Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.402.389
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Tallahassee kaže...
Jack Sparrow kaže...
Andi_zg kaže...

Meni pomoglo ,fix za low fps

 ali ti ovo isto tako stvara input lag :)

To je ona opcija render ahead limit kojeg smo stavljali sa 1 na 3 ili 4.

 ...naravno da ti je stvaralo input lag kad si stavljao na 3 ili 4....  jos od bf1 a vrijedi i za pubg i za bfv ne ide se iznad 2.... meni svarseno radi na 1, cpu ne ide preko 60% a gpu je zakucan na 99 -100%.... u sva tri navedena naslova.... svi koji imaju slabiju konfu trebali bi to probat, dakle 1 ili 2, ma sta ko rekao o ovome.... https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/43180/potential-fix-high-cpu-usage-in-game

 ova opcija u igri ti pomakne na 3 ili 4.

 

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/9vte98/future_frame_rendering_an_explanation/?utm_content=title&utm_medium=user&utm_source=reddit&utm_name=u_kuky990

16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Ja sam iskljucio vsync i isprobao kako igra radi. Nije ni priblizno fluidno a vrti se na nekih 75-80 fps. Gledam task manager i afterburner - i proc i grafa na nekih 60%. Ukljucim FFR grafa ode prakticki na 100%, proc 80-90%, framerate 125-150+ (sve ultra). Ali opet nije onako fluidno pa sam vratio na vsync (i ostavio FFR za sada jer mi se cini da sve skupa nekako lakse dise).

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Battlefield V

....NE, jer u driverima stoji 1.... u slucaju frajdeja gore je to na 3 jer je to defaultu.... https://www.reddit.com/r/nvidia/comments/821n66/maximum_prerendered_frames_what_to_set_it_to/..... mozemo ovak do preksutra, moje iskustvo je kao ono iz videa, FFR na ON za najbolji fps i stabilnih 99% grafe....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.11.2018 16:03 (Tallahassee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

jaka igra, ebo te, di Spelac moze pogoditi neke, pa bila to i nadstresnica.

preskocil budem

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...
Friday kaže...

Nego, kolicina servera je ocajno mala? Maloprije od filtera imam samo da je server u europi. Trebalo mi je 5-6 minuta dok sam nasao server na koji mogu uci (a i na njemu sam bio u queue).

 Jbte pa igra u biti jos nije izasla. Igras u biti early access. 

Sta bi ti..

 

To je zbog Irske.

 

Kažu da nešto je trulo u državi Irskoj,
godine lanjske, zemlje islamske,
stigle do Irske i zato je postalo trulo.

U Irskoj vlada kuga i glad,
irski muskarac umire mlad,
divno je bilo nekad, grozno je sad!

 

Podrška svim Ircima i ostalima, jer nije im lako.

uteče Medžedža!
12 godina
offline
Battlefield V
Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield V

Veći cirkus kolorado od cirkusa kolorada

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
2 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield V
Kill Frenzy kaže...

Veći cirkus kolorado od cirkusa kolorada

 Kad netko linka tog morona najezim se..., 10 minuta beskorisnog videa gdje se ruga skijanju na jednoj SP mapi..., doslovno nepotrebno. To je kreten koji je MAKNUO svoj usran* Witcher 3 review jer su ga svi popljuvali..., Dark Souls 3 je napravio negativni review na osnovu turtorial podrucja (sav content mu bio iz prvih 10 minuta igre) Tarkov 3-4 clickbait videa gdje su ga opet svi posral* i tako... Ono sto mu se svidi pohvali, ono sto mu se ne svidi subjetivno i ogavno pljuje lik je jadnik prve klase...

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Istekao trial. :-(

 

Sad 10 dana čekat...

uteče Medžedža!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Da li mi neko moze rec sta je s onim nvidia highlitsima sto si u beti mogao sacuvat nakon meca, ne vidim nigdje u igri opciju da se to moze ukljucit

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

Istekao trial. :-(

 

Sad 10 dana čekat...

 

Upgradeaj u Premier.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Battlefield V

Sad kvitao iz gejma frontlinesa koji ima bug i neda se armat na roterdamu.

 

Fjell je smeće od mape.

 

Netcode je smiješan.

eto primjer koji je upao u oko, na 4.50

 

Btw. kako vam radi za razliku od bete? bolje, isto, lošije?

Kako claimat nagrade iz bf1?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.11.2018 23:26 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Kill Frenzy kaže...

Veći cirkus kolorado od cirkusa kolorada

 glupo do bola.

vozio sam se nekih pet minuta i nisam više takvu bedastoću mogao istrpiti..

šteta grafike i kupovine preskupih grafičkih kartica..

fuj...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Cek, jel to singleplayer? Pa kog boli picka materina za to?

Freak Show Inc.
 
21 1 hvala 3
10 godina
offline
Battlefield V

Ja ne znam zasto vi komentirate singleplayer u battlefieldu uopce. Nesto sto traje 4 sata i sto je potpuno nebitno za samu igru. Sta zali boze grafike i kupovine skupih grafickih kartica, sta pricas ti lik? 

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2018 0:08 (BeLLicus).
Moj PC  
4 3 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Kako claimat nagrade iz bf1?

 ...moras ownat obje, a ne'dat guze za posudbu ... kaj se Fjella tice, hahaha, "dont eat the yellow snow"....

 

 

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
12 godina
offline
Re: Battlefield V
robyvk24 kaže...

Da li mi neko moze rec sta je s onim nvidia highlitsima sto si u beti mogao sacuvat nakon meca, ne vidim nigdje u igri opciju da se to moze ukljucit

 Nisam gledao u igri.

Ali ako nema, onda su maknuli. Nadam se samo trenutno, do prvog patcha.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Bitanga kaže...
animosity_frenzy kaže...

Istekao trial. :-(

 

Sad 10 dana čekat...

 

Upgradeaj u Premier.

 Mislim da su to jako loše prakse, pa ne želim podržavati takvo ponašanje. Plati im da bi igrao ranije, ma da ne bi... Basic mi je još ok, jer dobiješ popust od 10%, pa igra izađe mrvicu jeftinije, ali dat za Premier 15€ da bi igrao 10 dana prije je baš bezobrazno. Stvar je jednostavno principa. Poslovnjaci u korporacijama jedva čekaju kad će moći nametnuti to silovanje kao standardan obrazac.

 

Prije su zajebavali sa izlaskom igre u različito vrijeme za različita područja svijeta iz ko zna kojeg razloga, a sad ne samo da to nisu popravili, nego imaju release razvučen preko 2 tjedna.

uteče Medžedža!
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...

Cek, jel to singleplayer? Pa kog boli picka materina za to?

 

Zgođušno dođe za otključat kakav skin ili fora torbicu za metke. Onu kožnu, ali od brušene kože, novu boju za pnazerfausta na vodenoj bazi i tak...

15 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...
.. Basic mi je još ok, jer dobiješ popust od 10%, pa igra izađe mrvicu jeftinije, ali dat za Premier 15€ da bi igrao 10 dana prije je baš bezobrazno. Stvar je jednostavno principa. Poslovnjaci u korporacijama jedva čekaju kad će moći nametnuti to silovanje kao standardan obrazac.

 

Prije su zajebavali sa izlaskom igre u različito vrijeme za različita područja svijeta iz ko zna kojeg razloga, a sad ne samo da to nisu popravili, nego imaju release razvučen preko 2 tjedna.

 

 

Ček samo da streaming zažiivi, btq što mnogi zazivaju žarko, kako će nam ga tek tada stavljati..

15 godina
online
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...
Bitanga kaže...
animosity_frenzy kaže...

Istekao trial. :-(

 

Sad 10 dana čekat...

 

Upgradeaj u Premier.

 Mislim da su to jako loše prakse, pa ne želim podržavati takvo ponašanje. Plati im da bi igrao ranije, ma da ne bi... Basic mi je još ok, jer dobiješ popust od 10%, pa igra izađe mrvicu jeftinije, ali dat za Premier 15€ da bi igrao 10 dana prije je baš bezobrazno. Stvar je jednostavno principa. Poslovnjaci u korporacijama jedva čekaju kad će moći nametnuti to silovanje kao standardan obrazac.

 

Prije su zajebavali sa izlaskom igre u različito vrijeme za različita područja svijeta iz ko zna kojeg razloga, a sad ne samo da to nisu popravili, nego imaju release razvučen preko 2 tjedna.

 

A onda nemoj. Ja sam platio Premier i igram :-) Igru neću ni kupiti sad odmah nego na nekoj akciji za mjesec dana. A usput isprobam i neke druge igre iz ponude.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

 Mislim da su to jako loše prakse, pa ne želim podržavati takvo ponašanje. Plati im da bi igrao ranije, ma da ne bi... Basic mi je još ok, jer dobiješ popust od 10%, pa igra izađe mrvicu jeftinije, ali dat za Premier 15€ da bi igrao 10 dana prije je baš bezobrazno. 

 

Pa gledaj, ja nisam uzeo Premier zato da bih igrao igru 10 dana ranije. Da budem prvi koji će nešto gledati ili igrati, to mi u životu igra valjda najmanju ulogu. Ja sam procijenio da ću u sljedećih godinu dana sigurno uzeti najmanje dvije igre na Originu (Battlefield i Anthem), pa 99 eura sada za nešto što bih platio najmanje 150 eura kasnije (jer je riječ o deluxe verzijama) mi se činilo kao sasvim dobar deal. Pritom nisam ni spomenuo sve ostalo što dolazi s Premierom, a što vjerojatno ne bih kupio pojedinačno... 

15 godina
moderator
offline
Battlefield V

Sad po novom treba i avione i tenkiće otključati.LOL

سمندری ڈاکو
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
pirat kaže...

Sad po novom treba i avione i tenkiće otključati.LOL

 

Tko se toga sjetio?

15 godina
suspendiran
offline
Re: Battlefield V
NiramX kaže...
pirat kaže...

Sad po novom treba i avione i tenkiće otključati.LOL

 

Tko se toga sjetio?

 netko tko nema pojma šta je bf, ništa čudno jer ovo ni nije bf

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2018 13:58 (dery).
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
dery kaže...

 netko tko nema pojma šta je bf, ništa čudno jer ovo ni nije bf

 

A BF1 je bio?

15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield V
NiramX kaže...

 

Tko se toga sjetio?

 Mora da je neka budaletina.

 

S druge strane je super kad otključaš oružje i već imaš sve scopove,samo otključavaš te iste u drugim fensi kamuflažama.

سمندری ڈاکو
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
pirat kaže...

 Mora da je neka budaletina.

 

S druge strane je super kad otključaš oružje i već imaš sve scopove,samo otključavaš te iste u drugim fensi kamuflažama.

 

Ima li kakva roza? Za Petka, naravno.

15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield V
NiramX kaže...

 

Ima li kakva roza? Za Petka, naravno.

 Za sad ne.

سمندری ڈاکو
12 godina
offline
Re: Battlefield V
pirat kaže...

Sad po novom treba i avione i tenkiće otključati.LOL

 Opa, koja glupost :D

Makar, poznavajući njihova otključavanja, vjerojatno u jednom danu otključaš sve kaj ti treba.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice