Problem s web kamerom

poruka: 12
|
čitano: 8.214
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problem s web kamerom

Ljudi,trebao bi malu pomoć.Imam web kameru MS 1002 series.Do neki dan je odlično radila.Odjednom nisam mogao pokrenuti njen driverski program.Kaže: "Error 8007045:Cannot create video capture filter."Pomislio sam da je riječ o driverima te sam ih reinstalirao.Opet nije radilo.Išao sam na net vidjet ima li rješenja.Nakon toga sam skinuo još neke drivere al opet ništa.Ima li tko nekakvo rješenje?NeodlučanNeodlučan

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Problem s web kamerom
joker478 kaže...

Ljudi,trebao bi malu pomoć.Imam web kameru MS 1002 series.Do neki dan je odlično radila.Odjednom nisam mogao pokrenuti njen driverski program.Kaže: "Error 8007045:Cannot create video capture filter."Pomislio sam da je riječ o driverima te sam ih reinstalirao.Opet nije radilo.Išao sam na net vidjet ima li rješenja.Nakon toga sam skinuo još neke drivere al opet ništa.Ima li tko nekakvo rješenje?NeodlučanNeodlučan

probaj na neki drugi komp!

01010100 01001001 01001111
15 godina
neaktivan
offline
Problem s web kamerom

Možda treba taj neki capture file?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem s web kamerom

Da malo pojasnim.Kad priključim kameru Vista ne želi prihvatiti ga tj. kad se spoji piše u donjem desnom uglu piše:"Instaling device driver software." i nakon toga kaže:"....failed.".Je li to znači da nešto fali u Windowsima ili je to do softvera kamere?!?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Problem s web kamerom
joker478 kaže...

Da malo pojasnim.Kad priključim kameru Vista ne želi prihvatiti ga tj. kad se spoji piše u donjem desnom uglu piše:"Instaling device driver software." i nakon toga kaže:"....failed.".Je li to znači da nešto fali u Windowsima ili je to do softvera kamere?!?!

 mislim da je cak kamerica otisla! al pošto nisam siguran, odi provjeriti kod frenda....

01010100 01001001 01001111
15 godina
neaktivan
offline
Problem s web kamerom

Ne bih rekao.Led lampice rade,kužiš,izgleda da fali taj capture filter ili neš slično.Možda je čak u OS-u neki problem zato što ne želi instalirat ono Driver Device Software.Uvijek kaže failed.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.10.2009 18:48 (joker478).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Problem s web kamerom
joker478 kaže...

Ne bih rekao.Led lampice rade,kužiš,izgleda da fali taj capture filter ili neš slično.Možda je čak u OS-u neki problem zato što ne želi instalirat ono Driver Device Software.Uvijek kaže failed.

 a evo po treci put ti velim...kakvih sam ja sve iskustava imao s hardware-ima...da ti ne pricam...i onda se ispostavi da je vrisnulo nesto najmanje ocekivano....zato me po treci put poslusaj i odi probat na drugi komp....friendly Namigiva

01010100 01001001 01001111
15 godina
neaktivan
offline
Problem s web kamerom

Još ću malo razmisliti,svejedno hvala na savjetuNamigiva

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Problem s web kamerom

Hej ljudi,novi sam ovdje pa bih vas molio da mi odgovorite na jedno pitanje:

naime,moja kamera je sve do nedavno radila odlično ali sada ne radi

ne znam što joj je,led lampica ne radi,ne radi ni na skype ni web kameru ni na live chat

kad se idem slikati kaže da je kamera uključena na nekom drugom programu,a ja ne znam na kojem

MOLIM VAS,ako znate,da mi kažete kako mogu saznati na kojem je programu uključena te kako to popraviti

 

Unaprijed hvala {#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Problem s web kamerom

Otvori task manager i pogledaj procese, mozda skuziš koji koristi webcam (ako ne znas postaj screenshot).

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Problem s web kamerom

To ti je zato jer si radio bludne radnje preko cam

http://www.soundstream.com/
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem s web kamerom

e ljudi imam problem..ovako imam kameru genius iLook 317...i uopce mi ne prepoznaje driver kad ukljucim kameru...pokusavao sam sve...os mi je windows 7 64-bita enterprise....molim vas pomozite...-.- pise mi kao usb camera dosen't have video driver.....jbt ovo je frustrirajuće stvarno...ae ako netko zna nek mi pomogne...

MiGnho7
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice