FIFA 13

poruka: 11.485
|
čitano: 2.083.619
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 13 nickovi - da se ekipa lakše skupi, Fifa 13 UT prodaja igraca
12 godina
offline
FIFA 13

Problem je neravnoteza i potpuna nemoc PC gaminga nad konzolom u ovakvoj igri. Konzola ce uvijek rulati u takvim igrama. Zato i moram nabavit po nekoj jeftinoj cijeni neki PS3 dobar.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 13
Nokialino kaže...
Al na PS3 nema citerra,tolikog ocitog skirptinga,nema seckanja i bolji se fudbal igra mada ja kada odem kod brata nijednom do sada nisam naleteo na nekog jakog dok na pc-u jesam.

Je, to je istina... do sada sam imao jednog zahtijevnijeg protivnika a odigrao sam oko stotinjak tekmi dok na računalu svaku drugu treću tekmu naleti netko tko je dobar.. bar za mene..

12 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Koliko da trazim za cazorlu u 451 u cm ?

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 13
drakula789 kaže...

Koliko da trazim za cazorlu u 451 u cm ?

16-18k

12 godina
offline
FIFA 13

Neces dobit niti 5k. Nije Cazrola vise cijenjen ko prije.

Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
SimeKZ kaže...

Neces dobit niti 5k. Nije Cazrola vise cijenjen ko prije.

CM!!!!

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
15 godina
online
Re: FIFA 13
drakula789 kaže...

Koliko da trazim za cazorlu u 451 u cm ?

Kaj ti nije najjednostavnije otići na trade i pogledati u kojem omjeru cijena se u toj formaciji kreće cazorla? Ja sam ga jučer kupio u 4-1-2-1-2 za 2900 i mislim si kako sam napravio dobar posao jer je u 4-3-3 cm bio preko 15k.

Jučer su kartice za promjenu pozicije i formacije bile jeftine i reko evo solidne zarade. No onda skužim da ga u 4-3-3 u cm možeš naći za 5000 coinsa i ne isplati se trošiti kartice na to. Drugim riječima, jučer ti je cazorla bio loša prodaja jer je išao u bescijenje...

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.3.2013 9:57 (movie).
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
movie kaže...
drakula789 kaže...

Koliko da trazim za cazorlu u 451 u cm ?

Kaj ti nije najjednostavnije otići na trade i pogledati u kojem omjeru cijena se u toj formaciji kreće cazorla? Ja sam ga jučer kupio u 4-1-2-1-2 za 2900 i mislim si kako sam napravio dobar posao jer je u 4-3-3 cm bio preko 15k.

Jučer su kartice za promjenu pozicije i formacije bile jeftine i reko evo solidne zarade. No onda skužim da ga u 4-3-3 u cm možeš naći za 5000 coinsa i ne isplati se trošiti kartice na to. Drugim riječima, jučer ti je cazorla bio loša prodaja jer je išao u bescijenje...

 

1700 cazorla 10 k position chenger

mislim da je to donbra arada i upecao sam ramiresa za 4700 pa kad ih bude manje stavit cu na 10 k i to je fina zarada

 

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Evo upravo renderujem video jedne moje utakmice kasnije ću upload na yt.

Ukratko prvo poluvrijeme skoro 60% posjeda 13/10 udarci vs 3/2   . Jedva poluvrijeme izvučem 2:2, do 75. minute utrpam 2 gola za 4:2 i lik se diskonekta -.-'

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 13

POnekad se stvarno pitam jesmo mi budale koji igramo ovo pa ne mozemo sloziti neku uber IF ekipu. Jer sad sam igro protiv lika koji ima sve IF, osim Marcela koji je onako plavi, Schweinsteigera koji je obican isto ko i Neuer. Bitno da vec ima Robbena IF koji mete. Pukni s centra, iz svlacionice sa parkiralista na stadionu lopta ide u raslje. 3 gola mi je zabio u raslje sa njim da golman nije vidio. Koji je smisao ove igre kad netko ima 500milijuna coinsa i radi sta oce.

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

molim vas pomozite ne zeli mi igrat seasons kaze da trebam re-downloadat squads i napravio sam to i dalje ne želi jel zna neko nekakvo rješenje?
plizz pomozite 

aaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 13

Nesto im nevalja sa serverom, niti mene nece spajat na EAS FC.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

U 10 min sigurno 50 - 60k zarade :O sad opet mir cijeli dan, dva slewa ukupno 10k zarade, morrison 5k zarade, coke 3k zarade, grabban 2k zarade, osborne 10k zarade i tako dalje i tako dalje. 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 13

Ja imam 5-6 cazorle na cekanju za 4100-4200 buy now. Samo da to ode i ja sam na konju onda.De Rossi upecan za 2500coinsa otiso za 3600.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 13

Razmišljam da si složim jednu momčad u 4-1-2-1-2 pa da probam malo igrati.  Do sada sam igrao 4-3-3.  Imama dovoljno igrača da bih mogao složiti dobru momčad ali sad opet kupovati kartice pa im mijenjati formaciju i poziciju?  Ne znam koliko je to isplativo? I onda nek mi se ne svidi pa sve ispočetka... ne znam ni sam... budem danas malo gledao aukciju možda se uhvati što povoljno..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 13
SimeKZ kaže...

Ja imam 5-6 cazorle na cekanju za 4100-4200 buy now. Samo da to ode i ja sam na konju onda.De Rossi upecan za 2500coinsa otiso za 3600.

 

Ja isto. hahahaha jk

Movie, sta se tice 4-1-2-1-2, po meni najbolja formacija, ali preskupa (osim ako nemas novaca), mslm da sam potrosio oko 100k na promjenu formacije , sta je puno previse, mozda su sad cijene pale, ne pratim vise  

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
15 godina
online
Re: FIFA 13
KiCo77 kaže...

Movie, sta se tice 4-1-2-1-2, po meni najbolja formacija, ali preskupa (osim ako nemas novaca), mslm da sam potrosio oko 100k na promjenu formacije , sta je puno previse, mozda su sad cijene pale, ne pratim vise  

 

A da, igrači preskupi u odnosu na druge formacije a same kartice isto tako .  Jučer sam se nakupovao 4-3-3- kartica za oko 5000 coinsa a istovremeno 4-1-2-1-2 su koštale po 16k pa i više... dobro, navečer su i 4-3-3- poskupljele. Znači, potrošio bih gotovo 200k na kartice za promjenu formacije, pa još par za pozicije... malo previše. Budem vidio  ima li kakavih igrača jeftilena pa ona klasika s promjenom svega..

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
Kao sto sam rekao pocetak kraja tika take,taj fudbal sto igra barsa je postao ne donsana vec me smori kada vidim da onako bez voljno se dodavaju kao u skolskom dvoristu.

Najbolja je po meni formacija 3-5-2 jer ustavri ta zadnja tri igraca (CB) bolje funkcionisu od dvojice u fomraciji sa 4 pozadi jer fakticki oba beka kada je tvoj napad idu napred i samim tim osatnu samo njih dvojica sto je veoma rizicno kada krene kontra.
15 godina
online
Re: FIFA 13
Nokialino kaže...
Kao sto sam rekao pocetak kraja tika take,taj fudbal sto igra barsa je postao ne donsana vec me smori kada vidim da onako bez voljno se dodavaju kao u skolskom dvoristu.

Najbolja je po meni formacija 3-5-2 jer ustavri ta zadnja tri igraca (CB) bolje funkcionisu od dvojice u fomraciji sa 4 pozadi jer fakticki oba beka kada je tvoj napad idu napred i samim tim osatnu samo njih dvojica sto je veoma rizicno kada krene kontra.

 

Bio je kraj tika take i prošle godine pa ove i valjda i sljedeće i one poslije nje... Sramota je da u madridu nakon prvog poluvremena real ima posjed lopte 29%.

Pa kad se tako bezvoljno dodavaju kaj im ovi ne zemu loptu već zuje ko mladi majmuni oko nje? Nit je nakon par tekmi barca postala lošija nit je netko zbog toga što ju je dobio postao bolji. Barca igra već nekoliko mjeseci bez trenera? Halo, makni murinhoa i pošalji real u MU na uzvrat lige prvaka pa mi reci kako su prošli? A sad zamisli da igraju par mjeseci bez njega i da ih vodi neki skaut za japan? Daj budite malo objektivni... Nakon prošle sezone i likovanja kako su konačno pročitana knjiga početkom ove sezone porušili su sve rekorde. Nije loše za pročitanu knjigu a sad zamisli da nisu bili pročitani? I onda se dogodilo to što se dogodilo s titom.... Da može svaki skaut voditi veliki klub tko bi za trenera dao desetak milja po sezoni?  Zakaj je bayern istresao toliki novac kad su mogli uzeti nekog skauta za japan ili kinu?

12 godina
offline
FIFA 13

Modric pokazao da zna igrat, Barca pokradena, cisti penal nije sviran ma sta god reko. Samo neka su oni u klincu pa da moji Rossoneri produ dalje ostalo me nije briga.

Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 13
SimeKZ kaže...

Modric pokazao da zna igrat, Barca pokradena, cisti penal nije sviran ma sta god reko. Samo neka su oni u klincu pa da moji Rossoneri produ dalje ostalo me nije briga.

 

Jedino kaj je modrić pokazao je to da je opravdano mourinhov treći izbor i da bu uglavnom igrao ovakve nebitne utakmice...

12 godina
offline
FIFA 13

Uopce ne mozes to reci. Modric je tehnicki u intelektualno jaci od Khedire 5 puta. Tesko se je prilagodit kad dodes u novi razred, a kamoli kad moras nositi jedan ovakav dres. Nemoj pricati gluposti molim te. Da mu se da igrat cijelo vrijeme a ne da igra onaj levat Khedira pokazo bi on puno toga. Tesko je kad te pljuju po novinama za nista kad cijela ekipa lose odigra protiv jednog Deportiva i tako. Jer modriceva uloga nije da zabija golove. Vec je on defanzivni playmaker. A to sta Mourinho od Xabi Alonsa oce napraviti playmakera to je njegov problem.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 13

Mislim da ste malo promasili temu... 

 

ovdje vam je RM :D

 

 

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Znači u ovom 15k packu dobijem Llorisa , CAM > CM i formaciju 4-1-2-1-2.

U drugom packu dobio jedno veliko ništa... osim contratsa ništa važno.

Imam Harta, Reinu i Cecha kao golmane u ekipi, dvoumim se da ostavim Llorisa ako je toliko bolji od svih golmana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 13

Meni das Cecha za 5k i to je to :D 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 13
SimeKZ kaže...

Uopce ne mozes to reci. Modric je tehnicki u intelektualno jaci od Khedire 5 puta. Tesko se je prilagodit kad dodes u novi razred, a kamoli kad moras nositi jedan ovakav dres. Nemoj pricati gluposti molim te. Da mu se da igrat cijelo vrijeme a ne da igra onaj levat Khedira pokazo bi on puno toga. Tesko je kad te pljuju po novinama za nista kad cijela ekipa lose odigra protiv jednog Deportiva i tako. Jer modriceva uloga nije da zabija golove. Vec je on defanzivni playmaker. A to sta Mourinho od Xabi Alonsa oce napraviti playmakera to je njegov problem.

 

I moja mama misli da sam ja najljepši na svijetu .... a to što kažeš kako je prilagodba teška je, zato ne može svatko igrati u recimo realu dok većina može igrati u recimo u tottenhamu.  Kad istrčiš na teren moraš pokazati dozu drskosti i odgovornosti a dodavanjem prvom do sebe to nećeš postići.. Moraš se izboriti za svoj status u momčadi prepunoj zvijezda. Mirni, tihi, skromni dečki u takvom okruženju ne prolaze..

Da zaključimo ovu temu, kraj...

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.3.2013 20:28 (movie).
15 godina
online
Re: FIFA 13
RasQee kaže...

Znači u ovom 15k packu dobijem Llorisa , CAM > CM i formaciju 4-1-2-1-2.

U drugom packu dobio jedno veliko ništa... osim contratsa ništa važno.

Imam Harta, Reinu i Cecha kao golmane u ekipi, dvoumim se da ostavim Llorisa ako je toliko bolji od svih golmana.

 

Ja ti imam Llorisa, Harta i Cecha i ispada da je od njih najbolji Cech.  Ustvari, uvijek mi protivnički golman izgleda bolje od bilo kojeg mog..

12 godina
offline
FIFA 13

Ja jednostavno ne razumijem ovu igru. Igram taj hebeni gold cup i metem sve reodm po 8-0, 5-0 i 3-0 sad zadnju. I igram finale i koda igra druga ekipa. Lik me jednostavno mete, dok njegovi lete po igralistu koda ima je zadnje u zivotu. I onda nas server izbaci i hvala bogu ostalo mi finale. Ja ne vjerujem da tak' nesto postoji u toj igri da ne mogu i dalje igrati normalno i to je to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 13
SimeKZ kaže...

Ja jednostavno ne razumijem ovu igru. Igram taj hebeni gold cup i metem sve reodm po 8-0, 5-0 i 3-0 sad zadnju. I igram finale i koda igra druga ekipa. Lik me jednostavno mete, dok njegovi lete po igralistu koda ima je zadnje u zivotu. I onda nas server izbaci i hvala bogu ostalo mi finale. Ja ne vjerujem da tak' nesto postoji u toj igri da ne mogu i dalje igrati normalno i to je to.

 

Netko je dobro primjetio?  Tko mete, ti ili fifa?  Već sam rekao, toliko sam frustriran nekim stvarima da se više ne veselim niti pobjedi jer nisam neki put siguran jesam li ja pobijedio ili je to učinila igra za mene?

12 godina
offline
FIFA 13

A ne mogu reci da nisam zabio lijepe golove. Spas mi je u tome kad nafilam sa Cazorlom pola bara sa kojih 25m je u 90% slucajeva gol. Osim ako Neuer ili Lloris nisu na golu. A remy je zivotinja samo takva. A i protivnici nisu bili nesto. Ali ovo u finalu. Da Remy onakva grdosija ne moze izgurati tamo nekog Matu. Nemojte me zezat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 13 nickovi - da se ekipa lakše skupi, Fifa 13 UT prodaja igraca
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice