CoD 4 Punkbuster Problem

poruka: 39
|
čitano: 14.883
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
CoD 4 Punkbuster Problem

Naime danas sam krenio igrat BihNet SD nakon dugog vremena neigranja cetvorke.Sve bude ok nekih cca.2 minute.Onda me izbaci PunkBuster i ovo pise....Evo slika:

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.8.2009 18:06 (ray_OGF).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: CoD 4 Punkbuster Problem

Ako si na Win7, to je problem. Ako si na XP/Visti, probaj ugasit FRAPS, možda se proradi kako treba.

Stick to the shadows....
15 godina
offline
RE: CoD 4 Punkbuster Problem

Windows XP SP3,nikakav FRAPS ili nesto...

 

 

 

EDIT:Sve je radilo do danas...

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.8.2009 18:10 (ray_OGF).
15 godina
odjavljen
offline
RE: CoD 4 Punkbuster Problem

Jesi radio kakav update nečeg ili nešto slično? Vidim po drugim forumima da je imalo veze sa updateom windowsa...

Stick to the shadows....
15 godina
offline
RE: CoD 4 Punkbuster Problem

Update mi je iskljucen...Napravio sam update i PunkBustera ali nista...Plač

15 godina
odjavljen
offline
RE: CoD 4 Punkbuster Problem

Pogledaj ovdje

Stick to the shadows....
14 godina
neaktivan
offline
RE: CoD 4 Punkbuster Problem

Ta se poruka javlja kad imas ukljucen Fraps jer glupi Punkbuster registruje da nesto petlja sa Directx i automatski pretpostavlja da varas.Ukoliko zelis da snimas svoje MP meceve predlazem ti da kad se ulogujes na server otvoris konzolu tako sto ces pritisnuti tildu(dugme ispred 1) i ukucaj /record (naziv fajla) kad zavrsis sa snimanjem skini sa neta COD4 player i unutra otvori fajl koji ce se nalaziti unutar inastalacione datoteke COD4/players/demos.COD4 player ce ponovo otvoriti cod4 samo sto ce ovaj put reprodukovati ono sto si snimio a ukoliko to zelis snimiti(odnosno presnimiti u video fajl,posto naredba /record samo snima vektorsku grafiku unutar cod4 engina) pokreni Fraps i snimaj.I uzgred znam da sam objasnjavao predugo ali "zahvali" onim idiotima iz Evenbalanca koji su napravili Punkbuster jer sam dosad poslao nebrojeno molbi na njihov sajt i svaki put za svaki problem su mi "objasnili da je do mog racunara tako da ako neko misli njima da se zali na probleme ni ne pokusavajte.                   BO...

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.10.2009 12:05 (bojan13).
15 godina
online
CoD 4 Punkbuster Problem
Kod mene je problem da mi se javlja poruka : This server IP adress is banned by Punkbuster.
Punkbuster mi je uredno updejtan.

Javlja se i sčlijedeća poruka : corrupted file [neki broj] by punkbuster tako nekako.

Da li je problem u cd key-u za oba slučaja i da li je dovoljno u opcijama ukucati novi CD key koji mogu naći na you tubu

Zahvaljujem
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
CoD 4 Punkbuster Problem

Evo da ne otvaram novu temu,imam problem sa cod4...imam original cd-key,nikakvi cheatovi niti ista,a na svakom serveru mi izbaci ovo: Permanent ban issued on this Game Server Global PunkBuster GUID BAN 37ce3441. Imam win 7,prije toga je ista stvar bila na xp-u. Igra mi je radila negjde pola godine kako treba i onda odjednom ovo. Zna li netko zasto se ovo dogadja?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: CoD 4 Punkbuster Problem
barni kaže...
Kod mene je problem da mi se javlja poruka : This server IP adress is banned by Punkbuster.
Punkbuster mi je uredno updejtan.

Javlja se i sčlijedeća poruka : corrupted file [neki broj] by punkbuster tako nekako.

Da li je problem u cd key-u za oba slučaja i da li je dovoljno u opcijama ukucati novi CD key koji mogu naći na you tubu

Zahvaljujem

Hmm, ako se sjećam dobro ima servera koji su banovani na PB pa na njima moraš ugasiti PunkBuster inače ti nakon minute skoči lagg i ping u nebesa i izbaci te sa servera. Išao sam na par holandskih servera koji su imali to.

 

As of the 06th of March 2008 Even Balance has started to ban Cracked CoD4 servers.

  • The 1st thing which will happen is a warning message will show saying " *WARNING* This server is BANNED by PunkBuster "
  • After a short time the players playing in the server will start to get a lot of lag

http://www.punksbusted.com/forums/index.php?showtopic=50001

weks kaže...

Evo da ne otvaram novu temu,imam problem sa cod4...imam original cd-key,nikakvi cheatovi niti ista,a na svakom serveru mi izbaci ovo: Permanent ban issued on this Game Server Global PunkBuster GUID BAN 37ce3441. Imam win 7,prije toga je ista stvar bila na xp-u. Igra mi je radila negjde pola godine kako treba i onda odjednom ovo. Zna li netko zasto se ovo dogadja?

Nešto je pošlo krivo jer ti je serial key trajno banovan. Ovo se dešava uglavnom zbog cheatova. Morat ćeš promjeniti Serial Key. 

Kako si nabavio Serial Key?

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
16 godina
neaktivan
offline
RE: CoD 4 Punkbuster Problem

Kupio od frenda koji to vise ne igra. Jako malo je igrao i kaze bez ikakvih cheatova...a meni je eto kao sto kazem radilo dosta dugo,sve do neki dan.

15 godina
offline
RE: CoD 4 Punkbuster Problem
weks kaže...

Kupio od frenda koji to vise ne igra. Jako malo je igrao i kaze bez ikakvih cheatova...a meni je eto kao sto kazem radilo dosta dugo,sve do neki dan.

Heheh, a jeli frend slučajno prodao još kome ključ?

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
14 godina
neaktivan
offline
CoD 4 Punkbuster Problem

Kolega boxser mi je uteo rijec iz usta!!!!!!!!!!!! hahha dobro si mu pitanje postavio!!!!!!! :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: CoD 4 Punkbuster Problem
Softwer kaže...

Kolega boxser mi je uteo rijec iz usta!!!!!!!!!!!! hahha dobro si mu pitanje postavio!!!!!!! :D

Osoba od koje bi ja možda kupio ključ mora biti najbolji prijatelj u kojeg imam ogromno povjerenje, ostalo ne dolazi u obzir.

Meni je sestra donijela iz Švedske originalne CoD2 i CoD4 i nikakvih problema.

Ovi ključevi preko "prijatelja" ili preko neta, ne vjerujem u to ni 1%.

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
14 godina
neaktivan
offline
CoD 4 Punkbuster Problem

Bok svima!

 

Evo, poceo sam igrati Cod 4. Instalirao sam punkbuster i to sve radi.

Ali imam problem kada zelim uci u bilo koji server, pise AWAITING CONECTION i odbrojava...i dode do 15 pa kaze da je isteklo vrijeme.

Ako mozete objasnite mi u cemu je problem. 

 

 

Hvala.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: CoD 4 Punkbuster Problem
Cnik kaže...

Bok svima!

 

Evo, poceo sam igrati Cod 4. Instalirao sam punkbuster i to sve radi.

Ali imam problem kada zelim uci u bilo koji server, pise AWAITING CONECTION i odbrojava...i dode do 15 pa kaze da je isteklo vrijeme.

Ako mozete objasnite mi u cemu je problem. 

 

 

Hvala.

Sto posto imas Windows 7?

14 godina
neaktivan
offline
CoD 4 Punkbuster Problem

Krivo. Imam xp professional.

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: CoD 4 Punkbuster Problem
Cnik kaže...

Krivo. Imam xp professional.

Napravi update punkbustera.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
14 godina
neaktivan
offline
RE: CoD 4 Punkbuster Problem

Imaš problem... I meni je isti.Pa sad mislim da treba uradit nekaj a ja znam kaj!

tonikadont
14 godina
neaktivan
offline
CoD 4 Punkbuster Problem

Ma updateo sam ga cim sam ga instalirao.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: CoD 4 Punkbuster Problem
weks kaže...

Evo da ne otvaram novu temu,imam problem sa cod4...imam original cd-key,nikakvi cheatovi niti ista,a na svakom serveru mi izbaci ovo: Permanent ban issued on this Game Server Global PunkBuster GUID BAN 37ce3441. Imam win 7,prije toga je ista stvar bila na xp-u. Igra mi je radila negjde pola godine kako treba i onda odjednom ovo. Zna li netko zasto se ovo dogadja?

TAJ I JA IMAM PROBLEM SVE INSTALIRO I PROMJENIO CD KEY NAPRAVIO NOVI PROFIL NEMAM POJIMA VISE STA CU HITNU POMOC UNAPRIJED HAVLA Plač

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: CoD 4 Punkbuster Problem
zecopeco30 kaže...
weks kaže...

Evo da ne otvaram novu temu,imam problem sa cod4...imam original cd-key,nikakvi cheatovi niti ista,a na svakom serveru mi izbaci ovo: Permanent ban issued on this Game Server Global PunkBuster GUID BAN 37ce3441. Imam win 7,prije toga je ista stvar bila na xp-u. Igra mi je radila negjde pola godine kako treba i onda odjednom ovo. Zna li netko zasto se ovo dogadja?

TAJ I JA IMAM PROBLEM SVE INSTALIRO I PROMJENIO CD KEY NAPRAVIO NOVI PROFIL NEMAM POJIMA VISE STA CU HITNU POMOC UNAPRIJED HAVLA Plač

 

 

 

i ja imam taj problem ako zna tko rijesenje neka se javi na moj x fire Hellboy152.Ili neka kaze na ovom forumu!!!

 

 

Mario
15 godina
offline
CoD 4 Punkbuster Problem

Kad nam otkrijete kako ste nabavili igre i odakle vam ključevi možda bi vam i znali reći u čemu je problem.

 

 

It's good to be smart - It's smarter to be good
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: CoD 4 Punkbuster Problem
Znam da je off toppic ali imam pitanje u vezi cod-a 4. Kad igru pokrenem sruši se ako nepogledam onaj filmić do kraja i ako promjenim rezoluciju na manju ili veću od 800x600 sruši se. Igra je gusar a konfa je pod moj pc. Imam čak i jaču od minimuma.
15 godina
offline
RE: CoD 4 Punkbuster Problem
Pero kaže...
Znam da je off toppic ali imam pitanje u vezi cod-a 4. Kad igru pokrenem sruši se ako nepogledam onaj filmić do kraja i ako promjenim rezoluciju na manju ili veću od 800x600 sruši se. Igra je gusar a konfa je pod moj pc. Imam čak i jaču od minimuma.

Probaj reinstalirati CoD4, moguće da moddovi prave probleme ako si ih skidao.

Što se tiče kompjutera mislim da je ok za igranje na low-medium detaljima.

It's good to be smart - It's smarter to be good
15 godina
offline
RE: CoD 4 Punkbuster Problem
Prvi puta nije primio nego se je samo pri pokretanju srušio. Reinstalom sam ga uspio pokrenuti ali mjenjati rezoluciju na više i MANJE je rušilo igru. Neznam sad dali je to radi drivera od grafe (driveri su catalyst 9.9) ili možda kakav virusić zaj*****. Mozda trebam kakav patch?
15 godina
offline
RE: CoD 4 Punkbuster Problem
Pero kaže...
Prvi puta nije primio nego se je samo pri pokretanju srušio. Reinstalom sam ga uspio pokrenuti ali mjenjati rezoluciju na više i MANJE je rušilo igru. Neznam sad dali je to radi drivera od grafe (driveri su catalyst 9.9) ili možda kakav virusić zaj*****. Mozda trebam kakav patch?

Pa stavi najnovije dostupne drivere za tvoju grafičku karticu, i instaliraj patcheve za igru ako nisi dosad.

 

It's good to be smart - It's smarter to be good
14 godina
offline
CoD 4 Punkbuster Problem

Jel zna netko kako rješit problem sa heartbeatom,napravio 2 puta reinstall igre update punkbustera i patch 1.6 i 1.7

Imam Windows 7 igra je gusar

My xf.mirkeckiller
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: CoD 4 Punkbuster Problem
Marsel007 kaže...

Jel zna netko kako rješit problem sa heartbeatom,napravio 2 puta reinstall igre update punkbustera i patch 1.6 i 1.7

Imam Windows 7 igra je gusar

Mogu li znati o kakvom je to problemu riječ?

It's good to be smart - It's smarter to be good
15 godina
neaktivan
offline
RE: CoD 4 Punkbuster Problem
ray_OGF kaže...

Naime danas sam krenio igrat BihNet SD nakon dugog vremena neigranja cetvorke.Sve bude ok nekih cca.2 minute.Onda me izbaci PunkBuster i ovo pise....Evo slika:

Moras izbrisati igru i ponovno instalirati. To bi trebalo rijesiti.

U slučaju da opet ti tako bude moras rusiti windowse.

Tako je i meni bilo.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice