Youtube premium

poruka: 629
|
čitano: 248.680
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Youtube premium
Doma-Luxy kaže...
nikonja kaže...
Doma-Luxy kaže...

Pozdrav ekipa, nisam nešto čest po forumu ali me reklame izludiše, pa reko idemo rješit taj Premium.

Uglavno pratim sve korake kao na YT i po forumu i koristim Urban VPN (koji daje stvarno adresu u Ukrajini, Turskoj, Argentini dok Express VPN zeza). U postavkama Google računa postavim adresu plačanja istu kao i zemlja gdje želim pretplatu, ali svaki put kada idem platiti zapne na "Loading screenu" i ne prolazi transakcija. Probao sam izbrisati cookie, drugi browser i sve cake i opet isto. I da koristio sam MasterCard od Revoluta.

Pa je li netko zna zašto nikako ne prolazi?

 Meni je najlakše i najbolje radilo na samom mobitelu gdje sam stavio TunnelBear (ne plača se) spojio se tada na Indiju (koja sad navodno više ne radi), morao sam dodat neku adresu u Indiji i dodao normalno svoju normalnu MC u google kao sredstvo plačanja.

Jer preko samog PC-a sa VPN-om mi nije nikako uspjelo a na mobiju sa opisanim postpukom u 5 minuta.

 

Ništa, probao sam ali mi na Turskoj daje cijene u eurima, kao što su i naše, a nakon refresha kaže da ne može potvrditi lokaciju gdje se nalazim i da pokušam ponovo :/

Tako da je sličan problem i na mobitelu i na PC-ju.

 Nije svaki VPN isti, meni je tek nakon par isprobanih NordVPN trial uspio sa lokacijom

5 godina
offline
Re: Youtube premium
Doma-Luxy kaže...
nikonja kaže...
Doma-Luxy kaže...

Pozdrav ekipa, nisam nešto čest po forumu ali me reklame izludiše, pa reko idemo rješit taj Premium.

Uglavno pratim sve korake kao na YT i po forumu i koristim Urban VPN (koji daje stvarno adresu u Ukrajini, Turskoj, Argentini dok Express VPN zeza). U postavkama Google računa postavim adresu plačanja istu kao i zemlja gdje želim pretplatu, ali svaki put kada idem platiti zapne na "Loading screenu" i ne prolazi transakcija. Probao sam izbrisati cookie, drugi browser i sve cake i opet isto. I da koristio sam MasterCard od Revoluta.

Pa je li netko zna zašto nikako ne prolazi?

 Meni je najlakše i najbolje radilo na samom mobitelu gdje sam stavio TunnelBear (ne plača se) spojio se tada na Indiju (koja sad navodno više ne radi), morao sam dodat neku adresu u Indiji i dodao normalno svoju normalnu MC u google kao sredstvo plačanja.

Jer preko samog PC-a sa VPN-om mi nije nikako uspjelo a na mobiju sa opisanim postpukom u 5 minuta.

 

Ništa, probao sam ali mi na Turskoj daje cijene u eurima, kao što su i naše, a nakon refresha kaže da ne može potvrditi lokaciju gdje se nalazim i da pokušam ponovo :/

Tako da je sličan problem i na mobitelu i na PC-ju.

 Probaj https://free.vpnunlimitedapp.com/

Meni je radio i za youtube i za netflix

 

13 godina
offline
Youtube premium

pozz

pratim ovu temu malo i vidim svi koristite povoljno premium..

jel može neko postavit kratki tutorijal kako složit jeftini family yt premium?

 

 

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Youtube premium
rapajic_st kaže...

pozz

pratim ovu temu malo i vidim svi koristite povoljno premium..

jel može neko postavit kratki tutorijal kako složit jeftini family yt premium?

 

 

 Da pratis temu znao bi....

13 godina
offline
Re: Youtube premium
rapajic_st kaže...

pozz

pratim ovu temu malo i vidim svi koristite povoljno premium..

jel može neko postavit kratki tutorijal kako složit jeftini family yt premium?

 

 

 neki VPN i "deri" 

13 godina
offline
Youtube premium

hvala..hvala..

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Youtube premium

Jutro, pokusavam dva dana preko Tunnel Beara sloziti YT Premium, ali mi nejde.

Prvo sam dodao clanove u family onda sam prvo skinuo tunnel bear na android pa probao preko moba ali uvijek mi izbaci na youtube "we couldn't verify your country"
Probao sam sada na racunalo ali ista stvar

Probao sam promijeniti servere na tunnel bearu argentina-nigeria-chile-itd ali nema razlike

Hvala unaprijed

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Youtube premium

ostavi sada par dana, ne diraj ništa, i onda složi na tursku, i to preko računala

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
8 godina
offline
Re: Youtube premium
Upravo aktivirao novu obiteljsku pretplatu preko Ukrajine za 3.28€ (tako nest). Koristio sam NordVPN trial, preko mobitela. Jedna napomena samo, morao sam aktivirati kroz browser, a ne youtube aplikaciju jer aplikacija izbaci cijenu u eurima ili da ne moze verificirati zemlju. Pa probajte i to ako ne radi kroz bas aplikaciju.
6 godina
offline
Youtube premium

Kako si platio? Muči me što ću morat i taj 1 euro dat, jer će nas bit 3,4, ali ovo sa reklamama je dovoljno iritirajuće.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Youtube premium
Prijateljica je placala pa je koristila PBZ Visa.
Ali ja kad sam sebi prije par mj postavljao sam koristio Revolut virtualnu Visu.

I ako vas bude puna obitelj, znaci 6 osoba, mjesecno vas izade 3.85/6=0.64€ mjesecno po jednoj osobi. Prvi mjesec je besplatan pa ako se racuna puna cijena, za jednu osobu izade 0.64×11=7.05€
Po meni smijesna cifra.
Gore u postu sam zeznuo cijenu, 149UAH je 3.85€, ali to je tu.
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.10.2023 10:38 (Repko).
16 godina
offline
Youtube premium

Turski obiteljski premium od prosinca poskupljuje duplo, sa 60 TRY na 116 TRY, što je oko 3,85-4€. Ima li gdje jeftinije a da se može složiti, osim Ukrajine koja je isto tu negdje, Argentine i Indije na koje se ne može više složiti?

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Youtube premium
I meni Argentina poskupila dobio mail.
 
0 0 hvala 0
18 mjeseci
protjeran
offline
Youtube premium

Opa, znači Ukrajina je sada najpovoljnija. Dobro da se nisam zajebavao sa ove dvije države. Slava Ukrajini.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Youtube premium

Ako je cijena 149 UAH onda je sada na istoj razini sa Turskom. Indija je najjeftinija, oko 2,1€ obiteljska, ali je nemoguće složiti na nju, tako da ostaju Turska i Ukrajina.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
13 godina
offline
Youtube premium

Ma jebeš to sve. Brave + uBlock Origin & YouTube Revanced = 0.00€ 😂

 
4 8 hvala 0
12 godina
online
Re: Youtube premium
Ako ne mozes odvojiti 3 eura mjesecno, onda je negdje drugdje problem...
18 mjeseci
protjeran
offline
Re: Youtube premium
Marko :D kaže...

Ma jebeš to sve. Brave + uBlock Origin & YouTube Revanced = 0.00€ 😂

 Stari YT Vanced ajd ok, i sam sam ga imao, ali ovaj Revanced, sumnjive pozadine. Čudi me da ti riskiraš sa tim radi 20kn mjesečno...

13 godina
offline
Re: Youtube premium

Sumnjive pozadine? Pa sam si napraviš aplikaciju preko Revanced Managera. Cijeli proces ne traje duže od 5 minuta. Jedino ako ne vjeruješ sam sebi onda mislim da imaš veći problem. 😁

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.11.2023 16:35 (Marko :D).
13 godina
offline
Re: Youtube premium
siljo90 kaže...
Ako ne mozes odvojiti 3 eura mjesecno, onda je negdje drugdje problem...

Mogu, ali ne želim. YouTube je pokazao što misli o našem tržištu onog trenutka kada je u svim drugim državama odlučio ponuditi uslugu po prilagođenim cijenama, a kod nas je nudi po jednoj od najskupljih. Kada lokaliziraju cijenu za naše tržište, možda bi se čak i pretplatio.

 

Ovako dok se ja moram jebat s izradom posebnog Google računa i VPN-om, te radit Revolut i slične račune samo da bi platio YouTube Premium ne dolazi u obzir. Previše vremena proteklo da bi na kraju došli do bananog YouTube računa. Samo se vi djeco igrajte. 😉

18 mjeseci
protjeran
offline
Re: Youtube premium
Marko :D kaže...

Sumnjive pozadine? Pa sam si napraviš aplikaciju preko Revanced Managera. Cijeli proces ne traje duže od 5 minuta. Jedino ako ne vjeruješ sam sebi onda mislim da imaš veći problem. 😁

 Praktički crackaš aplikaciju i svejedno slijepo vjeruješ?

13 godina
offline
Re: Youtube premium

Ne crackaš aplikaciju, modificiraš je. I to radiš uz pomoć zakrpi koje su sve do jedne otvorenog koda i dostupne na GitHub-u. Štoviše, sam Revanced Manager je isto otvorenog koda sa cijelim kodom obavljenim na GitHubu. Ako ne vjeruješ nikome, možeš doslovno sam sve kompajlirati sam i imat aplikaciju kojoj možeš vjerovati.

 

https://github.com/ReVanced

 

Zaista je zanimljivo da si spomenuo kako je YouTube Vanced bio u redu, a tada nisi niti imao opciju pregleda koda, niti mogućnost da sam napraviš vlastitu verziju Vanceda. Ali eto, njoj si vjerovao.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.11.2023 17:02 (Marko :D).
10 godina
offline
Re: Youtube premium
Je ,problem je sto si ti platio za nesto ato je besplatno. Tebe je zajebalo.
7 godina
offline
Youtube premium

 

Poskupiše i meni od 21.12. 2023

You tube premium sa 29,99 TRY na 57,99 TRY  sram ih bilo

😱....

 

Samo da ne prave provjere valjda neće kad su sada  poskupili 100 %.

 

🤣🤣

 

 
0 0 hvala 0
18 mjeseci
protjeran
offline
Re: Youtube premium
Marko :D kaže...

Ne crackaš aplikaciju, modificiraš je. I to radiš uz pomoć zakrpi koje su sve do jedne otvorenog koda i dostupne na GitHub-u. Štoviše, sam Revanced Manager je isto otvorenog koda sa cijelim kodom obavljenim na GitHubu. Ako ne vjeruješ nikome, možeš doslovno sam sve kompajlirati sam i imat aplikaciju kojoj možeš vjerovati.

 

https://github.com/ReVanced

 

Zaista je zanimljivo da si spomenuo kako je YouTube Vanced bio u redu, a tada nisi niti imao opciju pregleda koda, niti mogućnost da sam napraviš vlastitu verziju Vanceda. Ali eto, njoj si vjerovao.

 Ok, tnx for clearing that up 

13 godina
offline
Re: Youtube premium
MUĆAK kaže...

 

Poskupiše i meni od 21.12. 2023

You tube premium sa 29,99 TRY na 57,99 TRY  sram ih bilo

😱....

 

Samo da ne prave provjere valjda neće kad su sada  poskupili 100 %.

 

🤣🤣

 

Turska je među zemljama s najvećom inflacijom na svijetu, u rujnu je iznosila 61.53%. Iako je nešto pala u odnosu na rujan, u listopadu je i dalje iznosila enormnih 61.36%. Tako da očekuj kako će cijena još ići gore. Zapravo, čudo je da još prije nisu poskupili.

16 godina
offline
Youtube premium

EDIT: Ignore all, uspio aktivirati ukrajinsku pretplatu s mobitela...

 

Ne znam zašto nije radilo s laptopa unutar incognito prozora (prepoznalo je državu i ponudilo UA cijene, ali je plaćanje padalo na "We couldn’t complete this action. Contact us. Learn more [OR_CCREU_06]").

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.11.2023 0:27 (zag0).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Youtube premium

Jel ima još netko problema sa plaćanjem? Bio na Indiji od početka i više neće, pokušao sada Argentinu i neće

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Youtube premium

Meni je zanimljivije gledati reklame od youtube sadržaja.

Kad počnu naplaćivati reklame budem se pretplatio.

Moj PC  
0 3 hvala 0
10 godina
offline
Re: Youtube premium

frende ukrajina je sad obecana zemlja

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice