FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 697.917
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
JohnnyBlaze kaže...

Divison 4. Izgubio od dva lika sto im pise fut founder u imenu. Zadnju 5-4, a prvu 5-3. Dobio 63k coinsa za placemant.

 Meni je na svih 5 pisalo fut founder, mislim da im je to neki bug.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Cofinho kaže...
cicek kaže...

Odigrao 5 tekmi ut-a i nemam ni jednu lijepu rijec. 2w2d1l mi je score...  igraci su ko na ledu, obrana je cisti fliper, loptu presjecas kad fifa dozvoli, kontrolu nad tackleom nemas, a napadaci u 50% golova se nađu u sansi zato jer im je colision sustav katastrofa. Siguran sam da ce doci update u kojem ce se stvari vratit blize fifi 20 da se izgura godina na starom enginu. 

Ustvari napad je malo konkretniji pa je to neki plus... o skripti ne bih pricao posto imam igrace s kojima je fakat svasta moguce... ali u nekim situacijama mi se wood ponasao malo bolji nego 78-9 rated kartica :)

 haha trazim razloge za kupnju ovogodisnje fife ali nikako da mi ga netko da...izgleda da cu prvi put od 2011 preskocit kupnju fife na day one

 E da zabiravio sam jos napisati da sam u 5 tekmi primio 4 gola u kojima je nastala pomutnja u 16m jer je golman izgledao kao da ce pokupit loptu pa se predomisli i onda ide fliper. 

 

Sjetio sam se jos jednog plusa. Mislim da je lakse zabit 1v1 sansu, ali nisam 100% siguran. Uglavnom meni je izgledalo ko hokej na ledu, ali sam igrao s ovim patnicima koje sam dobio na startu... non rare gold igraci.

11 godina
offline
Re: FIFA 21
Cofinho kaže...
cicek kaže...

Odigrao 5 tekmi ut-a i nemam ni jednu lijepu rijec. 2w2d1l mi je score...  igraci su ko na ledu, obrana je cisti fliper, loptu presjecas kad fifa dozvoli, kontrolu nad tackleom nemas, a napadaci u 50% golova se nađu u sansi zato jer im je colision sustav katastrofa. Siguran sam da ce doci update u kojem ce se stvari vratit blize fifi 20 da se izgura godina na starom enginu. 

Ustvari napad je malo konkretniji pa je to neki plus... o skripti ne bih pricao posto imam igrace s kojima je fakat svasta moguce... ali u nekim situacijama mi se wood ponasao malo bolji nego 78-9 rated kartica :)

 haha trazim razloge za kupnju ovogodisnje fife ali nikako da mi ga netko da...izgleda da cu prvi put od 2011 preskocit kupnju fife na day one

 Igra je bolja od fife 20 u više segmenata. Ja sam isto reko da neću kupit fifu 2021 ali eto probao sam preko ovoga ea play, tih 10 sati što se dobije, 4 sam odigrao sve većinom rivalse online, mogu reći da sam zadovoljan.

Možda se čini kao fifa 20 ali vjeruj kad igraš osjeti se razlika. 

12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

 Igra je bolja od fife 20 u više segmenata. Ja sam isto reko da neću kupit fifu 2021 ali eto probao sam preko ovoga ea play, tih 10 sati što se dobije, 4 sam odigrao sve većinom rivalse online, mogu reći da sam zadovoljan.

Možda se čini kao fifa 20 ali vjeruj kad igraš osjeti se razlika. 

Tako je na početku svake FIFE dok ekipa igra sa non rare igračima, gameplay sporiji, sve realnije i bolje.

Onda dođe prvi patch, pa drugi, pa ekipa pokupuje meta kartice pa meta postavke itd.

Vrlo brzo će to doći na razinu igre koja je ustvari neigriva i loša.

Daj Bože da ne bude tako, ali poučen iskustvom sumnjam u to.

 

BTW

Sviđa mi se što team presing ima određeno vrijeme i onda moraš čekati da ti se napuni do sljedećeg korištenja.

Nadam se da će to sada biti puno bolje nego u prošloj FIFI jer mi je taj presing bio najiritantnija stvar.

 

Od kartica koje sam probao... onaj iz Leedsa veznjak sa repom... imao je TOTS karticu u FIFI 20 - nije loš.

Doduše, igrao sam 3 SB i 2 Friendly pa ustvari nisam ni stigao sve pohvatati.

[19xx] 4ntraks
11 godina
online
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...
manipulator kaže...

 Igra je bolja od fife 20 u više segmenata. Ja sam isto reko da neću kupit fifu 2021 ali eto probao sam preko ovoga ea play, tih 10 sati što se dobije, 4 sam odigrao sve većinom rivalse online, mogu reći da sam zadovoljan.

Možda se čini kao fifa 20 ali vjeruj kad igraš osjeti se razlika. 

Tako je na početku svake FIFE dok ekipa igra sa non rare igračima, gameplay sporiji, sve realnije i bolje.

Onda dođe prvi patch, pa drugi, pa ekipa pokupuje meta kartice pa meta postavke itd.

Vrlo brzo će to doći na razinu igre koja je ustvari neigriva i loša.

Daj Bože da ne bude tako, ali poučen iskustvom sumnjam u to.

 

BTW

Sviđa mi se što team presing ima određeno vrijeme i onda moraš čekati da ti se napuni do sljedećeg korištenja.

Nadam se da će to sada biti puno bolje nego u prošloj FIFI jer mi je taj presing bio najiritantnija stvar.

 

Od kartica koje sam probao... onaj iz Leedsa veznjak sa repom... imao je TOTS karticu u FIFI 20 - nije loš.

Doduše, igrao sam 3 SB i 2 Friendly pa ustvari nisam ni stigao sve pohvatati.

 Evo, prvi update za PC od 1,03GB je vec stigao 

Kovačić
12 godina
offline
Re: FIFA 21
acmilan2 kaže...
Skilledžija kaže...
manipulator kaže...

 Igra je bolja od fife 20 u više segmenata. Ja sam isto reko da neću kupit fifu 2021 ali eto probao sam preko ovoga ea play, tih 10 sati što se dobije, 4 sam odigrao sve većinom rivalse online, mogu reći da sam zadovoljan.

Možda se čini kao fifa 20 ali vjeruj kad igraš osjeti se razlika. 

Tako je na početku svake FIFE dok ekipa igra sa non rare igračima, gameplay sporiji, sve realnije i bolje.

Onda dođe prvi patch, pa drugi, pa ekipa pokupuje meta kartice pa meta postavke itd.

Vrlo brzo će to doći na razinu igre koja je ustvari neigriva i loša.

Daj Bože da ne bude tako, ali poučen iskustvom sumnjam u to.

 

BTW

Sviđa mi se što team presing ima određeno vrijeme i onda moraš čekati da ti se napuni do sljedećeg korištenja.

Nadam se da će to sada biti puno bolje nego u prošloj FIFI jer mi je taj presing bio najiritantnija stvar.

 

Od kartica koje sam probao... onaj iz Leedsa veznjak sa repom... imao je TOTS karticu u FIFI 20 - nije loš.

Doduše, igrao sam 3 SB i 2 Friendly pa ustvari nisam ni stigao sve pohvatati.

 Evo, prvi update za PC od 1,03GB je vec stigao 

 Uvijek je day one patch. To je normalno od kad je digitalnih igara.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
FIFA 21

Zaboravio sam reći da mi je jučer 2 ili 3 puta izbaci neku grešku (Ps4) i vrati me u meni, imaš opciju report problem ili ono suggested options.

Ne kontam zašto, valjda neki bug, a najgore što mi se to desilo odma u prvoj utakmici rivalsa, pa sam pomislio evo opet neki cheat za prekidanje utakmice, ali mi se kasnije to desilo i u meniju. 

 

Da budem iskren nisam nikad imao više sreće niti u jednoj fifi što se tiče otvaranja paketa i sbc. Bit ću iskren uzeo sam 12000 fifa pointsa i to je to što se tiče fifa pointsa. 

Od tih 12 000 fifa pointsa, dobio sam Allana, Richarlisona, Pepea i Felipe Andersona. Ostalo sam kupio jer sam prvi dan imao profita oko 130 k raznim ulaganjima i transferima. 

 

Moja ekipa trenutno..  :) 

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.10.2020 10:10 (manipulator).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Zaboravio sam reći da mi je jučer 2 ili 3 puta izbaci neku grešku (Ps4) i vrati me u meni, imaš opciju report problem ili ono suggested options.

Ne kontam zašto, valjda neki bug, a najgore što mi se to desilo odma u prvoj utakmici rivalsa, pa sam pomislio evo opet neki cheat za prekidanje utakmice, ali mi se kasnije to desilo i u meniju. 

 

Da budem iskren nisam nikad imao više sreće niti u jednoj fifi što se tiče otvaranja paketa i sbc. Bit ću iskren uzeo sam 12000 fifa pointsa i to je to što se tiče fifa pointsa. 

Od tih 12 000 fifa pointsa, dobio sam Allana, Richarlisona, Pepea i Felipe Andersona. Ostalo sam kupio jer sam prvi dan imao profita oko 130 k raznim ulaganjima i transferima. 

 

Moja ekipa trenutno..  :) 

 Svaka cast na 12k poena. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 Uvijek je day one patch. To je normalno od kad je digitalnih igara.

 Ovo je već drugi. Prvi je bio 1.01 a danas je došao 1.02 patch. Ispravlja nešto sitno, ništa značajno.

12 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Dobih TOTW Bruno Fernandesa. Kada bi ga bilo dobro prodati?

Sada ili kasnije? Kakva su iskustva? Hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Zaboravio sam reći da mi je jučer 2 ili 3 puta izbaci neku grešku (Ps4) i vrati me u meni, imaš opciju report problem ili ono suggested options.

Ne kontam zašto, valjda neki bug, a najgore što mi se to desilo odma u prvoj utakmici rivalsa, pa sam pomislio evo opet neki cheat za prekidanje utakmice, ali mi se kasnije to desilo i u meniju. 

 

Da budem iskren nisam nikad imao više sreće niti u jednoj fifi što se tiče otvaranja paketa i sbc. Bit ću iskren uzeo sam 12000 fifa pointsa i to je to što se tiče fifa pointsa. 

Od tih 12 000 fifa pointsa, dobio sam Allana, Richarlisona, Pepea i Felipe Andersona. Ostalo sam kupio jer sam prvi dan imao profita oko 130 k raznim ulaganjima i transferima. 

 

Moja ekipa trenutno..  :) 

Stari moj ako ti ovo nazivaš srećom onda ti za sreću malo treba. Iskreno za 750 kn ili ako imaš ea play za 680 kn iz moje perspektive ovo je tragično loše. Ne znam koliko još imaš coinsa ali ako je ovo sve što imaš po meni to nije bog zna što. To su sve kartice koje za mjesec dana neće gotovo ništa vrijediti. Da mogu biti tako prokleti pa nekome tko potroši 100 eura na fifa pointse i otvori 80 packova ne daju bar jednu karticu ratinga 88/89 fakat nije pošteno.

11 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
manipulator kaže...

Zaboravio sam reći da mi je jučer 2 ili 3 puta izbaci neku grešku (Ps4) i vrati me u meni, imaš opciju report problem ili ono suggested options.

Ne kontam zašto, valjda neki bug, a najgore što mi se to desilo odma u prvoj utakmici rivalsa, pa sam pomislio evo opet neki cheat za prekidanje utakmice, ali mi se kasnije to desilo i u meniju. 

 

Da budem iskren nisam nikad imao više sreće niti u jednoj fifi što se tiče otvaranja paketa i sbc. Bit ću iskren uzeo sam 12000 fifa pointsa i to je to što se tiče fifa pointsa. 

Od tih 12 000 fifa pointsa, dobio sam Allana, Richarlisona, Pepea i Felipe Andersona. Ostalo sam kupio jer sam prvi dan imao profita oko 130 k raznim ulaganjima i transferima. 

 

Moja ekipa trenutno..  :) 

Stari moj ako ti ovo nazivaš srećom onda ti za sreću malo treba. Iskreno za 750 kn ili ako imaš ea play za 680 kn iz moje perspektive ovo je tragično loše. Ne znam koliko još imaš coinsa ali ako je ovo sve što imaš po meni to nije bog zna što. To su sve kartice koje za mjesec dana neće gotovo ništa vrijediti. Da mogu biti tako prokleti pa nekome tko potroši 100 eura na fifa pointse i otvori 80 packova ne daju bar jednu karticu ratinga 88/89 fakat nije pošteno.

 Stari moj ovo je i previše vjerovao ili ne. Ljudi ubace u igru po prw milja kuna pa ne dobiju ono što sam ja dobio..

 

Bateson 3 mil coinsa, gledao sam stream, znači loše je to sve i to je kocka 

11 godina
offline
Re: FIFA 21
Zoki Mpek kaže...

Dobih TOTW Bruno Fernandesa. Kada bi ga bilo dobro prodati?

Sada ili kasnije? Kakva su iskustva? Hvala

 Kasnije naravno 

13 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Zaboravio sam reći da mi je jučer 2 ili 3 puta izbaci neku grešku (Ps4) i vrati me u meni, imaš opciju report problem ili ono suggested options.

Ne kontam zašto, valjda neki bug, a najgore što mi se to desilo odma u prvoj utakmici rivalsa, pa sam pomislio evo opet neki cheat za prekidanje utakmice, ali mi se kasnije to desilo i u meniju. 

 

Da budem iskren nisam nikad imao više sreće niti u jednoj fifi što se tiče otvaranja paketa i sbc. Bit ću iskren uzeo sam 12000 fifa pointsa i to je to što se tiče fifa pointsa. 

Od tih 12 000 fifa pointsa, dobio sam Allana, Richarlisona, Pepea i Felipe Andersona. Ostalo sam kupio jer sam prvi dan imao profita oko 130 k raznim ulaganjima i transferima. 

 

Moja ekipa trenutno..  :) 

 Nisam ubacio nista u igru i odigrao 4 sata te proveo 4 sata na marketu. Imam jos Rodriga i Laimera kojih nema na marketu zbog malog price range i IF golmana koji na quick sell ide za oko 10k. Tako da je ovo sto si ti dobio u packu uzasno lose s obzirom koliko si pointsa potrosio.

12 godina
offline
FIFA 21

Ok. Odigral sam dvije tekme SBa. Jednu protiv onog featured squada a drugu protiv random na legendary.

 

Ovu prvu sam vodio 2-0. Nakon toga 3-3 i izgubio 5-3. Ikona Eto'o i Ronaldinho su nesto najdivlje kaj sam videl. Eto je doslovno prozujao kraj mojeg Romagnolia i nekog CBa iz francuske lige. Kad se zagradi, ovi padaju. Doslovno. Drugu sam dobio bez pol muke. 

Gameplay je ultra spor. Barem u SBu. Jos sporiji od 20. Pogotovo sad kad su nerfali pace jos vise. Pase mi takav stil igre. Krenuo sam sa 4-1-2-1-2 narrow, al mislim da cu otic na 433 ili 4231. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 21
Može li se negdje unutar igre vidjeti puna lista kontrola?
Znači skill movesi i to.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 21
JohnnyBlaze kaže...
manipulator kaže...

Zaboravio sam reći da mi je jučer 2 ili 3 puta izbaci neku grešku (Ps4) i vrati me u meni, imaš opciju report problem ili ono suggested options.

Ne kontam zašto, valjda neki bug, a najgore što mi se to desilo odma u prvoj utakmici rivalsa, pa sam pomislio evo opet neki cheat za prekidanje utakmice, ali mi se kasnije to desilo i u meniju. 

 

Da budem iskren nisam nikad imao više sreće niti u jednoj fifi što se tiče otvaranja paketa i sbc. Bit ću iskren uzeo sam 12000 fifa pointsa i to je to što se tiče fifa pointsa. 

Od tih 12 000 fifa pointsa, dobio sam Allana, Richarlisona, Pepea i Felipe Andersona. Ostalo sam kupio jer sam prvi dan imao profita oko 130 k raznim ulaganjima i transferima. 

 

Moja ekipa trenutno..  :) 

 Nisam ubacio nista u igru i odigrao 4 sata te proveo 4 sata na marketu. Imam jos Rodriga i Laimera kojih nema na marketu zbog malog price range i IF golmana koji na quick sell ide za oko 10k. Tako da je ovo sto si ti dobio u packu uzasno lose s obzirom koliko si pointsa potrosio.

 A nisam ja ni nabrojao neke još igrace što sam dobio ali nema veze. Naravno da za 12000 fifa pointsa se očekuje svašta, ali nažalost to nije tako.

Imaš ljdui koji su kupili 100 000 pointsa na YouTube pa su lošije od mene prošli..

 

Ja sam zadovoljan sa svojom ekipom, i ne moram razmišljati o nadogradnjama barem mjesec dana

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.10.2020 14:18 (manipulator).
16 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

 Stari moj ovo je i previše vjerovao ili ne. Ljudi ubace u igru po prw milja kuna pa ne dobiju ono što sam ja dobio..

 

Bateson 3 mil coinsa, gledao sam stream, znači loše je to sve i to je kocka 

Znam jer sam rekao da ću i ja ubaciti. Dobio sam fifu na poklon, dobit ću i PS5 na poklon pa rekoh idem ubaciti baš da provjerim onu teoriju da dobijaju samo oni koji kupe fifa pointse. Znači jedna kartica rating 84 vrijedna 4500 coinsa. 6 kartica ratinga 83 od toga dvije kartice koje su svaka vrijedile po 30k coinsa. 4 IF kartice koje sam obrisao jer ih nisam mogao prodati pa da bar dođem do 40k coinsa. 4 hunter kartice i 4 shadow kartice. Nekih desetak kartica koje su vrijedile do 3k coinsa. Dakle, jebena sramota. Govorimo o igri koja ima rok trajanja. Pa ako ti netko uzme 12k pointsa daj mu bar jedan walkout u 80 packova. Nebitan koji ali bar jedan. Na kraju skupiš za jednu poštenu karticu a nedostaje ti ih još 10. Ovi packovi su općenito najgori a u startu igre idu ko mutavi. Kada krene igra i kada krenu otw kartice onda budu bogatiji packovi u kojima bi se trebalo nešto lakše doći do boljih kartica. No tko će čekati sljedeći tjedan pa svi tresu odmah.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Ok. Odigral sam dvije tekme SBa. Jednu protiv onog featured squada a drugu protiv random na legendary.

 

Ovu prvu sam vodio 2-0. Nakon toga 3-3 i izgubio 5-3. Ikona Eto'o i Ronaldinho su nesto najdivlje kaj sam videl. Eto je doslovno prozujao kraj mojeg Romagnolia i nekog CBa iz francuske lige. Kad se zagradi, ovi padaju. Doslovno. Drugu sam dobio bez pol muke. 

Gameplay je ultra spor. Barem u SBu. Jos sporiji od 20. Pogotovo sad kad su nerfali pace jos vise. Pase mi takav stil igre. Krenuo sam sa 4-1-2-1-2 narrow, al mislim da cu otic na 433 ili 4231. 

 Nadam se da ce gameplay ostat ovakav. Za sada skupljam coinse u SBu da pojacam ekipu do kraja pa uletim u DR. Nema smisla sa ovom polu ekipom uletavat u DR. 

 

Mogu rec' da mi se odredene animacije blokova i skokva jako svidaju. Skroz je fluidno i lijepo izgleda. Vidit cemo kako ce funkcionirat kad se krene online, ali u offline izgleda super. Dosta bolje nego 20.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Ostalo jos 2 i pol sata igre 😅 Meni se cini igra u redu, tipa 20, sa malim poboljsanjem, ovo s igracima sta se vracaju iz offside mi se svida, ali i to da nema vise toliko preskakanje igre, sa trokutom, vec ce ti obrambeni presjeci. Za sad izgleda dobro, vidit cemo u nastavku. Za nekih 40K sam si slozio ovu ekipu, imam jos 20, igram SB za nagrade u pon, pa s time cemo onda nesto iskombinirati za DR

U igri to bude 352, sa Orsicem, Hakimiem na krilu, te trojka u sredini.. nesto tipa Inter 😁
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Kupio sam key preko cdkeys i isporučiti će mi ga 9.10.

Ako kupim EA play mogu li igrati 10 sati bez još ukucanog ključa?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: FIFA 21

Da, tako ja radim, ja sam na PC.

Kovačić
16 godina
offline
FIFA 21

Što više igram to mi igra bolje izgleda. Stvarno su igrači u nekim pokretima kao živi. Konačno pucanje glavom ima smisla. Po pokretima igrača se vidi kako se lijepo namješta da pukne loptu glavom. Ovo je stvarno jedan korak naprijed u odnosu na zadnjih par godina. Sad jedva čekam da probam igru na PS5. Jedino mi problem stvara što neke finte na koje sam navikao ne rade više kako su radile u prošloj fifi a ove nove su mi strane. Jednom uspije pa tri puta ne uspije. Taman sam savladao nekih pet finti i sada sam ostao bez njih jer ovakve više nemaju smisla. Trebat će opet u mom slučaju par mjeseci vježbe. No generalno ja ne mogu naći trenutno igri veće zamjerke. Ako bih trebao reći što me živcira to su opet prekršaji. Sudac svira kako mu se digne. Olak je na žutim kartonima a prekršaji su ono, baš bezveze. nema riječi o žutom a kada lik mene podere niti prekršaj ne svira neki put. Nakon ova dva dana nema šanse da bih ponono zaigrao fifu 20. I da, mana ili manjak sreće ali marquee me opet krenio po starom. U pet packova nisam dobio karticu ratinga 80. Stvarno bezobrazno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

ja ne znam kak vi to sve uspijete naskupljat :D il je sreća u paketima? mislim ja ih doslovno ne kupujem i ne želim trošit pare na to.

 

igra mi se više sviđa nego 20. malo sporija i obrana je pametnija. čak i u napadu malo bolje razmišljaju i malo se bolje kreću. mogu nekako relaniji nogomet izvest s tim. ono što se u 20tki događalo nije bilo relano u nekim situacijama. 

 

mislim ja sam noob za tu fifu ne igram previše nego eto for fun, ali ako netko želi se povezat preko origina-a za co-op javite se

 

 

 

i što je sada to kada spammaš R1 gumb?  baca se nekud u stranu lik :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.10.2020 18:39 (gVeki).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Vidim da je odnedavno g2play (odn. Kinguin) počeo stavljat VAT na kupovinu (25 % za nas). Može li se to kako izbjeć (zasad ne vidim način, traži potvrdu osobne itd.) ili ću morat na neki drugi servis preći da kupim Fifu ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Ja ispuacao 10 sati i prezadovoljan i igrom kretanje igraca odbranom sve cista 10!Nadajmo se da ce ovako ostati
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Igra je definitivno bolja od Fifa 20 al pricekajmo mjesec dva dal ce je usrat patchevima.

Hvala k nerfali drag back spamovanje

 

Minusi

- Po mom misljenju i dalje je spor gameplay

- golmani i dalje katastrofalni

- oduzimanje lopte na kocku(standing tackle) lose

 

Spicka sam svih 10 sati na SB jer nema glitcha za EA access ove godine na ps4 :/

 

Trenutno sam TOP 43 u SB valjda ce bit dovoljno za top 200

 

Ovaj team rokam cca 35k ostalo za trejdanje.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Igra je definitivno bolja od Fifa 20 al pricekajmo mjesec dva dal ce je usrat patchevima.

Hvala k nerfali drag back spamovanje

 

Minusi

- Po mom misljenju i dalje je spor gameplay

- golmani i dalje katastrofalni

- oduzimanje lopte na kocku(standing tackle) lose

 

Spicka sam svih 10 sati na SB jer nema glitcha za EA access ove godine na ps4 :/

 

Trenutno sam TOP 43 u SB valjda ce bit dovoljno za top 200

 

Ovaj team rokam cca 35k ostalo za trejdanje.

 Takav i treba bit. A ne jebeni fliper. Nadam se da ce tako i ostat. 

 

Oduzimanje lopte nije tako strasno. Jako puno se mora koristit Jockey a kocka se mora tajmirat do milisekunde. Promasis tackle, frajer ode. To mi se svida jer nema spama. PHY i DRI ocijene su debelo, debelo najvaznije u ovoj igri. Pace nakon njih. Ja se nadam da se nista nece promijeniti jer ovo je za sada jako zadovoljavajuce za igrat. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
FIFA 21

Ima sitnih poboljšanja, ali vi ste sad malo zaneseni jer igrate ili offline ili imate lošije igrače, baš kao i vaš protivnik što je uvijek slučaj na početku igre. Tada sve izgleda sporije i realnije. Poslije kad svaka j*bena kartica bude 90+ rated, sve pada u vodu i ozbiljne igre više nema, samo fliper.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
antimadridista kaže...

Ima sitnih poboljšanja, ali vi ste sad malo zaneseni jer igrate ili offline ili imate lošije igrače, baš kao i vaš protivnik što je uvijek slučaj na početku igre. Tada sve izgleda sporije i realnije. Poslije kad svaka j*bena kartica bude 90+ rated, sve pada u vodu i ozbiljne igre više nema, samo fliper.

 Vidit cemo. Opcenito su animacije duze i sporije. Tu nema govora. Dovoljno govori da su srusene ocjene igraca maksimalno. 

 

Napravio sam MM. Isplatilo se. I to debelo. 

Ne znam jel bi prodaval ili ne. Al ovo je top paket.

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice