Black Friday 2021 zaključana tema

poruka: 452
|
čitano: 140.849
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Black Friday 2021
monsieur kaže...

Ima gdje kakav brijac? Gledam Phillips sa 3 glave.

 Imam ja onu srednju seriju tih brijača. To ti ne treba. Više se brijem sa njihovim alternativnim ravnim nastavkom.  Slobodno uzmi brijač od konkurencije Braun (iste kategorije i slične cijene koju si mislio dati za Philips)

Omiljeni gaming žanrovi: simulacije vozila i RPG
13 godina
offline
Re: Black Friday 2021
Korny1603987 kaže...
monsieur kaže...

Ima gdje kakav brijac? Gledam Phillips sa 3 glave.

 Imam ja onu srednju seriju tih brijača. To ti ne treba. Više se brijem sa njihovim alternativnim ravnim nastavkom.  Slobodno uzmi brijač od konkurencije Braun (iste kategorije i slične cijene koju si mislio dati za Philips)

 Meni je bolji Philips. Imao sam Braun i nakon toga 2 Philipsa.

4 godine
offline
Re: Black Friday 2021
monsieur kaže...

Ima gdje kakav brijac? Gledam Phillips sa 3 glave.

 Korisnik sam Brauna i njihovih ravnih glava na aparatima za brijanje otkako se brijem, a to je sada već jako dugo. Prošle godine sam kupio prvog Philipsa s 3 glave i s njim se ne mogu obrijati barem jednako dobro kao s Braunom. Tako da Philipsa ne mislim više uzimati.

HGSpot je imao popust na Braun serije 5, ali vidim da više nema, odnosno, više nije toliko velik popust. Model za 1100-1200 kuna prodavali su za 719 kuna, a sada je 899 kuna,

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.11.2021 17:52 (zelenapaprika).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2021

Evo u linksu nekih stolica trenutno na akciji: https://www.links.hr/hr/search?q=gamdias+stolice

15 godina
offline
Black Friday 2021

ne znam jel dobra toliko ili ne ponuda. ja sam sebi naručia sa mediamarkta valjda će proć na mailbox

i u saturna ista cijena hyperx cloud 2 90€, shipping u njem gratis

 

16 godina
offline
Black Friday 2021

Baš sam dobio volju da naručim s GTRACING EU stolicu... Kaže za države EU free shipping. I onda kada sam bio na zadnjem koraku kaže cijenu shippinga od 100 eura :-(

Omiljeni gaming žanrovi: simulacije vozila i RPG
6 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2021

Pogledao sam par proizvoda od SD sto pricaju do 50%, laz do lazi, vrlo lako se provjeri na trazilicama jeftinije ili slicima, u vecini slucajeva u ostalim trgoviama jeftinije, a proizvodi nisu na popustu, sramotno za ono sto sam vidio. Nije mi jasno kako 1.) tako bezobrazno lazu bez legalnih posljedica 2.) kako itko nasjedne na tako nesto? 

 

 

4 godine
offline
Black Friday 2021

Posljednja 2 Black Fridaya, poučen iskustvom a sada dodatno na jezičak vage dodaje globalna nestašica svega, nemam nikakvih očekivanja, nemam namjeru ništa kupiti. Popusti koje trgovine nude su jednaki vikend popustima.

7 godina
offline
Black Friday 2021

Ima li kakav pametni sat na akciji black friday?

4 godine
offline
Re: Black Friday 2021
Eric Prydz kaže...

Posljednja 2 Black Fridaya, poučen iskustvom a sada dodatno na jezičak vage dodaje globalna nestašica svega, nemam nikakvih očekivanja, nemam namjeru ništa kupiti. Popusti koje trgovine nude su jednaki vikend popustima.

 Prošle godine je bilo sasvim ok popusta. Ove godine je sramotno da neki uopće oglašavaju "popuste".

13 godina
offline
Black Friday 2021
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.11.2021 9:45 (1samek).
13 godina
online
Black Friday 2021

Na futurinoj stranici kad odaberem BF ponudu pise da nema artikala.

Jos nije poceo BF kod njih ili je vec zavrsio?

10 godina
offline
Re: Black Friday 2021
iSammy kaže...
jaZey kaže...
Ako netko naleti na zglobni zidni nosač za TV od 65" i 35 kg bio bi jako zahvalan

Posjedujem SBOX PLB-3646 koji drži 55NU8002 već 2 godine i prezadovoljan sam s njime.

Često zakrećem, izvlačim i guram TV na njemu i svaki put drži k'o ćuko kost u zubima.

6 šarafa (mislim da su osmice, naravno s tiplama) u zidu, čak se i ekipa koja je dostavila i montirala TV (bila neka akcija u Elipsu kad sam kupio TV) zgibom objesila na nosač, čisto da balkanski potvrdi da to drži :)

Tako da imaš toplu preporuku.

 Tnx, cijena je super i bez popusta pa cu ga uzeti.

9 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2021

Je li moguće da ove godine dualshock za PS4 neće ići ispod 400kn? Koliko se sjećam zadnjih par godina je bio na SD uvijek ispod 300kn (250 ako se plati Masterom ili tako nešto). Nadam se da će u petak biti neki dodatni popusti jer ovo za sad je jedno veliko sranje.

9 godina
offline
Re: Black Friday 2021
Crni petak u iStyle 😂
Ovoliko sam platio macbook pro i ipad na dan izlaska, toliko o popustima
6 godina
offline
Re: Black Friday 2021
ovo od linksa nisam očekivao ovako sramotna i nikakva ponuda,prošlih godina je donekle bio ok,ovo je ispod svih razina
6 godina
offline
Black Friday 2021

ljudi ne znam zakaj se vi nervirate i sta ocekujete, da vam ducani poklanjaju robu?

 

u situaciji kada je sve poskupilo 3-4-5-6-7-8-9 puta i kada nema manje vise nikakve IT robe za nabavit globalno, umjesto da budemo zadovoljni da mozemo kupiti bilo sta na popustima, kakvi god oni bili, nasli ste kukat jer eto netko nije stavio neki artikl, koji bas tebi treba, ili cijene nisu sa 80% popusta zato sto ti smatras da tak treba bit, jer si vidio da u americi to tak izgleda 

 

gledajuci objave nasih ducana, osobno sam cak i iznenaden sa ponudom i popustima, generalno je dobro

 

 

 

 

 

 

12 godina
offline
Black Friday 2021

Jel ima gdje kakva akcija za produzne kablove? 

 

Tipa SPN7060WA/60 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2021
3dfx kaže...

ljudi ne znam zakaj se vi nervirate i sta ocekujete, da vam ducani poklanjaju robu?

 

u situaciji kada je sve poskupilo 3-4-5-6-7-8-9 puta i kada nema manje vise nikakve IT robe za nabavit globalno, umjesto da budemo zadovoljni da mozemo kupiti bilo sta na popustima, kakvi god oni bili, nasli ste kukat jer eto netko nije stavio neki artikl, koji bas tebi treba, ili cijene nisu sa 80% popusta zato sto ti smatras da tak treba bit, jer si vidio da u americi to tak izgleda 

 

gledajuci objave nasih ducana, osobno sam cak i iznenaden sa ponudom i popustima, generalno je dobro

 

 

 

 

 

 

 Onda se ne trebaju ni oglašavat na američki način, dapače najbolje da ni ne stave nikakvu posebnu akciju...

Music for life!!
12 godina
offline
Re: Black Friday 2021
3dfx kaže...

ljudi ne znam zakaj se vi nervirate i sta ocekujete, da vam ducani poklanjaju robu?

 

u situaciji kada je sve poskupilo 3-4-5-6-7-8-9 puta i kada nema manje vise nikakve IT robe za nabavit globalno, umjesto da budemo zadovoljni da mozemo kupiti bilo sta na popustima, kakvi god oni bili, nasli ste kukat jer eto netko nije stavio neki artikl, koji bas tebi treba, ili cijene nisu sa 80% popusta zato sto ti smatras da tak treba bit, jer si vidio da u americi to tak izgleda 

 

gledajuci objave nasih ducana, osobno sam cak i iznenaden sa ponudom i popustima, generalno je dobro

 

 

 

 

 

 

 Prošli petak podigli cijenu za 30% a ovaj snizili za 40%. Navali narode, Black Friday, Black Friday, Black Friday....

14 godina
offline
Black Friday 2021

ovaj sam TV nanišanio prije tjedan-dva. bio je 2800 kuna sa dostavom. danas je 3500. 

 

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
11 godina
offline
Re: Black Friday 2021
DirectC kaže...
3dfx kaže...

ljudi ne znam zakaj se vi nervirate i sta ocekujete, da vam ducani poklanjaju robu?

 

u situaciji kada je sve poskupilo 3-4-5-6-7-8-9 puta i kada nema manje vise nikakve IT robe za nabavit globalno, umjesto da budemo zadovoljni da mozemo kupiti bilo sta na popustima, kakvi god oni bili, nasli ste kukat jer eto netko nije stavio neki artikl, koji bas tebi treba, ili cijene nisu sa 80% popusta zato sto ti smatras da tak treba bit, jer si vidio da u americi to tak izgleda 

 

gledajuci objave nasih ducana, osobno sam cak i iznenaden sa ponudom i popustima, generalno je dobro

 

 

 

 

 

 

 Prošli petak podigli cijenu za 30% a ovaj snizili za 40%. Navali narode, Black Friday, Black Friday, Black Friday....

Bas to je napravila Sancta domenica sa Steelseries periferijom. Budala bi primjetila, kamoli forumas.

 

Sad ne kupujem iz principa...

Survivor - eye of the tiger
6 godina
offline
Black Friday 2021

kakav je to americki nacin oglasavanja?

 

jasno ti je da se u hrvatskoj ne smije lazno oglasavati, da su kazne vrlo ozbiljne?

 

koji je to nas ducan oglasio svoju BF ponuda, 10,20,30,40,50,60, ili koliko god posto, a da nije takav popust na tome oglasenom artiklu?

 

ljudi pa nije to namjestaj, odjeca, obuca ili bijela tehnika i televizori, pa da ducani imaju troznamenkaste marze na toj robi, prosjecna IT marza je 12%, periferija je jedino gdje je mozda 30% navise

 

i sad kad ti ducan stavi popust od 10% na MPC, sta mislis koliko je to njemu manja marza, skoro 50% i na to onda jos karticari uzmu 3-5%, a ne smijes po zakonu prodavati u minus, osim u slucajevima starog lagera ili sto vec.

 

kad citam postove, jasno mi je zasto niste privatnici i nemate maloprodajne ducane, ako mislite da je to sam tak spustit cijenu i zaradivat i placati radnike 

 

isto tako, tko je to povisio 30% cijenu i onda smanjio za 40%, takva matematika nikako ne stima

 

Logitech super light za 799kn, Samsung 144Hz monitor za 999kn, notebook 14" za 1999kn, SSD disk 512 za 350kn, 240gb za 200kn, razer mehanicka tipkovnica za 700kn, HDD 6TB za 900kn, Garmin sat za 1000kn, da ne nabrajam dalje, to su sve super ustede

 

ocigledno nije dovoljno, jer eto nema RTX 3070 za 2500kn 

 

 

 

 

 

 

10 godina
offline
Black Friday 2021

nebi niš rekao da ti odgovori ne pišu u postovima iznad :)

6 godina
offline
Re: Black Friday 2021
nvme disk 512gb ne ssd lc koji spominješ je bio nedavno na akciji po 307kn u linksu a sad je 350kn na bf, terabajt nvme je bio oko 500kn lc isto tako da previše općenito govoriš,vidi se po minusima koliko si u pravu
6 godina
offline
Re: Black Friday 2021
dejo74 kaže...
nvme disk 512gb ne ssd lc koji spominješ je bio nedavno na akciji po 307kn u linksu a sad je 350kn na bf, terabajt nvme je bio oko 500kn lc isto tako da previše općenito govoriš,vidi se po minusima koliko si u pravu

 ne pratim sto ima kad na akciji niti sam gledao samo Links, gore cijene koje sam naveo su sa svih shopova.

ali evo sad bas pogledam i vidim da ti diskovi koje navodis nisu uopce bili na akciji kako ti pises, dakle izmislio si to 

 

palac dolje ili palac gore ne pokazuje da li sam ja u pravu ili ne, vec da li se netko slaze ili ne slaze sa napisanim

 

ako hoces pokazati da li sam u krivu, onda to i dokazi, a ja cu ti odgovoriti, bio sam u krivu, nema problema, ne pusim rekla kazala

 

on topic

 

Razer pro click za 499kn, G402 za 299kn, Huntsman mini za 759kn, Roccat Horde 199kn ima dobrih ponuda

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.11.2021 15:04 (3dfx).
6 godina
offline
Re: Black Friday 2021
SSD

Kingston NV1 (DRAM less)

500 GB (307 kn; 3 god. jamstva)

1 TB (560 kn; 3 god. jamstva)

nije taj lc još bolji kingston je bio

https://m.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/popusti-akcije-dobre-ponudehardver/66513?page=213
12 godina
offline
Black Friday 2021

Gdje piše da black friday mora sadržavati najveće popuste tijekom godine?

Ljudi to je samo marketing, nemojte se uzbuđivati.

 

Ako nađete štogod za sebe - super. A ako ne, nikome ništa.

Svakako ćete bolje cijene naći na tržištima s više kupaca (DE npr). Geizhals u ruke, cijene dostave su prihvatljive i udaraj po eurima.

Jedostavno se treba pomiriti time da je black friday ništa drugo nego čišćenje lagera i artikala koji inače ne idu.

Know your limits.
10 godina
offline
Black Friday 2021

ne znam jel već bilo... Macro Micro BF akcije

https://www.makromikrogrupa.hr/black-friday-akcija

 

Redmi Note 9pro po 1330kn (6/64), 1399kn (6/128)

Poco X3 Pro (8/256) - 1919kn

12 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2021
Gogy7 kaže...
Crni petak u iStyle 😂
Ovoliko sam platio macbook pro i ipad na dan izlaska, toliko o popustima

Pratim Macbook Air M1, prije koj tjedan se mogao dobiti za 7450kn, sada je odjednom redovna cijena 9500kn, a velikodušni black friday popust iznosi 1000kn pa je cijena 8500kn. 

 

metallic kaže...
DirectC kaže...
3dfx kaže...

ljudi ne znam zakaj se vi nervirate i sta ocekujete, da vam ducani poklanjaju robu?

 

u situaciji kada je sve poskupilo 3-4-5-6-7-8-9 puta i kada nema manje vise nikakve IT robe za nabavit globalno, umjesto da budemo zadovoljni da mozemo kupiti bilo sta na popustima, kakvi god oni bili, nasli ste kukat jer eto netko nije stavio neki artikl, koji bas tebi treba, ili cijene nisu sa 80% popusta zato sto ti smatras da tak treba bit, jer si vidio da u americi to tak izgleda 

 

gledajuci objave nasih ducana, osobno sam cak i iznenaden sa ponudom i popustima, generalno je dobro

 

 

 

 

 

 

 Prošli petak podigli cijenu za 30% a ovaj snizili za 40%. Navali narode, Black Friday, Black Friday, Black Friday....

Bas to je napravila Sancta domenica sa Steelseries periferijom. Budala bi primjetila, kamoli forumas.

 

Sad ne kupujem iz principa...

 Kad smo kod Sante, do danas se tamo mogao dobiti Samsung soundbar Q800A za 3399kn, a od danas se u sklopu BF akcije može dobiti lošiji Q700A za 40kn više, 3439kn. Naravno Q800A više nije dostupan.

Prava akcija nema što. 

 

Što je najbolje čim su pustili BF akcije makli su sve proizvode koji su bili na stvarnoj akciji.

 

 
 

Do sada sam uzeo Amazon Firestick 4k i 4k max. Uzeo bi bio 2 4k Max, ali amazon.de ima limit na njega i može se samo jedan kupiti, dok se običnih 4k može uzeti više, čini mi se 3 kom.

 

Ostalo što sam vidio je slično kao i svake godine, tresla se brda rodio se miš.

 

Gledao sam malo i američku ponudu i oni uz inače daleko niže cijene imaju još dodatne popuste. Iskreno i bez popusta su već debelo jeftiniji od nas.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.11.2021 15:41 (mzopg).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice