FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 680.466
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
FIFA 21

Ljudi, jel ima smisla prodati NIF Messija da napravim POTM Felixa? Za desnu spicu u 352? Sada mi na toj poziciji igra Messi. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

 

oh oh, EA već jedno vrijeme igra u šahu. :D Kako izgleda mat je neizbježan. Mozda ćemo ostat bez UT-a, ali sasvim sigurno cemo jedno vrijeme igrato s oslobođenim serverima. :D

Ne znam tko bi kod nas potegnuo bilo koje pitanje u vezi gaminga tako da ćemo mi biti zadnja zemlja na svijetu koja će zabraniti fifa pointse. Budi bez brige. Igrat će se fut bez beda.

Ne bih se čudio da recimo sljedeće godine ako problem izmakne kontroli da umjesto fifa poinsta ponude kupnju igrača tj kartica pojedinog igrača. To nije kockanje i znaš što dobijaš za svoj novac i nitko im ne bi to mogao zabraniti. Recimo 100 eura Mbappe i da vidiš kako bi se kupovao. I tako sa svim karticama na neko određeno vrijeme. Ne bi im prihodi ozbiljnije pali a skinuli bi s leđa sve koji im brane prodaju fifa pointsa. Tek tada bi nastalo ludilo i još veći raskol između igrača. Packovi ostaju samo kao nagrade za odigranu WL, rivalse, SB ili objectives te SBC kao i do sada.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
Kowalski_UT kaže...

Ljudi, jel ima smisla prodati NIF Messija da napravim POTM Felixa? Za desnu spicu u 352? Sada mi na toj poziciji igra Messi. 

Kartica je stvarno dobra. Ako ništa ima osjetno veću staminu pa će ti izdržati cijelu tekmu bez problema. Ne znam je li ti se isplati takva transakcija ali ja nisam požalio kaj sam ga složio iako mi uglavnom ulazi s klupe u igru. U nekoj ludoj teoriji, što je jako teško, možda dobije nadogradnju u prvom mjesecu. No s obzirom ma rare karticu i njen rating teško je za očekivati. Možda ga debelo poguraju s obzirom da je maneken igre uz mbappea, haalanda i arnolda. No kažem, teško. No i ovako je za ovu fazu igre kartica jako dobra.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
cicek kaže...

 

oh oh, EA već jedno vrijeme igra u šahu. :D Kako izgleda mat je neizbježan. Mozda ćemo ostat bez UT-a, ali sasvim sigurno cemo jedno vrijeme igrato s oslobođenim serverima. :D

Ne znam tko bi kod nas potegnuo bilo koje pitanje u vezi gaminga tako da ćemo mi biti zadnja zemlja na svijetu koja će zabraniti fifa pointse. Budi bez brige. Igrat će se fut bez beda.

Ne bih se čudio da recimo sljedeće godine ako problem izmakne kontroli da umjesto fifa poinsta ponude kupnju igrača tj kartica pojedinog igrača. To nije kockanje i znaš što dobijaš za svoj novac i nitko im ne bi to mogao zabraniti. Recimo 100 eura Mbappe i da vidiš kako bi se kupovao. I tako sa svim karticama na neko određeno vrijeme. Ne bi im prihodi ozbiljnije pali a skinuli bi s leđa sve koji im brane prodaju fifa pointsa. Tek tada bi nastalo ludilo i još veći raskol između igrača. Packovi ostaju samo kao nagrade za odigranu WL, rivalse, SB ili objectives te SBC kao i do sada.

 Pa ja u tome ne vidim apsolutno nikakav problem. 

 

Kupim FP i kod 100k ili 125k paketa imam 100% sansu da cu dobit igraca od 88+ ( primjer ). 

 

Sa FP kupovat ''tokene'' i sa tim tokenima kupovat igrace. Takoder sma za to. Tko je spreman trositi pare, neka trosi. Boze dragi pa igram WoWS gdje ljudi kupuju premum brodove da igraju sa njima i grindaju novce. Igram Warzone i COld War gdje ljudi kupuju upgradeove i specijalne edicije kako bi imali sto prije otkljucane puske. Ja apsolutno ne vidim problem u tome da ja kad potrosim 50€ imam garantirano nesto za kaj ja mislim da bude super. 

 

Al apsolutno sam protiv toga da potrosim 1000kn na 4-5 Ultimate paketa i ne vidim walkout a u jednom mi dodu 4 LIbertadores idiota. Sutra me ceka 4 rare mega packa, 2x jumbo rare players pack i 2x po 4, cini mi se, red player picka. To je ako se ne varam 400k coinsa vrijednosti paketa. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...
mirkossam kaže...
Taktika je savrsena ja sa 750 skill otisao na 1200 👍👍👍

 Čekaj dok ti dođe par koji su dropali pa te natamburaju

 Igru počinjem sa 442 taktikom i pratim igru protivnika ako je povucen mnogo prelazim na 424 i za sada mnogo dobro izgleda 🤫

12 godina
offline
FIFA 21
http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 Pređviđam player pick svima nama ( Hugo Mallo, Lopes i El Arabi )

 

Inace dobar TOTW

12 godina
offline
Re: FIFA 21
CptJack93 kaže...
SimeKZ kaže...

 Pređviđam player pick svima nama ( Hugo Mallo, Lopes i El Arabi )

 

Inace dobar TOTW

 Tak ce nekak i bit. Mozda koji Puljic zaluta u odabir... Kaj je najbolje meni pase skoro sve od ovih high rated. Pogba bi mi usel umjesto Wijnalduma, Salah umjesto Salaha i oslobodio bi mi vise od 250k coinsa, Son umjesto Sona... Zaha bi bio super sub. Tak da ono. Bilo koji od njih bi mi lego show.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...
Ja zelim da se zahvalim manipulatoru sa njegovom taltikom a igram sa ekipom od nekih 60K i igram sa igracima velikog crossinga tj sa chemistrijem skora svaki ima 99.Pokusajte pa javite 🤫

 Ma nema na čemu, bit će njih još 

12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
Mortiis kaže...
Grga1984 kaže...

Da li je itko sa disc verzijom uspio updejtati NeXT level na ps5?

 mislim movie 

Ne, imam digitalnu verziju igre i s njom nije bilo problema. Problem im radi disk verzija igre

 pa ja sam sad kupio disk verziju za ps4 (koju ni ne planiram igrat na ps4, nego cekam da nabavim ps5, pa skinuti enxt gen verziju)...i sta mi sad nece radit?

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Mortiis kaže...
movie kaže...
Mortiis kaže...
Grga1984 kaže...

Da li je itko sa disc verzijom uspio updejtati NeXT level na ps5?

 mislim movie 

Ne, imam digitalnu verziju igre i s njom nije bilo problema. Problem im radi disk verzija igre

 pa ja sam sad kupio disk verziju za ps4 (koju ni ne planiram igrat na ps4, nego cekam da nabavim ps5, pa skinuti enxt gen verziju)...i sta mi sad nece radit?

 Rade na problemu evo 7 dana.

9 godina
offline
FIFA 21

Napravio POTM Felixa. Messi je bio sjajan ingame, a i gust je igrati s njim jer se radi o Messiju. :) 

Ali kako sam napravio oba prijasnja POTMa iz Primere, bilo mi je glupo propustiti treceg. Takoder sam uzeo u obzir da ce Messiju cijena padati, pa ga mogu ponovo kupiti za mjesec, dva.

 

Preostalo je nesto coinsa nakon SBCa, pa sam uzeo IF Ramosa. :) 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Danas sam malo igrao da natučem neki rating za sutra. Dakle, igra nije fer. Nemamo iste uvjete za igru. Ok, na kraju sam dobio tekmu ali i slom živaca. Što radim krivo da u idealnim situacijama a i strelica to pokazuje kao i položaj tijela Mbappea on promaši cijeli gol. S druge strane lik mi zabija tri gola iz jedne te iste nemoguće situacije? Na kraju je bilo 5-3 za mene ali fakat nemam gušta igrati kad te netko jebe u mozak.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 21

Nakon tjedana lose srece, napokon me posralo. Na Rare player picku izvukao Mbappe-a. Skoro sam se rasplakao, u soku sam.

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...
mirkossam kaže...
Taktika je savrsena ja sa 750 skill otisao na 1200 👍👍👍

 Čekaj dok ti dođe par koji su dropali pa te natamburaju

  Sta kazes josipe?

15 godina
offline
Re: FIFA 21

Svaka ti čast. Ja sam pao sa 1250 na 1000, pokušavam riješit ovaj obj sa 2 finesa sa francuzima i asistom sa talijanom. Ili napravim prvo ili drugo, pa mi kvitaju, ili igram protiv frikova koji me natrpaju dok njihovi golmani hvataju živu loptu igračima sa 90+ šutem dok pucaju fines sa 16m. Milina.

Jadni vi na plejki kad vam dođe ovaj današnji peč. Ovo je vrhunac smeća, nema dalje. Lik me lomi na 12-13m od gola, s leđa, natrčao je iza mene i uklizao, sudac sudi ŽUTI, i slobodan udarac umjesto penala, na crti od 16m. Znači lik dok sam ja bio na 16m nije bio ni blizu, nego sam ja pimplao i namještao se na fines, on je dotrčao s leđa i opizdio uklizavanje, igra tj sudac sudi slobodnjak vani!??!?!? Situacija 2, ja u ofsajdu, 88a min, 3-3, igram pressing, ofsajd na 40m od protivnikovog gola, igra MENI postavlja ŽIVI ZID s MOJIM IGRAČIMA na protivnikovoj polovici!??!? Logično da sam dobio gol jer su u živom zidu stajali sva 4 obrambena moja. Da napomenem, ista tekma obje situacije. Ili je lik brutalan čiter, ili je igra toliko izgubila sav smisao s ovim patchom da je to strašno. Odigrao sam 10 tekmi do sad, u nijednoj nisam imao gameplay ko do danas, sve nešto nepovezano, isprekidano, lopte lete svud samo ne kud treba, pucam sa 90+ šut i finišing igračem, lopte idu 5m od gola, pogba koji ima odličan šut puca neke šuteve di lopta ne ode ni u gol aut, ma jebena katastrofa. Taman sam pomislio da golmani brane, jer zabit fines je nemoguće postalo (meni), maknem pope-a s gola, stavim llorisa, popijem 10 golova u 2 tekme. Gg francusko govno. Taman kad si složim all france tim, kupit ću ter stegena iz principa.

Mouru sam si složio, mali je odličan, skup je sbc za radit, ali imao sam hrpetinu švaba 84-88 untrejdabl, pa sam ga složio praktički bez uloženog coina. Zato sam i prodao Salaha jer mi nije niš posebno a puno vrijedi, dok sam ovog slagao iz untrejdabl bagre.

 

Edit: ne znam za koji k se trudim dalje, kad vidim da je igra broken pis of šit. Trčim u 89oj u kontru, gurnem si loptu s oršićem u for, lik mi ukliže sa zadnjim čovjekom s leđa u oršića i slomi ga na 17m od gola, i dobije žuti. GG eatards.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 0:34 (jopis).
11 godina
offline
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...
jopis kaže...
mirkossam kaže...
Taktika je savrsena ja sa 750 skill otisao na 1200 👍👍👍

 Čekaj dok ti dođe par koji su dropali pa te natamburaju

  Sta kazes josipe?

 Ja kažem da je 424 sa agresivnim pristupom od 15 utakmica barem 11 pobjeda.. Dok se protivnik snadje vidiš 2 do 3 razlike..

 

Ja iskreno u D1 još nisam izgubio. Danas nisam igrao, jučer i prekjučer sam igrao D1 ukuno 13 utakmica, 12 pobjeda i jedna nerješeno, ali ta nerješeno je bila odlična utakmica jer je lik igrao sa 442 napadački sa viaokom isto obranom..

 

Htio sam danas stavit tu 352 da probam, mada sam prije zadnja 2 patcha probao 2 ili 3 i nisam se iskreno proslavio jer pederi igraju na drop back pa na counter attack i zabije ti gol... 

 

424 formacija je dobra pogotovo kad igraš high defense i još puknes team press, znači ludilo.. Ta 2 napadača pokriju oba cb od protivnika i ova dva krila pokriju RB i Lb, i on nema lud sa loptom nego dugi Pass gdje ću u 90% slučajeva ja presjeci tu loptu i opet ja napadam..  :) 

11 godina
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...

Svaka ti čast. Ja sam pao sa 1250 na 1000, pokušavam riješit ovaj obj sa 2 finesa sa francuzima i asistom sa talijanom. Ili napravim prvo ili drugo, pa mi kvitaju, ili igram protiv frikova koji me natrpaju dok njihovi golmani hvataju živu loptu igračima sa 90+ šutem dok pucaju fines sa 16m. Milina.

Jadni vi na plejki kad vam dođe ovaj današnji peč. Ovo je vrhunac smeća, nema dalje. Lik me lomi na 12-13m od gola, s leđa, natrčao je iza mene i uklizao, sudac sudi ŽUTI, i slobodan udarac umjesto penala, na crti od 16m. Znači lik dok sam ja bio na 16m nije bio ni blizu, nego sam ja pimplao i namještao se na fines, on je dotrčao s leđa i opizdio uklizavanje, igra tj sudac sudi slobodnjak vani!??!?!? Situacija 2, ja u ofsajdu, 88a min, 3-3, igram pressing, ofsajd na 40m od protivnikovog gola, igra MENI postavlja ŽIVI ZID s MOJIM IGRAČIMA na protivnikovoj polovici!??!? Logično da sam dobio gol jer su u živom zidu stajali sva 4 obrambena moja. Da napomenem, ista tekma obje situacije. Ili je lik brutalan čiter, ili je igra toliko izgubila sav smisao s ovim patchom da je to strašno. Odigrao sam 10 tekmi do sad, u nijednoj nisam imao gameplay ko do danas, sve nešto nepovezano, isprekidano, lopte lete svud samo ne kud treba, pucam sa 90+ šut i finišing igračem, lopte idu 5m od gola, pogba koji ima odličan šut puca neke šuteve di lopta ne ode ni u gol aut, ma jebena katastrofa. Taman sam pomislio da golmani brane, jer zabit fines je nemoguće postalo (meni), maknem pope-a s gola, stavim llorisa, popijem 10 golova u 2 tekme. Gg francusko govno. Taman kad si složim all france tim, kupit ću ter stegena iz principa.

Mouru sam si složio, mali je odličan, skup je sbc za radit, ali imao sam hrpetinu švaba 84-88 untrejdabl, pa sam ga složio praktički bez uloženog coina. Zato sam i prodao Salaha jer mi nije niš posebno a puno vrijedi, dok sam ovog slagao iz untrejdabl bagre.

 Nažalost igra je osla u totalno krivom smjeru..

 

Meni jedan od najboljih analitičara fife, dečko sve objasnio.. 

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
cicek kaže...

 

oh oh, EA već jedno vrijeme igra u šahu. :D Kako izgleda mat je neizbježan. Mozda ćemo ostat bez UT-a, ali sasvim sigurno cemo jedno vrijeme igrato s oslobođenim serverima. :D

Ne znam tko bi kod nas potegnuo bilo koje pitanje u vezi gaminga tako da ćemo mi biti zadnja zemlja na svijetu koja će zabraniti fifa pointse. Budi bez brige. Igrat će se fut bez beda.

Ne bih se čudio da recimo sljedeće godine ako problem izmakne kontroli da umjesto fifa poinsta ponude kupnju igrača tj kartica pojedinog igrača. To nije kockanje i znaš što dobijaš za svoj novac i nitko im ne bi to mogao zabraniti. Recimo 100 eura Mbappe i da vidiš kako bi se kupovao. I tako sa svim karticama na neko određeno vrijeme. Ne bi im prihodi ozbiljnije pali a skinuli bi s leđa sve koji im brane prodaju fifa pointsa. Tek tada bi nastalo ludilo i još veći raskol između igrača. Packovi ostaju samo kao nagrade za odigranu WL, rivalse, SB ili objectives te SBC kao i do sada.

 Haha kakve to veze ima s hr? Mi smo im ne zadnja rupa na sviralu vec smo cistocna drugom instrumentu. S nama ili bez nas njima je svejedno. 

Pa ako ces davat pare za pojedinog igraca to ce rjesavat problem. Nije problem da ljudi trose novac na packove vec he provlematika u tome sto je to cisto kockanje, a igra je pegi 3. Nek stave igru na pegi 18 i moze biti paketica. Kuzis? Nisu problem fifa pointsi problem je nacin i isporuka sadrzaja koji kupujes za fp-e. Oni sve te probleme mogu maknut sutra ako stave pegi 18. Ali tad micu 70% marketa u startu. :) Ako tuzba prođe, necemo ni mi igrati fut jer smo kao sto sam rekao nebitni sto se tice trzisne vrijednosti. Nije problem sto se propitkuje slobodna volja ljudi, vec je problem sto se utjece, slobodna volja maloljetnika koji nije ni svjestan da kocka. Kad skuzi kaj radi vec je debelo odgojen u kasinu u kojem se siroce ne nada zaradi vec ronaldu. :)

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Sta isplati uzeri coinse od DR ili paketice

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Niti jedan igrac od red pickova nije bio preko 82. Niti jedan. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Klasika.

 

u svim ostalim pekovima niti jedan igrac veci od 84 raitinga.

 

Stvarno vise nema smisla. Samo malo divizije i draftovi jer ovo preko vikenda em izgubim vikend, em sam nervozan svaki dan. Za sto? Da nemogu da nemogu niri jednu karticu dat normalnu.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 21

Uvjerljivo najlošije nagrade do sada. 

Crveni kikiriki.. 

8 rare mega paksc, 8 mega packs, 4 rare gold packs, 3 eletrum packs, znači najvrjednija kartica je bila Joe Gomez untradable.. 

Ovo ostalo 80 rating najveća kartica.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...

Sta isplati uzeri coinse od DR ili paketice

 Ubuduće samo coinse, znači do početka sam uzimao 3 opciju gdje daje najviše rare mega packs i mega packs i rade gold packove i ništa vrijedno nisam dobio..

Ovako da sam uzeo svaki puta 75k... 

12 godina
offline
FIFA 21

Danas ujutro se dignem i nekako mi se igra FIFA. Otvorim pakete, izgubim volju. Odem malo Cyberpunk igrat i ulovi me opet zelja za FIFAom. Udem u igru. Prva tekma, ne mogu nista... semafor u gornjem dijelu samo blica zuto, crveno... screen tearing, jitter... jednostavno mi nije igrivo. Tri puta prodem po strani sa Mendyem, hocu zavrnut unutra u istom trenu kad sam napunio ubacivanje promijenim smjer jer zelim pucat prema golu. Delay odradi svoje da mi Mendy ubaci loptu prema mojoj polovici i posalje protivnika u kontru. 

Dobijem penal, drzim dolje nisko, u kut. U sred pucanja penala mi dolazi do semafora, krug popizdi i lopta ode u zadnji red tribina. 

 

Nije igrivo, ljudi su mi zabili golove gdje ja ne mogu kontrolirat svoje igrace a on samo sprinta kraj njih. Svaka cast firmi koja nama daje ovakvo iskustvo a pogotovo nama koji igramo i uzivamo. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Danas ujutro se dignem i nekako mi se igra FIFA. Otvorim pakete, izgubim volju. Odem malo Cyberpunk igrat i ulovi me opet zelja za FIFAom. Udem u igru. Prva tekma, ne mogu nista... semafor u gornjem dijelu samo blica zuto, crveno... screen tearing, jitter... jednostavno mi nije igrivo. Tri puta prodem po strani sa Mendyem, hocu zavrnut unutra u istom trenu kad sam napunio ubacivanje promijenim smjer jer zelim pucat prema golu. Delay odradi svoje da mi Mendy ubaci loptu prema mojoj polovici i posalje protivnika u kontru. 

Dobijem penal, drzim dolje nisko, u kut. U sred pucanja penala mi dolazi do semafora, krug popizdi i lopta ode u zadnji red tribina. 

 

Nije igrivo, ljudi su mi zabili golove gdje ja ne mogu kontrolirat svoje igrace a on samo sprinta kraj njih. Svaka cast firmi koja nama daje ovakvo iskustvo a pogotovo nama koji igramo i uzivamo. 

 Meni se nekad čini da taj lagg, što se baš desi u situaciji ključnoj kad treba ubacit ili zabit gol ili dati loptu u prostor 1 na 1 da ideš zabit gol, da to igrač nekako expolita a ne da je do servera.. Mada sam čuo i da je to moguće..

 

Ako je moguće u wl kad te spoji sa likom, igra kreće, lik stisne pauzu, piše protivnik nema dovoljno igrača za nastavit utakmicu, i izlazis u meni, provjeriš utakmica se ne broji..?

Kako se  i zašto ne broji? Kakav dovoljan broj igrača? 

15 godina
offline
FIFA 21

Otvorim od nagrada 8 jebenih packova i najbolja kartica semedo. Dakle, kanadski šupci ne bi nešto dali da dubim na glavi.

Inače danas izašao prvi patch na next gen fifi. Težak je oko 900 MB.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Zna li neko kad ce apdejt za pc ? jaki igraci mi uopste nemaju kopacke kakve trebaju i to 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Niti jedan igrac od red pickova nije bio preko 82. Niti jedan. 

 Od ovoga gore ne moze

 

12 godina
offline
FIFA 21

1,2m coinsa... ova ekipa I htio bi uklopiti POTM Felixa. 

 

KDB i Son untr. Naravno, Rashford mora ostat.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice