Divinity: Original Sin 2

poruka: 301
|
čitano: 39.690
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Divinity: Original Sin 2 aims to change the way we work with narrative in RPGs. We’ve invested heavily in our writing team, hiring new writers with extensive experience in everything from screenwriting and narrative design to role-playing and table-top RPGs. 

 

Igra je uspješno financirana u roku 24 sata - Kickstarter

 

     - Single- and multiplayer top-down, party-based role-playing game with pen & paper RPG-like levels of freedom.It features turn-based combat, a strong focus on systematic gameplay and a well-grounded narrative.
     - Sequel to the critically acclaimed Divinity: Original Sin, winner of over 150 Game of the Year awards and nominations. Winner of GameSpot’s “PC Game of The Year 2014”.
     - Currently in development for PC in English. Subtitles will be available in German, French, and Russian. Other platforms and languages may be announced at a later stage, once development is more advanced.

 

Divinity: Original Sin 2 - Swen Vincke & Angry Joe preview:

________________________________________

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2015 14:14 (doktor1).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Bojim se za ovu igru jer nakon D:OS kvaliteta može samo dolje. :) Jedinica je savršenstvo! Ali bakat ću i ja možda već danas!

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Vjerujem da će biti još bolja...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

AJMOOOO!!!! podržite ovo na kickstarteru!!! :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Prva igra koju sam ikad podržao na kickstarteru. Jedva čekam isprobat alphu i betu.

 

Danas il sutra će se doć do sljedećeg goal-a a to je Undead Origins 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2
AmonZero kaže...

Prva igra koju sam ikad podržao na kickstarteru. Jedva čekam isprobat alphu i betu.

Me too

"Pledgeo" sam im 25$ samo zbog odličnog prvog dijela.

 

15 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2

Ja sam uživao i u Divine Divinity (još tamo davnih dana kada je igra izašla) i naravno DOS. Obje igre su jedne od najboljih koje sam ikad igrao.

 

EDIT:

Swen 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2015 20:28 (AmonZero).
16 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Vidim na videu poznatu ekpiu...

Ovdje pokraj Swena je Josh Sawyer, glavni i odgovorni za Pillarse of Etirnity RPG

A posjetio ih je i Chris Avellone koji je radio na Planescape Tormentum KOTORu, PoEu, Wastelandu 2 i sada radi na onom čemu se isto jako veselim - Torment: Tides of Numenera, (tema na forumu)

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2015 20:54 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Nadam se da će uspjeti otključati sve! Još malo fali! :)

 

https://www.kickstarter.com/projects/larianstudios/divinity-original-sin-2

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Ja mislim da će još morat dodat ciljeva  

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2
AmonZero kaže...

Ja mislim da će još morat dodat ciljeva  

 Ne znam baš. Nekako se usporilo u zadnjih par danas.

15 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2

75 000$ u dva dana otkad su prešli Undead Origins. Znam da polako opada, ali ima još 22 dana do kraja kickstartera tak da vjerujem da će se sve otkljućat i da će ubacit neke nove stvari za sljedeće goals.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.9.2015 14:58 (AmonZero).
15 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Like I said 

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Divinity: Original Sin 2
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Prošli smo predzadnji STRETCH GOAL!!! :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Novi stretch golas

Molim boga da dođu do 2 000 000$ stretch goal 

Love & Hate i Shapeshifting mask mi i nisu nešto zanimljivi, ali ovi ostali novi vezani uz editor su odlični.

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.9.2015 21:20 (AmonZero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Probijen je 1 500 000 goal. Još samo da dođu do još extra 150 000 u zadnjih 12 dana i ja zadovoljan 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

2 miliona, prvo zato sto je relativno sigurno da ce se desit, drugo zato kaj onda mogu d&d imat nadohvat ruke, takorekoc... osim ako bude traljavo izvedeno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

CD Project RED im je uplatio 10 000 dolara!

 

 

Ovo će biti najbolji CRPG ikad! Jedva čekam i sa guštom ću preći EE verziju!

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Legende iz CD Projekta! :)

 

Al bojim se da neće dostić 2 milje. Volio bih da se bar otključa još Love and Hate i ja zadovoljan!

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2015 10:11 (Azmo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

AJMOOO još 5 dana do kraja! Ekipa pomozite ovom remek dijelu! :)

 

Jedva čekam da izađe!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Ha, ja sam hrabro rekao 2mil ziher i onda je preko noci stalo. Ajde nadam se barem mod support, necemo D/D igrat direktno, ali barem preko modova mogu ljudi slagat kampanju po kampanju - u ovom trenu bojim se da je jedino to realno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Chris Avellone se pridružio timu i radit će na priči u DOS2.

Chris je radio na igrama: Planetscape Torment, Baldurs Gate, Icewind dale, Pillars of Eternity i Fallout 2 tako da možemo očekivat jako dobru priču.

 

Danas il sutra će se prijeć ovaj goal za poboljšanje Divinity Toolkita, a tko zna možda tijekom twitchcon-a se sruši i još koji goal. Al ja sam zadovoljan što će se baš ovaj otključat.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2
AmonZero kaže...

Chris Avellone se pridružio timu i radit će na priči u DOS2.

Odlična vijest!

 

Ali di je Torment?? ---- tema na forumu ----

RPG gdje je također uključen u razvoj!

I iskreno, Divinity je nešto najbolje šta se dogodilo CRPGu zadnjih godina, ali Torment mi djeluje.... FANTASTIČNO!

 

Tako da me malo strah....

Pillars of Eternity - Chris Avellone radi sa nama; čovjek napušta Obsidian; Torment: Tides of Numenera - Chris Avellone radi sa nama; Divinity: Original Sin 2 - Chris Avellone radi sa nama..................

 

Malo previše njegovo ime trči okolo.....

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2015 23:45 (doktor1).
15 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Torment je navodno pri kraju i trebao bi doc krajem ove/pocetkom slijedece godine. Bio je inicijalno najavljen za 2014., pa 2015. - iskreno se nadam da je stvar toga da zele da igra bude genijalna kao prvi dio. Tko je igrao originalni Planescape: Torment zna koliko je igra bila genijalna i prica originalna.

 

Inace o ovome sam i pricao, isti team je neke "patuljke" poceo raditi u vidu action RPG-a, gdje sam na temi izrazio zabrinutost da pocinju stancat igre ovog i slicnog tipa i da koliko genijalnih projekata odjednom mogu radit.

 

Divinity 2 ce vrlo vjerojatno biti dobar, ali vidjet cemo kad bude gotov.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2

Njegovo ime previše trči zbog toga što više nije vezan za jednu tvrtku nego sada radi kao freelancer.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
15 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

A kaj znaci freelancer, da moze raditi 10 projekata istovremeno? Mislim moze svuda doc, dat nekoliko savjet, napola nadgledat i otic... To je po meni onda samo ideja da ga se dovede, plati mu se i da se i veze njegovo imen za prjekt koji nema puno veze sa njim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Sutra je zadnji dan kickstartera, a samim time Larian organizira 24-satni stream pomoću kojeg će promovirat igru (zajedno sa DOS EE) i samim time pokušati doći i do zadnjeg goal-a od kojeg ga trenutno dijeli nešto više od 250 000$.

https://www.kickstarter.com/projects/larianstudios/divinity-original-sin-2/posts/1365789

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Još 6 sati te su na 1,962,351

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Znači ipak 2mil$ :D Ajde odlicno, trebalo bi to bit bolesno onda, ako originalna priča i ne bude na nivou (za šsto iskreno nisam pretjerano zabrinut), bit će dosta modova zajednice koji će ju dić na sasvim novi nivo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice