Problem sa brzinom

poruka: 25
|
čitano: 2.139
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa brzinom

Imam jedan problem sa internetom. Imam flat od optime(3mbps),ali mi radi jako sporo. Isao sam na speedtest i pokazuje kao sto su mi rekli ali kada idem skidati preko torremta(demonoid) skida mi najvise 30 kb/s. e sada dali je problem u torrentu ili nesto na mrezi ne valja? BTW ako netko zna neki bolji torrent za filmove i igrice i ima viska pozivnicu molio bih jednu. Unaprijed HVALA!!! e-mail je cmaritelj@hotmail.com

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Problem sa brzinom

Po koji je put ova tema.

Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa brzinom

Problem je očigledno u torrentu...konkretno u omjeru seeder-a i leecher-a...

Ne da mi se sada objašnjavati...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Problem sa brzinom
Jerkenovski kaže...

Problem je očigledno u torrentu...konkretno u omjeru seeder-a i leecher-a...

Ne da mi se sada objašnjavati...

 Da nastavim priču:i onda otiđeš na bug forum i upišeš u serač torrenti brzina ili tako nešto...
Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa brzinom

meni je slican problem,tj. obratan imam i ja optimu flat 3mbps i ja oden na speedtest i ono tamo pokaze najvise 1700kb/s .......u cemu je problem

16 godina
offline
Problem sa brzinom

direktno nevezano za slične probleme, ali mene muči nešto drugo....

 

od kada je OT digao brzine, brzina je ok, ali je internet usporen, tj. respond time je očajno velik

 

normalno da sam im poslao mail i zvao ih, što je također normalno rezultiralo da oni nisu ništa poduzeli ni javili se Viče

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa brzinom

pa kako da to rijesim? da mogu skidati ko covjek normalno

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa brzinom

i di tocno moram ovo postati da bi mi pomogli

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Problem sa brzinom

Trabaju ti seedsi bit veći od lecheersa.Eto jasno.

Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa brzinom
Šola kaže...

meni je slican problem,tj. obratan imam i ja optimu flat 3mbps i ja oden na speedtest i ono tamo pokaze najvise 1700kb/s .......u cemu je problem

 
16 godina
offline
Problem sa brzinom

ajde probaj nesto skinuti sa rapidsharea, pa ako ti skida vise od 320kilobajta/sek onda je sve u redu sa brzinom, koji torrent klijent koristis?

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.10.2008 19:55 (Patrick_cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa brzinom

a kako da to napravim

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa brzinom

da mi seedsi budu veći od lecheersa

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem sa brzinom

Ma kakav rapidshare kad čovjek nema premium acc i brzina downloada mu nece bit max. !!

 

Skini nešto s microsoftove stranice npr.

when my mama ask me will I change I tell her yeah, but it's clear I'll always be the same Until the end of time
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Problem sa brzinom

ne mora imati rapidshare account moze koristiti premium accaunt

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Problem sa brzinom
rasusae kaže...

da mi seedsi budu veći od lecheersa

Yes,yes
Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
16 godina
neaktivan
offline
Problem sa brzinom

VODIČ ZA TORRENT   -prvo pročitaj ovo

 

pa onda, ako ti nešto nije jasno, pitaj

when my mama ask me will I change I tell her yeah, but it's clear I'll always be the same Until the end of time
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.10.2008 19:59 (Core2Duo2).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem sa brzinom

Dajte se ljudi (mislim na autore ovakvih tema) koristite searchom tj. tražilicom u gornjem desnom kutu. Za ovakav problem treba upisati samo "utorrent" i naći će brdo topica s istim problemom.

 

No ajde da objasnim... Vjerojatno je problem u omjeru seedera i leechera. To su klijenti (ljudi) koji također skidaju isti torrent.

Seederi već imaju skinut materijal i samo "dijele" svoje već skinuto. Čim ih ima više brzina će biti veća.

Leecheri trenutno skidaju materijal, ali ga također dijele. Bolje ih je imati manje od seedera.

 

U priloženoj slici demonoida su označeni seederi i leecheri, zeleni brojevi su seederi, a crveni leecheri, "health" je "zdravlje" torrenta tj. govori koliko će se brzo skidati...

 

Za svaki slučaj nešto još provjeri - uđi u utorrent, onaj programčić za skidanje torrenta, klikni gore "options" i odaberi "speed guide". Otvorit će ti se prozor kao u drugoj slici. Klikni onaj gumb koji je označen na slici. Otvorit će ti se internet browser i trebalo bi ti pisati ovako:

--------------------------------------------------------------------------------------------------

"Welcome to the µTorrent Port Checker.
A test will be performed on your computer to check if the specified port is opened.

Checking port xxxxx on xxx.xxx.xxx.xxx...

OK! Port xxxxx is open and accepting connections.

You will be able to receive incoming BitTorrent connections."

--------------------------------------------------------------------------------------------------

na mjestu x-eva bi trebali biti neki za tebe nevažni brojevi, bitno je da ti stoji ovaj OK!

 

 

And the people bowed and prayed To the neon God they made. And the sign flashed out its warning, In the words that it was forming. Simon & Garfunkel - The Sound of Silence
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.10.2008 23:46 (i_rambo_plache).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa brzinom

e vidis napravio sam to i sada mi pise error a ne ok. Sta sada?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa brzinom
rasusae kaže...

e vidis napravio sam to i sada mi pise error a ne ok. Sta sada?

 A u tom grmu leži zec.

Error znači da ti port nije otvoren. Duga je priča s time, možeš pitati nekog ko se kuži u kompove da ti pomogne s time, a možeš probati i sam.

Ako ćeš krenuti sam to raditi, najbrže i najlakše ćeš dobro sve napraviti ako radiš prema stranici www.portforward.com. U linku imaš popis routera. Tu odabereš svoj router i zatim će ti prikazati popis programa/igara. Tamo odabereš Utorrent i prikazati će ti se postupak kako otvoriti port za utorrent.

Bitno je da sve učiniš kako tamo piše. Ako će biti problema javi se.
And the people bowed and prayed To the neon God they made. And the sign flashed out its warning, In the words that it was forming. Simon & Garfunkel - The Sound of Silence
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa brzinom

neznam koji je moj router. di da to pogledam

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa brzinom
rasusae kaže...

neznam koji je moj router. di da to pogledam

 a kaj misliš di bi mogo pogledat??     u mesnici ??

katastrofa                           a da pročitaš s routera? Smijeh
when my mama ask me will I change I tell her yeah, but it's clear I'll always be the same Until the end of time
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa brzinom
rasusae kaže...

neznam koji je moj router. di da to pogledam

 Mislim da bi bilo bolje da ti to daš nekom drugom da ti sredi...

I da, piše ti na routeru, na kutiji od routera...
And the people bowed and prayed To the neon God they made. And the sign flashed out its warning, In the words that it was forming. Simon & Garfunkel - The Sound of Silence
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa brzinom

Jao špigiću noj me sramotit još i ovdje.

 

 

q6600, 8800gt, 2gb ram, 500gb hdd, gigabyte p35 ds3....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Problem sa brzinom

Samo proceduralno :) Koristim µTorrent,brzina i portovi super

A jel lose kad zajedno u folderu sa fajlom zavrsi i file sa istim imenom ali sa ekstenzijom dat? (tezi odprilike oko 60 Kb)

Ovo nisam primetio do sada,inace skidam samo filmove ako mi je to neka uteha :)

"Anyone who cannot cope with mathematics is not fully human. At best he is a tolerable subhuman who has learned to wear shoes, bathe, and not make messes in the house."
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.10.2008 2:58 (Lazarus Long).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice