Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.271.655
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
KillerFromHeaven kaže...

 Free skin za prvu sezonu, ocigledno su puno vremena i truda ulozili u isti.

 

Pa to toliko lose izgleda da nemam rijeci

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Super64 kaže...

 koji faking skin, ovo kao da su Del i Rodney radili. Flaširanje vode za prodaju iz gradskog vodovoda i ovaj skin su u istom rangu. 

 

 Shrek u maskirnoj uniformi.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
Friday kaže...
KillerFromHeaven kaže...

 Free skin za prvu sezonu, ocigledno su puno vremena i truda ulozili u isti.

 

Pa to toliko lose izgleda da nemam rijeci

 Radi zbog cega? Indie devovi nemaju jos iskustva s ovim tipom igara popravit ce se kroz koju godinu.

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Super64 kaže...

 koji faking skin, ovo kao da su Del i Rodney radili. Flaširanje vode za prodaju iz gradskog vodovoda i ovaj skin su u istom rangu. 

 

 Jbt... 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Neko je saslušao podcast sa bivšim EA zaposlenikom koji je radio na ovom BF-u Jim Hejl-om (onaj "have faith fam" lik):

 

 

Ima stvarno zanimljivih informacija. Masa nagađanja je ispala točna. Čini mi se da su EA/DICE izdali igru koja je doslovno bila na 50% razvoja.

uteče Medžedža!
Moj PC  
3 0 hvala 2
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
crozoki kaže...

 

 Shrek u maskirnoj uniformi.

 Meni više izgleda ko špek u maskirnoj uniformi.

مرګ ژوبله
12 godina
offline
Battlefield 2042

Ja stvarno ne znam sta vi tražite. Vaša očekivanja su prebrutalna

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
animosity_frenzy kaže...

Neko je saslušao podcast sa bivšim EA zaposlenikom koji je radio na ovom BF-u Jim Hejl-om (onaj "have faith fam" lik):

 

 

Ima stvarno zanimljivih informacija. Masa nagađanja je ispala točna. Čini mi se da su EA/DICE izdali igru koja je doslovno bila na 50% razvoja.

 Nije se ni sad daleko pomakla od 50% razvoja. Nova mapa je solidna, kaleidoscope solidan nakon reworka. Izbacit ce jos 3 sezone da odrade one 4 sezone koje su obavezne i ajmo dalje. Optimizacija i dalje u kurcu. Skoro godinu dana nakon izlaska opet upalio igru pomakli se za pola koraka mozda.

14 godina
online
Re: Battlefield 2042
Kaj se optimizacije tiče igra cijelo vrijeme radi unutar mojih očekivanja, dobro.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...
Kaj se optimizacije tiče igra cijelo vrijeme radi unutar mojih očekivanja, dobro.

 

Dama isto kaze da na njegovoj 3090ti radi solidno

Freak Show Inc.
14 godina
online
Re: Battlefield 2042

Jačina GPUa je sporedna ako pričamo o 128 igrača na mapi.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

Jačina GPUa je sporedna ako pričamo o 128 igrača na mapi.

 Grafa na 70-ak%, oko 80-90 fps, nije ne igrivo al smatram da moze puno bolje to al dobro. Zadnjih par dana igram prvi put nakon izlaska i cak nije toliko lose, al daleko od ocekivanog.

14 godina
online
Re: Battlefield 2042

Koji CPU?

6 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042

i5 11400f, njega isto drzi 80ak%. Mislim da bi vise nego dovoljan trebo bit za bf, usput jedina igrica uz tarkov koja ne uzima maksimum tako da ne znam. Usput sve na low, probo dx12 on off isti k, igro se s configom nista ne daje previse rezultata.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
KillerFromHeaven kaže...

 igro se s configom nista ne daje previse rezultata.

 

BF2042 opcenito ne daje rezultate

Freak Show Inc.
14 godina
online
Re: Battlefield 2042
Sa 12600kf bi ti sigurno radilo bolje.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
KillerFromHeaven kaže...

 Nije se ni sad daleko pomakla od 50% razvoja. Nova mapa je solidna, kaleidoscope solidan nakon reworka. Izbacit ce jos 3 sezone da odrade one 4 sezone koje su obavezne i ajmo dalje. Optimizacija i dalje u kurcu. Skoro godinu dana nakon izlaska opet upalio igru pomakli se za pola koraka mozda.

 

Mislim da je igra sad ipak nebo i zemlja kako je bilo na početku.

 

Na početku nisam mogao neke mape uopće igrati jer sam doslovno imao slide show. Sad radi normalno na 50-60 FPS na mom kršu od PC-ja.

 

Silovanje vozilima i spam svega je bio nepodnošljiv. Sad je ok, iako su to riješili na idiotski način - možeš imati samo jedan attack heli ili avion u svakom trenutku. Tenkovi su potpuno beskorisni. Čim pomoliš glavu blizu borbe, uništen si u roku cca. 5 sekundi. Prebacili su posebno iritantna vozila u odgovarajuće kategorije, pa ih se sada ne vidi na svakom koraku što je super. Meni je recimo ovo što nema aviona i helikoptera odlično, jer ih mrzim iz dubine duše. I u prijašnjim BF-ovima su često uništavali gameplay, jer je jedan pilot znao silovati cijeli server. Fuck that. Ironija je što i sam vozim helikopter kad mi se pruži prilika.

 

Dodali su feature koje bi svaki shooter trebao imati, leaderboard i profil. Sramota da toga nije bilo, ali eto puno toga je sramota u ovoj igri.

 

Loše mape su donekle zamaskirali tako što su ubacili stare mape na playlistu za CQ sa 64 igrača. Ta playlista je dostupna stalno. Od ostalih, solidne mape za 128 igrača su Exposure, Orbital i sad Kaleidoscope.

 

Riješili su masu tragikomičnih bugova i sl.

 

Uglavnom, meni je igra sad zabavna i igram sigurno 2-3x tjedno. Opet ponavljam da će igra nakon 2. sezone biti u stanju u kakvom je trebala biti na releasu. Smjer koji su odbrali će ostati nažalost nepromijenjen. Svi smo očekivali BF3/4, no ko nas jebe. Nakon 4. sezone bit će - pull the plug i hvala svima. EA/DICE nas je zajebao po ko zna koji put.

uteče Medžedža!
13 godina
online
Re: Battlefield 2042
animosity_frenzy kaže...
EA/DICE nas je zajebao po ko zna koji put.

 I više valjda neće....?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
online
Battlefield 2042

Sa tenkom ne ulaziš među pješadiju nego se roka sa odstojanja, i radiš tonu štete. Na kraju te krenu ganjati, pobjegneš pa ih kreneš ponovno trolat.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...
animosity_frenzy kaže...
EA/DICE nas je zajebao po ko zna koji put.

 I više valjda neće....?

 

They don't think it be like it is, but it do!

uteče Medžedža!
7 godina
offline
Battlefield 2042

Odigram ga možda jedanpu dvaput dnevno i to je previše. Razlog je to da se opustim na brzinu (ili naživciram ). U boljem je stanju sada nego na izlasku, ali i dalje je to za mene open beta.

 

Glede performansi, na 5900x se vrti vrlo dobro. Očito više jezgri nadomješta lošu optimizaciju enginea.

I want to believe
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Battlefield 2042
Prethodni BF naslovi bi zaklali komp sa 64 igrača, di neće ovaj sa duplo više po mapi. Treba odličan CPU.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Battlefield 2042

Nisam znao da ovaj forum ima svoje botove. Svaki post u mrtvim temama prati bot i ima komentare tipa:

 

-Jačina GPUa je sporedna ako pričamo o 128 igrača na mapi.

-Sa 12600kf bi ti sigurno radilo bolje.

-Prethodni BF naslovi bi zaklali komp sa 64 igrača, di neće ovaj sa duplo više po mapi. Treba odličan CPU.

 

 

dobar posao BUG online 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Battlefield 2042
Pegkao sam BF3 i BF4 na Q9400 na 64p mapama i nikakvih problema nisam imao.
14 godina
online
Re: Battlefield 2042
Kupiš dobar proc pa pegalaš i sada.
Moj PC  
0 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Battlefield 2042
Sad imam threadripper i nisam lud dat pare da budem pokusni kunić... Jedino da bude on the house kao što je Bf 3 bio
14 godina
online
Re: Battlefield 2042
Bilo je besplatnih vikenda pa si mogao probati kako ti radi, ili sad iskoristiti pravo povrata love ako uzmeš prek stama i nisi zadovoljan i isprobavao si manje od dva sata.
13 godina
online
Battlefield 2042

Probao sam, vidim bug kad izađeš iz vozila sa sfar-om je i dalje tu, ali opet lakše je sakrit se iza miljardu vreća kojima su pokušali zamaskirali da je kaleidoscope smeće od mape.

 

Igra napreduje, nema šta.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...

Probao sam, vidim bug kad izađeš iz vozila sa sfar-om je i dalje tu, ali opet lakše je sakrit se iza miljardu vreća kojima su pokušali zamaskirali da je kaleidoscope smeće od mape.

 

Igra napreduje, nema šta.

  Da se ne spomene mouse input lag koji je i dalje tu. Nemoj tako vidis da im je glavni map dizajner reko da su tek nedavno naucili da igraci vole mape koje nisu velike i imaju neki cover, nisu to znali dosad.

13 godina
online
Battlefield 2042

Trude se ljudi i igrači su to prepoznali. Pustili su ih da rade na miru, pa će se vratiti serijalu za 2god.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice