Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.150
|
čitano: 7.294.061
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

Znači imaš betu i zato ti se ruši. Izaberi NONE-opt out of all beta programs i tako dobiješ uvijek zadnju full verziju.

 

Opet se crasha

Bilo kuda Opel svuda! :)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Imam zadnji update i crasha mi se igra sa promods na loadingu, probao sam s novim profilom i ista stvar

 If your game crashes after installing try re-downloading the files!

 

probaj ponovo skinuti pa provjeri. eventualno mozes probati pobrisati config file-ove (naravno napravi backup).

Ja sam danas bas prvi put stavio promods iz prve bez ikakvih problema i jos sa nekim prastarim save-om kaj sam naso i sve radi bez problema.

Ak ni to nepomogne pobrisi sve i reinstalioraj sve od pocetka. Naravno napravi si backup profila i savea.

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

... ja još se borim kako to raspakirat?!

 

EDIT: riješeno sa 7z, winRAR nije pomagao.

095/8033306
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2015 11:33 (walter79).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...
hahhaajaads kaže...

Sutra stize Driving Force GT, star 5mjeseci za nevjerovatno malo €, jedva cekam :)

Jesi možda igrao s gamepadom dosad? Planiram uzeti ovaj volan kroz koji mjesec pa me zanima da li je moguće igrati s njim i volanom istovremeno. Da vozim volanom i da raspoznaje gamepad i mogu dodavati dodatne tipke na njega.

 

Je li još tko probao ovu kombinaciju, nije bitna marka volana i gamepada.

 

 

 Pa kod mene radi, ali netreba mi posto volan ima dosta tipki... 

Battleog - 191silvinjo
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
hahhaajaads kaže...
vrinho kaže...
hahhaajaads kaže...

Sutra stize Driving Force GT, star 5mjeseci za nevjerovatno malo €, jedva cekam :)

Jesi možda igrao s gamepadom dosad? Planiram uzeti ovaj volan kroz koji mjesec pa me zanima da li je moguće igrati s njim i volanom istovremeno. Da vozim volanom i da raspoznaje gamepad i mogu dodavati dodatne tipke na njega.

 

Je li još tko probao ovu kombinaciju, nije bitna marka volana i gamepada.

 

 

 Pa kod mene radi, ali netreba mi posto volan ima dosta tipki... 

 ... ja koristim volan DFGT, dodatnu tipkovnicu Loitech G13 i gamepad Thrustamaster UPAD, sve odlično radi!

ps. tipki nikad viška

095/8033306
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Hvala dečki

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

da li sa ovim popustom na steam-u (cijena ETS 2 dode 4 €) mogu igrat multiplayer bez ikakvih nadoplaćivanja?

neznam šta da napišem
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

možeš, ali si ograničen sa mapom ako npr voziš sa nekim frendom koji ima going east ili scandinaviju

 

znači za mp ne trebaš ništa osim ETS2 igre

 

edit: eo novi mod se isprobava, i odlična Scania 164L, čak ima i mod za njen zvuk

 

 

World Of Trucks Profile: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=507406
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2015 14:50 (JuXo).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Igra mi se crasha nakon pokretanja mađarske mape. Napravio sam novi profil, uključio mod i nakon loading screena igra crasha.

 

Neke nisam napravio kaj sam trebao ili?

 

http://i.imgur.com/ijErNyj.jpg

SVEMOGUĆI
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2015 17:19 (Nisam Ja,Nisi Ti).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Mislim da trebas poceti igrati ispoćetka sa mađom.

14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
tepih kaže...

Mislim da trebas poceti igrati ispoćetka sa mađom.

 Napisao sam gore. Napravio sam novi profil.

SVEMOGUĆI
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Malo se vozi TGA :) mod je odlican, a zvuk jos bolji. Iznenadio sam se kad sam vidio da mogu stavit HR nalju naprijed

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Malo se vozi TGA :) mod je odlican, a zvuk jos bolji. Iznenadio sam se kad sam vidio da mogu stavit HR nalju naprijed

Mod je odlican, zvuk je takoder realan, ali to nije original zvuk od TGA, nazalost ovo je zvuk sa TGX motor D2066, a prva generacija TGA je koristila dugo poznati MANov D2866 motor kojeg su vukli kroz sve generacije do TGA, dakle F8, F90, F2000 i FE, te je mnogo mocnijeg zvuka naspravm D2066 ;)

 

Ako budem u prilici napraviti original snimke sa TGA, kolega Kapirain Kriechbaum i ja cemo ga lako ukomponirati u mod (dali mozda ima netko pristup MAN TGA 410, 460, 510) da nam pomogne ??

Njegove modove za zvuk mozete naci ovdje:

https://www.youtube.com/channel/UCrEQuf8CS96cdPEfR5BDUKA

 

 

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel imas link od ovog Actrosa i dali radi sa zadnjim patchom? Btw evo jos malo Mančine :)

 

EDIT: Sto se tice promods mape i dalje se crasha ponovno sam skinuo mapu, obrisao config fileove ali ne pomaze. Sutra cu im poslat pitanje na njihovoj stranici.

Bilo kuda Opel svuda! :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2015 1:54 (macgyver 53).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja sam Actrosa prepravio za sebe sa ZF 16 brzinskim jer nemogu smisliti EPS minjac, meni radi na zadnjema patchu, a trebao bi i onaj original mod raditi isto, samo zvuk motorne kocnice treba prepraciti u def fajlu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel imas link od njega ili bar ime autora da ga lakse nađem posto ih ima dosta

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

 

 Sto se tice promods mape i dalje se crasha ponovno sam skinuo mapu, obrisao config fileove ali ne pomaze. Sutra cu im poslat pitanje na njihovoj stranici.

 

Stavi SS nakon raspakiravanja promodsa u folderu /ets2/mod i drugu u mod manageru kad upališ igru.

 

 

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo ovdje sam uploado jer bug unisti kvalitetu

 

http://imgur.com/a/X4Un7

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

ne kontam šta je sa tim Promodsom, ja skinuo, ubacio u folder i sve radilo od prve

World Of Trucks Profile: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=507406
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

I meni je prije radio od prve a sad nezz u cemu je problem

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

ajde probaj napravit tamo na promodsu onaj file što skidaš posebno, možda i to jebe, možda...

World Of Trucks Profile: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=507406
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Sinoc sam sve ponovno poskidao ali i dalje isti problem.

 

EDIT: Sad napravim novi profil i radi normalno sigurno neki mod zeza, hvala trudu i pomoci

Bilo kuda Opel svuda! :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2015 13:29 (macgyver 53).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...
Mod je odlican, zvuk je takoder realan, ali to nije original zvuk od TGA, nazalost ovo je zvuk sa TGX motor D2066, a prva generacija TGA je koristila dugo poznati MANov D2866 motor kojeg su vukli kroz sve generacije do TGA, dakle F8, F90, F2000 i FE, te je mnogo mocnijeg zvuka naspravm D2066 ;)

 

Ako budem u prilici napraviti original snimke sa TGA, kolega Kapirain Kriechbaum i ja cemo ga lako ukomponirati u mod (dali mozda ima netko pristup MAN TGA 410, 460, 510) da nam pomogne ??

Njegove modove za zvuk mozete naci ovdje:

https://www.youtube.com/channel/UCrEQuf8CS96cdPEfR5BDUKA

 

 

 ... probat ću ja pitat frenda pošto vozi TGA 410, šta vam treba?

095/8033306
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2
IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

http://www.hcl.hr/vijest/euro-truck-simulator-2-konacno-dobio-sluzbene-modding-alate-85951/

 

Ne znam koliko ovo znaci za igru, jer vec imamo vrhunski modding community, ali eto, da se zna. :)

 

Mozda sad vise ljudi pocne modati i bude manje bugova, ako modding alati ukljucuju neki support od strane SCS-a.

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

na kojem TS-u budete da se spojim veceras ako stignem .

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
walter79 kaže...
Kiki287 kaže...
Mod je odlican, zvuk je takoder realan, ali to nije original zvuk od TGA, nazalost ovo je zvuk sa TGX motor D2066, a prva generacija TGA je koristila dugo poznati MANov D2866 motor kojeg su vukli kroz sve generacije do TGA, dakle F8, F90, F2000 i FE, te je mnogo mocnijeg zvuka naspravm D2066 ;)

 

Ako budem u prilici napraviti original snimke sa TGA, kolega Kapirain Kriechbaum i ja cemo ga lako ukomponirati u mod (dali mozda ima netko pristup MAN TGA 410, 460, 510) da nam pomogne ??

Njegove modove za zvuk mozete naci ovdje:

https://www.youtube.com/channel/UCrEQuf8CS96cdPEfR5BDUKA

 

 

 ... probat ću ja pitat frenda pošto vozi TGA 410, šta vam treba?

 Ma hvala ti kolega na trudu, ali netreba, ima tu dosta posla za snimiti, trebalo bi snimati zvuuk motora na razlicitim okretajima, pa minjac, kocnice i tako, da ne zafrkavamo kolegu bezveze.

Ja sam donedavno vozio u spediciji TGX 440, ali posto to vec imamo , onda nisam ni htio snimati, ako budem u prilici nesto cu iskombinirati, mozda mi sef sada kupi MAN F90 ili F2000, vec sam ja nasa par kamiona za ici viti pa cu to ukomponirati ;)

11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dennocro kaže...

na kojem TS-u budete da se spojim veceras ako stignem .

 ts3: balkan.ts3pro.com

Battleog - 191silvinjo
16 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pomaže li vam zvuk mana četvorke od 410KS? Trebao bi biti isti kao i TG410A. 

 

Mogu snimiti što treba, a trenutno prilažem jedan audio zapis koji sam snimio u 9. mjesecu ove godine dok sam ga vozio - bilo je hladno jutro (ispod nule), a jastuci na kabini mi se nisu baš najbolje digli pa se kraj mjenjača jako dobro čuo zvuk motora. Bilo mi ga milo za slušati, pa sam za svoju dušu snimio malo  (nisam snimio od kretanja već negdje od 4.-5. brzine). Dijelim to ovdje s vama, ako pomaže super, ako ne pomaže javite, probat ću nešto snimiti (no, trenutno ne vozim pa bi to moglo potrajati). Kako god bilo, možete čuti malo pravog zvuka 

 

https://dl.dropboxusercontent.com/u/26466160/record20150922074452.3gpp

 

e da: mogu snimiti još Scaniu 124 400KS i Mercedesa MP2 460KS :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2015 11:35 (Val).
Moj PC  
1 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Snimka je odlicna za slusati, ali neupotrebljiva za napraviti mod od nje, ali svejedno hvala na trudu ;)

 

Sef i ja sam u lovu na F90 ili F2000, 6x2 BDF sistem, ako se nade koji dobri kupiti, ima ih dosta za prodaju, ali svi su mi nekako ofrcani, valjda ce se pojaviti nekakav vrijedan kupovine uskoro !!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice