FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 675.990
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Nabolji igrac Brozovic u 20 paketa 🤭
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

0 rizika, discard cijena

 

Link za RB oparu i MLS obj kartice

 

 

 Dobra pretpostavka. 

 

Po meni je nekako najbolje pokupovat OP kartica poput Wernera primjerice. Stoji na 90k i mislim da ce ic minimalno na 100k za vrijeme cetvrtka. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
Diplo kaže...

0 rizika, discard cijena

 

Link za RB oparu i MLS obj kartice

 

 

 Dobra pretpostavka. 

 

Po meni je nekako najbolje pokupovat OP kartica poput Wernera primjerice. Stoji na 90k i mislim da ce ic minimalno na 100k za vrijeme cetvrtka. 

 A ne trejdam sa gold karticama pa ni ne pratim

Pogleda sam ga sad, vidim da je bia 85k jucer, vec su ljudi investirali u njega jer nema nikakvog kontenta zadnja 2 dana pa market raste.

ako ga mislis kupovat probaj veceras ako padne kad izadje UCL MM ili sta ce vec izbacit al imaj u vidu da mu je ogromna zaliha od lighting runda cili vikend + ce bit otvaran sutra na nagradama pa ne znam bas koliko ce narast.

3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Drugari,hteo bih da igram sa drugarom zajedno preko online ja protiv njega ono klasika al ne znam kako to ide ja igram preko pc on igra preko ps4...pa da li postoji neka mogucnost ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
skemi kaže...

Drugari,hteo bih da igram sa drugarom zajedno preko online ja protiv njega ono klasika al ne znam kako to ide ja igram preko pc on igra preko ps4...pa da li postoji neka mogucnost ?

 Postoji, da ti kupiš PS4 ili on PC. Dogovorite se. Druge opcije nema.

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Evo da mi je vidjet kako bi onaj mali sto je kao bog fife odigrao na ovom gameplayu. Protiv švabe koji ima gomeza i varanea u obrani. Meni se tesko na jacu nogu namjestiti kad sam sam, a kamoli kad krakati varane vreba blok. Jos sam liku skinuo 3 penala. A sprvi gol je zabio iz kornera, a drugi iz slobodnjaka. 

 

Boze moj kupite servere, dajte otkaza tucetu developera i maknire skriptu. Igra ce biti govno al ce barem bit fer i igriva. Covjek se na svasta nauci, ali na ovo bogami ne mozes. Nije noralno da meni werner puca loptu pod 70% preko gola s 6 metara i da potm orajzabal promasuje 3 zicera jer napucava u golmana ko sumanut. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 17:48 (cicek).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Nema smisla se nervirat. U ponedjeljak sam igao sa prijateljem rivalse duo i ping mi je bio 28 , ali najvaznije od svega imao sam 4 zelene crtice sto do sad nikad nisam ( normalno vise ih nemam ) uglavnom poanta je ta da sam radio rolanje lopte ispred golmana brz problema, sve kao sto kad gledamo na youtube kad igra tekkz ili ovaj novi klinac. Svaki stepover, svaki dribling, trcanje igraca dodavanje je bilo savrseno. Nakon mizda 2 sata igre ping je skocio na 36 crtice su pale za jednu i to je bio kraj igre. Igraci se gube, ne reagiraju na dribling , rolanje lopte ispred golmana je nemoguce jer svaki put me pokupi, a prije ako krenem onda se ne baca golman. Jednostavno konekcija, serveri, puno ljudi i jebiga. Zato cu ovaj vikend probat nesto sto nisam do sada. A to je da cu krenut igrat vikend ligu tek oko 1 u noci. Bolesno al idem bas probat, jer sam Elite 3 skupio kad sam igro iza ponoci subotu i petak i tocno se vidjelo da nema tolko delaya i fluidno je vise manje sve bilo. Kad sam igro petak - subotu - nedjelju tipa ujutro, tokom dana ili navecer bilo je katastrofalno da sam htio monitor plejku i pol sobe izbacit van. EA its in the game 😂

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

Evo da mi je vidjet kako bi onaj mali sto je kao bog fife odigrao na ovom gameplayu. Protiv švabe koji ima gomeza i varanea u obrani. Meni se tesko na jacu nogu namjestiti kad sam sam, a kamoli kad krakati varane vreba blok. Jos sam liku skinuo 3 penala. A sprvi gol je zabio iz kornera, a drugi iz slobodnjaka. 

 

Boze moj kupite servere, dajte otkaza tucetu developera i maknire skriptu. Igra ce biti govno al ce barem bit fer i igriva. Covjek se na svasta nauci, ali na ovo bogami ne mozes. Nije noralno da meni werner puca loptu pod 70% preko gola s 6 metara i da potm orajzabal promasuje 3 zicera jer napucava u golmana ko sumanut. 

 Nemas sampionski mentalitet.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
cicek kaže...

Evo da mi je vidjet kako bi onaj mali sto je kao bog fife odigrao na ovom gameplayu. Protiv švabe koji ima gomeza i varanea u obrani. Meni se tesko na jacu nogu namjestiti kad sam sam, a kamoli kad krakati varane vreba blok. Jos sam liku skinuo 3 penala. A sprvi gol je zabio iz kornera, a drugi iz slobodnjaka. 

 

Boze moj kupite servere, dajte otkaza tucetu developera i maknire skriptu. Igra ce biti govno al ce barem bit fer i igriva. Covjek se na svasta nauci, ali na ovo bogami ne mozes. Nije noralno da meni werner puca loptu pod 70% preko gola s 6 metara i da potm orajzabal promasuje 3 zicera jer napucava u golmana ko sumanut. 

 Nemas sampionski mentalitet.

Zaboravio si dodati, bolesni...

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Nije mi jasno kako Mahrez nije dobio TOTW a imao je 3 gola i pobjeda visoka kluba.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
CptJack93 kaže...

Nije mi jasno kako Mahrez nije dobio TOTW a imao je 3 gola i pobjeda visoka kluba.

 Zato sta je dobia totw prije 2 tjedna, ne moze dobit opet u tako malom vremenskom roku. Bar 4 tjedna treba proc.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
CptJack93 kaže...

Nije mi jasno kako Mahrez nije dobio TOTW a imao je 3 gola i pobjeda visoka kluba.

 Zato sta je dobia totw prije 2 tjedna, ne moze dobit opet u tako malom vremenskom roku. Bar 4 tjedna treba proc.

Prije par godina di marija je u dva tjedna dobio dva puta pa su svi popizdili. Od tada gledaju da to izbjegnu jer fakat nije fora, pogotovo kod skupe kartice a tada je di marija bio debelo preko 500k coinsa.

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Tko voli base icon packove može pogledati :D

 

https://www.youtube.com/channel/UC4nWZGlmUj1XDSzXk2ak8Hg?
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 21

Uf, kakav zavrsetak dana... odigro sat vremena prije spavanja, nisam se iznervirao ni najmanje... taman reko da napravim ovaj marki... rijesio prvo ovaj manje zahtjevniji - nagrada: small prime gold players pack... otvaram, niti ne pratim bas, onako, krajickom oka... ucinilo mi se ko da je na podu animacije nesto rozkasto... ide zastava, francuz... komentiram kako je neka jebenica... psg... ST... wtf? nemoguce?! MBAPPE!!!!!!!!! 1,39 M! E to te pitam... a kad me vec sralo jos u rare elektrumu sam pobro Robertsona 87. 😁🤓 Laku noc!

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ovo sto ja gledam na monitoru da mi netko prica ne bih mu vjerovao. Jesus gradi ramosa, messi nadskoci ramosa, 99 speed ne postoji u mojoj ekipi. Sutra ako ne padne ikona bome brisem igru. WL nisam igrao tako da imaju fore samo iz rivalsa nesto dati. Jebate to mi se jos nije desilo da mi se neda odigrati wl prije bozica, a bilo je i gorih fifa i puno losijih timova u tom vremenu. :D

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

Ovo sto ja gledam na monitoru da mi netko prica ne bih mu vjerovao. Jesus gradi ramosa, messi nadskoci ramosa, 99 speed ne postoji u mojoj ekipi. Sutra ako ne padne ikona bome brisem igru. WL nisam igrao tako da imaju fore samo iz rivalsa nesto dati. Jebate to mi se jos nije desilo da mi se neda odigrati wl prije bozica, a bilo je i gorih fifa i puno losijih timova u tom vremenu. :D

 Tak se meni sprdaju iz VVDa s kojekakvim g.jesusima i rodrigom... Zato sam zašiljio prodat ga jer nije ni sjena onog vvda u fifi20.

Čak mi je ovaj novi crnjo iz objective-a iz celte vigo bolji nego vvd. Strašno. Rttf Kounde i objective Aidoo su mi bolja i efikasnija kombinacija u obrani nego VVD i Gomez. Baš 'logično'.

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Jos jedna potvrda da se ne isplati igrat preko G2..

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Izgleda da se pojavila next gen fifa dan ranije. Vidim ikonu i kada stisnem skidanje kaže mi da igru već imam. Ne kužim u čemu je sada fora uglavnom ništa od skidanja nove fife za sada.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Poz,dobio sam IF Valvadere,jbg,untredable.

Da li vrijedi da pravim tim oko njega ? Na cdm i cm? 

Morao bih praviti tim od 0 posto imam samo Engleze i Brazilce. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Izgleda da se pojavila next gen fifa dan ranije. Vidim ikonu i kada stisnem skidanje kaže mi da igru već imam. Ne kužim u čemu je sada fora uglavnom ništa od skidanja nove fife za sada.

 I u mene je isto. Na twitter su napisali da su pustili upgrade vecini igraca, nisu svima.

12 godina
offline
FIFA 21

Taman 11 za upgrade pack. Baci mi jedinu dvojicu koja su mi ostala u klubu i doktora nogaca u FUTu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
miikaa77 kaže...

 I u mene je isto. Na twitter su napisali da su pustili upgrade vecini igraca, nisu svima.

 U 16h ide službeni gameplay trailer pa možda nam tada puste?

 

3 godine
offline
FIFA 21

Pogledati posle 18:20, najaci glich koji sam vidio.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Evo skida se next gen fifa. Imao oko 56GB

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Evo skida se next gen fifa. Imao oko 56GB

 Pc ili ps4? 

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ja cu kad doma dodjem otvorit nagrade nisam sada 2 dana uopce dirao Fifu. Lagano pocinjem gubit volju sto se gameplaya tice, a otvaranje nagrada, ja ne znam, realno nemam pravo nista govorit jer sam dobio Mbappea , 2x Sona i Kanea. Dobio sam jos tih walkouta al vecinom niti jedan vise od 40k. Al ono ......to sam sve bio tad u jednom danu ostalo banana

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

Pogledati posle 18:20, najaci glich koji sam vidio.

 Ne znam jel do videa ili kaj vec. Al' ovo izgleda ultra fluidno.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
PS5
PS4 i pc nemaju upgrade
15 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
movie kaže...

Evo skida se next gen fifa. Imao oko 56GB

 Pc ili ps4? 

Samo PS5 i novi xbox. Interesantno, na početku je pisalo da je igra 56 GB a sada kada ju je skinulo ispada da ima 39GB? Ništa, odoh vidjeti o čemu je riječ iako vidim po prvim komentarima da je jedina pozitivna stvar dual sense kontroler koji kao diže doživljaj igranja na viši nivo. ostalo više manje isto, bar tako kažu. Dok ne probam i uvjerim se neću ništa govoriti.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Hocu da kupim icon igraca do 250K koga mi predlazete pozicija u formaciji 442
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice