Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.782
|
čitano: 10.873.110
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Nevjerujem da se moze naci Samsung galaxy S 7 za 3000 kn, zapakirani.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Zhnu kaže...
ivanoman kaže...

 Preporuka za A5 iz iskustva, jedino mu je staklo mana jer se lako ogrebe i puca.

 
Ozbiljno? Koliko ja znam na obe strane ima "corning gorilla glass 4", pa me čudi da je baš tako osjetljivo?

 Zadnje staklo mi je puklo pod maskicom i to samo sto sam ga bacio sa cca 10cm visine na stol. Pa sad mozda je tvornicka greska al garanciju ne priznaju  Sreca sto se ne zamaram bas sa tim.

Trebaš dizajnera? Posjeti IpL Design! www.ipl-design.info
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,

trebao bi preporuku za mob do 2000kn i uzimao bi ga na rate pa njuskalo ne dolazi u obzir.

Do sad sam koristio Xperiu Z1 pa bi htio slican mobitel u smislu hardwera.

Unaprijed hvala.

LP

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Eto skoro isti kao i Meizu,Lg G3 se kvari matična ali navodno samo prva serija...
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Znaci kupujem mob do 2000 kn ali sam jako neodlucan pa ako moze preporuka par modela jer stvarno ne znam sta kupiti.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav ljudi, ima li smisla prijelaz s LG G2 na Samsung galaxy A5 2016 umjesto na Samsung S6 zbog baterije? Student sam pa mi je bitna baterija, ali i ukupna kvaliteta moba.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Elijah01 kaže...

Pozdrav ljudi, ima li smisla prijelaz s LG G2 na Samsung galaxy A5 2016 umjesto na Samsung S6 zbog baterije? Student sam pa mi je bitna baterija, ali i ukupna kvaliteta moba.

Ako ti je bitna baterija, baci pogled ovdje 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Moze pomoc, u potrazi sam za novim mobitelom do max 1500 kn , studentski buđet xD 
Dosada nikada nisam imao android,a sad ce mi trebati za android development i naravno svakodnevno koristenje. 

 

Gledao sam Xiaomi Redmi 3s, ali mi se cini malo para za puno muzike pa sumnjam u kvalitetu, a i online narucivanje je riskantno,
i vjerovatno nemam garancije u tom slucaju :/ 

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
kix669 kaže...

Moze pomoc, u potrazi sam za novim mobitelom do max 1500 kn , studentski buđet xD 
Dosada nikada nisam imao android,a sad ce mi trebati za android development i naravno svakodnevno koristenje. 

 

Gledao sam Xiaomi Redmi 3s, ali mi se cini malo para za puno muzike pa sumnjam u kvalitetu, a i online narucivanje je riskantno,
i vjerovatno nemam garancije u tom slucaju :/ 

 

Hvala

 LG G3

https://www.svijet-medija.hr/art/mobitel-smartphone-lg-g3-s-d722-8gb-crni/61042

1300 za gotovinu.

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
nixass kaže...
kix669 kaže...

Moze pomoc, u potrazi sam za novim mobitelom do max 1500 kn , studentski buđet xD 
Dosada nikada nisam imao android,a sad ce mi trebati za android development i naravno svakodnevno koristenje. 

 

Gledao sam Xiaomi Redmi 3s, ali mi se cini malo para za puno muzike pa sumnjam u kvalitetu, a i online narucivanje je riskantno,
i vjerovatno nemam garancije u tom slucaju :/ 

 

Hvala

 LG G3

https://www.svijet-medija.hr/art/mobitel-smartphone-lg-g3-s-d722-8gb-crni/61042

1300 za gotovinu.

 

Ovo nije obicni G3, ovo je G3 S koji ima samo 1GB ram-a.

16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

istina, my bad.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

ljudi koji mob da se kupi xiaomi redmi 3 pro

asus zenfone 2 nadam se da su trajanje baterije poboljsali ili samsung galaxy a5 on je i najskuplji??

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Imaju u skladistu vec, ja uzeo 6P od njih, sve lijepo uredni, narucio, slijedeci dan poslali vec
Lp
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Imaju u skladistu vec, ja uzeo 6P od njih, sve lijepo uredni, narucio, slijedeci dan poslali vec
Lp
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
unky kaže...

ljudi koji mob da se kupi xiaomi redmi 3 pro

asus zenfone 2 nadam se da su trajanje baterije poboljsali ili samsung galaxy a5 on je i najskuplji??

 http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6917&idPhone2=8007&idPhone3=7789

 

evo pa usporedi. asus je fizicki najveci, ne voli svi 5.5''. Za xiaomi ima redmi 3 pro i redmi 3s prime, ima razlika - provjeri koji je tocno.

14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,

Tražim mobitel za čovjeka od 45 godina, dakle bitno je da ne šteka, ima ok kameru, nije veći od 5", poželjno čak i manji ali i od 5" je dobro ako nema bolje. Mobitel se koristi uglavnom za whatsapp, slikanje totalno amaterski, i eventualno malo surfanja. Nikakve igrice se neće igrati na tom mobitelu.

Cijena do 700kn, nije bitna marka, osobno sam promjenio 3 xiaomia i cura 2 tako da tu nema problema. Nije bitno ni da je mobitel najnoviji. Samo da radi fluidno za te potrebe ako je moguće.

 

LP, Karlo

Xiaomi Mi3W 16gb
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

kako se drze tipa Lenovo : Vibe P1m , Vibe S1 lite ( mozda ) , K5 A6020
              Huawei P8 Lite 

              Samsung J5, J3

              Xiaomi Redmi 3s ( ne kuzim sta se tocno dogada s romovima, moram jos procitat u drugoj temi vezanoj uz to ) 

 

 

Imam lumiu 620 vec 3 godine, i moram priznat da je android uredaje puno teze za pratit, puno je veci izbor i hrpa zavrzlama i trikova, barem koliko sam skuzio po review-ovima kojih sam vec previse pogledao vez nekog boljeg zakljucka oko krajnjeg izbora 

 

Htio bih naravno imati dostupnu najnoviju verziju androida, a to vidim da je teze izvedivo , a i lenovo modeli nemogu na verziju 6, barem tako kaze gmsArena. 

 

Ove modele ( osima Xiaomia sam potrazio na stranicama links-a ), moze i prijedlog za neki bolji ducan. 

 

Hvala 

15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

gledao sam nemam pojma vidim da dosta ljudi imaju problema sa kinezima?naginjem prema a5?! ne znam?

11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ako se bojis xiaomia (bez razloga zapravo) i nije ti problem dati novce za A5(2016) kupi ga. Neces pozalit, imaj dobru bateriju, kvalitetno napravljen i po specsima puno napredniji od prvog A4 (2014) kojeg ja imam i koji blokaje meni do ludila nekad.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Gdje servisirat taj mobitel u hrvatskoj uopce ? 

 

xiaomi redmi 3S

i da li je ovo dobar mob za kupit i preko dobre stranice ? 

i koliko cu morati dodatno platiti carinu i takve stvari ? 

 

3s mi se cini bolji od redmi 3 pro ? 

11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
kix669 kaže...

Gdje servisirat taj mobitel u hrvatskoj uopce ? 

 

xiaomi redmi 3S

i da li je ovo dobar mob za kupit i preko dobre stranice ? 

i koliko cu morati dodatno platiti carinu i takve stvari ? 

 

3s mi se cini bolji od redmi 3 pro ? 

 imas i kod nas pa ga tu mozes i servisirati. U suprotnome saljes ga vani jer ima 1god intenacionalu garanciju. pogledaj redmi 3s pro. taj ima 3gb rama, imas gornji link sto sam kolegi stavio na usporedbu.

12 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
GuardianOTB kaže...

 imas i kod nas pa ga tu mozes i servisirati. U suprotnome saljes ga vani jer ima 1god intenacionalu garanciju. pogledaj redmi 3s pro. taj ima 3gb rama, imas gornji link sto sam kolegi stavio na usporedbu.

 To nije naša firma nego slovačka.

11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
bill_jobs kaže...
GuardianOTB kaže...

 imas i kod nas pa ga tu mozes i servisirati. U suprotnome saljes ga vani jer ima 1god intenacionalu garanciju. pogledaj redmi 3s pro. taj ima 3gb rama, imas gornji link sto sam kolegi stavio na usporedbu.

 To nije naša firma nego slovačka.

 my bad, izbacila nabava.net, ali koliko vidim na stranicama, isporučuju po Rh, dostava besplatna, kako je EU nema carine ni pdv-a.. tako da... cak je i cijena ok.

15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

stvarno ne znam??prokleta dilema sva 3 su mi ok ali imam faking strah od kineza?

11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ja imam Redmi note 2 vec 9mj. Imao sam problema s notifikacijama, ali ja stavljam developer weekly rom. Od kada je izasao MIUI8 nikakvih problema nemam. SOT 4h.
Mobitel je preheben, ne zalim niti trena sta sam ga uzeo.
15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Znaci kad bi uzeo redmi 3 pro dosao bi sa upgrejdanim suceljem??ima li itko taj mob?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Kupujem smartphone do nekih 600-700 kn za poklon dragoj osobi koja ce ga koristiti za osnovne radnje.

 

Nije bitno da li je vise ili manje poznata marka, da li je kinez ili ne.

 

Bitno je:

- solidan ekran

- solidna kamera s flashem (ne mora biti super kamera)

- da sve osnovne stvari rade glatko (tipa surfanje, whatsapp, itd.; igre i nisu bitne)

- po mogucnosti sto noviji Android OS

 

Molio bih da mi preporucite nesto iz domaceg ducana (tipa neutrinomobile.hr) ili nekog online EU ducana gdje mogu platiti Visa Electron karticom ili PayPalom. Ako je online ducan, ukupna cijena sa svim davanjima (dostavom, carinom, itd.) ne bi smjela premasiti 600-700 kn.

 

Unaprijed hvala puno svima koji pomognu!

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2016 3:35 (Igor Volkin).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,

 

tražim preporuke za kupovinu novog mobitela.

Najbitnija stavka mi je _baterija_,  jer sam cijeli dan na faksu/poslu. Trenutno imam Samsung Galaxy S4 mini i imam traume od baterije :(, stoga naginjem ka kinezima(?).

Nadalje, bitno mi je da mi radi _fluidno_, što se tiče njega samog i što se tiče mreže. Gmail mi je jako bitna stavka također, te da ne kasne obavijesti ili ima neke bugove da ne zvoni zvono ili alarm ili nešto slično.

Kamera mi nije toliko bitna, ali bi bilo odlično da nije neki krš.

 

Gledala sam Xiaomi Redmi Note 3(jer koliko tu vidim je najbolji kinez), ali me odbija to što svi mijenjaju ROM, a ja nisam baš vješta s time i velika je vjerojatnoća da bih ga uništila.

Meizu možda?

Nešto treće?

Također bilo bi super kad biste predložili stranice sa kojih je provjereno kupovati :)

 

Unaprijed hvala.

 

Budžet je sa dostavom i svime 250$ (cca 1700kn).

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice