Cod 4 problem

poruka: 73
|
čitano: 14.540
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Cod 4 problem

imam cod 4 1.6 i 1.7 v i spojim se preko xf na server i ucita mi stazu  i kad si hocu izabrati da sam S.A.S ili ven neki drugi tim onda me punkbuster izbaci...dali znate problem?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cod 4 problem

piratska igra

hahahahaah
 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Cod 4 problem

Moraš promijeniti key-code.

 

Kao što je kolega iznad rekao, to je piratska igra, vjerojatno imaš key-code koji je baniran ili nešto, tako da njega moraš promijeniti.

http://byivica.wordpress.com
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Cod 4 problem

Nevavlja ti cd-key

Neznam šta da napišem?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Cod 4 problem

ima mi ko za dat neki cd-key koji valja?

15 godina
odjavljen
offline
RE: Cod 4 problem
imbra kaže...

ima mi ko za dat neki cd-key koji valja?

Smijeh

 

Piratski se ovdje ne smiju davati a nitko pametan ti neće dat org key badave

VRATITE INTERNET ARPA-i!! // Never underestimate the power of stupid people in large groups.
15 godina
protjeran
offline
RE: Cod 4 problem

a onda dajte preko privatne poruke

 

15 godina
odjavljen
offline
RE: Cod 4 problem

E sad ga j***. Ni to se ne smije (odnosi se na ovo - dajte mi cdkey i na slanje dotičnih na PP).

VRATITE INTERNET ARPA-i!! // Never underestimate the power of stupid people in large groups.
14 godina
neaktivan
offline
Cod 4 problem

Pozdrav ljudi! Imam cod4(piratski) i kad pokrenem single player javi mi se "Run in safe mode?" kliknem "yes" otvori mi se prozorčić na sekundu i ništa. Možeš čekat koliko hočeš al se igrica ne otvori. Multyplayer mi radi bez problema. MOLIM POMOĆ! Unaprijed hvala!

nikola gajski
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Cod 4 problem

Kupi orginal ili sredi nešto (nesmijem ti ništa reći jer ću popit žuti, a možda i crveni...)

VRATITE INTERNET ARPA-i!! // Never underestimate the power of stupid people in large groups.
15 godina
protjeran
offline
RE: Cod 4 problem
warlock1234 kaže...

Pozdrav ljudi! Imam cod4(piratski) i kad pokrenem single player javi mi se "Run in safe mode?" kliknem "yes" otvori mi se prozorčić na sekundu i ništa. Možeš čekat koliko hočeš al se igrica ne otvori. Multyplayer mi radi bez problema. MOLIM POMOĆ! Unaprijed hvala!

kad te to pita stisni NO

 

14 godina
offline
Cod 4 problem

Znam da ovo nije odgovarajuća tema za moj problem da nebi otvarao novu temu pokusat ću to potražiti pomoć ovdje.Problem  je u tome kad igram COD 4 mult... kasni mi slika jednostavno ne vidim kad mi se netko pojavi sve dok ne bude kasno i manje vise uvijek popušim metak  a to me uzasno živcira ja nemam pojma u čemu je problem.Grafička je ATI radeon 2400 pa  ako netko zna u čemu je problem 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Cod 4 problem

Koliki ti je ping i FPS?

 

Ping ti piše kad stisneš tab (broj uz tvoje ime skroz desno) a FPS ti pokazuje FRAPS ili ova naredba u konzoli:

 

/cg_drawfps 1

VRATITE INTERNET ARPA-i!! // Never underestimate the power of stupid people in large groups.
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.10.2009 19:11 (Sum_of_all_fears).
14 godina
offline
Cod 4 problem

Ping je 60-100 kako kad  ako sam te dobro razumijo a FPS nemam pojma šta je to

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Cod 4 problem

Ping ti je dosta velik. Trebao bi biti oko 50. A FPS ti je framerate (broj sličica u sekundi). Za MP FPS bi trebao biti preko 100. Kad igraš, otvori konzolu (tipka lijevo od 1, ispod escapea, iznad tab-a) i upiši

 

/cg_drawfps 1

 

i u  gornjem desnom kutu ćeš vidjet FPS. Ugl, ispod 25 vidiš trzanje, 25-50 je premalo za MP ali dosta kad igraš SP a sve preko 125 je super za MP.

VRATITE INTERNET ARPA-i!! // Never underestimate the power of stupid people in large groups.
14 godina
offline
Cod 4 problem

JOJ gle znam da ćeš mislit da sam glup sto vjerovatno i jesam  a šta je to konzola kako doći do toga  sry ali sad pomozi kad si već započeo Iznenađen

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Cod 4 problem

već sam reko - stisni tildu - tipka lijevo od 1, ispod Escapea, iznad taba. ne brini, dosta ljudi ne zna koja je ta tipka Namigiva

 

pazi da ti ne ostane ¸ kod tipkanja naredbe (stisni tildu pa backspace da obrišeš taj ¸)

VRATITE INTERNET ARPA-i!! // Never underestimate the power of stupid people in large groups.
14 godina
offline
Cod 4 problem

hvala ti na strpljenju ali meni to ne ide uđem u srerver i stisnem tu tildu  tipku ali ništ se ne događa  nemam ja pojma o tome ja sam previše spaljen za to

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Cod 4 problem

kako neće? aj onda prije nego kaj uđeš u server otipkaj to (dok se učitava mapa)

VRATITE INTERNET ARPA-i!! // Never underestimate the power of stupid people in large groups.
14 godina
offline
Cod 4 problem

Neće ni tako dali treba još neku tipku osim tilde

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Cod 4 problem

tildom se ulazi u konzolu

 

nezz jel netko drugi ima kakvu ideju..

VRATITE INTERNET ARPA-i!! // Never underestimate the power of stupid people in large groups.
14 godina
offline
Cod 4 problem

Hvala ti pokušat ću na serveru možda tamo uspjem nešto više saznati  hvala ti svejedno

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Cod 4 problem

Uspio sam saznati  FPS preko xfira i rezultat je porezavajuci kad smanjim rezoluciju krece se od 30do 40 a kad je pojačam tad je od 15 do 20 sta nevalj grafička ili nešto drugo....Iznenađen

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Cod 4 problem

Vjerojatno grafa. Kakav je ostatak konfe?

VRATITE INTERNET ARPA-i!! // Never underestimate the power of stupid people in large groups.
14 godina
offline
Cod 4 problem

procesor sam  mjenjao sad je AMD Athlon 64 X2 5400+ 2,8 a graf. je ati radeo 2400 vjerovatno je grafička mnogi su mi to rekli

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Cod 4 problem

Grafa 100%. Igraj CoD2, letit će na njoj Namigiva

VRATITE INTERNET ARPA-i!! // Never underestimate the power of stupid people in large groups.
14 godina
offline
Cod 4 problem

VGA PCI-E SAPPHIRE ATI RADEON HD 4670, 512MB DDR3, VGA, DVI, HDMI, HDTV Šta misliš o ovoj graf. jel se isplati dati 500 kuna za to ili imaš bolji predlog za tu lovu

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Cod 4 problem

Pozdrav ljudi!Trebam pomoć!Slika govori tisuću riječi.Ovako me izbaci svakih 2 minute.Što da radim!Hvala!

 

 

 

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Cod 4 problem

Riješio sam problem! Pobrisao sam cijelu igru i sve šta ima veze snjom, zatim ju nanovo instalirao i patcheve 1.6, pa 1.7. Nema crackanja igre!!!Trebalo bi raditi!Igram multyplayer koliko hoću!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Cod 4 problem

Ovako imam problem koji mi se ponavlja....
Kada zelim upaliti Cod 4 MP učitava mi se jako dugo | onaj vojnik stoji dosta dugo |

  1. U pocetku sam mislio da je to do windowsa = Pa sam ih reinstaliro 
  2. Onda sam mislo da je do patcha = uzeo frendove orginalne pecheve sa "Game of the year" cod 4
  3. Problem u mojem codu 4 = Uzeo frendov "Game of the year" i instaliro njegov 

nista od toga nije rijesilo probleme 

Zato molim pomoc u vezi toga Hvala! 


    PS: Tražilica je glupa izbacuje mi neke retarditane podatke (ne nije to znam koristit trazilicu)

     

    MOJ AVARTAR = JAMES HETFIELD
    Moj PC  
    0 0 hvala 0
    Nova poruka
    E-mail:
    Lozinka:
     
    vrh stranice