Philips 190C8FS Silver - problem

poruka: 5
|
čitano: 1.644
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Philips 190C8FS Silver - problem
pitanje

Pozdrav.

 

Danas sam u Ve-milu kupio Philipsov 190C8FS monitor. Spojio sam ga i sve je izgledalo u redu međutim onda sam primjetio da je gornji dio monitora tamniji dok je donji svijetliji. U radu i surfanju mi to nije veliki problem , ali igre nikako ne mogu igrati jer pola stvari uopće ne vidim koliko je mračno. Koristim VGA kablove.

 

Bio bih zahvalan kada bi mi netko rekao da li se ovaj problem može riješiti kupnjom DVI kabla i kalibriranjem monitora ili je monitor jednostavo neispravan. Hvala.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Philips 190C8FS Silver - problem

Ako imas garanciju otidji i uzmi drugi.....

Extreme_Tech
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Philips 190C8FS Silver - problem

Vrati se u Ve-mil, ovo što si napisao reci u servisu i zamoli ih (dapače inzistiraj) da ga spoje preko VGA kabla kako ne bi

ispalo da izmišljaš. Kad je već spojen onda neka isprobaju kako radi kada je spojen preko DVI-a. 

Tako ćeš imati odgovor na svoje pitanje.

Ako ne valja, uzet ćeš drugi koji ovaj puta isprobaj kad si već u servisu.

16 godina
neaktivan
offline
Philips 190C8FS Silver - problem

Da, i za sve buduće kupce monitora: UVIJEK, ali bas UVIJEK ih isprobajte u dućanu, posebno ako govorimo o LCD monitorima.

Jesam li spomenia da to treba raditi UVIJEK!?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Philips 190C8FS Silver - problem
autorov komentar

Hvala svima na odgovoru.

 

Otišao sam u Ve-mil gdje su me htjeli poslati u servis i odbili mi zamijeniti monitor jer po njihovom, može se zamijeniti samo roba koja je ispravna. Iako ne znam zašto bi uopće zamjenjivao nešto što je ispravno i što mi odgovara. Međutim, po Philipsu, roba se može zamijeniti samo mora biti neoštećena (npr. razbijena ili nešto). Nakon nešto natezanja na kraju su ipak pristali zamijeniti monitor ali nisu više imali takav u trgovini niti su ga mogli naručiti pa su mi vratili novce.

 

Tužno je da moraš ispasti kreten da bi ti priznali tvoja prava.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice