Duboko učenje za duboko grlo: umjetna inteligencij

poruka: 38
|
čitano: 9.003
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Duboko učenje za duboko grlo: umjetna inteligencij".
16 godina
online
Duboko učenje za duboko grlo: umjetna inteligencij

Koja tema za Bug kao informatički portal, pa ok nastavimo u sličnom tonu.

 

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.7.2019 21:49 (rambox).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Duboko učenje za duboko grlo: umjetna intelige
Sretan i zadovoljan
Izum je sranje. Pored tolko žena i muškaraca krenut ćemo se jebat s 8-bit robotima
6 godina
neaktivan
offline
Re: Duboko učenje za duboko grlo: umjetna intelige
Visak kaže...
Juzerica kaže...

Očekivala sam (barem) jedan komentar sretnog i zadovolj(e)nog muškarca koji bi popljuvao ovaj izum.

Ne toliko jer je izum loš, nego jer je živa osoba koju ima pored sebe i koja uživa u njemu više od 250 (256?) puta bolja...

 Potpuno si u pravu. Puno je bolje s živom osobom onaj dan u mjesecu kad ju ne boli glava, nije umorna, ne mora sutra rano ustati, a ja nisam muška svinja koja ju uopće ne razumije.

 S ovim tvojim komentarom  se uopće ne mogu poistovjetiti.

Ne razumijem zašto bi si žena pod bilo kojom isprikom uskratila uživanje u seksu (oralnom ili bilo kojem drugom). Uvjet je, naravno, da i ona uživa. ;)

6 godina
neaktivan
offline
Re: Duboko učenje za duboko grlo: umjetna intelige
Veliki Brat kaže...
Juzerica kaže...

Očekivala sam (barem) jedan komentar sretnog i zadovolj(e)nog muškarca koji bi popljuvao ovaj izum.

Ne toliko jer je izum loš, nego jer je živa osoba koju ima pored sebe i koja uživa u njemu više od 250 (256?) puta bolja...

Zašto bi sretan muškarac išta pljuvao?

Misliš da sretan muškarac nema potrebe nekad se posvetiti samo sebi?

 U pravu si. Ne treba pljuvati. I naravno da se svaki čovjek, bilo zena ili muškarac, treba ponekad posvetiti samom sebi.

Ali gušt kad se netko posveti samo tebi pa ti onda njemu (ne nužno tim redoslijedom)... nema tog robota, vibratora ili bilo kakvog izuma koji to moze zamijeniti. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.7.2019 22:43 (Juzerica).
6 godina
offline
Re: Duboko učenje za duboko grlo: umjetna intelige
Od viška glava ne boli....bolje je imati A ne trebati...nego trebati A ne imati:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
6 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Duboko učenje za duboko grlo: umjetna intelige
HCMAA kaže...
Od viška glava ne boli....bolje je imati A ne trebati...nego trebati A ne imati:)

 Upravo to sam ja rekao svojoj ženi... Nakon toga, malo je reči da sam imao invaziju letečih tanjura po stanu....

12 godina
offline
Re: Duboko učenje za duboko grlo: umjetna intelige
Juzerica kaže...
Visak kaže...

 Potpuno si u pravu. Puno je bolje s živom osobom onaj dan u mjesecu kad ju ne boli glava, nije umorna, ne mora sutra rano ustati, a ja nisam muška svinja koja ju uopće ne razumije.

 S ovim tvojim komentarom  se uopće ne mogu poistovjetiti.

Ne razumijem zašto bi si žena pod bilo kojom isprikom uskratila uživanje u seksu (oralnom ili bilo kojem drugom). Uvjet je, naravno, da i ona uživa. ;)

A tko kaze da je isprika? Visak je nabrojao razloge radi kojih ona ne uziva osim jednom u mjesecu. Ja bi dodao i fizicku traumu nakon teskog poroda.

 

Nego doc, ima li express dostava za early bird? =)

6 godina
offline
Re: Duboko učenje za duboko grlo: umjetna intelige
Sad iz prve ruke znaš...da su ufo stvarnost...A ne mit...drugi put prije nego to kažeš....pobrini se da imaš plastične pijate(tanjure)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice