FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.199
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

e sad sam ga skrumpiro, kad igrica već radi svaku drugu protiv mene bar mi je dala igrača.

 

skupljam za varana, i naravno kak to ne ide imam oko 130k...ma reko idem rokat po ovim paketima pa bum skupljo poslije. i odradim 3 paketa rare gold i dobim varanea

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

 

Korisno :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Kako uklopit Mendya? Dobio sam tog jednoroga. Mogu ga i prodat. 

A ovaj 84 paket je cudo. Steta da je untr. 

I ja sam mislio da ću ga odmah prodat, ali sam ga probao jednu partiju i eto ga, neće taj dugo van iz tima :)

 

Obični Laporte je meni sasvim OK, jak, glava, pas odličan, često na pravom mjestu u pravo vrijeme - shadow mu pukneš i obavezno uz njega jedan brzanac ako treba ponekad potrčat.

Ili uzmi Varanea i ne treba ti shadow :P

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...

Kako uklopit Mendya? Dobio sam tog jednoroga. Mogu ga i prodat. 

A ovaj 84 paket je cudo. Steta da je untr. 

I ja sam mislio da ću ga odmah prodat, ali sam ga probao jednu partiju i eto ga, neće taj dugo van iz tima :)

 

Obični Laporte je meni sasvim OK, jak, glava, pas odličan, često na pravom mjestu u pravo vrijeme - shadow mu pukneš i obavezno uz njega jedan brzanac ako treba ponekad potrčat.

Ili uzmi Varanea i ne treba ti shadow :P

 Jebes ga kad nemam za Varanea. Mislim da cu ga flisnut na CBa nek bude na 7 chema. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2020 20:44 (SimeKZ).
10 godina
offline
FIFA 21

Izadje ovaj Bellarabi, ajd idem odradit onaj drugi sbc, premimum gold jumbo, i dobijem Lewandowskog hahahaha.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Kako uklopit Mendya? Dobio sam tog jednoroga. Mogu ga i prodat. 

A ovaj 84 paket je cudo. Steta da je untr. 

 Lenglet

3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

U prvih 5 utakmica wl, 3 su mi išle na produžetak. Sve 3 u 90 minuta završavale 4:4, u sve 3 golovi za produžetak padali su u zadnjem napadu. Jednom sam zabio, dva puta primio.

U sve 3 se hvatalo vodstvo od 3 gola razlike. 

Jednu utakmicu vodim 3:0 i 4:1, da bi protivnik zabio za 4:4 u 90oj minuti i za 5:4 u 121oj.

Kaos od igre! 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...

Kako uklopit Mendya? Dobio sam tog jednoroga. Mogu ga i prodat. 

A ovaj 84 paket je cudo. Steta da je untr. 

 Lenglet

 Kad dodu coinsi za njega, svakako. Za sada ce Laporte sa Shadowom posluzit.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...

Kako uklopit Mendya? Dobio sam tog jednoroga. Mogu ga i prodat. 

A ovaj 84 paket je cudo. Steta da je untr. 

 Lenglet

 Kad dodu coinsi za njega, svakako. Za sada ce Laporte sa Shadowom posluzit.

 Pa prodaj Gomeza, nije u packovima nece vise ni blizu dostic ovu cijenu . mozes probat ovu WL sa lengletom i akeom. Sljedecu kupisa nazad gomeza umjesto akea i wijnalduma umjesto sissoka

 

Koliko vidim na PCu je inace 100k sad je 145k

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Evo sto se dogodi...
Opet ponavljam, cudno kako bas poslije 80 minute.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Evo sto se dogodi...
Opet ponavljam, cudno kako bas poslije 80 minute.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Evo sto se dogodi...
Opet ponavljam, cudno kako bas poslije 80 minute.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Evo sto se dogodi...
Opet ponavljam, cudno kako bas poslije 80 minute.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Evo sto se dogodi...
Opet ponavljam, cudno kako bas poslije 80 minute.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Evo sto se dogodi...
Opet ponavljam, cudno kako bas poslije 80 minute.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Evo sto se dogodi...
Opet ponavljam, cudno kako bas poslije 80 minute.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Evo sto se dogodi...
Opet ponavljam, cudno kako bas poslije 80 minute.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

 

Neymar zvijer haha

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...

Kako uklopit Mendya? Dobio sam tog jednoroga. Mogu ga i prodat. 

A ovaj 84 paket je cudo. Steta da je untr. 

 Lenglet

 Kad dodu coinsi za njega, svakako. Za sada ce Laporte sa Shadowom posluzit.

 Pa prodaj Gomeza, nije u packovima nece vise ni blizu dostic ovu cijenu . mozes probat ovu WL sa lengletom i akeom. Sljedecu kupisa nazad gomeza umjesto akea i wijnalduma umjesto sissoka

 

Koliko vidim na PCu je inace 100k sad je 145k

 Ja sam na PS4.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Kako uklopit Mendya? Dobio sam tog jednoroga. Mogu ga i prodat. 

A ovaj 84 paket je cudo. Steta da je untr. 

Ja odradio marquee i najbolja kartica eriksen. Ne znam je li vrijedi 5k coinsa. Standardno. Niti slučajno ne mogu dobiti takvu karticu ratinga 83 koja nešto vrijedi. Dobijem smeće ratinga 85. I dalje ne mogu ništa u packovima dobiti pa da dubim na glavi.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
iDelete kaže...
Evo sto se dogodi...
Opet ponavljam, cudno kako bas poslije 80 minute.

Dogodilo ti se 8 istih postova jedan za drugim. Nekaj tebe jebe. Mene nije izbacilo niti jednu tekmu u 200 odigranih tekmi. Ako nikog ne izbacuje a tebe stalno znači da je problem kod tebe. Kakav? Tko zna, istražuj. Nitko ti ne može pomoći na daljinu.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...

Kako uklopit Mendya? Dobio sam tog jednoroga. Mogu ga i prodat. 

A ovaj 84 paket je cudo. Steta da je untr. 

 Lenglet

 Kad dodu coinsi za njega, svakako. Za sada ce Laporte sa Shadowom posluzit.

 Pa prodaj Gomeza, nije u packovima nece vise ni blizu dostic ovu cijenu . mozes probat ovu WL sa lengletom i akeom. Sljedecu kupisa nazad gomeza umjesto akea i wijnalduma umjesto sissoka

 

Koliko vidim na PCu je inace 100k sad je 145k

 Ja sam na PS4.

 cijene prije nego sta je otisa izvan pakova, neko je izbacia leak da ce bit u totw pa su ga masovno kupovali srijedu popodne

 

 

15 godina
offline
FIFA 21

Neigrivo.

Šta god sam pingao ping je 25-27, frankfurt, minhen, ea.com, ali u igri katastrofa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...

Kako uklopit Mendya? Dobio sam tog jednoroga. Mogu ga i prodat. 

A ovaj 84 paket je cudo. Steta da je untr. 

 Lenglet

 Kad dodu coinsi za njega, svakako. Za sada ce Laporte sa Shadowom posluzit.

 Pa prodaj Gomeza, nije u packovima nece vise ni blizu dostic ovu cijenu . mozes probat ovu WL sa lengletom i akeom. Sljedecu kupisa nazad gomeza umjesto akea i wijnalduma umjesto sissoka

 

Koliko vidim na PCu je inace 100k sad je 145k

 Ja sam na PS4.

 cijene prije nego sta je otisa izvan pakova, neko je izbacia leak da ce bit u totw pa su ga masovno kupovali srijedu popodne

 

 

 Je, je... ja sam ga ulovio za 99k. Makar mi je on beton iza. Stvarno je top kartica. Nebi mogo se sad naucit bez njega. Laporte ce posluzit.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
9 godina
offline
FIFA 21

Odradio Marquee Matchups novi i u packovima dobio taman da pokrijem trosak SBC-a. Iz obijesti odradim Gold Upgrade jedan i uleti Bruno Fernandes. :D

 

Seru me tradable i untradable paketi opako. Najbolji untradable Varane, a tradable IF Gomez i Kante. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 21

Otvorio 50k pack sa coinsima iz obijesti i opet IF Joe Gomez. Ne mogu vjerovat. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
iDelete kaže...
Evo sto se dogodi...
Opet ponavljam, cudno kako bas poslije 80 minute.

 Nesto ti radi u pozadini i dca te. Pogledaj kojenti sve aplikacijenrade s fifom. Dal je uvijek 80' ili oko 80'? Ako je oko onda ti nesto ima taj timestamp da ti trigera nesto. I nadam se da nemas onu animiranu pozadinu na desktopu ili neki slideshow. :)

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

 

Korisno :)

 Evoga i sta te opet ovaj uci u ovom videu u prvih 2 minute? Da trcis nazad s cdm igracem  znaci jedan te isti video ti gledas dvije godine i hranis te jutubere lovom zbog gluposti. Ja ti sad velim stavi drop back i trci s cdomiva u obranu i ustedio si 17 min zivota koje bi potrosio na glupost. 

 

To ti ne radi u ovoj fifi. Radi ako imas legacy i jedino tad. Ako nemas đabe ti trcis s cdm igracem u obranu. Iz jednog razloga kojeg ti ovaj nece navesti jer tad nece imat sta snimat i na cemu zaradit pare na budalama. Napadacki ai je pametniji. Vise ne stoje napadaci u napadu i cekaju tebe da im kazes ajde bagro u napad, vec ako je prazan prostor napadac ti dode u liniju zaleda i ceka. I tu dok ti presvicas sve cdm igrace koje imas i koje si stavio da se ti vracaju u rikverc vec mozes lagano loptu izvoditns centra. I neka su slozili tako. Drago mi je sto treba ipak malo mozga i puno puno srece ove godine u obrani. Nije vise drop back i cdm jockey i cekamo kontre. Malo treba i misliti i to sve ti moze pasti u vodu ak imas peh i igrac ti ne presjece loptu. 

6 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

da li na zamjeni vrijedi chem style? odnosno da li ako stavim na kantea chem karticu bude on malo bolji, il to samo vrijedi kod prvih 11? kontam si stavit na njega catalyst jer ne igra na standardnoj cdm poziciji nego lijevo umjesto koke-a jer se on prvi istroši

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
gVeki kaže...

da li na zamjeni vrijedi chem style? odnosno da li ako stavim na kantea chem karticu bude on malo bolji, il to samo vrijedi kod prvih 11? kontam si stavit na njega catalyst jer ne igra na standardnoj cdm poziciji nego lijevo umjesto koke-a jer se on prvi istroši

 Na svima vrijedi chem kartica. Igraci koji ulaze u igru imaju 5 chema. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice