nogometom. Sve veze koje je imalo s nogometom su prekinuli. Mislio sam da ce to bit za koju godinu al oni su uspjeli sve u jednoj. Fakat talenti i pol. Sada vam vise ona igram fifu jer volim nogomet vise ne drzi vodu. To je isto ko da velis igram simse jer volim nogomet pa cu si lika ronalda napraviti. Svaka im cast. Svaka cast i vama koji se jos jebete s tim smecem. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 21

https://ffa.hr/vijesti/zaposlenik-ea-uhvacen-je-u-prodaji-fut-kartica-i-za-po-1000-eura/57326/

 

Pa tko plati 2500 dollara za moments R9  ili 1000 dollara za gullita?

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.3.2021 18:25 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ja se iskreno čudim ko bi utukao jednu kunu nakon kupnje igre u ovakvu igru koja je u slobodnom padu tamo od 2017. Ali kao u svemu u životu, uvijek je lijepo imati nešto bolje od nekoga drugoga, pogotovo u jednoj od najtoksičnijih zajednica u gaming svijetu. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Dr.Feel kaže...

Ja se iskreno čudim ko bi utukao jednu kunu nakon kupnje igre u ovakvu igru koja je u slobodnom padu tamo od 2017. Ali kao u svemu u životu, uvijek je lijepo imati nešto bolje od nekoga drugoga, pogotovo u jednoj od najtoksičnijih zajednica u gaming svijetu. 

 Dobar je taj slobodni pad u kojem svake godine sve više ljudi igra i sve vise kesa ulazi od igre. Totalne pizdarije.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

U slučaju fife prodaja igre nije nikakav pokazatelj kvalitete igre, nego rezultat nepostojeće konkurencije. Pizdarije su što ljudi neprestano igraju, a više se gade i sami sebi kako mogu to sranje igrati, ali kada nema drugog nogometa tako je kako je. Od miliona i miliona igrača, dam se kladiti da ih barem 70% mrzi igru, tj. da ne uživa igrati.

EDIT- pričam samo za FUT, jer koliko znam ekipa koja igra samo SP sa svojim sliderima je svake godine zadovoljna, a i ekipa koja igra online seasons, ne vidim da plaču po forumima da nevalja ovo ne valja ono.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.3.2021 21:33 (Dr.Feel).
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 21
Dr.Feel kaže...

U slučaju fife prodaja igre nije nikakav pokazatelj kvalitete igre, nego rezultat nepostojeće konkurencije. Pizdarije su što ljudi neprestano igraju, a više se gade i sami sebi kako mogu to sranje igrati, ali kada nema drugog nogometa tako je kako je. Od miliona i miliona igrača, dam se kladiti da ih barem 70% mrzi igru, tj. da ne uživa igrati.

EDIT- pričam samo za FUT, jer koliko znam ekipa koja igra samo SP sa svojim sliderima je svake godine zadovoljna, a i ekipa koja igra online seasons, ne vidim da plaču po forumima da nevalja ovo ne valja ono.

 Ovi sto igraju career mode isto placu jer je svake godine sve isto i traze dodatan sadrzaj kojeg nikad ne dobiju. Sa sliderima i dodatnim modovima si ucine igru donekle zabavnom i igrivom.

3 godine
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...
PeroMilic03 kaže...

Ove je slatka pobjeda i to u Managerial masterpiece.

Tim iz 2012. 

Ovo mu je tim,sad kako je 77 rated,ne znam. Uveo je Van berga i Gravenberch. One specijalne kartice.

 Jel ti ikad išta pročitaš????

Ajde sad lijepo upali igru, odi u friendlies, odi na ekran od managerial masterpiece-a, pa vidi koliki je max rating tima dozvoljen u tom modu. Kakve veze ima otkad je account, to bi trebalo odmah značit da je lik elite igrač, iz prve divizije???

 Koliko znam max. rating mora biti 77 .Cime je tim iz 2012 nije neki pocetnik kao ja .

Jedino ako je prodao acc ili dao mladjem bratu da igra . :)

12 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

 Koliko znam max. rating mora biti 77 .Cime je tim iz 2012 nije neki pocetnik kao ja .

Jedino ako je prodao acc ili dao mladjem bratu da igra . :)

Ti si početnik, a igraš već nekoliko godina :)

[19xx] 4ntraks
15 godina
online
FIFA 21

Odigrao sve sbc od ovog tjedna, skupio 9 packova i najbolja kartica gaya 83. Nakon njega pepe 82 a sve ostalo 80 i ispod toga. Užas.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Jebo ti konj mater sa recce jamesom na stoperu i drzanje lopte 2/3 tekme. Kakve kreteni sunce te grijalo.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Nakon ovoga me više ništ ne može iznenadit. 

Katastrofa od igre i communitya.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 21

Kakav jad. Dobijem Velu u party bagu? Je li moglo gore?

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Je li netko napravio Ruben Nevesa?

Valja li za CM?

Nije ga problem uraditi.

Na pola sam. ;)

Koristim ovaj tim,sad da li moze bolji da se sastavi ,ne znam.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.3.2021 23:52 (PeroMilic03).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...
PeroMilic03 kaže...

 Koliko znam max. rating mora biti 77 .Cime je tim iz 2012 nije neki pocetnik kao ja .

Jedino ako je prodao acc ili dao mladjem bratu da igra . :)

Ti si početnik, a igraš već nekoliko godina :)

 Kaj pak se cudis. Vidis da lik brije da je menagerial masterpiece mod di se mjeri skil i stavi u napad 3 speedom broken kartice :D

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.3.2021 1:06 (cicek).
9 godina
offline
FIFA 21

Nakon kriminalne "sreće" u packovima, nesanica me natjerala da napravim Party bag SCB. Izvukao Rulebreaker Nainggolana. Solidan sub za klupu, na tržištu 265k coinsa, nije loše. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

prva slika ,ovak ekipa igra wl ,više me ništa ne čudi u ovoj fifi

 

druga slika - moja trenutna momčad s kojom dominiram, dybala je valjda najbolji sbc koji sam ikad napravio 

 

party bag- carlos rttf

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
Skilledžija kaže...
PeroMilic03 kaže...

 Koliko znam max. rating mora biti 77 .Cime je tim iz 2012 nije neki pocetnik kao ja .

Jedino ako je prodao acc ili dao mladjem bratu da igra . :)

Ti si početnik, a igraš već nekoliko godina :)

 Kaj pak se cudis. Vidis da lik brije da je menagerial masterpiece mod di se mjeri skil i stavi u napad 3 speedom broken kartice :D

 Realniji je MM mod nego fut gdje netko ima tim od 10 mil,a netko od 100 k.Ovde bato 77, pa se jebi.

Ljudi ubace Mbapea u tim ali ostalo krs. Jbg. :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.3.2021 8:50 (PeroMilic03).
15 godina
online
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

 Realniji je MM mod nego fut gdje netko ima tim od 10 mil,a netko od 100 k.Ovde bato 77, pa se jebi.

Ljudi ubace Mbapea u tim ali ostalo krs. Jbg. :)

 I u stvarnom životu ti je tako. Spursi imaju momčad od 500+ milijuna a dinamo od 50+ milijuna. I što sad? Ukinut ćemo nogomet jer je to nerealno?

6 godina
offline
FIFA 21

Bocnuo Lautara Martineza u party bagu. Nije loše, još da znam igrati, di bi mi bio kraj. Jučer sam izludio finisirajuci Rubena Nevesa... i onda uleti nova zabava za Pastorea. 🤪

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Nije imal udarca prije toga. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Nije imal udarca prije toga. 

Ja sam jutros izgubio jednu koju sam vodio 3-0 do 70'.

On je nekakve pauze stiskao, mijenjao neke igrače i moji odjednom prestanu igrat.

Dodajem Neymaru u for loptu, a on stoji i gleda.

Svaki drugi pas mi je bio pogrešan, a igrači se uopće nisu otvarali... osim onih u obrani koji su maltene bježali od protivničkih napadača.

Netko tko do 70' nije imao blage veze o igri je postao superigrač - nevjerojatno.

 

[19xx] 4ntraks
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice