Ikariam

poruka: 16
|
čitano: 23.471
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Ikariam

Evo igram igru Ikariam i tražim članove za savez kojega sam danas pokrenuo... tag je nema, a zove se wariors...koji se pridruže će moći dobivati resursa od drugih članova, a međusobno nećemo ratovati pa dođite...Bogataš


Posjetite moj grad: http://poljanburg.myminicity.com
Hvala!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Ikariam

Gdje si bio prije nekih mjesec dana? Sad mi se više neda ponovno sve graditi...  Neodlučan


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
neaktivan
offline
Ikariam

temu ikariam sam već otvorio , a u vezi saveza, već sam u savezu Twix i oni su super jre si sve pomažemo

npr. jednoga u savezu je netko napao i totalka ga opljačkao , poslije toga je napadača napao cijeli savez

 

P.S. koji ste level?


http://www.freewebs.com/horagio/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ikariam

sorry što sam ponovno otvorio temu ikariam... ja sam 11. level... Biste li me primili u savez (bolje pitanje je: mogu li obrisati svoj i ući u vaš savez)


Posjetite moj grad: http://poljanburg.myminicity.com
Hvala!
16 godina
neaktivan
offline
Ikariam

A koji je to server?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ikariam

jel moze neko da mi objasni kako ja da osnujem svoj samez na ikariamu

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2009 1:29 (Boki KG).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ikariam

e druze jel znas da mi objasnis kako da osnujem svoj savez na ikariamu

15 godina
offline
Ikariam

Ajde sta se deres :)

Pa koliko ti igras ikariam kad ne znas osnovati savez....

Za osnivanja saveza ili pridruživanja u iste, morate istražiti Strane kulture (pomorstvo), te nakon toga izgraditi Veleposlanstvo u kome ćete pomoću diplomatskih bodova raditi željene akcije.

savezi: igrači mogu osnivati sami svoje saveze, ali i pridruživati se drugima (što je bolje). Za sve akcije potrebni su diplomatcski bodovi: za pridruživanje - minimalno 1 bod, za osnivanje saveza - minimalno 3 boda. Unutar saveza postoje 4 položaja: Upravitelj ( Prima malu količinu bonus resursa svaki dan, zavisno od broja i snage individualnih članova saveza, može promjeniti ime i tag saveza, može postaviti važne pozicije: diplomata, generala i ministra unutrašnjih poslova, može raspustiti savez, te može postaviti novog upravitelja, pod uvijetom da ima dovoljno diplomatskih bodova kako bi se moglo preuzeti vodstvo saveza), Ministar unutrašnjih poslova (odgovoran za prijem novih članova i otpuštanju starih članova iz saveza, može vidjeti resurse svih članova saveza, može odrediti i dodijeliti rankove unutar saveza, te može urediti unutarnju stranicu saveza, koju vide samo članovi saveza), General (može vidjeti sve trupe i ratne brodove članova, može vidjeti sve napade od ili na člana saveza, te može pozvati nazad napade članova saveza) i Diplomat (može urediti javnu stranicu saveza, koju vide svi igrači koji nisu u savezu, može rukovoditi saveznim sporazumima, može vidjeti partnere saveza svih saveznih članova, te prima poruke poslane savezu).

He who dares, wins
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ikariam

nisam bas najbolje razumeo jel mozes malo bolje da mi objasnis

boki
15 godina
offline
Ikariam

ajde onda u qrac...ako nisi shvatio onda si idiot.

He who dares, wins
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ikariam

e bas ti hvala na komplimentu!!!!!!!!!!!!

 

boki
13 godina
offline
Ikariam

Igra li tko? 

Nakon dugo vremena sam se ponovno vratio, štoviše dopustili su mi reaktivaciju starog acc-a, vjerojatno iz razloga što je bio na svijetu koji je ugašen.

https://www.youtube.com/@balkan-e-sports-racing
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ikariam
kruskar kaže...

Igra li tko? 


 ne

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
12 godina
offline
Ikariam

ovo jos postoji? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ikariam

ne :D

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Ikariam

a gladiatus? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice