FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.006
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Next-gen FIFA tek 4.12.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
miikaa77 kaže...

Next-gen FIFA tek 4.12.

 .. A u pm.  Znači kasne. Još mjesec dana ovog sranja. Nema veze. Ionko sam zadnju tekmu odigrao prije tjedan dana i uopće mi ne nedostaje.

6 godina
offline
FIFA 21

Napravio sam jucer one pakete za 500 golova i asista... u jednom Lenglet, u drugom Peder Militao. Taman novi dvojac u obrani umjesto Hermosa i Nacha. Uletio je i IF Depay, te dupli Navas koji je proslijedjen u SBC za Kramu. Fino, nema sta, samo nek potraje. 

Obzirom da igram sa La Liga timom zanimaju me vasa iskustva/recenzije o sljedecim igracima: Suarez, Benzema, Griezmann, Hazard, Ramos, Carvajal, Navas. Gledam potencijalne nadogradnje. Moj trenutni sastav istrcava u sljedecoj formaciji, 4-4-2, in game 4-2-3-1: Rulji - Kapo, P.Militao, Lengle’, Mendy - Portu, Modrulj, Casemiro, Karasko - Aspas, Joao “de zbagliao” Felix.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Ja ljudi igram samo sa ekipom levante full i ta mi ekipa lezi u formaciji 4222 ludilo.Sve sam pokusao sa ostalim nece pa necei ostajem na njima samo cu ubacivati ikone drugo nista.Sta je sa swap igracima hoce li biti zamjena za icon igrace?
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 18:49 (mirkossam).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 21
shtifke kaže...

Napravio sam jucer one pakete za 500 golova i asista... u jednom Lenglet, u drugom Peder Militao. Taman novi dvojac u obrani umjesto Hermosa i Nacha. Uletio je i IF Depay, te dupli Navas koji je proslijedjen u SBC za Kramu. Fino, nema sta, samo nek potraje. 

Obzirom da igram sa La Liga timom zanimaju me vasa iskustva/recenzije o sljedecim igracima: Suarez, Benzema, Griezmann, Hazard, Ramos, Carvajal, Navas. Gledam potencijalne nadogradnje. Moj trenutni sastav istrcava u sljedecoj formaciji, 4-4-2, in game 4-2-3-1: Rulji - Kapo, P.Militao, Lengle’, Mendy - Portu, Modrulj, Casemiro, Karasko - Aspas, Joao “de zbagliao” Felix.

 Nisam koristio te igrače koje si nabrojao, ali ti preporučujem da uzmeš Inakija. Meni trpa nenormalno. Oko 80 golova u 65 utakmica. Isto tako bolji golman bi ti značio puno. Ter Stegen nije toliko skup, a odličan je.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
shtifke kaže...

Napravio sam jucer one pakete za 500 golova i asista... u jednom Lenglet, u drugom Peder Militao. Taman novi dvojac u obrani umjesto Hermosa i Nacha. Uletio je i IF Depay, te dupli Navas koji je proslijedjen u SBC za Kramu. Fino, nema sta, samo nek potraje. 

Obzirom da igram sa La Liga timom zanimaju me vasa iskustva/recenzije o sljedecim igracima: Suarez, Benzema, Griezmann, Hazard, Ramos, Carvajal, Navas. Gledam potencijalne nadogradnje. Moj trenutni sastav istrcava u sljedecoj formaciji, 4-4-2, in game 4-2-3-1: Rulji - Kapo, P.Militao, Lengle’, Mendy - Portu, Modrulj, Casemiro, Karasko - Aspas, Joao “de zbagliao” Felix.

 ja igram sa primerom, evo i ss.

 

benzema je super meni kao f9 jer udje u sredinu i onda može bez problema proigravat dalje. inaki se definitivno isplatio, trpa bez problema sa obje noge. ja ti preporučujem oblaka od golmana jer je zvijer, a ramos je ramos kao i za pravo, svašta stiže i blokira i uzima duele dok se igrica ne zgliča, al to onda nema veze. a od svih koje imam, jedino casemira i ramos nebi dao za ništa :)

 

 e da, a posralo me sa Decom, inače je tu bio fekir

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 18:56 (gVeki).
15 godina
offline
FIFA 21

Odradim večerašnje sbc, dobijem tri packa i u njima najvrijednija kartica shadow che kartica. Kakav jad, dokle.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: FIFA 21

Griezmann mi je bio sjajna spica sa Hunterom. Suarez prespor i trom, Benzema odlican CAM, Hazard jako dobar na krilu pogotovo kad se uzme u obzir da je dosta jeftin.

 

Varane must have stoper ali je stvarno skup. Ramos ok, ali prespor s obzirom na workrate. U veznom redu preporucam De Jonga, Valverdea, Llorentea i Parteya. Modric mi je bio nevidljiv, a Casemiro spor a jos ima HH workrate.

 

Na golu imam (izbrisao igricu, ali su jos svi uvijek u klubu hahah) Llorisa koji mi je neusporedivo najbolji golman u igrici, a imao sam sve high rated golmane. Sa Varaneom i Lengletom je na full kemiji.

6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Odradim večerašnje sbc, dobijem tri packa i u njima najvrijednija kartica shadow che kartica. Kakav jad, dokle.

 fino si me sjetio i dignem rulebreaker kamaru. ajd bar nešt. no s obzirom da sam neki dan nekih 10tak paketa otvorio i nisam niš dobio onda barem nešto

15 godina
offline
Re: FIFA 21
gVeki kaže...

 fino si me sjetio i dignem rulebreaker kamaru. ajd bar nešt. no s obzirom da sam neki dan nekih 10tak paketa otvorio i nisam niš dobio onda barem nešto

Ja da jedini otvaram na svijetu ne bih dobio ništa. Ne mogu vjerovati koliko me jebu.

12 godina
offline
FIFA 21

Moze li koja tekma u ovom smecu zavrsit sa normalni rezultatom a ne 4-4,5-4,5-5....kaj god se pukne po golu ulazi,bolesno..jos min penal,dva po tekmi pod obavezno..

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 21

Hvala momci na sugestijama. Inace, Ter Stegena sam dobio u packu al sam ga prosljedio na bubanj jer golmani uvijek budu kita pa reko bar da pazarim koji novcic. 😁 Inaki Uiliams mi pase po nekom mom kriteriju jer svaki igrac Bilbaa mi je po mjeri. Problem je sto se moram rjesiti onda nekih kartica ili love a volim skupljati ko hrcak. Zamjena Modrica ne dolazi u obzir, vidjeli ste danas kako macak ulazi sa klupe u kriticnom trenutku i rezultat se poravnava. 😁 Ustvari me Hazard najvise svrbi al me bocka sto mu je cijena ustvari dosta niska, nije da ga hvale nesto. Najbolje da bacim drkicu, prespavam, pa ce jutro biti pametnije. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Pošto do sada nisam dobio nikakav benefit kao pretplatnik godišnje ea play usluge a hvale se da takvim pretplatnicima daju razne mjesečne nagrade poslao sam im mail da pitam u čemu je fora. Usput sam zaplakao da mi u packovima daju uglavnom karinu a da igrajući od 2012 nikad nisam dobio niti toty niti icon karticu niti neku posebno vrijednu karticu te da su na mom mjestu koji bi im motiv bio i dalje kupovati igru i igrati je. Aj da vidim hoće li uopće odgovoriti na mail.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ulozia sam sad 300k na UCL Rare nikad jeftiniji nisu bili 950 coinsa, danas se nisu trazili u sbcu al sutra najvjerovanije oce.

 

Trebali bi skocit bar za 300 sutra kad bude hype prije sbca u 19h, prodat cu 80% oko 16-17h prije ostalih investitora a ostatak ostaje u klubu u slucaju da ih ea stavi u sbc i skoci im cijena

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ja stvarno vise nemam inspiracije za ovo smece :D od kad sam nanizao 7 pobjeda u wl ne mogu mrdnut. Vec sam i mjenjao taktiku jer mi izgleda da su nerphali bekove koji stoje ko kule na sahu i ne micu se. Svi do jednog igraci kao da im je netko na leda stavio torbu prosjecnog hrvatskog prvasica. Ping ispod 30 vidio nisam vec 2 dana :D a znas da te skripta jebe kad ti levandovski promasi s 5 metara mrtvaca. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 21

SBC :D

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Ulozia sam sad 300k na UCL Rare nikad jeftiniji nisu bili 950 coinsa, danas se nisu trazili u sbcu al sutra najvjerovanije oce.

 

Trebali bi skocit bar za 300 sutra kad bude hype prije sbca u 19h, prodat cu 80% oko 16-17h prije ostalih investitora a ostatak ostaje u klubu u slucaju da ih ea stavi u sbc i skoci im cijena

 

Stavia sam ih sad sve za 2k prodaju se neke, zivili lazy buyers 😂

12 godina
offline
Re: FIFA 21
JohnnyBlaze kaže...

SBC :D

 Jasno da je Zarate prvi izletio. Jer, zakaj nebi neki CONEMBOL igrac od 75 rating imal prednost. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
Diplo kaže...

Ulozia sam sad 300k na UCL Rare nikad jeftiniji nisu bili 950 coinsa, danas se nisu trazili u sbcu al sutra najvjerovanije oce.

 

Trebali bi skocit bar za 300 sutra kad bude hype prije sbca u 19h, prodat cu 80% oko 16-17h prije ostalih investitora a ostatak ostaje u klubu u slucaju da ih ea stavi u sbc i skoci im cijena

 

Stavia sam ih sad sve za 2k prodaju se neke, zivili lazy buyers 😂

 Stari, dosego si jednu novu razinu komunikacije na forumu. Sam sa sobom pričaš i sam sebe citiraš.  Moram priznati da se ovo rijetko viđa.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
Diplo kaže...
Diplo kaže...

Ulozia sam sad 300k na UCL Rare nikad jeftiniji nisu bili 950 coinsa, danas se nisu trazili u sbcu al sutra najvjerovanije oce.

 

Trebali bi skocit bar za 300 sutra kad bude hype prije sbca u 19h, prodat cu 80% oko 16-17h prije ostalih investitora a ostatak ostaje u klubu u slucaju da ih ea stavi u sbc i skoci im cijena

 

Stavia sam ih sad sve za 2k prodaju se neke, zivili lazy buyers 😂

 Stari, dosego si jednu novu razinu komunikacije na forumu. Sam sa sobom pričaš i sam sebe citiraš.  Moram priznati da se ovo rijetko viđa.

 

Evo sam se sav potresa zbog toga, napisem iz ljubaznosti ako ce neko ulozit/zaradit sta i idem dalje. Ne kosta me nista a ako kome pomognem super.

Vidim da su ode jedine teme kuknjava ko je gori gol primia i kako se ne moze nista otvorit u pakovima, ugl stvari na koje niko ne moze utjecat i koje se dogadaju godinama. Vrh konverzacija.

10 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
movie kaže...
Diplo kaže...
Diplo kaže...

Ulozia sam sad 300k na UCL Rare nikad jeftiniji nisu bili 950 coinsa, danas se nisu trazili u sbcu al sutra najvjerovanije oce.

 

Trebali bi skocit bar za 300 sutra kad bude hype prije sbca u 19h, prodat cu 80% oko 16-17h prije ostalih investitora a ostatak ostaje u klubu u slucaju da ih ea stavi u sbc i skoci im cijena

 

Stavia sam ih sad sve za 2k prodaju se neke, zivili lazy buyers 😂

 Stari, dosego si jednu novu razinu komunikacije na forumu. Sam sa sobom pričaš i sam sebe citiraš.  Moram priznati da se ovo rijetko viđa.

 

Evo sam se sav potresa zbog toga, napisem iz ljubaznosti ako ce neko ulozit/zaradit sta i idem dalje. Ne kosta me nista a ako kome pomognem super.

Vidim da su ode jedine teme kuknjava ko je gori gol primia i kako se ne moze nista otvorit u pakovima, ugl stvari na koje niko ne moze utjecat i koje se dogadaju godinama. Vrh konverzacija.

 Nije to samo ovdje, nego na cijelome forumu, u svim temama.

Takvi smo mi hrvati, samo da je nekoga omalovažavati, sprdati i ogovarati.. 

Navikni se na takav pristup ovdje.. 

12 godina
offline
FIFA 21

Ajde prestanite bit jedni drugima trn u oku. Pokusajmo malo dovest ovu temu na neku normalnu razinu razgovora. Ako se nekome venta, nek se venta sa slikama... golovima... itd. Samo nemojte jedni drugima skakat u oci zbog ovakvih pizdarija. Diplo nije nista krivo mislio pri tome, samo je citirao sebe kako bi pokazao kaj je stavio prodavat za 2k coinsa ( barem sam ja tako shvatio ) kako bi netko tko ne cita cijelu temu shvatio o cemu on prica. 

Ovakvim pristupom samo tjeramo ljude odavde a onaj ko dode i cita si misli kako ovdje nema normalne konverzacije. Dosta je bilo kad nam je ''šampion'' dosel ovdje prodavat muda pod bubrege, s pravom je odjebo... al' Diplo ne zasluzuje takav tretman. Lik fino trejda, da neki savjet i treba ga poslusat tko hoce malo podebljat racun. 

 

 

 

Ja cekam nagrade sutra. Uzet cu tredable DR + WL G2... pa kaj uleti, uleti. Posto sam dobio Kantea, gledam kako bi pojacao ekipu. Uzeo sam Balea da maknem Adamu. Izvrstan mi je Bale. Ima finess odlican, uvijek je na pravom mjestu... ono najbitnije, mogu sa njim odigrati first time pass bez da lopte ode u svlacionicu. Jos gledam maknut Zahu i Dignea. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
offline
FIFA 21

Ja također sutra planiram veći remont u ekipi napraviti - ovisi o nagradama što će uletiti, zato čekam sutra.

 

Inače, ovo mi je ekipa https://www.ea.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=dO25owISnUH7N:FFA21PCC

 

Ovako, Carasco mi ide na kurac jer njegovi ubačaji s lijevom nogom u 90% slučajeva idu u pičku materinu i on je prvi koji mora letit iz ekipe.

Ako on izleti, onda Felix neće biti na 10 chem, a osim toga Felix više nije dovoljno dobar da se bori s meta braničima - znači leti i Felix.

 

Mislio sam lijevo staviti Dembelea, a u napad Griezmana pa me zanima tko ih je probao da napiše par riječi.

Još mi je opcija Dembele i Benzema jer Casemiro daje Benzemi full chem.

Nije mi toliko bitna brzina jer ju imam u Rashfordu, a ako zatreba s klupe ionako ubacujem Injaki Williamsa i ostalu brzu bagru :)

 

Doduše, sve ovo može pasti u vodu ako sutra uleti neka jaka kartica pa zbog nje budem cijelu ekipu pretumbao :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

evo i moje momčadi 

04.divizija blizu ulaska u treću

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2020 16:41 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 21

Moja ekipa. Ako netko ima nekih prijedloga koga zamijeniti za nešto bolje. Mada nemam baš puno coinsa. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Ja također sutra planiram veći remont u ekipi napraviti - ovisi o nagradama što će uletiti, zato čekam sutra.

 

Inače, ovo mi je ekipa https://www.ea.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=dO25owISnUH7N:FFA21PCC

 

Ovako, Carasco mi ide na kurac jer njegovi ubačaji s lijevom nogom u 90% slučajeva idu u pičku materinu i on je prvi koji mora letit iz ekipe.

Ako on izleti, onda Felix neće biti na 10 chem, a osim toga Felix više nije dovoljno dobar da se bori s meta braničima - znači leti i Felix.

 

Mislio sam lijevo staviti Dembelea, a u napad Griezmana pa me zanima tko ih je probao da napiše par riječi.

Još mi je opcija Dembele i Benzema jer Casemiro daje Benzemi full chem.

Nije mi toliko bitna brzina jer ju imam u Rashfordu, a ako zatreba s klupe ionako ubacujem Injaki Williamsa i ostalu brzu bagru :)

 

Doduše, sve ovo može pasti u vodu ako sutra uleti neka jaka kartica pa zbog nje budem cijelu ekipu pretumbao :)

Nećeš sa Dembeleom pogriješit, to je sigurno. 

Deadeye mu shooting i passing dižu na pristojan nivo, a tu je i 5* weak foot. 5* skill moves nije tolko bitan jer rijetko ko koristi baš one hardcore driblinge. 😁 

Meni je uletio Son u paketu neki dan, ali nisam htio mijenjat ekipu usred wl. Tradeable je, ali još ga uvijek držim u klubu, budem vidio kaj će sutra nagrade donest pa onda mogu nekaj eventualno presložit. 

 

 

10 godina
offline
Re: FIFA 21
antimadridista kaže...

Moja ekipa. Ako netko ima nekih prijedloga koga zamijeniti za nešto bolje. Mada nemam baš puno coinsa. 

 Dembele umjesto Carasco

13 godina
offline
Re: FIFA 21

Buduci da su packovi i nagrade bili dobri i dobio sam untradable IF Delaney, IF Rasford i Bale morao sam nekako uklopit njih trojicu iz tri lige i ne znam jel moze bolje od ovog. Vidjet cemo kakvi ce rezultati bit u ovoj WL.

3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
JohnnyBlaze kaže...

Buduci da su packovi i nagrade bili dobri i dobio sam untradable IF Delaney, IF Rasford i Bale morao sam nekako uklopit njih trojicu iz tri lige i ne znam jel moze bolje od ovog. Vidjet cemo kakvi ce rezultati bit u ovoj WL.

 Schulz umjesto Roussillona da bude Delaney na 10 chem?

Mislim da je bolje imat stopera na 10 chem, uz mrvicu lošijeg beka, nego mrvicu boljeg beka i stopera na 8 chem. 

15 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

 

Evo sam se sav potresa zbog toga, napisem iz ljubaznosti ako ce neko ulozit/zaradit sta i idem dalje. Ne kosta me nista a ako kome pomognem super.

Vidim da su ode jedine teme kuknjava ko je gori gol primia i kako se ne moze nista otvorit u pakovima, ugl stvari na koje niko ne moze utjecat i koje se dogadaju godinama. Vrh konverzacija.

Jedno je pomoć a nešto sasvim drugo kada sam sebi odgovaraš na jedan te isti post svaki dan. Svaki drugi ti je ustvari samohvala a ne pomoć. Ako u postu kažeš da si kupio 100 ucl kartica a potom sebi na taj post odgovaraš da si ih stavio na market uz zaradu od 300 coinsa, gdje tu vidiš bilo kakvu pomoć nekome osim nebitne stvari koliko ćeš ti zaraditi na toj kartici. Ja sam ih uzeo dan ranije od tebe po dobrim cijenama i nisam se hvalio po koliko sa ih stavio na market. Koga briga za to?

 

manipulator kaže...

 Nije to samo ovdje, nego na cijelome forumu, u svim temama.

Takvi smo mi hrvati, samo da je nekoga omalovažavati, sprdati i ogovarati.. 

Navikni se na takav pristup ovdje.. 

 Ok, ti nisi prosječan Hrvat, no daj mi reci koji je smisao postova u kojima netko sam sebi odgovara na prijašnji post? Ako ti ukažem na to i kažem da to nema smisla zar je to omalovažavanje? Lik stavi da je kupio xy kartica a onda na taj post sam sebi odgovara da ih je stavio na market sa zaradom od 300 coinsa. Koga boli kita? Koji je to smisao? Kakva je to pomoć bilo kome? Ok, ukazao si da bi možda trebalo uložiti u UCL kartice jer su trenutno jeftine. No čemu sam sebi odgovarati na taj post da si ih stavio na market sa zaradom od 300 coinsa po kartici? Tebi to nije blesavo? Znaš, kada netko razgovara sam sa sobom, takve situacije su opisane u nekim medicinskim knjigama.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice