Pjesme uz koje ljudi lakše zaspu ne moraju biti sp

poruka: 6
|
čitano: 11.386
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pjesme uz koje ljudi lakše zaspu ne moraju biti sp".
16 godina
offline
Pjesme uz koje ljudi lakše zaspu ne moraju biti sp

Drugovi, predlažem audio knjige. Inače volim slušati podcaste i audioknjige na engleskom dok sam u prirodi ili trčim, ali ako to krenem slušati u krevetu, spavam za 3 minute.

 
5 0 hvala 0
2 godine
offline
Pjesme uz koje ljudi lakše zaspu ne moraju biti sp

Ne bavim se više aktivno glazbom, odn. sviranjem instrumenta, no nema teorije da zaspim uz bilo kakvu glazbu (možda šum mora, nešto new age, nisam probao), jer stalno analiziram što koji instrument i kako svira, slušam dionice klavira, gitare, itd...aranžman, jednostavno je to opsesija, i ne mogu zaspati. 

De regno Dalmatiae et Croatiae libri sex.
 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pjesme uz koje ljudi lakše zaspu ne moraju biti sp

jedno jutro pincetom vadio iz uha onaj gumirani dio Jabra buds slušalice.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
5 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Pjesme uz koje ljudi lakše zaspu ne moraju biti sp

Sjecam se jednog istrazivanja koje je utvrdilo da heavy metal muzika djeluje umirujuce na one koji vole tu muziku, bas kao sto i "normalna" muzika djeluje umirujuce na vecinu ostalih.

 

Skoro sam razgovarao na tu temu sa jednim metalcem koji mi je potvrdio da je njegov prijatelj najlakse zaspivao uz najzesi oblik heavy metal muzike koja je teska cak i za standardne heavy metalce.

 

Za mene licno, uspavljivanje uz muziku je nemoguce jer je slusam aktivno a ne pasivno.

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Pjesme uz koje ljudi lakše zaspu ne moraju biti sp

Ja sam se jedno vrijeme uspavljivao Megadeth-om.. bezuspješno. 1000 puta.

Amenoum
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Pjesme uz koje ljudi lakše zaspu ne moraju biti sp

Ja čitam ihusheve postove. Još nisam prvog završio.

 
7 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice