FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.211
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Danas bi ekipu mogao napustit Gomez, kupim mid Cannavara i jos mi ostane coinsa da Wijnaldumu nadem zamjenu. Nekako mislim da je to, onda to. 

Pricekat danas poslije 7 kad ekipa sumanuto dere po FP zbog tamo nekih TOTGS.

 

Meni nije jasno kako nikome Bellerin ne pase. Brz, agilan... Kaj ti vise treba. Moze gore dolje 2 dana ako treba. 

 High/low work rated sto je za RB loše, pogotovo u ovoj fifi gdje igraju svi preko krila i na kontra napade..

Bellerin je brz, da, ali ostane često u napadu ako ga ne staviš na conservative interceptions, pa čak i tada zaostane. 

Više mi se čini da je onaj Sambia silver card mi bio bolji iako je sporiji.. 

10 godina
offline
Re: FIFA 21
Gerro kaže...
Ovaj tim imam. Vi iskusni sta kazete (posto ne znam najbolje obranu igrati) da uzmem Varana, i prodam Salaha, te na Salahovo mjesto ubaciti und Sterlinga?!

 Ma Varane ti treba umjesto Militao..

Salah je bacanje coinsa kad ti to isto Lucas Moura može odradit za 10k..

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Moj prijedlog ako zelite dobar team za WL + zaradit ogromnu kolicinu coinsa je taj da veceras nakon 19h kad market prestane droppat (vjv oko 19:30 po trendu ove godine) kupite sta vise rttf kartica koje su 100% prosle grupu u ucl i el. 

 

Prodajte sljedecu srijedu, cetvrtak. Uglavnom prije sljedeceg petka kada dobijaju upgrade.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 21
Kowalski_UT kaže...

Kakva su predviđanja za TOTGS? Po meni su zicer Messi, De Bruyne i Kimmich, za ostalo ne znam. 

 Zicer bi trebao biti i Livaković jer je jedini golman u grupnoj fazi oba natjecanja koji nije primio gol a 3 puta je bio u momčadi tjedna do sada što nije bio nitko. Baš me interesira hoće li ga staviti. Mislim da messi nije zaslužio biti unutra. Nije odigrao niti sve tekme a nije imao niti neki poseban učinak u ovim u kojima je igrao.

15 godina
online
Re: FIFA 21
Joky007 kaže...

kolko je trava i teren losiji na ps5 nego ps4 pro

Meni baš obrnuto. Jedina vidljiva stvar koja je osjetno bolja nego na PS4 pro. Na čemu gledaš?

12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
Gerro kaže...
Ovaj tim imam. Vi iskusni sta kazete (posto ne znam najbolje obranu igrati) da uzmem Varana, i prodam Salaha, te na Salahovo mjesto ubaciti und Sterlinga?!

 Ma Varane ti treba umjesto Militao..

Salah je bacanje coinsa kad ti to isto Lucas Moura može odradit za 10k..

 Lucas nije ni do pojasa Salahu i njegovom Finessu. Salah je cudo dobar. Ja ga zrtvujem na CAMu jer mi ne moze sa tim WF bit u spici kraj Sona i Rashforda.

 

Kaj se tice ove tekme kaj sam stavil. Ja razumijem da svaku utakmicu neces dobit. Naletit ce neko bolji i razbit te. Al da igea doslovno do 90min drzi ovakvog polu igraca zivim, to mi nije jasno. On pomakne golmana, ja u suprotnu stranu pucam i ovaj se teleportira. Koji kurac ja gledam jbt.

Pise ping 38, zakopan u 38... Cim je tak zakopan ja ne vjerujem u tu brojku. 3 tekme ja pometem ljude na igralistu i sve tri dobijem na jedvite jade. 

 

@diplo... A koga to mozes dobit za vrijeme totgs osim totgs i tih 10 igraca? Fodderi vec sad idu po 10k. Dobio sam godina, otisel je za 11k u momentu kad sam ga stavio. Market je prenatrpan, previse je kvazi tradera gore i svi samo cuvaju neki kurac. Pola ih ne zna akciju napravit u tekmi, bitno da su traderi. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Kowalski_UT kaže...

Kakva su predviđanja za TOTGS? Po meni su zicer Messi, De Bruyne i Kimmich, za ostalo ne znam. 

 Na loading screenu su sigurno Messi, De Bruyne i Rashford/Werner

 

Ostali, Jota (otw dobija upgrade +3) , Tadic, Immobile, Cuadrado, Haaland, Kimmich, Pepe, Livakovic

 

Obj/sbc kartica vrlo vjerovatno Plea i Coman

11 godina
offline
Re: FIFA 21
jel se zna kad ce upgrade fife za ps5..vidim neki korisnici su dobili vec..inace imam disk verziju igrice i konzole
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 21

Ništa se ne zna, pola svijeta ima problema sa disc verzijom igre.

EA ništa ne javlja niti odgovaraju na upite.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
Kowalski_UT kaže...

Kakva su predviđanja za TOTGS? Po meni su zicer Messi, De Bruyne i Kimmich, za ostalo ne znam. 

 Na loading screenu su sigurno Messi, De Bruyne i Rashford/Werner

 

Ostali, Jota (otw dobija upgrade +3) , Tadic, Immobile, Cuadrado, Haaland, Kimmich, Pepe, Livakovic

 

Obj/sbc kartica vrlo vjerovatno Plea i Coman

Gledam po netu i većina predviđa i mbappea? Koja logika? Odigrao je 4 utakmice bez gola i pri tom fulao bar tri zicera. O sebičnosti u gol situacijama da ne pričam. Ako bude unutra bit će to prvorazredna sramota i još jedan dokaz da je samo bitno prodati što više packova a ne objektivno izabrati 11 najboljih grupne faze natjecanja. Aj messi je zabio 3 gola, većinom iz penala i dodao 4 asistencije pa ima smisla da bude unutra no mbappe stvarno ne znam koji je sportski razlog da bi bio unutra?

11 godina
offline
Re: FIFA 21
sranje..isto ubisoftovr igre imaju problema..valhalla i watch dogs sa upgradeom..mislio sam da ce to glatko teć taj upgrade
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 21

gledo sam po youtubu usporedbu između tih dviju verzija, na ps5 mi igleda ko tepih dok ps4 pro se vidi bas i trava kad se bocno gleda izbliza

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
Diplo kaže...
Kowalski_UT kaže...

Kakva su predviđanja za TOTGS? Po meni su zicer Messi, De Bruyne i Kimmich, za ostalo ne znam. 

 Na loading screenu su sigurno Messi, De Bruyne i Rashford/Werner

 

Ostali, Jota (otw dobija upgrade +3) , Tadic, Immobile, Cuadrado, Haaland, Kimmich, Pepe, Livakovic

 

Obj/sbc kartica vrlo vjerovatno Plea i Coman

Gledam po netu i većina predviđa i mbappea? Koja logika? Odigrao je 4 utakmice bez gola i pri tom fulao bar tri zicera. O sebičnosti u gol situacijama da ne pričam. Ako bude unutra bit će to prvorazredna sramota i još jedan dokaz da je samo bitno prodati što više packova a ne objektivno izabrati 11 najboljih grupne faze natjecanja. Aj messi je zabio 3 gola, većinom iz penala i dodao 4 asistencije pa ima smisla da bude unutra no mbappe stvarno ne znam koji je sportski razlog da bi bio unutra?

 Nema sanse, dobia je karticu prije tjedan dana + da je u totgs bia bi na loading screenu

12 godina
offline
FIFA 21

Nema smisla ni za Messia pa je unutra. Prodaje pakete... ko mu jebe mater. KDB nije dobio IFa pa je zicer u TOTGS.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 21

Bome sam se iznenadio sad kad sam probao PS5 verziju igre. Igra izgleda ko nogomet na TV prijenosu, nevjerojatno. Gameplay je praktički isti, ali ajde bar igra izgleda čudesno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ne mogu vjerovat da smecari koji zaradjuju milijarde na ovoj igri nisu u stanju barem odradit nesto osnovno i pustit update ljudima koji imaju next gen konzole. Najbanalnija stvar, oni 2 dana nisu u stanju da rijese. Sto je najgore, nikakvih informacija nisu ni dali kad ce rijesit problem. Uzas.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
miikaa77 kaže...

Ne mogu vjerovat da smecari koji zaradjuju milijarde na ovoj igri nisu u stanju barem odradit nesto osnovno i pustit update ljudima koji imaju next gen konzole. Najbanalnija stvar, oni 2 dana nisu u stanju da rijese. Sto je najgore, nikakvih informacija nisu ni dali kad ce rijesit problem. Uzas.

 Kakva dva dana? Danas je pravi datum izlaska next gena. https://twitter.com/EAFIFADirect?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor - ovdje mozes vidjet da su svjesni problema i da rade na njemu. 

 

Prvi sam na fronti kad treba srat protiv njih, al' ovo sad stvarno nema smisla. Ubisfot ima problema takoder sa guranjem next gen updatea takoder. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
miikaa77 kaže...

Ne mogu vjerovat da smecari koji zaradjuju milijarde na ovoj igri nisu u stanju barem odradit nesto osnovno i pustit update ljudima koji imaju next gen konzole. Najbanalnija stvar, oni 2 dana nisu u stanju da rijese. Sto je najgore, nikakvih informacija nisu ni dali kad ce rijesit problem. Uzas.

 Kakva dva dana? Danas je pravi datum izlaska next gena. https://twitter.com/EAFIFADirect?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor - ovdje mozes vidjet da su svjesni problema i da rade na njemu. 

 

Prvi sam na fronti kad treba srat protiv njih, al' ovo sad stvarno nema smisla. Ubisfot ima problema takoder sa guranjem next gen updatea takoder. 

 Znam, ali je juce ujutru 90% igraca dobilo. Nismo samo mi sto i danas imamo problem. Hajde valjda ce u toku veceri nesto sredit, hocu da krenem WL na petici. 

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Dobra cijena POTM Felixa, fodderi idu gore

 

Koulibaly 53k rofl

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2020 18:41 (Diplo).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 21

Jel ima uopce itko ovdje da igra na pc? Pa to je katastrofa u kakvom stanju je igra, vodim protiv lika 6-0 i on prekine mec u 55 min i pise mi da je izgubljena konekcija s protivnikom i nakon toga slijedi i poruka da sam izlogiran iz futa i pise mi poraz 🤦🏻‍♂️ a da ne govorim o nekom bugu gdje svakih 4-5 tekmi dok starta utakmica uopce ne mogu upravlhati sa svojim.igracima, vec protivnik igra protiv kompjutera

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
maxy0 kaže...

Jel ima uopce itko ovdje da igra na pc? Pa to je katastrofa u kakvom stanju je igra, vodim protiv lika 6-0 i on prekine mec u 55 min i pise mi da je izgubljena konekcija s protivnikom i nakon toga slijedi i poruka da sam izlogiran iz futa i pise mi poraz 🤦🏻‍♂️ a da ne govorim o nekom bugu gdje svakih 4-5 tekmi dok starta utakmica uopce ne mogu upravlhati sa svojim.igracima, vec protivnik igra protiv kompjutera

Ako se to dogodilo, onda je do tebe. Ne do protivnika. 


PC verzija je puna bugova. Doslovno se isplati kupiti PS ili Xbox, samo da igras FIFAu. Pogotovo ovaj novi kaj ide po 2500kn. 

 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2020 19:50 (SimeKZ).
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
miikaa77 kaže...

Ne mogu vjerovat da smecari koji zaradjuju milijarde na ovoj igri nisu u stanju barem odradit nesto osnovno i pustit update ljudima koji imaju next gen konzole. Najbanalnija stvar, oni 2 dana nisu u stanju da rijese. Sto je najgore, nikakvih informacija nisu ni dali kad ce rijesit problem. Uzas.

 Kakva dva dana? Danas je pravi datum izlaska next gena. https://twitter.com/EAFIFADirect?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor - ovdje mozes vidjet da su svjesni problema i da rade na njemu. 

 

Prvi sam na fronti kad treba srat protiv njih, al' ovo sad stvarno nema smisla. Ubisfot ima problema takoder sa guranjem next gen updatea takoder. 

 Ne bi bio problem da im se to dešava povremeno, ali igra vise ne radi nego radi, e to je problem :D

10 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Dobra cijena POTM Felixa, fodderi idu gore

 

Koulibaly 53k rofl

 Mos ga jebati, ja svoje uložio u Icon Base pack i ostakat prodao 

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Znam u dusu ove smradine iz EA, Coman objective preocigledan, pokrali Livakovica.

250k profiti na bundesliga low meta kartice (mbabu, rashica, klosterman, hwang)

 

Dobra cijena felixa imoure, fodderi ce samo rast..

 

Sacuvani packovi od WL/DR nije lose.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Znam u dusu ove smradine iz EA, Coman objective preocigledan, pokrali Livakovica.

250k profiti na bundesliga low meta kartice (mbabu, rashica, klosterman, hwang)

 

Dobra cijena felixa imoure, fodderi ce samo rast..

 

Sacuvani packovi od WL/DR nije lose.

 

Ja ne mogu vjerovati koliko te sere. Ja sam sada otvorio 15 packova i najbolja kartica Insigne. Sve ostalo jebeno smeće. Znači meni bi trebalo 1000 packova da dobijem nešto polunormalno. Ovo fakat više nema smisla.

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Ova igra nema smisla. Ne isplati se stvarno, ne znam jesu li svi presli na ps5, ali kad gledam pod prijatelje nitko ne igra WL. Prodat sve igrace, kupit Mbappea, i samo X i onda trokut, to je smisao igre. Ili 4222, jebeni debili s YT da se poseru na tanjur i otvaraju pakete i ekipa sta gleda bi napravila isto. EA grabi lovu, a vi ovce nas pratite u stopu. Dobro je reko onaj tio na YT "mi smo glup narod, treba nas je**t, a smijte se budale, smijte" i imo je pravo.. nije EA ni kriva, napravila nam je igru kakva je, kukamo, ali i dalje igramo. Sjebali su je ovi strimeri, sta svaki dan neke nove taktike igraju, pa se klinci napale i izdrkavaju se po nama sta ocito zelimo igrati nogomet, ali eto ne mozemo. Vratite nam PES6. Najbolji nogomet je tamo igran. Recite sta zelite, ali je istina.
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 21

Uvijek su znali govno lijepo upakirati

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Uvijek su znali govno lijepo upakirati

 

 Kako jenovo dobro uff. Odlicna montaza i ako malo ne mislis ode 500kn. Samo 4 scene od po 1s gameplaya i na kraju feel the next level. Next level cega? Odlicno napravljen posao umjetnici i ciganski. Super zelim im da puno zarade.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

20tak packova (gold3 + div4 rank2 + MM + Uefa MM + Beckham sbc) = 1 walkout... ali dobar :D

Sad je još pitanje kako presložit ekipu oko njega... Savjeti dobrodošli :)

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
Diplo kaže...

Znam u dusu ove smradine iz EA, Coman objective preocigledan, pokrali Livakovica.

250k profiti na bundesliga low meta kartice (mbabu, rashica, klosterman, hwang)

 

Dobra cijena felixa imoure, fodderi ce samo rast..

 

Sacuvani packovi od WL/DR nije lose.

 

Ja ne mogu vjerovati koliko te sere. Ja sam sada otvorio 15 packova i najbolja kartica Insigne. Sve ostalo jebeno smeće. Znači meni bi trebalo 1000 packova da dobijem nešto polunormalno. Ovo fakat više nema smisla.

 28 packova ukupno, upravo završio s otvaranjem, 87 sczesny i 87 ili koliko već lloris. To je to. Od tih 28 packova, 6 rare players packova, 6 mega packova, 4 rare mega packa, 2 ona 12g6r packa, itd. Ništa. Eto ne mogu ni sczesnog prodat za 32k, koliko je najjeftiniji na pc marketu.

Al bitno da sam dobio onih crnih govana iz comenbola milijun, po 2-3 u svakom ovom rare packu.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice