FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 681.230
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
online
FIFA 21

Za sta sluze ove i slicne kartice koje dobijam stalno ?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Jel se moze u squad battles ovo za swaps uvest s klupe igrace koji nisu iz lige s kojom radis objective?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 21

Da, moze!

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

Za sta sluze ove i slicne kartice koje dobijam stalno ?

Kad uredujes stadion postavis ih iz kojeg kuta zelis da se vide. 

 

 

Znate kolko sam ovdje srao protiv step overa i tih sranja. Odlucim ja prvih 5 tekmi odradit sa tim step overom. Pa jebo sliku svoju tko ga slozi ali Rashford, Sterling i Salah + Step over su projektili. Ja nisam mogo vjerovat kako prodem sa Mendyem po krilu, jedan step over i Varane ode doma sa ledom na koljenu, drugi step over, Gomez lovi leptire... i druga stativa šljuca. 
Rashford dobije neku sasvim novu dimenziju. Dobije onu teleportaciju o kojoj sam prical. Step over i bum u 16m si samo tako... nakon toga je samo pitanje da li mu je golman napucan skriptom ili ga busis kak hoces. Jebeno ne vjerujem kako je jedna finta OP. Bitno je step over napraviti tako da kad napravis step over sa pocetkom na desnu stranu, izlaz mora bit na desnoj strani. Znaci, ako si desnu gljivu pomaknuo za jednu cetvrtinu kruga u desno, onda i lijeva gljiva mora to pratit u istu stranu. Onda napravi neki scoop kurac palac i Voyager ispaljuje fotonski top. U ovih 5 tekmi mi je uslo u muscle memory i jos dok naucis kako postavit igraca da maksimalno iskoristit to a da te protivnicka obrana ne moze blokirat... kaos. Nije ni cudo da onaj mali neuhranjeni ide 30-0 svaki vikend. Brijem da kad step over napravis sa IF Ronaldom i R9 Prime... da trava frca.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
PeroMilic03 kaže...

Za sta sluze ove i slicne kartice koje dobijam stalno ?

Kad uredujes stadion postavis ih iz kojeg kuta zelis da se vide. 

 

 

Znate kolko sam ovdje srao protiv step overa i tih sranja. Odlucim ja prvih 5 tekmi odradit sa tim step overom. Pa jebo sliku svoju tko ga slozi ali Rashford, Sterling i Salah + Step over su projektili. Ja nisam mogo vjerovat kako prodem sa Mendyem po krilu, jedan step over i Varane ode doma sa ledom na koljenu, drugi step over, Gomez lovi leptire... i druga stativa šljuca. 
Rashford dobije neku sasvim novu dimenziju. Dobije onu teleportaciju o kojoj sam prical. Step over i bum u 16m si samo tako... nakon toga je samo pitanje da li mu je golman napucan skriptom ili ga busis kak hoces. Jebeno ne vjerujem kako je jedna finta OP. Bitno je step over napraviti tako da kad napravis step over sa pocetkom na desnu stranu, izlaz mora bit na desnoj strani. Znaci, ako si desnu gljivu pomaknuo za jednu cetvrtinu kruga u desno, onda i lijeva gljiva mora to pratit u istu stranu. Onda napravi neki scoop kurac palac i Voyager ispaljuje fotonski top. U ovih 5 tekmi mi je uslo u muscle memory i jos dok naucis kako postavit igraca da maksimalno iskoristit to a da te protivnicka obrana ne moze blokirat... kaos. Nije ni cudo da onaj mali neuhranjeni ide 30-0 svaki vikend. Brijem da kad step over napravis sa IF Ronaldom i R9 Prime... da trava frca.

 Sa desnom gljivom radis step over, a sa lijevom izlazis iz njega. Dovoljno samo pomaknut lijevu u stranu di si desnu okrenuo prije pocetka to je negdje 45 stupnjeva lijevi analog i onda je fora ta sto sa unutarnjom izbacuje loptu a ne vanjskom. Ja isto pokusavam tu i tamo ali ne zelim spamat to, samo ne znam u kojim pozicijama je najbolje to napravit da prolazi dobro jer meni je odvratno to sto ovaj spama to na svakom dijelu terena.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
CptJack93 kaže...
SimeKZ kaže...
PeroMilic03 kaže...

Za sta sluze ove i slicne kartice koje dobijam stalno ?

Kad uredujes stadion postavis ih iz kojeg kuta zelis da se vide. 

 

 

Znate kolko sam ovdje srao protiv step overa i tih sranja. Odlucim ja prvih 5 tekmi odradit sa tim step overom. Pa jebo sliku svoju tko ga slozi ali Rashford, Sterling i Salah + Step over su projektili. Ja nisam mogo vjerovat kako prodem sa Mendyem po krilu, jedan step over i Varane ode doma sa ledom na koljenu, drugi step over, Gomez lovi leptire... i druga stativa šljuca. 
Rashford dobije neku sasvim novu dimenziju. Dobije onu teleportaciju o kojoj sam prical. Step over i bum u 16m si samo tako... nakon toga je samo pitanje da li mu je golman napucan skriptom ili ga busis kak hoces. Jebeno ne vjerujem kako je jedna finta OP. Bitno je step over napraviti tako da kad napravis step over sa pocetkom na desnu stranu, izlaz mora bit na desnoj strani. Znaci, ako si desnu gljivu pomaknuo za jednu cetvrtinu kruga u desno, onda i lijeva gljiva mora to pratit u istu stranu. Onda napravi neki scoop kurac palac i Voyager ispaljuje fotonski top. U ovih 5 tekmi mi je uslo u muscle memory i jos dok naucis kako postavit igraca da maksimalno iskoristit to a da te protivnicka obrana ne moze blokirat... kaos. Nije ni cudo da onaj mali neuhranjeni ide 30-0 svaki vikend. Brijem da kad step over napravis sa IF Ronaldom i R9 Prime... da trava frca.

 Sa desnom gljivom radis step over, a sa lijevom izlazis iz njega. Dovoljno samo pomaknut lijevu u stranu di si desnu okrenuo prije pocetka to je negdje 45 stupnjeva lijevi analog i onda je fora ta sto sa unutarnjom izbacuje loptu a ne vanjskom. Ja isto pokusavam tu i tamo ali ne zelim spamat to, samo ne znam u kojim pozicijama je najbolje to napravit da prolazi dobro jer meni je odvratno to sto ovaj spama to na svakom dijelu terena.

 Sa krilima kad ulijecem u 16m, nastimam ih koda cu ic van 16m i onda zavucem step over na unutra. Iz nekog razloga vecina ocekuje da ces ic van jer ti je on zatvorio unutra... al' taj skill move ima totalnu teleportaciju i samo prodes kraj njega. Pogotovo kad ga ulovis na krivoj nozi, gotovo. Dok sa spicom kad idem direktno na gol, blago se okrenem u stranu u koju ce ic step over. Ako gledam direktno u sredinu gola, za kojih 20-25 stupnjeva desno, lijevi step over i onda liejvi izlaz. Napravi tu animaciju gdje ti doslovno ne moze uzet loptu a ti samo prodes kraj njega. Jos te step over izbaci u punom trku direktno prema golu. 

Naravno, ne hodam sa tim. Koristim direktno u napadu ili kada zelim sto brze postici ''max speed'' igraca. Onda ga na brzinu napravim i vec mi je igrac u 100% svojeg sprint speeda.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ja sam danas prodao Mbappea, IF Rashforda, IF Saint Maximu i Salaha jer jednostavno 3 WL iste igrace mi dojadilo imat i uzeo sam novu ekipu i za sad mi je oke. Jedino sto moram sljedece je IF Bruno fali mi kko 300k

 

 

 
0 0 hvala 0
3 godine
online
FIFA 21

Juce sam igrao sezonu sa likom. Ja ne znam da li je to bil sa njegove strane all attack ali jbg jedva sam dolazio do gola. Mislim cerali smo se, bilo 0:0 i onda sam cuo zenu da dolazi i alt+f4!

U sezoni se dobro " ceram " ali fut 0 bodova.

Ps. Napravio sam tim slican Ruyi ali nije bas sve isto jer nemam coinsa.

 

 Rodrigo- Juesu

Pulisic- fred- Medison Bale

 tellas Sanchez ake belarein

pope

 

Jbg.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.12.2020 9:11 (PeroMilic03).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
CptJack93 kaže...

Ja sam danas prodao Mbappea, IF Rashforda, IF Saint Maximu i Salaha jer jednostavno 3 WL iste igrace mi dojadilo imat i uzeo sam novu ekipu i za sad mi je oke. Jedino sto moram sljedece je IF Bruno fali mi kko 300k

 

 

 Ja sjedim na 1,3m coinsa vec par tjedana i ne znam kaj da slazem. Malo su mi dojadili, al opet tu ubacim beksa, pa sam sterlinga totgs umjesto Sona.

Makar bi si slozil Felixa i dofural RB Gimeneza da malo njega probam. Imam foddera na bacanje. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Podrska za moga druga Ruyu,

Sa njim igrati to.je kao jesti otrov

a ostati ziv. ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
PeroMilic03 kaže...

Za sta sluze ove i slicne kartice koje dobijam stalno ?

Kad uredujes stadion postavis ih iz kojeg kuta zelis da se vide. 

 

 

Znate kolko sam ovdje srao protiv step overa i tih sranja. Odlucim ja prvih 5 tekmi odradit sa tim step overom. Pa jebo sliku svoju tko ga slozi ali Rashford, Sterling i Salah + Step over su projektili. Ja nisam mogo vjerovat kako prodem sa Mendyem po krilu, jedan step over i Varane ode doma sa ledom na koljenu, drugi step over, Gomez lovi leptire... i druga stativa šljuca. 
Rashford dobije neku sasvim novu dimenziju. Dobije onu teleportaciju o kojoj sam prical. Step over i bum u 16m si samo tako... nakon toga je samo pitanje da li mu je golman napucan skriptom ili ga busis kak hoces. Jebeno ne vjerujem kako je jedna finta OP. Bitno je step over napraviti tako da kad napravis step over sa pocetkom na desnu stranu, izlaz mora bit na desnoj strani. Znaci, ako si desnu gljivu pomaknuo za jednu cetvrtinu kruga u desno, onda i lijeva gljiva mora to pratit u istu stranu. Onda napravi neki scoop kurac palac i Voyager ispaljuje fotonski top. U ovih 5 tekmi mi je uslo u muscle memory i jos dok naucis kako postavit igraca da maksimalno iskoristit to a da te protivnicka obrana ne moze blokirat... kaos. Nije ni cudo da onaj mali neuhranjeni ide 30-0 svaki vikend. Brijem da kad step over napravis sa IF Ronaldom i R9 Prime... da trava frca.

 Ne igram ovu wl, preskočio sam da se odmorim i naspavam, pa drkenjam swapse do kraja i objective koji mi se daju.

Igram sad za zadnji swap sa efl momčadi, uvodim talijane radi drugog objectivea za acmilan. Ja koji ne znam driblat i ajbusat ta sranja, probao sam radit stepover sa Dybalom. Točno to što kažeš, samo ga warpa naprijed, nema šanse obrambeni nijedan, čovjek doslovno preleti tih par koraka nakon driblinga. I još ga držim na rcam, samo fines u drugi kut lijevom nogom i gol. Strava. Morao bi si dat truda to naučit za prvu ekipu pa drkenjat, al nemam neš previše volje za te peezdarije.

 

Ali ovo gore me je sjetilo - lani je VVD imao isti glitch kad double tappaš kocku (meni je kocka šut ko u pesu), isto se warpao 2 koraka i uzme loptu u 9 od 10 slučajeva bez ikakvog faula. Ista stvar kao i ovdje s tih 2 koraka nakon stepovera.

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Primam lobanja od obranbenih igraca, a moji vrsni finisheri be mogu pogoditi gol s 5 metara. Fantasticna igrica. Bitno da se vrtis u krug i da je najopasniji onaj igrac koji je ledima okrenuti golu. Jos nek dodaju da se lopta zapali kad je puknes u gol pa da imaju full package. A ovo kad dobijem bilo koji pehar ili tifo mi je veca uvreda bego kad mi daju 82 rated igraca u ultimatenpacku. Tko ziv ce gledat sta ti imas oko terena. To mi je isto ko ove patnje s marketom i zaradivanje na karticama. Uzas, trpas se coinsima trosis barem duplo vise vremena nego bi trosio da igras normalan gameplay iltiga utakmicu zabsto je i ovo smece napravljeno, bar bi trebalo bit. Ali ne rade ces se patit po marketu i to jos platit 500kn :D 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 21

Gde si bre, 'es ziv 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
11 godina
offline
FIFA 21

4:4 igrač više za mene, 75 minuta.. Faul nad mojim golmanom i onda se desi ovaj bug. Znači ne mogu ništa. Golman zapeo iza gola, ne mogu doći do lopte a vrijeme ide. Barem mi ne broji kao adk da sam ono.. Ali bože sacuvaj 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

U objectivesima na week5 bronze treba u friendly competition zabiti 3 gola. Stisnem na trokut da me otpelja tamo i baci me na prijateljske tekme. Odigrao sam i online i offline i ne zbraja mi golove? Svaki put do sada normalno je zbrajao golove u offlineu jer ne piše da treba online. No odigrao sam i online i opet ništa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

U objectivesima na week5 bronze treba u friendly competition zabiti 3 gola. Stisnem na trokut da me otpelja tamo i baci me na prijateljske tekme. Odigrao sam i online i offline i ne zbraja mi golove? Svaki put do sada normalno je zbrajao golove u offlineu jer ne piše da treba online. No odigrao sam i online i opet ništa.

 Glitch. Pricali su na redditu o tome. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
movie kaže...

U objectivesima na week5 bronze treba u friendly competition zabiti 3 gola. Stisnem na trokut da me otpelja tamo i baci me na prijateljske tekme. Odigrao sam i online i offline i ne zbraja mi golove? Svaki put do sada normalno je zbrajao golove u offlineu jer ne piše da treba online. No odigrao sam i online i opet ništa.

 Glitch. Pricali su na redditu o tome. 

I kaj sad? Ne možemo dalje a na goldu leži skoro 10k bodova.

12 godina
offline
FIFA 21

Doci ce fix vjerovatno. Tak je bilo i sa onim rare players stvarima. Gdje nove promo igrace ne registrira kao rare. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 21
Jel zna kako rijesit problem "unable to retrieve your kick off names data" na PS4 ? Ne mogu kick off obican , a cini mi se da ni online friendlies ne radi zbog tog.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 21

Onaj mali je spusio tekmu na penale. Prvi loss nakon 210-0 u WL

VISCA BARCA
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 21
Jack Black kaže...

Onaj mali je spusio tekmu na penale. Prvi loss nakon 210-0 u WL

 Ma nije izgubio u wl nego u kupu... U wl i dalje nije izgubio, taj rekord 

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21

Ziv i zdrav.

13 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
Jack Black kaže...

Onaj mali je spusio tekmu na penale. Prvi loss nakon 210-0 u WL

 Ma nije izgubio u wl nego u kupu... U wl i dalje nije izgubio, taj rekord 

 A bome nije ni tocno da je bio 210-0, bio je 270 - 0 . Uglavnom onda je naslov bio krivo napisan, isprike.

VISCA BARCA
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Adama lb  sva sreća stao sam s ovom igrom na vrijeme, evo zadnje 3 wl uopće ne igram ,nemam više volje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ljudi sta se desava sa serverima.

imam 50Mbit , Lan kabel, nista u pozadini ne skida na Ps4 ali ping 138 ms?? 
Do sad nikad tako stalno oko 40 , lagovi , ping koji kurac

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
CptJack93 kaže...

Ljudi sta se desava sa serverima.

imam 50Mbit , Lan kabel, nista u pozadini ne skida na Ps4 ali ping 138 ms?? 
Do sad nikad tako stalno oko 40 , lagovi , ping koji kurac

 Nije to nista, meni nema tekme di mi ea ne ookaze sve svoje special ikone za konekciju. Sarenije su nego kartice. 

12 godina
offline
FIFA 21

 

Izgubio je na nekom turniru. Na kraju je mali puko. Slozio je iz sebe finu reklamu, a zapravo je toliki pritisak na njemu bio da je puko. Steta kaj su to ljudi morali vidjet kak klinac od 14g place zbog jedne tekme fife i jos se nasladivat na tome.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ovo odgovorno tvrdim. Da moj najbolji branic igra ko njegov najslabiji i da moj najbolji dodavac dodaje ko njegov golman. Samo te dvije stvari i ja imam 30-0. Netreba mi ni bolja konekcija ni stepoveri samo te dvije stvari. I mozda da mi se svaki druga 100% sansa dozvoli zabit, al nije uvijet. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 

Izgubio je na nekom turniru. Na kraju je mali puko. Slozio je iz sebe finu reklamu, a zapravo je toliki pritisak na njemu bio da je puko. Steta kaj su to ljudi morali vidjet kak klinac od 14g place zbog jedne tekme fife i jos se nasladivat na tome.

 Šteta? Prvo, išao se isprdavat panenkama, ne jednom nego nekoliko, pa pogledava nekog u stranu cijelo vrijeme, znači ono, sadistički bezobzirni pogled kad je ušla prva panenka. Drugo, nije klinac, sa 14 godina više nisi klinac, već bi ti trebale bit jasne neke stvari o životu, porazima, pobjedama, itd., a treće, nije naslađivanje nego samo potvrđivanje teorije da izdrkavanje nekog klinca sa 2 finte cijelo vrijeme igranja i očito abjuzanje engine-a igre mora kad tad stat. Dovoljno bi trebao bit zreo u glavi sa 14 godina da to skonta, osim ak nije 24/7 zatvoren u sobu i 'trenira' jedan te isti skill move na fifi. Onda su mu roditelji za odstrel a nije dijete ništa krivo.

Meni ga nije žao ni najmanje, jednom je moralo stat stepover nadrkavanje kojem se (skoro) cijeli fifa svijet divi -.- Nit sam jalan, nit sam ljubomoran, realno bmk za klinca, ne bi ni čuo za njega da ga ne kačite tu i tamo na fejsu u grupi, ali više volim gledat ekipu koja igra igru a ne drkenja jedno te isto svaku prokletu utakmicu. Recimo tipa Brstimir, meni taj dečko igra extra, ne sili jedno te isto, i uvijek ima više rješenja u napadu za odigrat. Da, koristi hrpetinu skill move-ova, ali igra nogometnu igru kao nogomet, a ne kao voltu ko i tih ostalih 99% elite igrača.

8 godina
offline
FIFA 21

Ja sa onim timom gold3, imam jos 6 tekmi za odigrati mozda bih mogao loviti gold2 ali nemam stvarno ni zivaca ni vremena, sutra se kulen i kobasice prave .

Sto se tice tog malog danca, znaci mali mi je toliko antipatican da to nije realno, gledam ga ponekad na twitch-u i kad progovori onako iritantno razvalio bih mu samarcinu da se 3x okrene oko svoje ose . Ajd ako si dobar igrac sta se kurcis kao da si bog jbt. No comment na to.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice