Google Chrome problem

poruka: 21
|
čitano: 8.992
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Google Chrome problem

Pozdrav svima, i nadam se da se admini ne ljute što otvaram novu temu ;)
Dakle, radi se o ovome. Inače koristim google chrome i sve je okej, ali jučer otkako sam ga upalio i otišao na jutjub, sve je nekk drugačije. Ne, nemojte misliti da sam lud ili da je to samo neka promjena u dizajnu jutjuba. Kad odem na onu traku ili akk se to već zove gdje mogu premtoavat video il šta već, neznam kako da to opišem (ali pogledaj sliku, pokazivač miša je na tome na šta ja mislim), pokazivač miša nije strelica (kako je bilo prije, dakle nemislim prije sekundu, već oduvijek, otakad koristim jutjub i chrome), već ona ruka/ručica. također kad prelazim pokazivačem prek te trake, nemogu idjet one slike iz videa, nezz kak da to objasnim.
istovremeno, neke igre na miniklipu mi ne rade, samo je crno.
jednom sam imao gotovo isti problem, i nekak sam to rješio, al nemogu se sjetit kak.
i da nampomenem, u IE sve normalno radi. ;) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Google Chrome problem

Da ne otvaram novu temu. 

 

Imam jedan veoma iritantan problem u zadnje vrijeme sa Google Chromom i Googlom. 
Problem je taj da kad upisem nesto i prvi rezultat mi nestane, prvi link jednostavno je prazno mjesto.


Googlao sam dosta ali nemogu naci nista o tome ( uvijek naletim na ono "nestala bookmark traka" i slicno ). 


Koliko sam skuzio to je zbog ove nove fore da mozes odma Youtube rezultate imat, dok na Mozilli napravi mjesto (skok) ali sacuva link Chorme ga "pojede"

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google Chrome problem

Vjerujem da nisam jedini kome se ovo događa u zadnje vrijeme

http://i963.photobucket.com/albums/ae115/Paulinjo/untitled-5_zps76a4d174.png

 

Kako to riješiti? Hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google Chrome problem
Paulinjo kaže...

Vjerujem da nisam jedini kome se ovo događa u zadnje vrijeme

http://i963.photobucket.com/albums/ae115/Paulinjo/untitled-5_zps76a4d174.png

 

Kako to riješiti? Hvala

Čekaj da Google makne forum.hr sa crne liste. Da si samo malo bolje proučio teme na ovom podforumu, našao bi: Forum.hr je hackiran ili?
Tamo je već spomenut tvoj problem.

13 godina
offline
Re: Google Chrome problem
Lijen sam. :D Hvala
12 godina
offline
Google Chrome problem

Kako da se riješim ove napasti ?

 

Ne mogu se prijaviti u Google račun.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google Chrome problem

Provjeri vrijeme i datum u Windowsima. Sinkroniziraj sa time serverom ukoliko potrebno.

12 godina
offline
Re: Google Chrome problem

Vrijeme je OK a drugo ne mogu ništa poduzeti.

Šta god da uradim izbaci mi ovaj shit.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Google Chrome problem

Događa li se isti problem i u drugim internet preglednicima?

Ako NE, deinstaliraj Chrome, restartaj komp, pa ga opet instaliraj.
Ako DA, a vrijeme i datum su ok(Dan, mjesec, godina -> sve mora štimati!), onda:
- Izbriši cache u Chromeu i ostalo smeće(Ccleaner).
- Možda imaš virus? Skeniraj komp.

- Katkad se to javlja i zato jer nedostaju neke Windows zakrpe. Provjeri jeli ti Windows up-to-date.

- Možda koji plugin(add-on, ekstenzija) u Chromeu stvara probleme. Isključi sve ekstenzije.

12 godina
offline
Re: Google Chrome problem

Instalirao Mozila firefox ista stvar a tako i internet explorer.

 

Friško instaliran orginalan Windows i Chrome tako da nema virusa.

 

Na laptopu sve funkcionira kako treba.

 

Pored ovoga ne mogu se ni na Origin prijaviti.

14 godina
offline
Re: Google Chrome problem

Ako nekog zanima veznano za moj problem, nakraju sam ipak morao reinstalirati chrome. 
Nakon reinstala sve je savrseno uredu sada. Dobri chrome nije izgubio bookmarke i sejvane passworde :D 

13 godina
offline
Google Chrome problem

Jučer mi se umjesto osobnog standardnog izgleda chromea, vratio google search kada ga otvorim...

 

Dakle kako da povratim ove favoritese (dolje na slici) koje sam imao kada otvorim google chrome?

 

http://i963.photobucket.com/albums/ae115/Paulinjo/untitled_zps090ac84e.png

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.10.2013 7:57 (Paulinjo).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Google Chrome problem
Paulinjo kaže...

Jučer mi se umjesto osobnog standardnog izgleda chromea, vratio google search kada ga otvorim...

 

Dakle kako da povratim ove favoritese (dolje na slici) koje sam imao kada otvorim google chrome?

 

http://i963.photobucket.com/albums/ae115/Paulinjo/untitled_zps090ac84e.png

 

U postavkama Chroma.

 

Postaviš prilikom pokretanja Chroma da otvara nova kartica i to je to.

 

Ako si prijavljen imat ćeš sve favorite na mjestu.

13 godina
offline
Re: Google Chrome problem
Paulinjo kaže...

Jučer mi se umjesto osobnog standardnog izgleda chromea, vratio google search kada ga otvorim...

 

Dakle kako da povratim ove favoritese (dolje na slici) koje sam imao kada otvorim google chrome?

 

http://i963.photobucket.com/albums/ae115/Paulinjo/untitled_zps090ac84e.png

Google Search ti se pojavio kada otvoriš novi tab ili ti se automatski otvori Google početna stranica?

 

Ako ti se pojavio Google Search u novom tabu ovdje je postavljeno riješenje

 

http://www.bug.hr/forum/post/razni-softverski-problemi/google-chrome/3887730.aspx

13 godina
offline
Re: Google Chrome problem

Oboje, uputstva ne djeluju.

 

možda nisam bio jasan...želim ovih 8 prozorčića natrag umjesto google searcha.{#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2013 10:24 (Paulinjo).
13 godina
offline
Google Chrome problem

EDIT

sredio ponovnim instaliranjem chromea.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Google Chrome problem

Just download the latest Chrome, more stable and safty.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Google Chrome problem

Pozdrav,

 

koristim Google Chrome Canary (za 64-bit OS) već neko vrijeme i stvarno je odličan, ali jučer je nastao problem. Kad ga pokrenem i upišem URL ili nešto u tražilicu i pritisnem ENTER, sve je crno, ne mogu pristupiti nijednoj web lokaciji.

Npr. za google: URL se prebacuje u https://www.google.hr,

znači sve čemu pristupim je kao kriptirano. Desnim klikom na ključ prikazuje se informacija o vezi:

 

"Identitet web lokacije potvrdio je izdavač AVG Technologies, alli web lokacija nema zapise javne revizije.

Vaša veza s domenom www.google.hr kriptirana je zastarjelom kriptografijom.

Veza upotrebljava TLS 1.2.

Veza je kriptirana i autentificirana šifrom AES_128_GCM,  a RSA služi za mehanizam razmjene ključeva".

 

Sad, jedino što sam ja radio s antivirusnim programom (AVG) je bila promjena firewalla iz automatic u interactive kad sam nešto radio vezano za igricu. Poslije sam ga vratio na automatic.

Ne sjećam se da je bilo još nešto. Ali stvar je čini se u antivirusnom pošto se ništa nije promjenilo reinstalacijom  Google Chromea.

 

Ima li netko ideju kako riješiti ovaj slučaj s kriptiranjem i crnim screenom?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google Chrome problem

Ima li tko ovdje problema sa zumiranjem stranica na Chromu? Meni se stalno stranice ili odzumiraju na 80-90% ili zumiraju na 110-120% ili vise. Tipa odem na Youtube i zoom skoci sam od sebe na 120%. Kako da ga zakljucam na 100% i da mi se zoom ne petlja gdje mu nije mjesto. U zadnje vrijeme me bas izludjiva.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.10.2016 17:49 (Aceruser).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Google Chrome problem

Ima li netko problem s veličinom svega u Chromeu?

Imam osječaj da se apdejtao i da je sve nekako veče. Ne stanu mi bookmarci u jedan red na full hd ekranu,  aprije sam imao i viška mjesta - nije do zooma. I nisam jedini u uredu kojem se to dogodilo u zadnjih 2-3 dana

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice