FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.206
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
FIFA 21

Neki su spremni za otvaranje packova.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
To tvoj acc? Koliko izade uopce toliko fp u novcima? 1000€?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Gerro kaže...
To tvoj acc? Koliko izade uopce toliko fp u novcima? 1000€?

17 000 funti. Da, moj acc. Prodao sam auto i uložio u pointse. Budi ozbiljan. Acc je od onog prasca bateson87. Sad se vodi rasprava je li uložio 17k funti ili mu je toliko pointsa poklonio EA.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Gerro kaže...
To tvoj acc? Koliko izade uopce toliko fp u novcima? 1000€?

 25000e. Pola necijeg stana. Movie moj dobri. Pa on ce od tih pointsa sloziti minimalno 5 videa. Na svakom, ce imat preko pola milijuna pregleda i vise sa dobrim click bait naslovom. On ce te novce vratit u roku izdavanja treceg videa. 

 

Krenuo sam u sastavljanje ekipe. Snajpam po marketu i lovim dobre cijene. Cijene su full, full niske. Donnaruma ide za 4k. 85 rated kartica. Rebic je 4500. 

Seria A uz Bundesligu za sada ima najbolje low budget igrace. 

Na lijevoj strani sam, ostavio francuze, no na desnu sam napikal talijane. Caldaru i Zapacostu sam imal u klubu. Al sam kupil Tonalia, belottia (5*wf) i Politana na rm. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.10.2020 9:41 (SimeKZ).
9 godina
offline
FIFA 21

Moze li se uci u web app ako se nisi prvo logirao na FIFU 21 preko konzole ili PC-a 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
MaciStyle kaže...

Moze li se uci u web app ako se nisi prvo logirao na FIFU 21 preko konzole ili PC-a 

Naravno.

[19xx] 4ntraks
11 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
Gerro kaže...
To tvoj acc? Koliko izade uopce toliko fp u novcima? 1000€?

 25000e. Pola necijeg stana. Movie moj dobri. Pa on ce od tih pointsa sloziti minimalno 5 videa. Na svakom, ce imat preko pola milijuna pregleda i vise sa dobrim click bait naslovom. On ce te novce vratit u roku izdavanja treceg videa. 

 

Krenuo sam u sastavljanje ekipe. Snajpam po marketu i lovim dobre cijene. Cijene su full, full niske. Donnaruma ide za 4k. 85 rated kartica. Rebic je 4500. 

Seria A uz Bundesligu za sada ima najbolje low budget igrace. 

Na lijevoj strani sam, ostavio francuze, no na desnu sam napikal talijane. Caldaru i Zapacostu sam imal u klubu. Al sam kupil Tonalia, belottia (5*wf) i Politana na rm. 

 Iskreno razmisljam sa spanjolcima za pocetak. Imam non rare gold ekipu spremnu koja je (bar meni) dobra po ocjenama opcenito i mislim da bi ok bilo. Evo, na linku na futbinu sam napravio ekipu. (Ako ne otvori link, tu je dolje slika)

Kovačić
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.10.2020 10:55 (acmilan2).
14 godina
offline
Re: FIFA 21
Jedno pitanje, citam vas ovdje, ako kupim obicnu fifu, koliko moram jos love ulozit za slozit neku normalnu ekipu za igru, da ne igram sa onim bronze i silver igracima? Zadnji fut sam igrao prije 3-4 godine ali tad sam slagao samo kad oavojim packove, nisam bas slagao i puno se trudio
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 21
Pezer kaže...
Jedno pitanje, citam vas ovdje, ako kupim obicnu fifu, koliko moram jos love ulozit za slozit neku normalnu ekipu za igru, da ne igram sa onim bronze i silver igracima? Zadnji fut sam igrao prije 3-4 godine ali tad sam slagao samo kad oavojim packove, nisam bas slagao i puno se trudio

 Nista. Jednostavno otvoris packove, odradis sbc i igranjem skupis novce i slazes ekipu. 

15 godina
offline
FIFA 21

Rekoh danas ću zaključiti igranje u fifi 20. Došao sam do 100k u 9 sezoni objectivesa i uzeo icon pack pa mi je to ujedno i zadnji pack u toj fifi. Naravno, kako to biva, za kraj me EA počastio lijepom karticom kako bi mi fifa 20 ostala u lijepom sjećanju. Sad se mogu okrenuti fifi 21 i nastaviti u istom nizu. Nestrpljiv sam da krenem u nove izazove jer još uvijek nema fife za skinuti za nas PS igrače

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 21

Gledajuci klipove po twitchu i youtubu ovo je cista fifa 20

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Cofinho kaže...

Gledajuci klipove po twitchu i youtubu ovo je cista fifa 20

J sam ih pogledao nekoliko u vrijeme zatvorene bete i meni je to izgledao još veći cirkus od fife 20 zbog niza novih skill poteza koji igru još više pozicioniraju kao nerealno arkadno sranje.

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.10.2020 17:05 (movie).
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ako vam se EA Play nece upalit ili se crasha idite na PS store nađite fifu i otiđite na download trial.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
zagid3 kaže...

Ako vam se EA Play nece upalit ili se crasha idite na PS store nađite fifu i otiđite na download trial.

Kod mene još uvijek nula bodova bilo da je riječ o PSN ili EA play.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
zagid3 kaže...

Ako vam se EA Play nece upalit ili se crasha idite na PS store nađite fifu i otiđite na download trial.

Kod mene još uvijek nula bodova bilo da je riječ o PSN ili EA play.

 Ja sam otisao na trazilicu upisao FIFA otisao na standard edition i tamo mi je ponudilo Download trial, možda uspije ako probas taj identican put.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
zagid3 kaže...

 Ja sam otisao na trazilicu upisao FIFA otisao na standard edition i tamo mi je ponudilo Download trial, možda uspije ako probas taj identican put.

Nisi me skužio. Nisam mogao ući niti u PSN niti u EA play. Restartao sam konzolu i sada sam uspio ući u PSN i pokrenio skidanje igre. Izgleda da je žešća navala.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
zagid3 kaže...

 Ja sam otisao na trazilicu upisao FIFA otisao na standard edition i tamo mi je ponudilo Download trial, možda uspije ako probas taj identican put.

Nisi me skužio. Nisam mogao ući niti u PSN niti u EA play. Restartao sam konzolu i sada sam uspio ući u PSN i pokrenio skidanje igre. Izgleda da je žešća navala.

 Aha nisam skuzio, odlicno.

10 godina
offline
Re: FIFA 21
zagid3 kaže...
movie kaže...
zagid3 kaže...

Ako vam se EA Play nece upalit ili se crasha idite na PS store nađite fifu i otiđite na download trial.

Kod mene još uvijek nula bodova bilo da je riječ o PSN ili EA play.

 Ja sam otisao na trazilicu upisao FIFA otisao na standard edition i tamo mi je ponudilo Download trial, možda uspije ako probas taj identican put.

 Tako sam i ja, piše 10 gb samo?

Inače u ea play je još uvijek nema pod trials.. 

15 godina
offline
FIFA 21

Super  jos par minuta i igra je dolje. I onda bum. Nestalo struje u cijelom naselju. To je neki znak od onog gore da promijenim sport. Nikako da shvatim

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.10.2020 17:43 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

 Tako sam i ja, piše 10 gb samo?

Inače u ea play je još uvijek nema pod trials.. 

 10GB je da možeš startati prijateljske tekme dok se igra skida u pozadini. Igra je teška 43 GB. Došla struja. Idemo dalje...

15 godina
offline
FIFA 21

Jel se zna da li će i poslje uz kupljenu Fifu PS4 dobiti i FIFA za ps5 ili samo sad u prednaruđbi?

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Kod mene potrebno 10 sati za 43 GB.M:tel imate prijatelje 😡
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 21

Igra skoro identicna kao prosle godine. Mozda ima 10% novih stvari, ali ni ne primjeti se. 

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Dermentor kaže...

Jel se zna da li će i poslje uz kupljenu Fifu PS4 dobiti i FIFA za ps5 ili samo sad u prednaruđbi?

 Pa jebo ga led. Na sva zvona se deru da kupnjom FIFAe za PS4, dobijes i za PS5.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
Dermentor kaže...

Jel se zna da li će i poslje uz kupljenu Fifu PS4 dobiti i FIFA za ps5 ili samo sad u prednaruđbi?

 Pa jebo ga led. Na sva zvona se deru da kupnjom FIFAe za PS4, dobijes i za PS5.

 Jedna od najdražih srvari na ovom forumu mi postaju Šimetovi odgovori na pitanja koja ima odgovor 2 posta prije ili se da saznat u jednom google searchu.

Šime nedaj se!

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Odigrao 5 tekmi ut-a i nemam ni jednu lijepu rijec. 2w2d1l mi je score...  igraci su ko na ledu, obrana je cisti fliper, loptu presjecas kad fifa dozvoli, kontrolu nad tackleom nemas, a napadaci u 50% golova se nađu u sansi zato jer im je colision sustav katastrofa. Siguran sam da ce doci update u kojem ce se stvari vratit blize fifi 20 da se izgura godina na starom enginu. 

Ustvari napad je malo konkretniji pa je to neki plus... o skripti ne bih pricao posto imam igrace s kojima je fakat svasta moguce... ali u nekim situacijama mi se wood ponasao malo bolji nego 78-9 rated kartica :)

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
zagid3 kaže...
SimeKZ kaže...
Dermentor kaže...

Jel se zna da li će i poslje uz kupljenu Fifu PS4 dobiti i FIFA za ps5 ili samo sad u prednaruđbi?

 Pa jebo ga led. Na sva zvona se deru da kupnjom FIFAe za PS4, dobijes i za PS5.

 Jedna od najdražih srvari na ovom forumu mi postaju Šimetovi odgovori na pitanja koja ima odgovor 2 posta prije ili se da saznat u jednom google searchu.

Šime nedaj se!

Jedan od razloga zakaj sam izaso iz one FBC grupe. Doslovno pomognes klincu, al mu u isto vrijeme napisem da je puno jednostavnije to pitanje upisat u google i garantiram da ce odgovor dobit. Onda dobijes po nosu jer iz nekog razloga nije dobro covjeka naucit pecat ribu pa nek ima ribu svaki dan :D 

 

Pomoc cu svakom, al' neke jednostavne pizdarije jednostavno ne mogu presutit.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
Re: FIFA 21

Divison 4. Izgubio od dva lika sto im pise fut founder u imenu. Zadnju 5-4, a prvu 5-3. Dobio 63k coinsa za placemant.

11 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

Odigrao 5 tekmi ut-a i nemam ni jednu lijepu rijec. 2w2d1l mi je score...  igraci su ko na ledu, obrana je cisti fliper, loptu presjecas kad fifa dozvoli, kontrolu nad tackleom nemas, a napadaci u 50% golova se nađu u sansi zato jer im je colision sustav katastrofa. Siguran sam da ce doci update u kojem ce se stvari vratit blize fifi 20 da se izgura godina na starom enginu. 

Ustvari napad je malo konkretniji pa je to neki plus... o skripti ne bih pricao posto imam igrace s kojima je fakat svasta moguce... ali u nekim situacijama mi se wood ponasao malo bolji nego 78-9 rated kartica :)

 haha trazim razloge za kupnju ovogodisnje fife ali nikako da mi ga netko da...izgleda da cu prvi put od 2011 preskocit kupnju fife na day one

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
15 godina
offline
FIFA 21

Pa evo par riječi. Prvo, po prvi put se gubim po menijima. Nekako mi je to sve pretamno i skriveno. Ono, imaš 10h a borim se s menijem da konačno krenem igrati. Ima nekih grafičkih poboljšanja. Mreža je detaljnija a zgodan dodatak je kada streseš prečku cijeli gol se zatrese. Igrači se bolje kreću i fluidniji su. No opet nekako imam osjećaj da se više borim da ih kontroliram nego u fifi 20. Neke finte nisu više tako čiste kao prije. Igrači su malo pametniji. Sada će pogledati jesu li u zaleđu i ako jesu izađu van iz zaleđa a kada igrač krene u prostor ako ne dobije na vrijeme loptu stat će pa će se vratiti iz zaleđa. To me u prošloj fifi ubijalo. Ja stisnem dodavanje a igrač mi napravi još dva koraka i moj igrač ode u zaleđe i onda mu igra doda loptu. Eto, sada to bolje izgleda. Ne znam, meni to izgleda bolje nego fifa 20. Ok, treba pričekati dok se složi solidna momčad pa krenuti online. Teško je zaključke o kvaliteti igre donositi na osnovu offline igranja. Mislim, ja nemam problema s tim. Odigrao par tekmi SB i bez problema našišam AI. Nisam shvatio one kartice navijanja, boja itd. Meni je to sve bezveze. Ja to odmah obrišem da mi ne stoji u klubu. Ne znam koji će mi to vrag? Mislim da sam zadovoljniji ovom fifom na startu nego sam to bio prošlom fifom na startu.

Moj PC  
0 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice