FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 680.550
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
FIFA 21

Napravio In the Net SBC, izvukao Pogbu, pljescem, veselim se, stavljam na transfer listu, nece, vidim untradeable. Tri picke materine koji je kurac sa svim SBCevima da su untradeable.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 21

Ima neki savjet sta upgradat? Jel se isplati imat par igraca na chem 8? U igri je formacija 4231 wide. 

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Znaci koja glupost. Igram protiv dva lika. I imaju u napadu rashforda i adamu i konstatno s njima sprint svih 90 min i moj benzema je na kraju tekme mrtav u naranđastom sto se do sad nikad nije desilo. Znaci moj benzema se iztrosi jer ovi dvojica drze sprint svih 90 minuta. Zesca bolest. Ne znam tko to balansira, al taj bi morao balansirat prvo sebe na neko radno mjesto koje bi mu vise odgovaralo.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

izgleda da smo svi u parama i nedoumici koga kupiti tako i ja 

imam 250k na raspolaganju ,mislio sam umjesto ben yeddera stavit felixa if ili sona za klupu pa ga ubacit čak sam i razmišljao Ramosa umjesto Carlosa...

ili možda čekat sutra?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Famozni je dan taj cet. To je dan u kojem imam najvise promasih sansi i najvise poraza u prosjeku.pasevi su najmanje precizni, a moji igraci najsporiji. Kakvi to ljudi dolaze igrati cetvrtkom i samo cetvrtkom da se moji tako useru? Ili pak su srijedom navecer nekve zurke za koje ne znam pa su moji mamurni. Ne znam ali cudno, bas svaki cet ista prica. :D

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 21
Ja danas deinstalirao igru...nemam volje SVAKU utakmicu igrati protiv drop backa i kontra napada s Adamom i Inakijem.

Došao sam do faze kad razmišljam ponovno se vratiti na očajni PES...eto toliko je grozno.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
m77 kaže...
Ja danas deinstalirao igru...nemam volje SVAKU utakmicu igrati protiv drop backa i kontra napada s Adamom i Inakijem.

Došao sam do faze kad razmišljam ponovno se vratiti na očajni PES...eto toliko je grozno.

 Ne znam zasto bi se netko spustao s govna na vece govno, al okej. :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Ping 380 😏.Žalosnu im majku jebem
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 21

fifa na popustu steam 39 eura i nešto stižu novi igrači ;)

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Imam ove igrace i 800k. Sta mislite, koga da dovedem? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Paket za 500 asistencija... EA baš zna istrolat čovjeka pošteno :)

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Paket za 500 asistencija... EA baš zna istrolat čovjeka pošteno :)

 

 

Gori si i od mene u tom packu a to je već umjetnost. Ja sam dobio casemira. Nije nešto ali bar visoki rating za neki budući sbc.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
TStefan91 kaže...

Imam ove igrace i 800k. Sta mislite, koga da dovedem? 

 Posto napad imas. Ja bi iza slozil beton sa Varanom, Mendy, Ramos... A ostalo kak ostane. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
TStefan91 kaže...

Imam ove igrace i 800k. Sta mislite, koga da dovedem? 

 Posto napad imas. Ja bi iza slozil beton sa Varanom, Mendy, Ramos... A ostalo kak ostane. 

Shvatio sam da u ovoj igri beton ne pomaže previše pošto se igra za gol više a rezultati su bliže vaterpolu nego nogometu. Stoga, uložio bih novce za dva dobra krila a ostalo što ostane. Imao sam otraga ponajbolje CB koje ova igra ima i kad gol mora pasti on padne. Kad je protivnik bolji gol opet padne. Stoga, treba zabiti gol više jer ne može se igrati na gol manje. Vidim da i oni najbolji primaju po tekmi bar dva gola.

12 godina
offline
FIFA 21

4-0 sam. I stat cu ovdje posto je ping poceo skskat preko 50msa. Sve ispod 40msa je fino za igrat. 

 

Lucas i Wijnaldum su broken, al Dembele. Samo se smijem kad frajer ide. Bicikl i kroz igraca, elastico pa pracka iz prve. Lik koda ima shot power 2000. Sad mi je skroz jasno zakaj ga ljudi koriste. Odnosno njega i Lucasa. Drzis L1, vrtis se dok se ne otvori prostor i samo punis. Brijem da sam u ove prve 4 tekme zabil 30 komada. Znam da nece poslije tih 5 bit isti random protivnici, vec ljudi koji imaju pobjeda ko i ja. Al' ovo je komicno koliko dribling kao stat ima utjecaja u ovoj igri. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ja sam ovako nesto imao, ali ne znam kako da uglavim Felixa.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
TStefan91 kaže...

Ja sam ovako nesto imao, ali ne znam kako da uglavim Felixa.

 Felix supersub. Nema smisla ga stavljat unutra kraj ovih kaj sad imas.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 21

full zabavan nacin otkljucavanja igraca. Bez forsa, barem sa moje strane. Kad naletim na idiote koji guraju Mbappea, Ikone i ostalo... najljepse se izasrat po takvima. 

 

POTM - Oyrazabal - https://www.futbin.com/21/player/26548/oyarzabal - Odlicna kartica. 85 rated, 50 chem.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.11.2020 18:10 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Citer poljski. Legacy defending samo takav. Account s 2020 svima jasno zasto... 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

opa perinjo

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 21

Neymar ide za nesto malo preko milijun. Da ga kupim sad ili ce padati jos?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Kako si sjebem 300k coinsa, kakva budala. Uzmem 2 griezmanna bez ikakvog razloga. Idem se nadjebavati na bidanju i likovi mi stanu i ja kupim kartice. Pratim nekoliko bidanja i vidim do kud se može ići ali ovi likovi ranije stali. U međuvremenu kartica pala na marketu za oko 150k coinsa. Znači na dvije pljuga oko 300k coinsa za sada. Možda se to malo popravi ali jako teško jer barca ne može daleko dogurati i tko normalan će dati ozbiljnije novce za griezmanna. Dođe mi da obrišem klub i gotovo. Uz sve to otvorim 10 packova i najbolja kartica jebeni sanchez koji ide za oko 25k coinsa. Što dobijam u packu ovo je još i dobro ali da ne mogu dobiti ništa vrijednije nije mi jasno. No zato mogu sjebati teško zarađene coinse....

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 21

Market se vratio u 20 minuta. Jos cu popusit coinse na kupnji igraca koje sam prodao. Hahaha, ne znam sto da radim.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ako ima netko savjet koju ekipu složit od ovih igrača i koju formaciju probat bio bih zahvalan. Trenutno sam u Div5 nakon freefala iz Div2 di sam zavrsio nakon pocetnih kvala i neponovljivih pet pobjeda. Loš sam što se tiče skill movesa i player switchinga desnom gljivom ali pokušavam... :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 21

Uzeo Rulebreakers Gimeneza i lik je životinja. Sve zaustavlja. Uz shadow chemistry style je neprelazan 1 na 1. Imao sam prije Ramosa i sad ga prodao i nadoplatio nekih 40k za ovog Gimeneza. Definitivno se isplatilo. Sad napravio i POTM SBC za Oyarzabala, Sutra ću ga isprobati kakav je. SBC nije toliko skup, oko 40k me izašlo a izgleda dobro kartica po statsima. Evo trenutne ekipe.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2020 3:41 (antimadridista).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Ovo automatizirano dodavanje iz prve me počelo jako živcirati.

Nema veze koji igrač dodaje, nema veze kako je postavljen, na slijepo iz prve dodaju dalje i svaka jebena lopta je savršena.

U tri dodavanja su u napadu i to na relativno postavljenu obranu što je van svake pameti.

 

Meni kad stisnu onaj presing kad mi pokrivaju svakog igrača, onda se ja pametnjaković sjetim kako se oni dodaju iz prve pa to isto pokušam - nema jebene šanse.

 

BTW

Jutros mi lik kvitao usred partije i zablokirala mi se igra - mislio sam, evo ga poraz, a 4-1 sam ga razmontirao.

Restartam igru i piše mi pobjeda - nisam mogao doći k sebi od čuda i nevjerice - obično mi je prije računalo poraz za takve stvari.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Oima tko ideju kako doci do tih 85? Svasta probam, ali ne uspijevam 😕
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Gerro kaže...
Oima tko ideju kako doci do tih 85? Svasta probam, ali ne uspijevam 😕

 Loyalty.

 

Vodim 5-2. Zadnjih 20min potpuni raspad sistema. Njegovi nemaju stamine al team press radi ko podmazan. Davies bez stamine lovi friskog Promesa bez problema. Gledam i ne vjerujem kaj se dogada. On koristi nekakav control dribling kaj jos nisam vidio. Igraci mu bez obzira na agility, dribling rade ostre okrete sa loptom a lopta im pod nogama doslovno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
Re: FIFA 21
Gerro kaže...
Oima tko ideju kako doci do tih 85? Svasta probam, ali ne uspijevam 😕

 Pa izbaci Orsica i toga Bosanca Cb i ubaci druga 2 da pašu liga ili nacionalnost 

11 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
Gerro kaže...
Oima tko ideju kako doci do tih 85? Svasta probam, ali ne uspijevam 😕

 Loyalty.

 

Vodim 5-2. Zadnjih 20min potpuni raspad sistema. Njegovi nemaju stamine al team press radi ko podmazan. Davies bez stamine lovi friskog Promesa bez problema. Gledam i ne vjerujem kaj se dogada. On koristi nekakav control dribling kaj jos nisam vidio. Igraci mu bez obzira na agility, dribling rade ostre okrete sa loptom a lopta im pod nogama doslovno. 

 Ja danas vodim 2 tekme po 3:0,potpuna dominacija, lik nije opucao po golu. Naravno u drugom poluvremenu počinje show. Netocna dodavanja, promasivanje zicera, njegov golman brani nemoguće stvari i mic po mic izjednači, dva odbijanca i za 3:3 iz kornera pogodi stativu, mog igrača, golmana i udje u gol.. Faula nad golmanom nema, mada svaki taj nalet igrača na golmana je faul u napadu, ali naravno Kanada i hokejasi to ne znaju..

Pa onda počne igra odjednom lagg, baš kad je on na mojih 16 metara i pormasim ga braničem i on izadje 1 na 1 i zabije gol naravno za pobjedu.. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice