Temu - internet shop, iskustva

poruka: 216
|
čitano: 213.463
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
Genoxxx kaže...
60nine kaže...

da li možete uploadati neki screenshot trackinga, da vidimo kako to izgleda? (naravno, zamaskirajte osobne podatke, ako ih ima)

18.og je bio rok za vraćanje 5€ i naravno da je došlo dan prije 

Kad dpd dostavlja puno je brže 

10 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
Genoxxx kaže...
Genoxxx kaže...
60nine kaže...

da li možete uploadati neki screenshot trackinga, da vidimo kako to izgleda? (naravno, zamaskirajte osobne podatke, ako ih ima)

18.og je bio rok za vraćanje 5€ i naravno da je došlo dan prije 

Kad dpd dostavlja puno je brže 

 

znam...

došao mi je neki dan paket nakon 9 dana all in - dpd-om...

 

btw dpd-om su mi svi paketi dolazili do sad - nije uvijek išlo tak glatko (o čemu sam pisao ovdje jer su imali problema tih dana općenito svi)

 

ali u pravilu mi je draže kad dostavlja dpd, pa i ako kasni

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.1.2024 18:32 (60nine).
11 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
Moj prvi paket je dosao overseasom.
Narucen 15.1, dosao 29.1.
Sad iskoristio 20€ popusta iznad 50€ i narucio gomilu sitnica, danas su vec zapakirali paket i sad cekam.
Ako ste novi korisnik koji se tek registrira na temu, imate moj kod za 30% popusta, vrijedi vam 24sata od registracije ( aam11835 )
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.2.2024 0:04 (mp3david).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Temu - internet shop, iskustva

Ja naručio 12.01. prošao rok za dostavu 29.01. sjelo 5€ i sad čekam razvoj situacije. Na trackingu nema pomaka od 26.01. Overseas

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Temu - internet shop, iskustva

Moja zadnja narudžba isto naručena 12.1. i rok bio do 29.1.

Na kraju došlo 30.1., tracking isto bio bez pomaka do tog zadnjeg dana. Eto kasnilo samo jedan dan i dobio sam 5e kredita, meni odgovara.

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.2.2024 9:28 (darkborg).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Temu - internet shop, iskustva

uz ovih 5€ za kašnjenje paketa, nemojte zaboraviti i pogledati onaj "Price adjustment" pod "my orders" (bez obzira jel vam došao paket ili ne), možete dobiti povrat dijela love za artikl ako mu je pala cijena u međuvremenu (hvala kolegi koji je to spomenuo ovdje prije koju stranicu)

 

btw meni je ovaj zadnji paket išao preko Amsterdama (NL), a ne preko Mađarske kao svi ostali prije...

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Temu - internet shop, iskustva

Stigao paket danas. Kupili torbu za pelene, torbu za kolica, ja sebi neki alat i još hrpu sitnica.

 

Iznenađujuće kvalitetne stvari

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
mp3david kaže...
Samo kazete chat botu da vam ukloni minimalan iznos kosarice na engleskom i nemate vise prag od 10/20€.
Meni je to u dvije poruke rješio

 Kako si "aktivirao" razgovor s robotom i što si mu točno napisao? 

13 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
Imaš negdje ikonu od supporta i samo pokreneš chat. Napiši "please remove 20 euro limit from my account" i riješeno
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
Hexfire kaže...
Imaš negdje ikonu od supporta i samo pokreneš chat. Napiši "please remove 20 euro limit from my account" i riješeno

 Hvala! Imao sam limit 40€ i maknuli su mi ga! Hvala svima!

15 godina
offline
Temu - internet shop, iskustva

Na stranici ne postoje slike u recenzijama ili ih ja ne vidim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
Hexfire kaže...
Imaš negdje ikonu od supporta i samo pokreneš chat. Napiši "please remove 20 euro limit from my account" i riješeno

 Ja im napisem tako i kaze bot da podijelim dodatne pojedinosti o problemu.

Jeste jos kaj pisali ili samo to pa cekali dok netko od agenata procita i napravi to

13 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
Meni je bot sve riješio. Napisao sam da se makne limit u chat i pričekao par sekundi. Prvo mi je predložio da ipak stavim još par stvari u košaricu jer je to u mom interesu :), ali samo sam rekao da je taj limit stvarno prevelik i ponovno zamolio da se makne ili barem umanji. U rečenici nakon toga je pisalo da je maknut. Doslovno je trajalo minutu.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
danexxx kaže...

Na stranici ne postoje slike u recenzijama ili ih ja ne vidim?

  

postoje ako ih recenzent\kupac stavi, a to je uglavnom rijetkost kao i na Aliji

13 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
Hexfire kaže...
Meni je bot sve riješio. Napisao sam da se makne limit u chat i pričekao par sekundi. Prvo mi je predložio da ipak stavim još par stvari u košaricu jer je to u mom interesu :), ali samo sam rekao da je taj limit stvarno prevelik i ponovno zamolio da se makne ili barem umanji. U rečenici nakon toga je pisalo da je maknut. Doslovno je trajalo minutu.

 Ja sam ovakve odg dobio 

6 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
domac5 kaže...
Hexfire kaže...
Meni je bot sve riješio. Napisao sam da se makne limit u chat i pričekao par sekundi. Prvo mi je predložio da ipak stavim još par stvari u košaricu jer je to u mom interesu :), ali samo sam rekao da je taj limit stvarno prevelik i ponovno zamolio da se makne ili barem umanji. U rečenici nakon toga je pisalo da je maknut. Doslovno je trajalo minutu.

 Ja sam ovakve odg dobio 

 Tako se je i meni agent javio. I htio pričati. Ja sam kao papagaj samo ponavljao da mi makne limit sa računa. I nakon cca 1 minute odnosno par njegovih upita maknut mi je limit. Znači, samo ponavljaj da ti se makne limit, što god on napisao - pitao.

13 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
Nemo nemo kaže...
domac5 kaže...
Hexfire kaže...
Meni je bot sve riješio. Napisao sam da se makne limit u chat i pričekao par sekundi. Prvo mi je predložio da ipak stavim još par stvari u košaricu jer je to u mom interesu :), ali samo sam rekao da je taj limit stvarno prevelik i ponovno zamolio da se makne ili barem umanji. U rečenici nakon toga je pisalo da je maknut. Doslovno je trajalo minutu.

 Ja sam ovakve odg dobio 

 Tako se je i meni agent javio. I htio pričati. Ja sam kao papagaj samo ponavljao da mi makne limit sa računa. I nakon cca 1 minute odnosno par njegovih upita maknut mi je limit. Znači, samo ponavljaj da ti se makne limit, što god on napisao - pitao.

 Tako sam i napravio. Prvo je trebalo napisati give me agent pa onda tek zamoliti da se makne limit.

Ista stvar, prvo kaze da stavis jos stvari u kosaricu pa ponovis molbu jos jednom i makne ti limit 

16 godina
offline
Temu - internet shop, iskustva

Temu dostava bila u najavljenom roku, i prije čak. Naručio sam 6 stvari, onako za probu. Koliko para toliko muzike. Sve u svemu nisam nezadovoljan, a niti oduševljen. Dva brza punjaca za Samsung A54 rade besprijekorno, bežične sluške su ok. USBC splitter na USBC i 3.5mm jack radi. I još par gluposti, tipa budilica i sl., sve radi. Dakle, Temu je ok. ”not great, not terrible” 😀

It may be that your whole purpose in life is simply to serve as a warning to others!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
G20Titan kaže...

Ja naručio 12.01. prošao rok za dostavu 29.01. sjelo 5€ i sad čekam razvoj situacije. Na trackingu nema pomaka od 26.01. Overseas

 Evo stiglo danas, taman tri dana prije zahtjeva za povrat love, sve došlo u komadu i na broju

13 godina
offline
Temu - internet shop, iskustva

Zanimljiv članak o Temu

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
Gale92 kaže...

Zanimljiv članak o Temu

 

zanimljivo je to kak nitko ne napiše članak o tome kako su 1:1 isti artikli na jednom Amazonu 4-5 puta skuplji ;) znači kad se to isto prodaje na Amazonu - nikome ništa od napisanog ne smeta, zanimljivo :)

 

inače - u tekstu nema ništa novo što se do sad nije pisalo po internetima i provlačilo kroz youtube...

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.2.2024 9:12 (60nine).
16 godina
offline
Temu - internet shop, iskustva

Meni došla 4-ta narudžba, opet sve kako treba i na vrijeme. Ovaj puta mali blender na baterije i 4D brijač. Oboje za malo manje od 17€. Oba proizvoda debelo nadmašila ono što sam pomislio da ću dobiti za te novce.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
online
Re: Temu - internet shop, iskustva
60nine kaže...
Gale92 kaže...

Zanimljiv članak o Temu

 

zanimljivo je to kak nitko ne napiše članak o tome kako su 1:1 isti artikli na jednom Amazonu 4-5 puta skuplji ;) znači kad se to isto prodaje na Amazonu - nikome ništa od napisanog ne smeta, zanimljivo :)

 

inače - u tekstu nema ništa novo što se do sad nije pisalo po internetima i provlačilo kroz youtube...

 Ovo je neka konkurencija plasirala samo da odbiju kupce, cuj to kopiraju proizvode? a koje to kineske? ja evo vec 20 narudba nikakvih problema sve funkcionira za 10! Sad cekam jos 5 artikala prezadovoljan uslugom kao i cijenom, živio balkan!

10 godina
offline
Temu - internet shop, iskustva

vjerojatno plasira ekipa koja puši lovu jer im ekipa iste proizvode kupuje po znatno nižoj cijeni...

 

long story short - dok god artikli budu dolazili u razumnom roku, imaju od mene kupca, dakle - može se...

Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
Naručeno nešto s tvojim kodom. Taman dobio dovoljno popusta za dodatno naručiti neke slušalice haha
Što ti dobiješ kada iskoristimo kod? Nisam provjeravao.

I da, hvala.
actore non probante reus absolvitur.
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
Pa moze se dobiti neka provizija od narudzbe, slicno kao sto recimo Answear ili neke modne trgovine daju bodove kad pozoves druge ljude koji ce obaviti kupnju.
Kod je stalan i moze se upotrijebiti i na drugom racunu, samo se registriras na drugom mobitelu. Temu prepozna ako otvorite vise racuna na istom uredaju...
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
13 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
mp3david kaže...
Pa moze se dobiti neka provizija od narudzbe, slicno kao sto recimo Answear ili neke modne trgovine daju bodove kad pozoves druge ljude koji ce obaviti kupnju.
Kod je stalan i moze se upotrijebiti i na drugom racunu, samo se registriras na drugom mobitelu. Temu prepozna ako otvorite vise racuna na istom uredaju...

 "Tax Considerations: Depending on the affiliate’s location and the local tax laws, earnings from affiliate commissions may be subject to taxation. It’s important for affiliates to understand their tax obligations."

11 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
Pa isplatis si na paypal iznos i dalje placas na Temu ili negdje dalje sa tim novcima
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
11 godina
offline
Temu - internet shop, iskustva

Meni nova narudžba stoji od petka.

 

Zapelo na ovome.

 

09 Vel 202415:16
Pošiljka je vagana i biti će upućena odredišni dostavni centar.Centar: OSE Billing Dept.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 mjeseci
offline
Temu - internet shop, iskustva

napravio i ja prvu narudžbu, moram priznati da im je aplikacija jako dobro napravljena, sinkroniziranje košarice između različitih uređaja (web browser, mob app...) mi je super. dobio odmah u startu 10 eura popusta, a i 100 eura kupona, na kraju me navukli da kupim 5 puta više od planiranog.  na 80 eura dobio 50 eura popusta na već navodne cijene s popustom. ne žalim se.

 

čekam sad pošiljku.

 
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice