The Last of Us Part I - Oči uživaju, novčanik plač

poruka: 18
|
čitano: 12.336
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "The Last of Us Part I - Oči uživaju, novčanik plač".
6 godina
online
The Last of Us Part I - Oči uživaju, novčanik plač

Uskoro dvije godine od izlaska ove generacije...glavna vijesti...igre stare 10 godina..eto jedna dobra stvar u svemu tome je što je Sony popustio šušksnju dolara...pa mu igre dolazeći na PC...sa zakašnjenjem ali dolaze...s obzirom na cijenu PS5...može se uzeti rtx 3060ti...kome je bitan Gameplay A ne grafika...sve konzole su pokrivene....plus Nintendo preko emulgatora...pc renesansa

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
6 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: The Last of Us Part I - Oči uživaju, novčanik
HCMAA kaže...

Uskoro dvije godine od izlaska ove generacije...glavna vijesti...igre stare 10 godina..eto jedna dobra stvar u svemu tome je što je Sony popustio šušksnju dolara...pa mu igre dolazeći na PC...sa zakašnjenjem ali dolaze...s obzirom na cijenu PS5...može se uzeti rtx 3060ti...kome je bitan Gameplay A ne grafika...sve konzole su pokrivene....plus Nintendo preko emulgatora...pc renesansa

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
15 godina
offline
Re: The Last of Us Part I - Oči uživaju, novčanik
sudy_freak kaže...
HCMAA kaže...

Uskoro dvije godine od izlaska ove generacije...glavna vijesti...igre stare 10 godina..eto jedna dobra stvar u svemu tome je što je Sony popustio šušksnju dolara...pa mu igre dolazeći na PC...sa zakašnjenjem ali dolaze...s obzirom na cijenu PS5...može se uzeti rtx 3060ti...kome je bitan Gameplay A ne grafika...sve konzole su pokrivene....plus Nintendo preko emulgatora...pc renesansa

 

Dječje forice :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Re: The Last of Us Part I - Oči uživaju, novčanik
Sve je to super, no ako mi trebaju precizne upute izdavaca na sto trebam obratiti pozornost da bih vidio razlike/poboljsanja.....

Sviranje austrijskom kancelaru. Kurtzu.

Skupo sviranje kurtzu, dodao bih. Ovako sa svakom, ili svakom drugom generacijom konzola mozemo dobivati novi remaster tlou, uz set opseznih i preciznih uputa koju scenu usporediti, kad pauzirati, a kad namjestiti ekran na tocno odredjenu poziciju, da bi vidjeli ta silna poboljsanja u novom izdanju.

Jer, za ono sto bi bilo vrijedno remastera/remakea - dodatni sadrzaj, prosirenje price, poboljsanje gameplaya - prosao voz odavno......
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
14 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: The Last of Us Part I - Oči uživaju, novčanik
Bitanga kaže...
sudy_freak kaže...
HCMAA kaže...

Uskoro dvije godine od izlaska ove generacije...glavna vijesti...igre stare 10 godina..eto jedna dobra stvar u svemu tome je što je Sony popustio šušksnju dolara...pa mu igre dolazeći na PC...sa zakašnjenjem ali dolaze...s obzirom na cijenu PS5...može se uzeti rtx 3060ti...kome je bitan Gameplay A ne grafika...sve konzole su pokrivene....plus Nintendo preko emulgatora...pc renesansa

 

Dječje forice :-)

 

 

12 godina
offline
Re: The Last of Us Part I - Oči uživaju, novčanik
Mane - cijena?
Samo cijena?
Pa jel vi mene zajebavate?
Da je ovo prvi izlazak TLOU mane bi bile: kratak gameplay, loša mehanika pucanja, loš AI neprijatelja (shematsko kretanje ko u pacmanu)...
Ali ovo je tek treća mužnja iste krave.
 
12 1 hvala 0
6 godina
online
The Last of Us Part I - Oči uživaju, novčanik plač

slazem se da je dosadno da igra izlazi po 3. put za konzole, ali tko ju planira uzeti za PC mislim da nece pogrijesiti, ipak svi znam da nam PC rasa daje bolje graficke postavke igre.

 

ja sam ju prvi put igrao na PS3 slim, ta me igra i navukla da ga kupim, zatim sam ju igrao remasteriziranu na PS4 Pro, i sad cu je uzeti za PC, realno gledano, svaku skoro Sonyievu igru koja dolazi na PC sam vec odigrao na konzoli ali ne radi se tome vec na PC-u je drugo iskustvo, kao npr sa Spiderman-om kojeg sam u 30 sati presao u 100% na ultrawide monitoru.

 

Takodjer se ocekuje i Miles Morales.

so far, so good.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: The Last of Us Part I - Oči uživaju, novčanik
Ajd kupi još 2-3 puta sljedećih par godina pa je odigraj po 35-i put... ti si mokri san za lenguzare u sonyju.

Izdaju 3 puta istu igru u 10 god, uz drukčije teksture i taj qrcevi ray tracing koji je valjda izlika za lijenost developera i remaster 1001 igre, po full cijeni ofc.
Nije sony jedini, tu je rs sa gta v, bethesda sa skyrimom, pa ubisoft koji je svaku franšizu pretvorio u isti kalup - tornjevi, par misija, pa novi toranj i u krug, ko kakavi bolesnici igramo realno jednu te istu mehaniku evo već skoro 15 godina. ... renesansa gaminga? Prije sumrak gaminga.
Pogledajte malo kakve su igre i sa kolikom raznolikošću izlazile tamo 1997-2007... to je bila renesansa.
Koje rts-ove imamo za pc? Najigraniji rts mp je remaster igre stare preko 20 god! Ono blizardovo govno staro 10 god neću niti razmatrati jer su ga pretvorili u lakrdiju.
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
6 0 hvala 0
8 godina
offline
The Last of Us Part I - Oči uživaju, novčanik plač

Pa evo ja jedva cekam COH3

 

Prva dva sam dosta igrao (vise prvog nego drugog). Igrao sam malo i Age of Empires 4 koji je oke, al nisam tolko zagrijan za njega.

 

Zar mozemo krivit Blizzard zato sto je napravio diablo immortal ? Igra je besplatna i nitko je ne mora igrat , al ljudi je igraju i bacaju novce na njene gluposti, a oni kao i svaka druga firma hoce cim vecu zaradu uz sto manji ulog.

 

Kad ljudi prestanu kupovat nece bit takvih sranja.

 

 

Ovdje bar igra dolazi na novu platformu(PC) pa ce bit ljudi koji ce ju zaigrat po prvi put. Kad bude na nekom popustu za kakvih 30 eura mislim da je to oke.

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: The Last of Us Part I - Oči uživaju, novčanik
Santana kaže...

Pa evo ja jedva cekam COH3

 

Prva dva sam dosta igrao (vise prvog nego drugog). Igrao sam malo i Age of Empires 4 koji je oke, al nisam tolko zagrijan za njega.

 

Zar mozemo krivit Blizzard zato sto je napravio diablo immortal ? Igra je besplatna i nitko je ne mora igrat , al ljudi je igraju i bacaju novce na njene gluposti, a oni kao i svaka druga firma hoce cim vecu zaradu uz sto manji ulog.

 

Kad ljudi prestanu kupovat nece bit takvih sranja.

 

 

Ovdje bar igra dolazi na novu platformu(PC) pa ce bit ljudi koji ce ju zaigrat po prvi put. Kad bude na nekom popustu za kakvih 30 eura mislim da je to oke.

 

 Tako možeš za sve reći "nitko te ne sili igrati/kupiti". I ne odnosi se samo na igre ili zabavu.

Stvar je u tome da igru koja je imala dosta mana u vrijeme kad je izašla (a grafika nije jedna od njih) ali je nosila odlična priča, 10 godina poslije dobivamo s ispravkama tamo gdje su najmanje bile potrebne. Ovo se prije zvalo grafički patch i bilo je besplatno.

 

8 godina
offline
Re: The Last of Us Part I - Oči uživaju, novčanik
BlueMax kaže...
Santana kaže...

Pa evo ja jedva cekam COH3

 

Prva dva sam dosta igrao (vise prvog nego drugog). Igrao sam malo i Age of Empires 4 koji je oke, al nisam tolko zagrijan za njega.

 

Zar mozemo krivit Blizzard zato sto je napravio diablo immortal ? Igra je besplatna i nitko je ne mora igrat , al ljudi je igraju i bacaju novce na njene gluposti, a oni kao i svaka druga firma hoce cim vecu zaradu uz sto manji ulog.

 

Kad ljudi prestanu kupovat nece bit takvih sranja.

 

 

Ovdje bar igra dolazi na novu platformu(PC) pa ce bit ljudi koji ce ju zaigrat po prvi put. Kad bude na nekom popustu za kakvih 30 eura mislim da je to oke.

 

 Tako možeš za sve reći "nitko te ne sili igrati/kupiti". I ne odnosi se samo na igre ili zabavu.

Stvar je u tome da igru koja je imala dosta mana u vrijeme kad je izašla (a grafika nije jedna od njih) ali je nosila odlična priča, 10 godina poslije dobivamo s ispravkama tamo gdje su najmanje bile potrebne. Ovo se prije zvalo grafički patch i bilo je besplatno.

 

 Naravno da mozes rec za sve  tak sve i funkcionira. Ono sto se ne prodaje odlazi sa trzista.

 

Kaj mislis da COD developeri nebi htjeli napravit nesto drugo. Sigurno im je vec puna kapa te igre, al prodaje se jos uvijek i oni moraju radit jedno te isto.

 

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.9.2022 10:05 (Santana).
12 godina
offline
The Last of Us Part I - Oči uživaju, novčanik plač

COD se razvija iz verzije u verziju. Nisu identični s poboljšanom grafikom. Osim toga COD je natjecteljska igra i bilo kakvo diranje u osnove narušilo bi smisao.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: The Last of Us Part I - Oči uživaju, novčanik
BlueMax kaže...

COD se razvija iz verzije u verziju. Nisu identični s poboljšanom grafikom. Osim toga COD je natjecteljska igra i bilo kakvo diranje u osnove narušilo bi smisao.

Pola izdanih COD igara u zadnjih par godina su prijasnje verzije sa poboljsanom grafikom.

8 godina
offline
Re: The Last of Us Part I - Oči uživaju, novčanik
BlueMax kaže...

COD se razvija iz verzije u verziju. Nisu identični s poboljšanom grafikom. Osim toga COD je natjecteljska igra i bilo kakvo diranje u osnove narušilo bi smisao.

 Pa velim da idu radit na kompletno drugoj igri, a ne vec 20 godina jedno te isto.

 

Zamisli da idu radit RTS , ali ne mogu dok god se COD prodaje.

 

A taj razvoj COD-a je ono  one step forward two steps back.

 

MW 2019 dobar, iduca dva bez veze pa sad opet MW2 2022 bi mogo bit dobar...

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.9.2022 10:30 (Santana).
11 godina
offline
Re: The Last of Us Part I - Oči uživaju, novčanik
Santana kaže...
BlueMax kaže...

COD se razvija iz verzije u verziju. Nisu identični s poboljšanom grafikom. Osim toga COD je natjecteljska igra i bilo kakvo diranje u osnove narušilo bi smisao.

 Pa velim da idu radit na kompletno drugoj igri, a ne vec 20 godina jedno te isto.

 

Zamisli da idu radit RTS , ali ne mogu dok god se COD prodaje.

 

A taj razvoj COD-a je ono  one step forward two steps back.

 

MW 2019 dobar, iduca dva bez veze pa sad opet MW2 2022 bi mogo bit dobar...

 

 COD je mozda i najgori slucaj u industriji jer je uz te igre "vezano" valjda 4-5 studia koji ne mogu radit nista drugo nego stancat COD nastavke.

 

TLOU je za remake apsolutno preskup i to je recenzija istaknula.

13 godina
offline
Re: The Last of Us Part I - Oči uživaju, novčanik
MEGATAMA kaže...
Santana kaže...
BlueMax kaže...

COD se razvija iz verzije u verziju. Nisu identični s poboljšanom grafikom. Osim toga COD je natjecteljska igra i bilo kakvo diranje u osnove narušilo bi smisao.

 Pa velim da idu radit na kompletno drugoj igri, a ne vec 20 godina jedno te isto.

 

Zamisli da idu radit RTS , ali ne mogu dok god se COD prodaje.

 

A taj razvoj COD-a je ono  one step forward two steps back.

 

MW 2019 dobar, iduca dva bez veze pa sad opet MW2 2022 bi mogo bit dobar...

 

 COD je mozda i najgori slucaj u industriji jer je uz te igre "vezano" valjda 4-5 studia koji ne mogu radit nista drugo nego stancat COD nastavke.

 

TLOU je za remake apsolutno preskup i to je recenzija istaknula.

 Možda nije za nekog tko ju nije još odigrao, kao ja npr. ali neću dati punu cijenu nego ću radije čekati neki popust.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
15 godina
neaktivan
offline
The Last of Us Part I - Oči uživaju, novčanik plač

Meni je bio preskup Insurgency Sandstorm, s druge strane, tako mi se sviđao prvi Insurgency da sam morao uzeti, pa je kompromis bio čekanje da padne cijena na 50%.
Ne žalim se na cijenu, pogotovo jer je izbor tako velik i nismo prisiljeni na 1 igru, zamislite da svake godine izađe jedna i to skupa igra i onda gledate kako ljudi prodaju vikendice, bubrege, krave i traktore da kupe igru, daleko smo mi od toga. Ako neko ipak ima problem s tim, neka se udari glavom od zid i dovede svoj željni um u nekakav red. Uostalom, ne znam kakvo je sad stanje sa piratskim verzijama, ali i to je bio nekakav ispušni ventil da se prebrodi jaz između želja i novčanika. Neka vrsta socijalne pomoći.

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: The Last of Us Part I - Oči uživaju, novčanik
Apachy kaže...
Koje rts-ove imamo za pc? Najigraniji rts mp je remaster igre stare preko 20 god! Ono blizardovo govno staro 10 god neću niti razmatrati jer su ga pretvorili u lakrdiju.

 AoE IV je stvarno solidna igrica ispod užasne prezentacije (izgleda kao mobilna igra + nema ni krvi ni leševa (??)), CoH 3 treba uskoro izaći.

 

Ako MOBA-e smatraš pod RTS-ovima, žanr nikad nije bio življi, problem je što je MOBA kao podžanr pojela sve ostale RTS-ove.

Say hello to my little friend
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice