Apple iPhone 12

poruka: 504
|
čitano: 159.061
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple iPhone 12
southy kaže...
@mzopg
Koristio sam top android modele još od HTC, preko Xperia zaključno sa S8 i svaki se nakon nekog vremena značajno degradirao. Kod iPhonea mi se primjetljivo usporenje desilo samo kod 3G i 6-ice jer je zadnji upgrade bio malo prezahtjevan za te modele. 7-icu mi koriste starci sa redovnim updateovima i radi praktički kao prvog dana. Ako ti je X usporio jedan od uzroka može biti i baterija ako je u komi.
Mislim da većina korisnika nema problema sa takvim tipom “dosadnosti” na iPhoneu jer Apple nikad nije dizajnirao softver tako da bude (ne znam dobar prijevod rijeci) overwhelming i nakrcan nepotrebnim opcijama u uvijek se orijentirao na jednostavnost. Neke firme pokušavaju biti inovativne samo iz larpurlarstisticnih razloga, no dugoročno to ne može opstati. Apple je povlačio mnoge ključne inovativne poteze koji su odredili cijelu industriju, no u doba kad je mobilna industrija dosegla zrelost vide ne guraju pod svaku cijenu kojekakve kvazi-inovacije kao firme koje se pokušavaju dokazati i profilirati na tržištu. Apple dominira u high end segmentu, niži segment ih ne zanima, održavaju svoju poziciju i pokušavaju se orijentirati na druge segmente kao sto su wearabless, usluge i novi ARM chipovi.
Neka ostane samo tako “dosadno” 😉

To su ti sve angdote, imaš ih u korist jednih i drugih, koji je omjer ne znam, ali ima ih puno. Isto kao što se korisnici konstantno prebacuju između teleoperatera, s tele2 u tcom, sa tcom u A1 i uvijek misle da će ovi žaliti za njima i da će im biti bolje kod drugih, yeah right.

 

Mogu se sa puno toga složiti, ali Apple ne smije biti dosadan. Današnji Apple je ziheraš, nisam za to.

 

Apple je baziran na predivnom minimalističkom dizajnu, ne kič nego odmjereni minimalizam, ali atraktivan, onaj tip koji te tjera da ga klikaš i gledaš i klikaš i gledaš, bez obzira što može i bez toga, ali jednostavno ti svaki put izmami osmijeh na lice.

 

Pa dan danas uživam kada na macu smanjim prozor, a on se onako stisne poput duha iz aladinove svjetiljke i spusti u dock. Da ne govorim stare verzije OS-a kad bi vozio preko docka, a ikone se povećavale, uff kako je to bilo dobro, a Windows useri su u to vrijeme imali OS koji je izgledao kao da je stoljeće iza MacOSa.

 

A kad sam uzeo prvi iPhone u ruke, jedinicu, prebacio par albuma i kliknuo play i onda ga prebacio u landscape (horizontalu) pa su se pojavile korice svih albuma, e što je to bilo dobro. Mislim da sam pola dana samo u to buljio, i to u vrijeme kad su drugi imali nekakve Nokie sa fizičkom tipkovnicom, a iPhone kolor display, touchscreen. ludilo.

 

Sad tog više nema, sad je vrh dodali smo ultrawide kameru, kompas, 3D neki klinac... daj me impresioniraj, ostavi bez teksta kao nekad i dam ti svoje pare.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple iPhone 12
Čovjek je pitao da li si imao osobno problema sa baterijom, ne da li mozes naći slučajeve na netu. Ako googlas mozes naći za sve sto želiš primjere za i protiv.
Kao iOS korisnik nisam bas sretan sa kvalitetom svih updateova i bilo ih je koji su utjecali na bateriju, ali kao iznimka, a ne standardna karakteristika os-a.
A sto se tiče privatnosti mislim da se ne može uopće uspoređivati iOS i android. Tu je sad samo pitanje da li će Google uključiti blokiranje trackera u novijim verzijama i tako zapečatiti sudbinu Facebooku ili će biti dosljedan svojoj špijunskoj politici
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple iPhone 12
southy kaže...
U razini Mi storea ti je iStyle, štoviše mnogo bolje. Ovo je stvar politike distribucije i nemaju ga i mnoge veće zemlje od Hrvatske. Kad spominješ prilagodbu tržištu Apple je tu mnogo dalje otišao sa svojim proizvodima u cijeloj paleti od svih - kao iOS Developer godinama si mogao primati isplate dok nas je Google u potpunosti ignorirao, novi modeli laptopa dolaze istovremeno kao u “razvijeni svijet” bez naljepnicama sa dijakritičkim znakovima na tipkovnici, sučelje je prevedeno smisleno dok npr Windowsi imaju još hrpu dubioza Itd. omogućavao. Možda se ne čini kao bitno no navodno bi uskoro i Siri trebala podržavati hrvatski jezik tako da smo sto se tiče Applea uvijek bili skoro ravnopravni razvijenim zemljama

iStyle ima odličnu uslugu imam dobra iskustva s njima, ali vjerujem da ti kolega Mitch može bolje objasniti problem/razliku, ja odoh malo odmoriti od foruma. 

 

southy kaže...
Čovjek je pitao da li si imao osobno problema sa baterijom, ne da li mozes naći slučajeve na netu. Ako googlas mozes naći za sve sto želiš primjere za i protiv.
Kao iOS korisnik nisam bas sretan sa kvalitetom svih updateova i bilo ih je koji su utjecali na bateriju, ali kao iznimka, a ne standardna karakteristika os-a.
A sto se tiče privatnosti mislim da se ne može uopće uspoređivati iOS i android. Tu je sad samo pitanje da li će Google uključiti blokiranje trackera u novijim verzijama i tako zapečatiti sudbinu Facebooku ili će biti dosljedan svojoj špijunskoj politici

Par postova prije sam napisao stanje sa iPhone X i baterijom, isto sam imao i sa iPhone 6 i iPhone 4, svi su nakon godinu i po toliko degradirali da sam morao stalno nositi punjač sa sobom.

 

Linkove sam stavio jer nisu anegdote već utvrđeni propusti u iOSu, mislim da je to relevantnije jer kako si i sam napisao, a i sam sam slično ranije napisao, ako uguglaš bilo kojeg proizvođača i nekakav problem naći ćeš primjere.

 

O privatnosti sam svoje rekao, nema je, to je samo iluzija zapakirana u lijepo ruho.

 

Staro, ali i dalje aktualno.

https://www.engadget.com/2016-09-23-the-fbi-recommends-you-cover-your-laptops-webcam-good-reasons.html

16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple iPhone 12
Apple je prvi ubacio takve efekte, a prvi ih je i maknuo. Pokrenuli su flat dizajn trend, a sad se krug zatvara i u macos 11 su ponovo aktualne boje, dubina na slici i sve se opet okreće, a ostali samo slijede primjer
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
6 godina
offline
Apple iPhone 12

mzopg covjece ajde odmori malo, zaspamao si temu sa svime i svacime, osim onime za sto je tema namjenjena

 

 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Apple iPhone 12

mzopg ja sam pitao za osobne primjere korisnika koji su imali problem s baterijom. Sto reče kolega gore : Na Googleu sve nađeš za i protiv. Sad da ja tu stavljam 25 linkova protiv androida tj problema s baterijom nema smisla.

 

Bezveze se spama tema. Nema smisla vise tu bilo šta tebi objašnjavati jer tako i onako te ne zanima IPhone.

Tebi ne odgovara jednostavnost IPhonea, nama ostalima odgovara. Tebi smeta notch, nama ne i tako možemo u krug. Zato ti nemaš IPhone a mi ga imamo.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Mislim da je nešto drugo posrijedi... Nešto tipa " Zašto Samsung ne koristi karbonske baterije već?! Baš me ljuti to! Samsung je baš jadan." Nešto u tom stilu vjerojatno. Ali dobro, svatko ima svoje mišljenje.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Apple iPhone 12

Skinuo mob s punjača u 21:25h u ponedjeljak i napunio se do 98%. Cijelu noć bi u standby modu. U utorak ujutro u pol 8h otišao na posao - ima poziva, whats app, e-mail i sl..., i dođem doma oko 17:00h i još imam oko 57% baterije. Od 17:00h do negdje 23h se zajebavao s mobom - razgovori, whats app, surfanje i ostalo, odem spavat i danas ujutro se probudim i imam još 32% baterije. Rekoh nemoj me zajebavat.

 

Znaći od ponedjeljka 21:25h pa do srijede 09:00h mi je mob pao s 98% na 32% baterije. Žao mi je što nisam napravio screenshot baterije. Ako toliko drži 12 Pro pa koliko traje baterija 12 Pro Max.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Evo ti primjer pro max, napunjen na božično jutro na 100%, nedjelja predvečer, dakle dva dana poslije, mi javlja da je na 20% i da ga napunim, a ni najmanje ga nisam štedio. Baterija je impresivna.

Full zaboravljam punit mob u zadnje vrijeme, nakon par flagship mobova sa stvarno očajnom baterijom, ovo je brutala.
5 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 12

Vidim opet se svi hvale s trajanjem baterije a meni nakon 24h krepa :D

 

Dali koristite E-sim ili imate fizičku karticu?

Čitao sam da je u tome možda caka.

AJ
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Apple iPhone 12

Kod mene u 24 sata od 83% na 16% uz uključen location zadnjih 6 sati. Nije mi jasno zasto broji upaljen ekran kod telefonskih poziva

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
CroDexter kaže...

Kod mene u 24 sata od 83% na 16% uz uključen location zadnjih 6 sati. Nije mi jasno zasto broji upaljen ekran kod telefonskih poziva

 To ulazi u activity, ne screen on time.

 

Screen Time = koliko gledas u ekran odnosno koliko koristis telefon.

 

Screen On = koliko je ekran stvarno upaljen od zadnjeg veceg punjenja

14 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Pod Phone piše on screen
15 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
CroDexter kaže...
Pod Phone piše on screen

 Pa da...doslovno na ekranu. Na ekranu je phone aplikacija kad si u pozivu. To ne znaci da je upaljen ekran (screen on)

12 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
jureško kaže...

Vidim opet se svi hvale s trajanjem baterije a meni nakon 24h krepa :D

 

Dali koristite E-sim ili imate fizičku karticu?

Čitao sam da je u tome možda caka.

Fizicku a zena na Iphone 11 ima dual sim. E-sim T-com, fizicki sim A1.

12 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 12

Koliko ljudi stalno kukaju po internetu da žele manje i kompaktnije mobitele čovjek bi očekivao da će iPhone 12 Mini biti pravi hit, a ono udio u prodaji dvanaestice je svega 6%. Očito ljudi puno zuje, a malo meda daju...

 

https://www.macrumors.com/2021/01/05/iphone-12-mini-sales-lackluster-cirp/

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Bila bi bolja prodaja da ne prodaju stare i jeftinije modele. Da je Jobs živ nema šanse da bi prodavali sve te stare modele.
8 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
CroDexter kaže...
Bila bi bolja prodaja da ne prodaju stare i jeftinije modele. Da je Jobs živ nema šanse da bi prodavali sve te stare modele.

 Nekako si mislim da je Jobs ostao, da bi iphone imao DNK zaključavanje. Tko ga prvi uključi, ostaje njegov jedini vlasnik :D Logično bi bilo tako, jer bi tako najviše iphonea prodali. 

 

10 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
@mzopg, po meni je mini fakat premali.. iz tog razloga ga ekipa zaobilazi.
16 godina
offline
Apple iPhone 12

Probao sam nekidan mini i regular 12, mini mi je top, 12 mi je gotovo neusporedivo manji nego Note 10 koji sada imam pa mi ni nije neka razlika, bar ovako na prvu. Ali mini je vrhunski, sad jedino ne znam kako bi bilo duže vremena koristiti 5,4" ekran nakon 6,3", kad ne možeš nigdje iznajmit mobitel na neko vrijeme pa ga koristiti i vidjeti kako ti odgovara, to bi bilo top.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple iPhone 12
Dario7 kaže...
@mzopg, po meni je mini fakat premali.. iz tog razloga ga ekipa zaobilazi.

Eto baš sam mislio napisati ovo što je kolega Hacker002 napisao, nema prevelike razlike između obične dvanaestice i ovih većih uređaja za koji mnogi po forumu kukaju da su ogromni, teški... itd.

Meni osobno to stvarno nije problem, koristim trenutno Mi Note 10 i Poco F2 Pro i mogu s jednom rukom većinu toga odraditi, a s maskicom ima dobar grip.

10 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
mzopg kaže...
Dario7 kaže...
@mzopg, po meni je mini fakat premali.. iz tog razloga ga ekipa zaobilazi.

Eto baš sam mislio napisati ovo što je kolega Hacker002 napisao, nema prevelike razlike između obične dvanaestice i ovih većih uređaja za koji mnogi po forumu kukaju da su ogromni, teški... itd.

Meni osobno to stvarno nije problem, koristim trenutno Mi Note 10 i Poco F2 Pro i mogu s jednom rukom većinu toga odraditi, a s maskicom ima dobar grip.

 ljudi dragi kako nema razlike između ip 12 i ovih većih

 

iphone 12 - 146.7 x 71.5 x 7.4 mm 

mi note 10 - 157.8 x 74.2 x 9.7 mm

 

ja sam prešao sa tih velikih na ip11 pro 144 x 71.4 x 8.1 mm i razlika je ogromnaa, kako u ruci tako u džepu

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.1.2021 0:53 (Dario7).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple iPhone 12
Dario7 kaže...
mzopg kaže...
Dario7 kaže...
@mzopg, po meni je mini fakat premali.. iz tog razloga ga ekipa zaobilazi.

Eto baš sam mislio napisati ovo što je kolega Hacker002 napisao, nema prevelike razlike između obične dvanaestice i ovih većih uređaja za koji mnogi po forumu kukaju da su ogromni, teški... itd.

Meni osobno to stvarno nije problem, koristim trenutno Mi Note 10 i Poco F2 Pro i mogu s jednom rukom većinu toga odraditi, a s maskicom ima dobar grip.

 ljudi dragi kako nema razlike između ip 12 i ovih većih

 

iphone 12 - 146.7 x 71.5 x 7.4 mm 

mi note 10 - 157.8 x 74.2 x 9.7 mm

 

ja sam prešao sa tih velikih na ip11 pro 144 x 71.4 x 8.1 mm i razlika je ogromnaa, kako u ruci tako u džepu

Ima razlike u brojkama, ali ja je ne osjetim toliko u ruci i svakodnevnoj upotrebi. Recimo iPhone 12 i Mi Note 10 razlika je 11,1mm u dužini i 2,7mm u širini i 44gr. u težini. Jedino što donekle osjetim je tih 44gr. ali ništa mi to nije strašno i tako mi je svejedno je li 160 ili 200gr., dapače ne volim prelagane uređaje imam osjećaj da mi je komad jeftine plastike u ruci. A tih 2,7mm razlike u širini uopće ne kužim, leži mi dobro u ruci i jedno i drugo, sve mogu odraditi s jednom rukom.

 

U džepu ne znam kakva je razlika ne pada mi na pamet gurati mob u džep, pa bio to iPhone mini ili Xiaomi cigla. 

10 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
mzopg kaže...
Dario7 kaže...
mzopg kaže...
Dario7 kaže...
@mzopg, po meni je mini fakat premali.. iz tog razloga ga ekipa zaobilazi.

Eto baš sam mislio napisati ovo što je kolega Hacker002 napisao, nema prevelike razlike između obične dvanaestice i ovih većih uređaja za koji mnogi po forumu kukaju da su ogromni, teški... itd.

Meni osobno to stvarno nije problem, koristim trenutno Mi Note 10 i Poco F2 Pro i mogu s jednom rukom većinu toga odraditi, a s maskicom ima dobar grip.

 ljudi dragi kako nema razlike između ip 12 i ovih većih

 

iphone 12 - 146.7 x 71.5 x 7.4 mm 

mi note 10 - 157.8 x 74.2 x 9.7 mm

 

ja sam prešao sa tih velikih na ip11 pro 144 x 71.4 x 8.1 mm i razlika je ogromnaa, kako u ruci tako u džepu

Ima razlike u brojkama, ali ja je ne osjetim toliko u ruci i svakodnevnoj upotrebi. Recimo iPhone 12 i Mi Note 10 razlika je 11,1mm u dužini i 2,7mm u širini i 44gr. u težini. Jedino što donekle osjetim je tih 44gr. ali ništa mi to nije strašno i tako mi je svejedno je li 160 ili 200gr., dapače ne volim prelagane uređaje imam osjećaj da mi je komad jeftine plastike u ruci. A tih 2,7mm razlike u širini uopće ne kužim, leži mi dobro u ruci i jedno i drugo, sve mogu odraditi s jednom rukom.

 

U džepu ne znam kakva je razlika ne pada mi na pamet gurati mob u džep, pa bio to iPhone mini ili Xiaomi cigla. 

 Vidiš kod mene je baš kontra , u ruci se baš osjeti razlika da ne pričam u svakodnevnoj upotrebi.

 

12 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Dario7 kaže...
mzopg kaže...
Dario7 kaže...
@mzopg, po meni je mini fakat premali.. iz tog razloga ga ekipa zaobilazi.

Eto baš sam mislio napisati ovo što je kolega Hacker002 napisao, nema prevelike razlike između obične dvanaestice i ovih većih uređaja za koji mnogi po forumu kukaju da su ogromni, teški... itd.

Meni osobno to stvarno nije problem, koristim trenutno Mi Note 10 i Poco F2 Pro i mogu s jednom rukom većinu toga odraditi, a s maskicom ima dobar grip.

 ljudi dragi kako nema razlike između ip 12 i ovih većih

 

iphone 12 - 146.7 x 71.5 x 7.4 mm 

mi note 10 - 157.8 x 74.2 x 9.7 mm

 

ja sam prešao sa tih velikih na ip11 pro 144 x 71.4 x 8.1 mm i razlika je ogromnaa, kako u ruci tako u džepu

 

 

Note 20 Ultra vs IPhone 12 Pro. Ogromna razlika u manipulaciji mobitelom.

 

To da nema razlike je bedastoća. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple iPhone 12
Dario7 kaže...

 Vidiš kod mene je baš kontra , u ruci se baš osjeti razlika da ne pričam u svakodnevnoj upotrebi.

 

 Što da ti kažem, vjerujem da je nekome razlika, meni je jedva osjetna. Jbga nismo svi isti, netko ima malu ruku, netko srednju, netko veliku. Nekome je 200gr. nakon pola sata jako teško, a nekome nije.

Meni tih 2,7mm razlike u širini ne igra nikakvu ulogu, a draže mi je imati mlao veći ekran. Uostalom svatko si bira kako mu najbolje odgovara, ali ako nekome nešto savršeno odgovara ne znači da je to univerzalno pravilo za svih.

 

R36 kaže...

Note 20 Ultra vs IPhone 12 Pro. Ogromna razlika u manipulaciji mobitelom.

 

To da nema razlike je bedastoća. 

 Note 20 Ultra je nešto drugo, Mi Note 10 je širi 2,7mm od iPhone 12 Pro, ali Note 20 Ultra je širi 5,4mm (2,7mm x 2). Uz to je duži 18mm dok je Mi Note 10 duži 11mm.

Širina je po meni najbitnija, a Note 20 Ultra tu očito prelazi nekakve podnošljive gabarite za većinu korisnika.

 

Naravno da razlike ima, brojke nam to pokazuju, ali u praksi nekome odgovara jedno, a nekome drugo. Meni je i Poco F2 Pro i Mi Note 10 skroz ok uređaj dimenzijama i težinom, kad uzmem u ruke iPhone X koji je još manji i lakši od iPhone 12 Pro ne vidim pretjeranu razliku ili nešto što bi utjecalo na rad.

 

Napominjem da ne guram mobitel u džepove i ne visim na njemu po cijeli dan, tako da i to možda igra razliku.

8 godina
offline
Apple iPhone 12

da se ja uključim u razgovor, ne smea mi ako je veći, čak bi mogao imati i 7 inča ako je tanak kraj rubova. trenutno imam 6.39 inč ekran a rub je tanak na mojem mi9t pro. Ja spadam u veče ili da kažem krupnije građe pa mi nije problem čak i ubaciti u džep jer mi je dzep veći. Ali primjetio sam barem šogorica to kaze meni, da nema kamo staviti smartphone jer na hlačama ima male džepiće pa često nosi u ruci i ispušta posvuda kad ide negdje. 

Mislim da to čak ovisi o ukusu osobe koja ga ima, nekome više paše kad je manjih dimenzija a meni je ajmo recimo ugoda kad imam velik ekran, i ne smeta me ako je debeli, jer po meni deblji smartphone znači da ima i jaču bateriju. 

Ako je mogće idući mora imati minimalno 5000mah ili veću bateriju :) 

A budući da planiram kupovinu nekog jeftinije iphonea zbog nečeg sto nije kompatibilno sa androidom, pa sam se odlučio za SE 2020, najvjerojatnije bi kupio maskicu sa dodatnom baterijomali me smeta na maskici debelo meso na dnu, da su bar to nekako tanje odradili. 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Osvrt na bateriju... Moj robot usisavač ima 5200 mAh bateriju. ;) Nije sve u kapacitetu baterije. Na iPhone 12 uopće ne razmišljam o autonomiji iako je baterija ispod 3000 mAh. Izgura cijeli dan kako god... I još ostane. IOS ima fantastičnu optimizaciju potrošnje. Standby je vrhunski. Ako je nešto u kategoriji pluseva, to je sigurno autonomija.
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple iPhone 12
Sil kaže...
Osvrt na bateriju... Moj robot usisavač ima 5200 mAh bateriju. ;) Nije sve u kapacitetu baterije. Na iPhone 12 uopće ne razmišljam o autonomiji iako je baterija ispod 3000 mAh. Izgura cijeli dan kako god... I još ostane. IOS ima fantastičnu optimizaciju potrošnje. Standby je vrhunski. Ako je nešto u kategoriji pluseva, to je sigurno autonomija.

Ček, jedan dan kad mob izgura je dobro? Punim Mi Note 10 svaka tri dana, što je onda to? Sve popaljeno uz solidno dnevno korištenje. 

Jadva čekam iPhone 12 Pro Max on bi trebao biti u rangu Mi Note 10 po pitanju baterije, ako bude 24h bacim ga u more.

16 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Ne znam za Xiaomi. Nisam imao i koristio tako da ne mogu komentirati. Znam da sam klincima svojevremeno kupio neke midrange Xiaomi i dosta su dobro podnosili dječja maltretiranja. Baterije su bile skroz ok na tim uređajima.

Način korištenja tebe i mene je vjerojatno bitno drugačiji tako da je teško komentirati tvoja i moja očekivanja. Ja o uređaju koji mogu koristiti puna dva dana mogu samo sanjati. :) Stavljao sam puno puta screenshotove tako da mi se sad ne da tražiti ali za usporedbu S20+ je u prosjeku bio na oko 150% za 24 sata. iPhone 12 je na nekih 70-80% za isto vrijeme. Takav skok za uređaj koji ima skoro 1.500 mAh manju bateriju mene impresionira. To je moj način korištenja i moj dojam. Za svaku pohvalu što se mene tiče. A nadam se da ćeš i ti podijeliti svoja iskustva kad budeš u prilici a ne samo posprdno se nabacivati paušalnim komentarima na osnovu ne znam čega...
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice