Program za uređivanje kuća i interijera

poruka: 5
|
čitano: 11.305
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Program za uređivanje kuća i interijera

Poštovani, trebao bi mi neki jednostavniji program da kad recimo poslikam prostor kuće interijera ili exterijera   ubacim preko skenera u neki od programa za uređivanje te da takve poslikane prostore u nekom od programa mogu mijenjati dodavati i vidjeti kako bi izgledalo to u stvarnosti, molim savjete i iskustva

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Program za uređivanje kuća i interijera

Bilo je u jednom BUG-u tema o programima za uređivanje i projektiranje kuća, ali mislim da niti jedan nije nimao mogućnost koju ti tražiš.

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Program za uređivanje kuća i interijera

Ja mislim da ti je jedina opcija u ArConu napraviti prostoriju i onda dodavati što ti treba

My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Program za uređivanje kuća i interijera

Google SketchUp. Meni najbolji. U njemu možeš svašta radit. Probaj...Smijeh

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Program za uređivanje kuća i interijera

Google SketchUp, a ako se malo više razumiješ i AUTOcad.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- Intel E7200@3ghz,Gigabyte EP35-DS3,Gainward 8800GT OC,Segate Barracuda 500gb,2x 2 gb Kingmax MARS ram,Thermaltake Soprano, Corsair VX 450W
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice