Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.196.570
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
fila2208 kaže...

Sve u svemu žalosno. 

Ekipa koja je masno platila tješi se da će igra za par mj bit odlična.

Dakle trebao bi kupit i onda čekat, ne igrat dok čekam patcheve? I to je ok, to treba prihvatiti da to tako danas ide.

 

Čitam par tu junaka koji su srali po temi svakom tko se drnzuo nešto reći, sad su veliki ratnici, kažu igra je flop.

Žalosno je to kad se tako razočaraš, ali dobro, prorderajte i dalje bacajte lovu na obećanja. 

 

Možda Cyberpuke 3077 bude bolji, možda već sad možete prorderat da imaju love dok ga rade.

 A jel se sjecas onih koji su kupovali nove komponente iskljucivo za cyberpunk ? Ajoj koji flopcic 

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
sexytoiletpaper kaže...

 Nema rasprave da su sa starim konzolama napravili generalni zajeb. Nitko to nece demantirati. Ali s obzirom da sam odigrao na PCu, dao bih igrici 7/10 sada i, samo da rijese bugove i dovedu AI u ne-retardirano stanje 8/10 bez problema.

 Po mom mišljenju, prevelika je buka, čak i kad su konzole u pitanju. Nije prva igra koja ne drži stalnih 30fps, mnoge takve su čak i visoko ocenjene. Evo poređenja PS5 vs PS4 Pro vs PS4. 

 

 

Ima na netu gorih klipova od ovog, ali, koliko sam video, svi su napravljeni u trenutku izlaska igre. Klip koji je ovde je sa patchom 1.04, objavljenim dva dana nakon igre, i prema onome što tu vidim, da izvuku još 10% performansi na najzahtevnijim mestima i to je to.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ivan(4) kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Nema rasprave da su sa starim konzolama napravili generalni zajeb. Nitko to nece demantirati. Ali s obzirom da sam odigrao na PCu, dao bih igrici 7/10 sada i, samo da rijese bugove i dovedu AI u ne-retardirano stanje 8/10 bez problema.

 Po mom mišljenju, prevelika je buka, čak i kad su konzole u pitanju. Nije prva igra koja ne drži stalnih 30fps, mnoge takve su čak i visoko ocenjene. Evo poređenja PS5 vs PS4 Pro vs PS4. 

 

 

Ima na netu gorih klipova od ovog, ali, koliko sam video, svi su napravljeni u trenutku izlaska igre. Klip koji je ovde je sa patchom 1.04, objavljenim dva dana nakon igre, i prema onome što tu vidim, da izvuku još 10% performansi na najzahtevnijim mestima i to je to.

 Carino, nije zbog FPSa nego to sto igra izgleda kao Vice City 

11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
The Unforgiven kaže...

Zavrsio pricu, dobio najbolji ending, bar po meni, fora je. 43h ukupno, na proljece kad izbace jos 2, 3 patcha bi mogao krenuti opet. Problem je sto ne postoji canon nacin da se vratis u grad i rijesis ostale misije nakon glavne price, jednostavno te igra vrati na zadnji checkpoint prije pokretanja final misije, nije mi fora tako rijesavat ostale gigove

i sad bu ti to na hudu a i na mapi oznaceno zauvijek, ne postoji nacin da untrackas tu misiju. igra je stvarno polu proizvod 

3 godine
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Odigrao igru do kraja na PS4, jutros poslao refund request na PSN.

 

Smeće od igre, čak ako i ignoriraš bugove i lošu grafiku na konzolama. Dosadan i loš combat sistem, katastrofalan AI, površan i naporan loot system, iluzija izbora sa life paths i razgovorima.

 

Sve u svemu, izgleda da su potrošili jedno 85% vremena i novca na marketing ove igre, a ostalih 15% na razvijanje same igre. Dno dna, i drago mi je da im se obilo o glavu. 

 
4 15 hvala 1
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ne kužim, smeće od igre a silio se preć u par dana komplet igru samo da brže bolje refund dobije, ja naprimjer uopće ovo nemam volje igrat na čisto solidnom PC hardveru (probo-odusto)za mene šund,

nebi je na PS 5 probo igrat kamoli se silit na 4-orki...

ak nisi bio tu, nisi ni tam...
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
hahhaajaads kaže...

 Carino, nije zbog FPSa nego to sto igra izgleda kao Vice City 

 Da se ne častimo epitetima, naprotiv, ogromnim delom je problem zbog fps-a. Na izlasku je bilo se dosta scena vuklo na 20-ak fps, pogotovo na Xbox One. 

 

Vizualno, pogledaj klip, igra izgleda sasvim ok, osim što je rezolucija nešto niža (proporcionalno snazi hardvera koji je pokreće). Ako misliš na one trol screenshotove gde su ljudi lovili trenutke kad neki resurs zakasni da se učita, ali je glitch, a ne reprezentativni uzorak.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ivan(4) kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Nema rasprave da su sa starim konzolama napravili generalni zajeb. Nitko to nece demantirati. Ali s obzirom da sam odigrao na PCu, dao bih igrici 7/10 sada i, samo da rijese bugove i dovedu AI u ne-retardirano stanje 8/10 bez problema.

 Po mom mišljenju, prevelika je buka, čak i kad su konzole u pitanju. Nije prva igra koja ne drži stalnih 30fps, mnoge takve su čak i visoko ocenjene.

 Gle stari, ne igraš na konzoli pa ne znaš o čemu pričaš. Niti jedna igra nije ovako loše radila, baš niti jedna. Sad će te pričati kako sam naporan, ali kako neću biti naporan kad stalno tražite neke izlike za developere koji su i sami priznali da su zasrali i nisu uložili truda u konzole.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ivan(4) kaže...
hahhaajaads kaže...

 Carino, nije zbog FPSa nego to sto igra izgleda kao Vice City 

 Da se ne častimo epitetima, naprotiv, ogromnim delom je problem zbog fps-a. Na izlasku je bilo se dosta scena vuklo na 20-ak fps, pogotovo na Xbox One. 

 

Vizualno, pogledaj klip, igra izgleda sasvim ok, osim što je rezolucija nešto niža (proporcionalno snazi hardvera koji je pokreće). Ako misliš na one trol screenshotove gde su ljudi lovili trenutke kad neki resurs zakasni da se učita, ali je glitch, a ne reprezentativni uzorak.

Dada, definitivno se zbog FPSa bune, no to sto je grafika na razini Vice Citija to im je super.

12 godina
offline
Cyberpunk 2077

Radim kao konobar i ako jelo nije dobro ne donosim ga gostu na stol nego ga jede onaj tko je i skuhao ili ide u kantu za smece odmah.

Jednom prilikom je kuhar napravio jelo i ja sam mu rekao da ne izgleda dobro , 3min nije bilo na stolu zena se zalila (piletina prepaljena), dobro pa je pristala da joj napravimo novo (traje 10min).

Tako je isto i sa ovom igrom ako ne valja bolje da nisu ni odradili launch ili su trebali odgodit launch za konzole.

Ipak korisnik/gost placa za uslugu/hranu/igru nazovi kako hoces.

Moj PC  
2 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
MGloc kaže...

Radim kao konobar i ako jelo nije dobro ne donosim ga gostu na stol nego ga jede onaj tko je i skuhao ili ide u kantu za smece odmah.

Jednom prilikom je kuhar napravio jelo i ja sam mu rekao da ne izgleda dobro , 3min nije bilo na stolu zena se zalila (piletina prepaljena), dobro pa je pristala da joj napravimo novo (traje 10min).

Tako je isto i sa ovom igrom ako ne valja bolje da nisu ni odradili launch ili su trebali odgodit launch za konzole.

Ipak korisnik/gost placa za uslugu/hranu/igru nazovi kako hoces.

 A moš mislit kako je bilo ovim developerima, glavešine govore pušćaj igru 10.12.2020 - jebite se..  A ovi znaju i vide da je igra skoro pa odron... I što će, praznici, korona - bit će para, misle se menađeri i direktori, Sony trlja rukice a boga mi i MS a kad ono - Kurčina.. Kad smo već kod toga, kako to da ju je onda sony odobrio kad je ovakav krš? Al ne testiraju malo igr prije nego je puste na store?

Sve Vas Volim
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Fasciniran sam da i dalje ljudi brane i opravdavaju ovakav state igre u stilu ma meni je igra super, guštam na 20fps i zadovoljan sam.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
fila2208 kaže...

Fasciniran sam da i dalje ljudi brane i opravdavaju ovakav state igre u stilu ma meni je igra super, guštam na 20fps i zadovoljan sam.

Vecinom ekipa koja nije dala lipe ili je dala onih 100kn rusima pa je ok. To mi je u neku ruku i normalno da se ti ne zale. Sa druge strane imas onog citatelja koji je spicio soma eura... pa je on tehnicki mora branit hoce, nece. 

 

Ja opet kazem. Da je ovo izbacio EA, ubisoft ili netko treci. Treci svjetski rat na internetu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
fila2208 kaže...

Fasciniran sam da i dalje ljudi brane i opravdavaju ovakav state igre u stilu ma meni je igra super, guštam na 20fps i zadovoljan sam.

 20 fpsa na PCU ces dobiti sa integriranom u AMD procu. Ili na PS4/X1. Dakle gustaju oni koji su na PCu sa normalnom grafickom.

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
sexytoiletpaper kaže...
fila2208 kaže...

Fasciniran sam da i dalje ljudi brane i opravdavaju ovakav state igre u stilu ma meni je igra super, guštam na 20fps i zadovoljan sam.

 20 fpsa na PCU ces dobiti sa integriranom u AMD procu. Ili na PS4/X1. Dakle gustaju oni koji su na PCu sa normalnom grafickom.

 20 fps sam imao na ryz 2600 + 5700 dok nisam hex editao i stavio razne fixove modding communitya.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...
MGloc kaže...

Radim kao konobar i ako jelo nije dobro ne donosim ga gostu na stol nego ga jede onaj tko je i skuhao ili ide u kantu za smece odmah.

Jednom prilikom je kuhar napravio jelo i ja sam mu rekao da ne izgleda dobro , 3min nije bilo na stolu zena se zalila (piletina prepaljena), dobro pa je pristala da joj napravimo novo (traje 10min).

Tako je isto i sa ovom igrom ako ne valja bolje da nisu ni odradili launch ili su trebali odgodit launch za konzole.

Ipak korisnik/gost placa za uslugu/hranu/igru nazovi kako hoces.

 A moš mislit kako je bilo ovim developerima, glavešine govore pušćaj igru 10.12.2020 - jebite se..  A ovi znaju i vide da je igra skoro pa odron... I što će, praznici, korona - bit će para, misle se menađeri i direktori, Sony trlja rukice a boga mi i MS a kad ono - Kurčina.. Kad smo već kod toga, kako to da ju je onda sony odobrio kad je ovakav krš? Al ne testiraju malo igr prije nego je puste na store?

 pa reko je sam cdpr da je to islo na vjeru da nisi nit testirali

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
apple_ovca kaže...

Odigrao igru do kraja na PS4, jutros poslao refund request na PSN.

 

Smeće od igre, čak ako i ignoriraš bugove i lošu grafiku na konzolama. Dosadan i loš combat sistem, katastrofalan AI, površan i naporan loot system, iluzija izbora sa life paths i razgovorima.

 

Sve u svemu, izgleda da su potrošili jedno 85% vremena i novca na marketing ove igre, a ostalih 15% na razvijanje same igre. Dno dna, i drago mi je da im se obilo o glavu. 

 cuj odigro igru do kraja i trazi refund. lmao. nadam se da ga neces dobit. sta sve necu procitat stari moj

 

jel tako odes u restoran pojedes pun tanjur pa trazis refund, velis nije valjalo nista?

12 godina
offline
Cyberpunk 2077

sony uklonio igru s psn-a i svima odobrava refund

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

igra ovakva, igra onakva, najgora ikada bla bla... sjećate se mass effect andromede? sjećate se kako je krenuo no mans sky? fallout 76? 

ali da, cyberpunk je najgora igra ikada

 

ne krivite one koji su radili igru. krivite one koji su ih tjerali da izbace igru nedovršenu

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2020 14:55 (Skullscar1989).
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Skullscar1989 kaže...

igra ovakva, igra onakva, najgora ikada bla bla... sjećate se mass effect andromede? sjećate se kako je krenuo no mans sky? fallout 76? 

ali da, cyberpunk je najgora igra ikada

 

ne krivite one koji su radili igru. krivite one koji su ih tjerali da izbace igru nedovršenu

 Zašto istu stvar nismo čuli za ove navedene igre? Onda su EA, Bethesda i Ubisoft bili lopovi. A kad CDPR sprda te kompanije i onda napravi istu stvar, onda ih je netko tjerao da izbace igru. Ma daj molim te...

Ne znam zašto su vam toliko mili ovi Poljaci ali nisu oni ništa drugačiji niti su "user friendly". Vi samo padate na marketing i prodavanje magle.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Skullscar1989 kaže...

igra ovakva, igra onakva, najgora ikada bla bla... sjećate se mass effect andromede? sjećate se kako je krenuo no mans sky? fallout 76? 

ali da, cyberpunk je najgora igra ikada

 

ne krivite one koji su radili igru. krivite one koji su ih tjerali da izbace igru nedovršenu

 Ne, ne sjecam se... boli me kuki za andromedu. Kupio sam Cyberpunk. Ne andromedu... Bilo kakva usporedba sa tom igrom i njezinim stanjem nema veze s ovom igrom.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Zasto se tako tesko sloziti s cinjenicom da netko ovdje igra normalno i uziva u igri? Pricam o PC.
Zar je to neki grijeh? Apsolutno se svi slazemo da su sjebali stvar.Ali kad netko kaze da mu je igra dobra na PC
odma pokop,prizemljite se malo,ne djelimo svi isto misljenje.
Ali ovo sada vise nije zajebancija.Devovi su dobivali prijetnje smrcu nakon sto je igra bila odgodjena zadnji put,sto 
ce sada ti isti ljudi napraviti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Cyberpunk 2077

kao što je već rečeno, stvoren je prevelik hype i prevelika očekivanja a igra je ispala u najbolju ruku prosječna i zato svi seru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
dani20 kaže...

Zasto se tako tesko sloziti s cinjenicom da netko ovdje igra normalno i uziva u igri? Pricam o PC.

 Zašto je tako teško skužiti da se odgovara na glupe stvari koje se pišu na ovoj temi samo kako bi se branilo lopovske developere ove igre?

 

Nitko ništa ne piše i onda odjednom uleti lik i kaže "pa vidiš igra na konzolama ne radi tako loše". Dođe drugi i napiše "pa vidiš, da ih nisu tjerali da izbace igru nebi se ovo dogodilo, jadni dveloperi". Ko da su vam mater i otac radili igru pa toliko branite.

 

Kako je krenulo još će se organizirati neki skup podrške za ugnjetavani CDPR na trgu Bana Jelačića.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Dubina igre mi izgleda jako plitko... Imam osjecaj da pola dijaloga sta stiscem ne cini toliku razliku, cesto su izbori binarni sto znaci pucanje ili stealth, ubij ili pusti i slicno. Sve u svemu ne daje mi neki jak dojam RPG-a dijaloski, pogotovo kad zute linije oznacavaju napredak dijaloga, a plave su prakticki nebitne pa ti se pola puta neda ih ni klikat (osim kad su zanimljivi dijalozi). Kako su pricali o tome ispadalo je da svaka odluka cini razliku, oni writeri kad pocmu svrsavat na intervjuu kako su razvijali likove i slicno, ali realno to se sve preslikalo u nesto plitko. Kako? Ne znam. Takodjer RPG element raspodjele bodova u INT, COOL i slicno mi ne lezi jer iz nekog razloga za dobiti bolju dijalog opciju treba biti bolji u stealthu??? I tako uvijek random se izabere neki atribut koji ce ti pomoci razrijesiti dijalog, ispada da je najbolje imat sve statove na slicnim levelima, jer sto mi vrijedi 20 Intelligenca kad mi treba 7 Reflexa da bi dobio bolju dijalog opciju. Na kraju ta bolja dijalog opcija bude plave boje umjesto zute, poludim. Takodjer, igra balansa prakticki nema. Igram na hard i pola puta nemam metaka i moram vadit katanu, koja je s obzirom na DPS, jako lose oruzje jer te likovi samo upucaju. Treba skakat u cover svako malo i spammat heal, inace ces umrijeti sa hladnim oruzjem u roku sekund. Takodjer, dzaba meni ulaganje u pistolje kad nakon 20h igre shotgun u ruke rijesava stvar bolje od svega. 

 

Imam dojam da ako se ovoj igri ime promjeni iz Cyberpunk 2077 u Sleeping Dogs da bi joj svi dali ocjenu 70/100 i to nakon sto se ispeglaju svi tehnicki problemi koje nisam ni spominjao.

LoL acc THCJoshi
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2020 15:21 (Jonja).
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jonja kaže...

Dubina igre mi izgleda jako plitko... Imam osjecaj da pola dijaloga sta stiscem ne cini toliku razliku, cesto su izbori binarni sto znaci pucanje ili stealth, ubij ili pusti i slicno. Sve u svemu ne daje mi neki jak dojam RPG-a dijaloski, pogotovo kad zute linije oznacavaju napredak dijaloga, a plave su prakticki nebitne pa ti se pola puta neda ih ni klikat (osim kad su zanimljivi dijalozi). Kako su pricali o tome ispadalo je da svaka odluka cini razliku, oni writeri kad pocmu svrsavat na intervjuu kako su razvijali likove i slicno, ali realno to se sve preslikalo u nesto plitko. Kako? Ne znam. Takodjer RPG element raspodjele bodova u INT, COOL i slicno mi ne lezi jer iz nekog razloga za dobiti bolju dijalog opciju treba biti bolji u stealthu??? I tako uvijek random se izabere neki atribut koji ce ti pomoci razrijesiti dijalog, ispada da je najbolje imat sve statove na slicnim levelima, jer sto mi vrijedi 20 Intelligenca kad mi treba 7 Reflexa da bi dobio bolju dijalog opciju. Na kraju ta bolja dijalog opcija bude plave boje umjesto zute, poludim. Takodjer, igra balansa prakticki nema. Igram na hard i pola puta nemam metaka i moram vadit katanu, koja je s obzirom na DPS, jako lose oruzje jer te likovi samo upucaju. Treba skakat u cover svako malo i spammat heal, inace ces umrijeti sa hladnim oruzjem u roku sekund. Takodjer, dzaba meni ulaganje u pistolje kad nakon 20h igre shotgun u ruke rijesava stvar bolje od svega. 

 

Imam dojam da ovo nije igra pod nazivom CP2077, nego neka igra pod imenom Sleeping Dogs da bi dobila ocjenu 70/100 i to nakon sto se poprave svi tehnicki elementi koje nisam ni spominjao.  

 Dođem u dreams, tražim onu Parker. Hrpa dijaloga, bahati odgvoori, nedam, nisam customer, tražim evelyn...kad sve ispucaš, ostaje ti jack in. Neću ni to. Odbiješ stojiš ko Isus. Sitsneš opet, pay i jack in, bok.

 

Dakle 10min dijaloga i razgovora da dođemo do obaveznog jack in-a. Zašto ako je toliko veliki rpg, zatšo ne mogu probat hakirat, otkinut glavu ženskoj, ući preko reda, pobit sve ili kroz ventove?

E to bi bio cyberpunk onda, a ne ovo sterilno ruglo.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Mijesavina Sleeping dogsa i far cry-a.

15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
antimadridista kaže...

Kako je krenulo još će se organizirati neki skup podrške za ugnjetavani CDPR na trgu Bana Jelačića.

 Prije bih rekao da ce biti obratno.

14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Očito je teško shvatit da je ovo samo igra i ništa više. Ni prva a ni zadnja koja bude imala probleme.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
b00 kaže...
The Unforgiven kaže...

Zavrsio pricu, dobio najbolji ending, bar po meni, fora je. 43h ukupno, na proljece kad izbace jos 2, 3 patcha bi mogao krenuti opet. Problem je sto ne postoji canon nacin da se vratis u grad i rijesis ostale misije nakon glavne price, jednostavno te igra vrati na zadnji checkpoint prije pokretanja final misije, nije mi fora tako rijesavat ostale gigove

i sad bu ti to na hudu a i na mapi oznaceno zauvijek, ne postoji nacin da untrackas tu misiju. igra je stvarno polu proizvod 

 

7 godina su radili na igri koliko znam. U životu nisam veće govno igrao, GTA V je godinama ispred njih. Završio sam sve na hard. A mislim da mi nebi problem predstavljao niti very hard radi toliko bug-ova, gdje npc-evi stoje na mjestu te ih sniperom u glavu probijam bez da se trudim.

Ako ništa bar je priča bila "ok". A Keanu mi je išao na živce da sam si nakraju prosuo mozak od muke...nemogu podnijeti njegovu lošu low budget voice glumu da me j****...

 

Ali ajde čekat ćemo te super "modove" od community-a... Nije da su i ali 7 godina da naprave igru. Dok mi je onaj credits list izlistano na kraju igre samo sam razmišljao, zar ovoliko devila radilo na poluproizvodu gdje obični dijalozi da npc-om su im jedan od najvećih problema i igri. Te baciš bombu na nekog on stoji na mjestu, ništa mu se ne dogodi jer dio main story-a ili je policajac koji se teleportira od nikud pa je gotovo i imun na bombe.

 

everyday i'm shuffling...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice