Top 10 tehnoloških youtubera vrijednih gledanja

poruka: 40
|
čitano: 22.691
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Top 10 tehnoloških youtubera vrijednih gledanja".
15 godina
offline
Top 10 tehnoloških youtubera vrijednih gledanja

Svi osim broja 5 su žali bože. "Revieweri" sa velikim navodnicima iliti ga Revieweri za mase. Ako hoćeš saznati nešto pametno o određenom tehnološkom  proizvodu pratiš druge kanale. 

Moj PC  
8 2 hvala 1
16 godina
offline
Re: Top 10 tehnoloških youtubera vrijednih gledanj
Većina s liste je očaj.
Plaćeni "recenzenti" koji dobivaju besplatno uređaje mjesecima unaprijed uz NDA i onda prilikom predstavljanja uređaja svi u isto vrijeme izbace video.

Površne, short term recenzije od kojih je 90% nabrajanje karakteristika i spin kako je nova verzija bolja od stare.

 
17 0 hvala 3
16 godina
offline
Top 10 tehnoloških youtubera vrijednih gledanja

Unbox therapy se vise ne gleda. Lik je scammer, viewboter a i opcenito nema pojma o cemu prica. 

Moj PC  
18 1 hvala 3
12 godina
offline
Re: Top 10 tehnoloških youtubera vrijednih gledanj
Unbox Therapy? O bože pa onaj scam sa iphone-ima i još par sranja više je po tome poznat, pa daj preporučate samo zbog broja subscribera...
 
10 0 hvala 0
2 godine
online
Top 10 tehnoloških youtubera vrijednih gledanja

Uglavnom me ne pali prećenje recenzija tih likova koji su već duboko zagrizli u komercijalu....

 

Ima dovoljno relativno nezavisnih recenzenata, pa malo pročitaš neku tech recenziju, pogledam nešto od nekih manje poznatih recenzenata i tako donesem svoj sud.

合氣道 Leptiri poput Monarha su najsposobnija vrsta na planetu, a nemaju mozak ...možda baš zato...
 
5 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Top 10 tehnoloških youtubera vrijednih gledanj
I gamers nexus se nije mogao nać na listi ha?
Jer je pošten valjda...
 
22 0 hvala 1
19 mjeseci
offline
Top 10 tehnoloških youtubera vrijednih gledanja

Benchmark je meni solidan kanal iz komšiluka koji konzultiram kad mi treba novi mob

 
4 1 hvala 0
2 godine
online
Top 10 tehnoloških youtubera vrijednih gledanja

Der8auer i njegov kanal na engleskom, Buildzoid i njegov Actually Hardcore Overclocking, Hardware unboxed i Jayz.

 

Btw. Flossy je bog a White shoes sveta životinja.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.4.2023 10:18 (notloB).
Moj PC  
11 0 hvala 3
12 godina
offline
Top 10 tehnoloških youtubera vrijednih gledanja

Koga zanimaju alati i takve stvari ovaj po meni dobro obrađuje ProjectFarm

Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Top 10 tehnoloških youtubera vrijednih gledanja

LTT, LGR i Zack Freedman su dobri, s tim da Zacka ne bih stavio u tech YouTubere, on je maker YouTuber.

 

Ostalo žali bože, mislim da ovaj članak može u recycle bin.

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Top 10 tehnoloških youtubera vrijednih gledanja

Gamers nexus i hardware unbox nista? Koja šugava lista.

A za igrice samo i jedino ACG

Moj PC  
13 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Top 10 tehnoloških youtubera vrijednih gledanja

Imam subscribe na veliku većinu ovih, a dodao bih još:

 

Dave2D (gadgeti i telefoni)

https://www.youtube.com/@Dave2D/videos

 

Lon Seidman TV (većinom jeftinije i za prosječnog korisnika)
https://www.youtube.com/@LonSeidman/videos

 

Mr Mobile (većinom telefoni)

https://www.youtube.com/@TheMrMobile/videos

 

Luke Miani (samo Apple koliko vidim)
https://www.youtube.com/@lukemiani/videos

 

Snazzy Labs (svašta)

https://www.youtube.com/@snazzy/videos

 

Retro Dodo (retro gadgeti)
https://www.youtube.com/@RetroDodo/videos

 

Tech Altar (ne znam iskreno, novi subscriber sam pa ga još nisam "skužio")

https://www.youtube.com/@TechAltar/videos

 


Od ovih više neozbiljnih recenzenata koji rade uglavnom gaming materijale, gledam samo one koji su vezani za stare i retro igre

https://www.youtube.com/@Madlittlepixel/videos

https://www.youtube.com/@TakiUdon/videos

https://www.youtube.com/@johnhancockretro/videos

https://www.youtube.com/@MetalJesusRocks/videos

 

Moj PC  
4 0 hvala 4
7 godina
offline
Re: Top 10 tehnoloških youtubera vrijednih gledanj
opetzajebancija kaže...

Koga zanimaju alati i takve stvari ovaj po meni dobro obrađuje ProjectFarm

 Premda mi se ponekad čini da lik inače radi kao prodavač na aukcijama, a YT kanal mu je samo za trening  

 

 

P.S. meni osobno najbolji "tech" kanal na YT, premda ne spada ni blizu u skupinu ovih navedenih, ali ako nekoga zanima npr. litografija prezentirana za obične smrtnike i ozbiljno novinarstvo o ostalim temama:

https://www.youtube.com/@Asianometry/videos

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.4.2023 10:35 (fer-de-lance).
12 godina
offline
Re: Top 10 tehnoloških youtubera vrijednih gledanj
fer-de-lance kaže...
opetzajebancija kaže...

Koga zanimaju alati i takve stvari ovaj po meni dobro obrađuje ProjectFarm

 Premda mi se ponekad čini da lik inače radi kao prodavač na aukcijama, a YT kanal mu je samo za trening  

 

 

P.S. meni osobno najbolji "tech" kanal na YT, premda ne spada ni blizu u skupinu ovih navedenih, ali ako nekoga zanima npr. litografija prezentirana za obične smrtnike i ozbiljno novinarstvo o ostalim temama:

https://www.youtube.com/@Asianometry/videos

 

 A da brzo priča :) , ali svaki alat prolazi istu proceduru, čak i jeftinije marke dobro podnose torturu...

 

 

Lp...

12 mjeseci
protjeran
offline
Top 10 tehnoloških youtubera vrijednih gledanja

S popisa gledam povremeno Brownleea i Linusa. Brownlee je faca. Na Twitteru samo napiše "Uploading" i odmah za to dobije desetke tisuća likeova, a da ljudi još nisu ni vidjeli video. Tvrdi da snima videe još od srednjoškolkih dana. Osim njih dvojice, gledam još nekoliko njih, uglavnom za laptope, manje za mobitele ali i neke za SSD-ove. Nitko od njih nije na ovom popisu. Nema čak ni Jarroda za laptope.

 

Neki od tih tjubera barem kažu na početku videa jesu li dobili hardver od proizvođača ili su ga sam kupili. Jasno je da neće previše pljuvati po onome što dobivaju jer onda više neće ništa niti dobiti. Jedan se žalio da mu Microsoft nikada ne šalje Surface, pa su mu na kraju ipak poslali nove modele koji ionako rijetko izlaze. Nije lako snimiti video o nekom proizvodu.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Top 10 tehnoloških youtubera vrijednih gledanja

Ajme Bože Isuse. Ovo kao da je pisao netko tko je jučer došao na Youtube pa je prije 5 minuta guglao koji su  najbolji "IT" kanali i onda mu je google ads napravio listu. Majko Isusova. Dodaj još Ijustine.

 

Di je za TV,  HDTVTest - YouTube, ili za zvuk, slušalice: crinacle - YouTube , ili hardver kanali tipa Gamers Nexus - YouTubeJayzTwoCents - YouTube...

 

"IT": očito svaka budala može otvarat pakovanja i pričat neodređenim jezikom i postat "vrijedan gledanja". Chris Fix je bolji "IT" kanal vrijedan gledanja, a nema veze s ITem.. S ove cijele listu jedva bi 3 uzeo kao ozbiljne kanale.

 

Al dobro, piše "ZABAVA" pa eto Zabava @ Bug.hr

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
Moj PC  
13 0 hvala 2
10 godina
suspendiran
offline
Re: Top 10 tehnoloških youtubera vrijednih gledanj
ivan dragi kaže...

Ajme Bože Isuse. Ovo kao da je pisao netko tko je jučer došao na Youtube pa je prije 5 minuta guglao koji su  najbolji "IT" kanali i onda mu je google ads napravio listu. Majko Isusova. Dodaj još Ijustine.

 

Di je za TV,  HDTVTest - YouTube, ili za zvuk, slušalice: crinacle - YouTube , ili hardver kanali tipa Gamers Nexus - YouTubeJayzTwoCents - YouTube...

 

"IT": očito svaka budala može otvarat pakovanja i pričat neodređenim jezikom i postat "vrijedan gledanja". Chris Fix je bolji "IT" kanal vrijedan gledanja, a nema veze s ITem.. S ove cijele listu jedva bi 3 uzeo kao ozbiljne kanale.

 

Al dobro, piše "ZABAVA" pa eto Zabava @ Bug.hr

 

Gledajući materijale koje si dodao, možda zato jer veliku većinu ljudi (čitaj 99.9%) ne interesira tako nešto? Koliko god ja osobno volio tehnologiju, toliko su mi njihovi videi posve neinteresantni i s daleko više detalja nego što bi (iznad)prosječnoj osobi to ikada trebalo...

16 godina
offline
Top 10 tehnoloških youtubera vrijednih gledanja

Za mene postoji samo BUG TV!

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Top 10 tehnoloških youtubera vrijednih gledanj
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
ivan dragi kaže...

Ajme Bože Isuse. Ovo kao da je pisao netko tko je jučer došao na Youtube pa je prije 5 minuta guglao koji su  najbolji "IT" kanali i onda mu je google ads napravio listu. Majko Isusova. Dodaj još Ijustine.

 

Di je za TV,  HDTVTest - YouTube, ili za zvuk, slušalice: crinacle - YouTube , ili hardver kanali tipa Gamers Nexus - YouTubeJayzTwoCents - YouTube...

 

"IT": očito svaka budala može otvarat pakovanja i pričat neodređenim jezikom i postat "vrijedan gledanja". Chris Fix je bolji "IT" kanal vrijedan gledanja, a nema veze s ITem.. S ove cijele listu jedva bi 3 uzeo kao ozbiljne kanale.

 

Al dobro, piše "ZABAVA" pa eto Zabava @ Bug.hr

 

Gledajući materijale koje si dodao, možda zato jer veliku većinu ljudi (čitaj 99.9%) ne interesira tako nešto? Koliko god ja osobno volio tehnologiju, toliko su mi njihovi videi posve neinteresantni i s daleko više detalja nego što bi (iznad)prosječnoj osobi to ikada trebalo...

 Dijelom se slažem. Ne bi rekao da 99% ljudi tako nesto ne interesira jer se radi o kanalima koje i ovi "ad sense" kanali na listi koriste kao referentne u temama i proizvodima koji zahtjevaju ozbiljniji pristup. Netko je u temi stavio Project Farm. Bravo. To je to.

 

Naravno da nitko nema vremena 2 sata gledati testiranje jedne radne memorije ali ovdje se radi baš o ovome što sam rekao. Reklame. A lista kao da je uzimala u obzir kanale koji najviše naginju na reklame, odnosno yt algoritmu. Pa pitam di je iJustine, ili Mr Beast ili Pewdiepie? Jer jednaku su "zabavni" širokim masama.

 

 "Ali prosječnom ćovijeku je to dobro". Da, ne bi ih YT milovao da su "loši", ali to u čemu su dobri nema veze za "tehnologijom" niti su zbog toga vrijedni gledanja. Znaš kad Bug objavi listu IT poklona za božić pa se na listi nađu Tesla od 50.000€ i neki zvučnici od par hiljada eura. To je biznis, a ne objektivna lista najboljih IT poklona. Tako i ovi "youtuberi", a i ova lista - biznis. Što je ovaj šta otvara kutije? Meštar od kartona?

 

Linus je na listi možda najozbiljniji jer je od početka disperzirao fokus i dao prostora ostalim momcima i djevojkama u firmi da razvijaju teme u kojima su dobri. Lab mu je zaista respektabilan i vjerojatno će, ako nastavi, postati najreferentniji za ogroman postotak tehno điđa. Na kanalima ima i profesionalnih "dosadnih" recenzija, a ima i zabavnih gluparija tipa ovo zadnje elektro šokiranje i sve skupa je to ok balansirano.

 

Ovi ostali (više manje) su tiktokeri youtuberi influenceri koji su trebali davnih dana razmislit kojim će se smjerom razvijat ako su htjeli bit ozbiljni kanali vrijedni gledanja. Da se razumijemo, nemam ništa protiv takvog sadržaja ali treba prije preporuke jasno reć da se radi pretežno o sadržaju upitne vrijednosti, kao i kod Rtings ili whathifi ocjenjivanja. Uzet s rezervom.

 

Što će mi pola sata videa o slušalicama kad na kraju opet moram do crinaclea? Ili do Vincenta ako kupujem TV. U pravilu im svaki video ima timestamp i ako ti se ne gledaju detalji preskočiš na "conclusion" i odmah ti je jasno gdje se komad tehnologije nalazi u odnosu na konkurenciju, koje su mu mane i gdje je takvom proizvodu mjesto. Doduše zadnje vrijeme ne pratim Marquesa i Aruna ali dok sam ih gledao svi Iphone vs Samsung testobi su ispali - nerješeno. Nakon videa apsolutno ništa nije jasno jer "kupite što vam se više sviđa". Kako je sve temeljeno na osobnom dojmu i ničem drugom ni ne može bog zna što zaključit. Ponavljam, možda su se poboljšali zadnjih godinu dve koliko ih zaobilazim, nevjerujem.

 

Još bi dodao https://youtube.com/@TechnologyConnections vjerojatno među najedukativnijim kanalima na YT gdje nema bulšitanja.

 

Tlrd, ova lista mi djeluje kao sponzorirani članak pegli za časopise Glorija, Story..

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
12 godina
offline
Re: Top 10 tehnoloških youtubera vrijednih gledanj
Ja ne stignem pogledat sva ta s7anja, dan premalo sati,posao previse,tu i tam pogledam Linusa jer je blentav, i čisto mi je OK takav pristup.Da ima previše toga ima, više ti vremena oduzme da isfiltriraš kaj od tog svega ustvari vrijedi za pogledat.
 
2 0 hvala 0
12 mjeseci
protjeran
offline
Re: Top 10 tehnoloških youtubera vrijednih gledanj
mGT kaže...
Ja ne stignem pogledat sva ta s7anja, dan premalo sati,posao previse,tu i tam pogledam Linusa jer je blentav, i čisto mi je OK takav pristup.Da ima previše toga ima, više ti vremena oduzme da isfiltriraš kaj od tog svega ustvari vrijedi za pogledat.

 Slažem se da je dan prekratak. Zato i ne volim algoritam YT-a koji gura sve i svašta na gledanje jednom kada odabereš neki video.

15 godina
offline
Re: Top 10 tehnoloških youtubera vrijednih gledanj
NetkoNegdje kaže...
..

 Slažem se da je dan prekratak. Zato i ne volim algoritam YT-a koji gura sve i svašta na gledanje jednom kada odabereš neki video.

 i dalje je odluka za klik na tebi.. tak da nije problem algoritam-ponuda nego osoba iza miša-kika-ekrana... ili gledatelj(i) odnosno nisu problem, samo statistička masa, zakon velikih brojeva i način kako neki mali dio ljudi može živjeti od velikih brojeva, zarađivati.. a ja pri tome mogu samo zavidjeti ili biti tužan što ne mogu svoje spavanje pretvoriti u eure-novac (i tad bi bio milijarder) :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: Top 10 tehnoloških youtubera vrijednih gledanj
Meni su dobri hardware unboxed.
be Cool
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Top 10 tehnoloških youtubera vrijednih gledanj
fer-de-lance kaže...
opetzajebancija kaže...

Koga zanimaju alati i takve stvari ovaj po meni dobro obrađuje ProjectFarm

 Premda mi se ponekad čini da lik inače radi kao prodavač na aukcijama, a YT kanal mu je samo za trening  

 

 

P.S. meni osobno najbolji "tech" kanal na YT, premda ne spada ni blizu u skupinu ovih navedenih, ali ako nekoga zanima npr. litografija prezentirana za obične smrtnike i ozbiljno novinarstvo o ostalim temama:

https://www.youtube.com/@Asianometry/videos

 

 Kroz Asianometry bi trebao proletit svatko kog imalo interesira čipovlje. 

Tek po tom kanalu shvatiš kolko je ustvari dizajn i produkcija poluvodiča krvav dio....skoro pa SF.  

 

 

U zadnje vrijeme si pogledam https://www.youtube.com/@TechIngredients kad nađem vremena.

 

Od ovih s liste ne gledam gotovo nikog više. Jednostavno ne volim tu visoku produkciju jer je podložnija hypeu za proizvodima.

14 godina
offline
Re: Top 10 tehnoloških youtubera vrijednih gledanj
Hardware unboxed i tech jesus gledam.. Iako sam pretplacen i na j2c te linusa te jos par nekih manjih. I u clanku pise tech tuberi.. To je meni vrlo sirok pojam koji ne obuhvaca nuzno prave recenzije..
R33mba#2892
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.4.2023 9:45 (R3nchi).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Top 10 tehnoloških youtubera vrijednih gledanja

Jednom sam se "opeko" kad sam kupil mobitel (LG V10),u to doba je to bil "flagship", i youtube rewiev su bili odlični. Savršena kamera,najbolja na tržištu i slično.

Kad sam dobil aparat i testiral kameru..največe smeče od kamere ikad.Kvaliteta slike i videa je ko na nekom kineskom mobitelu u vrijednosti 100 eura.

Nakon par mjeseci sam ga prodal frendu za siću.Nakon 2 tjedna njemu je mob riknul (bootloop).Bil je pod garancijom pa se je riješilo u servisu,nova matična.

For je bila da je jedan drugi frend vidjel taj mob koji sam kupil i njemu je bil super.Niš kupil ga je i on.Trajal mu je 10 dana,otišla matična (bootloop).

Naručil ga je preko ebay-a i nije se htjel zahebavat sa garancijom.

E sad..kad sam išal malo bolje istražit kaj se dešava sam tim LG mobitelima,ispada da im je to (bootloop) veliki problem,koji pogađa skoro svaki uređaj.

Poanta: NIKAD ne vjeruj Youtube recenziji,uvijek bolje istraži robu koju kupuješ.

 

 

 

 
0 0 hvala 0
19 mjeseci
offline
Re: Top 10 tehnoloških youtubera vrijednih gledanj
danko99 kaže...

Jednom sam se "opeko" kad sam kupil mobitel (LG V10),u to doba je to bil "flagship", i youtube rewiev su bili odlični. Savršena kamera,najbolja na tržištu i slično.

Kad sam dobil aparat i testiral kameru..največe smeče od kamere ikad.Kvaliteta slike i videa je ko na nekom kineskom mobitelu u vrijednosti 100 eura.

Nakon par mjeseci sam ga prodal frendu za siću.Nakon 2 tjedna njemu je mob riknul (bootloop).Bil je pod garancijom pa se je riješilo u servisu,nova matična.

For je bila da je jedan drugi frend vidjel taj mob koji sam kupil i njemu je bil super.Niš kupil ga je i on.Trajal mu je 10 dana,otišla matična (bootloop).

Naručil ga je preko ebay-a i nije se htjel zahebavat sa garancijom.

E sad..kad sam išal malo bolje istražit kaj se dešava sam tim LG mobitelima,ispada da im je to (bootloop) veliki problem,koji pogađa skoro svaki uređaj.

Poanta: NIKAD ne vjeruj Youtube recenziji,uvijek bolje istraži robu koju kupuješ.

 

 

 

 a da probaš Motorolu?

 

13 godina
offline
Top 10 tehnoloških youtubera vrijednih gledanja

Ne mogu vjerovat da nitko nije spomenuo TechTablets i Tech Spurt.

 

Oni testiraju sve što im padne pod ruku. I dok su MKBHD, Mrwhosetheboss i slični kanali orijentirani isključivo na flagship uređaje, TechTablets i Tech Spurt su orijentirani i na low-end te mid range uređaje (iliti ono što većina ljudi kupuje). I kad kažem testiraju, to i mislim. Ne tipa kao ostali kad kažu mobitel ima to i to, naprave koju slikicu/video s kamerom i to je cijela recenzija. Oba kanala testiraju uređaje temeljito; nekoliko benchmarka, baterija, GPS, senzori, Camera2 API, Widevine certifikacija, vidljivost unutrašnojsti/pod suncem i još svašta nešto. Uređaj ne kupujem dok njihove recenzije ne pogledam.

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.4.2023 22:12 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
12 mjeseci
protjeran
offline
Re: Top 10 tehnoloških youtubera vrijednih gledanj
ihush kaže...
NetkoNegdje kaže...
..

 Slažem se da je dan prekratak. Zato i ne volim algoritam YT-a koji gura sve i svašta na gledanje jednom kada odabereš neki video.

 i dalje je odluka za klik na tebi.. tak da nije problem algoritam-ponuda nego osoba iza miša-kika-ekrana... ili gledatelj(i) odnosno nisu problem, samo statistička masa, zakon velikih brojeva i način kako neki mali dio ljudi može živjeti od velikih brojeva, zarađivati.. a ja pri tome mogu samo zavidjeti ili biti tužan što ne mogu svoje spavanje pretvoriti u eure-novac (i tad bi bio milijarder) :)

 Odluka je na meni, ali im je algoritam loš. Ima na YT-u i dobrih videa, ali mi guraju sve i svašta. Jednom pogledam vježbe na kičmu, sljedećih bar pola godine moram gledati ponudu videa o tome.

12 mjeseci
protjeran
offline
Re: Top 10 tehnoloških youtubera vrijednih gledanj
danko99 kaže...

Jednom sam se "opeko" kad sam kupil mobitel (LG V10),u to doba je to bil "flagship", i youtube rewiev su bili odlični. Savršena kamera,najbolja na tržištu i slično.

Kad sam dobil aparat i testiral kameru..največe smeče od kamere ikad.Kvaliteta slike i videa je ko na nekom kineskom mobitelu u vrijednosti 100 eura.

Nakon par mjeseci sam ga prodal frendu za siću.Nakon 2 tjedna njemu je mob riknul (bootloop).Bil je pod garancijom pa se je riješilo u servisu,nova matična.

For je bila da je jedan drugi frend vidjel taj mob koji sam kupil i njemu je bil super.Niš kupil ga je i on.Trajal mu je 10 dana,otišla matična (bootloop).

Naručil ga je preko ebay-a i nije se htjel zahebavat sa garancijom.

E sad..kad sam išal malo bolje istražit kaj se dešava sam tim LG mobitelima,ispada da im je to (bootloop) veliki problem,koji pogađa skoro svaki uređaj.

Poanta: NIKAD ne vjeruj Youtube recenziji,uvijek bolje istraži robu koju kupuješ.

 

 

 

 Meni je danas dovoljno pogledati 2-3-4 "recenzije". Svatko nađe neki nedostatak. :-) I ovaj domaći Smartphone Hrvatska i onaj istočni Benchmark i netko treći... Pokaže da OIS na Xiaomiju Note 12 Pro baš i nije nešto, da ne drugom mobitelu 4K je samo reklama, ali je u stvarnosti loš... Skupi se tu dobrih podataka, a ne moram ih pogledati 10+.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice