Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.204.942
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
x18x05x kaže...

Ja ne pratim šta se piše loše ili dobro. Budem iz prve ruke saznao. Ovi što otkazuju pre order nisu ni mislili igrat igru.

 Upravo to 

 

 Preorder sam napravio prije godinu i pol jer znam da želim igrat igru i iskusit je iz prve ruke (obožavam Cyberpunk setting i Witchera). Kaj mene briga što govore neki 'novinari' koji daju visoku ocjenu recimo Fortnite-u (kojem bi ja osobno dal nulu jer me takve igre uopće ne zanimaju..)? 

 Masa medija je uzela na zub Cyberpunk iz raznih pobuda (tipa nedovoljna zastupljenost ili kriva reprezentacija raznih manjina tipa transgender, gay i sl.) i sad da ja vjerujem tu nekim review-ima - ne hvala, daj ti meni igru pa ću ja ocjentit sviđa li mi se ili ne (i jel mi igriva s bugovima ili ne). 

Lijep pozdrav ;)
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...

 

jedan zanimljiv filmic

Nije mi jasno zašto itko obraća pozornost na tu SJW debilanu jer su gluplji od kamenja.

Žali bože vremena što uopće itko prenosi njihova trabunjanja. 

16 godina
offline
Cyberpunk 2077

mogu svi recenzenti dati igri 4 i meni biti odlicna, i obrnuto.

 

preorder necu otkazivati

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
MewCore kaže...
Obi Wan kaže...

 

jedan zanimljiv filmic

Nije mi jasno zašto itko obraća pozornost na tu SJW debilanu jer su gluplji od kamenja.

Žali bože vremena što uopće itko prenosi njihova trabunjanja. 

zato sta ljudi vole gurati svoj narative, jos pogotovo ako imaju veliku platformu s koje mogu sirit svoje ideje.

It is not who you are, it is who you know.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2020 15:51 (Obi Wan).
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ocito nitko nije igrao Skyrim na izlasku, igra je bila puna gamebreaking bugova, a dobila odlicne ocjene, ja osobno sam morao nekoliko puta startati iz pocetka, ovo bar sudeci po recenzijama nema gamebreaking bugova.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Gothic 1/2 meni najdraze RPG igre.Buggovi ? Gazillon lol,sto nije utjecalo nimalo na gameplay iskustvo.
Zao mi dode ovih perfekcionista stvarno.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Dado_ZG78 kaže...
x18x05x kaže...

Ja ne pratim šta se piše loše ili dobro. Budem iz prve ruke saznao. Ovi što otkazuju pre order nisu ni mislili igrat igru.

 Upravo to 

 

 Preorder sam napravio prije godinu i pol jer znam da želim igrat igru i iskusit je iz prve ruke (obožavam Cyberpunk setting i Witchera). Kaj mene briga što govore neki 'novinari' koji daju visoku ocjenu recimo Fortnite-u (kojem bi ja osobno dal nulu jer me takve igre uopće ne zanimaju..)? 

 Masa medija je uzela na zub Cyberpunk iz raznih pobuda (tipa nedovoljna zastupljenost ili kriva reprezentacija raznih manjina tipa transgender, gay i sl.) i sad da ja vjerujem tu nekim review-ima - ne hvala, daj ti meni igru pa ću ja ocjentit sviđa li mi se ili ne (i jel mi igriva s bugovima ili ne). 

 

Ja sam se baš veselio igri i želim ju igrati i hoću što je najjače odmah sutra, ali neću im iz principa unaprijed dati lovu za nešto što nije dovršeno. Ako sam dao 5000 kn za grafičku koja bi to trebala tjerati bez problema u 60+ jer se nalazi u preporučenoj konfiguraciji onda očekujem da tako i bude, a ne da se zajebavam sa postavkama pola dana jer oni nisu ispeglali igru do kraja. Vjerujem da će igra biti odlična, ali brate ako je s tehničke strane u banani, a kasnije se sve popravi to je baš onda nemar i kada bude sve popeglano da mogu upalit i uživat nesmetano u igri dam im i lovu, ako je igra kako se priča i najavljuju neće se samo jedanput preći definitivno. A da ja budem beta tester i još im platim unaprijed, ne hvala, s obzirom da nema DRM probam  za džabalesko, a kada ju ispeglaju patchevima kupim.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2020 16:13 (lobotomac90).
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Raoul kaže...

Ocito nitko nije igrao Skyrim na izlasku, igra je bila puna gamebreaking bugova, a dobila odlicne ocjene, ja osobno sam morao nekoliko puta startati iz pocetka, ovo bar sudeci po recenzijama nema gamebreaking bugova.

tu su bila neka druga vremena kad nije bilo SJW bedastoca, to je bio pure gaming moment. i da, skyrim je imao bugova koliko hoces ali se to bethesdi toleriralo sve dok nisu izbacili ono abortirano sranje zvano fallout 76. a vidjet cemo sta ce bit za elder scrolls 6. 

It is not who you are, it is who you know.
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...
MewCore kaže...
Obi Wan kaže...

 

jedan zanimljiv filmic

Nije mi jasno zašto itko obraća pozornost na tu SJW debilanu jer su gluplji od kamenja.

Žali bože vremena što uopće itko prenosi njihova trabunjanja. 

zato sta ljudi vole gurati svoj narative, jos pogotovo ako imaju veliku platformu s koje mogu sirit svoje ideje.

Baš su zato i gluplji od kamenja.

Uvažavanjem stava nekog tko nije sposoban shvatiti temeljnu činjenicu da je računalna igra po svojoj definiciji fiktivna sudjeluje u tuđoj psihozi.

Još je to doslovno žanru koji u svom nazivu ima igranju uloga.

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
MewCore kaže...
Obi Wan kaže...
MewCore kaže...
Obi Wan kaže...

 

jedan zanimljiv filmic

Nije mi jasno zašto itko obraća pozornost na tu SJW debilanu jer su gluplji od kamenja.

Žali bože vremena što uopće itko prenosi njihova trabunjanja. 

zato sta ljudi vole gurati svoj narative, jos pogotovo ako imaju veliku platformu s koje mogu sirit svoje ideje.

Baš su zato i gluplji od kamenja.

Uvažavanjem stava nekog tko nije sposoban shvatiti temeljnu činjenicu da je računalna igra po svojoj definiciji fiktivna sudjeluje u tuđoj psihozi.

Još je to doslovno žanru koji u svom nazivu ima igranju uloga.

mozes ti to ponovit stotinu puta al to kod takvih ljudi ne pali. na kraju krajeva tu smo di jesmo i zato sam sam se davnih dana odmaknuo od ekipa kao sto su kotaku, polygon, ign, gamespot i slicno jer njima je najbitnije gurati nekakvu svoju idologiju because reasons i okrenuo sam se ekipi kao sto su angry joe, skill up, yong yea i svim onima kojima je u interesu prezentirati igru kako spada, a ne pisati clanke u kojemu je jedna trecina teska debilana o nekim tamo temama koje nemaju veze sa mozgom.

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Koja komedija od Gamespot recenzije, dali su zeni koja ne igra RPG-ove da recenzira Cyberpunk.

 

 

To je ista recenzentica koja je dala Pokemon Omega Ruby 7.8 zbog "Too much water", i Days Gone 5 zbog toga sto je glavni lik komentirao zeni straznjicu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2020 16:39 (Raoul).
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Retardnjakuša isto kao i gamespot.debilni propali portal koji kreteni prate

 
6 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...
MewCore kaže...
Obi Wan kaže...
MewCore kaže...
Obi Wan kaže...

 

jedan zanimljiv filmic

Nije mi jasno zašto itko obraća pozornost na tu SJW debilanu jer su gluplji od kamenja.

Žali bože vremena što uopće itko prenosi njihova trabunjanja. 

zato sta ljudi vole gurati svoj narative, jos pogotovo ako imaju veliku platformu s koje mogu sirit svoje ideje.

Baš su zato i gluplji od kamenja.

Uvažavanjem stava nekog tko nije sposoban shvatiti temeljnu činjenicu da je računalna igra po svojoj definiciji fiktivna sudjeluje u tuđoj psihozi.

Još je to doslovno žanru koji u svom nazivu ima igranju uloga.

mozes ti to ponovit stotinu puta al to kod takvih ljudi ne pali. na kraju krajeva tu smo di jesmo i zato sam sam se davnih dana odmaknuo od ekipa kao sto su kotaku, polygon, ign, gamespot i slicno jer njima je najbitnije gurati nekakvu svoju idologiju because reasons i okrenuo sam se ekipi kao sto su angry joe, skill up, yong yea i svim onima kojima je u interesu prezentirati igru kako spada, a ne pisati clanke u kojemu je jedna trecina teska debilana o nekim tamo temama koje nemaju veze sa mozgom.

 

e ovo je ekipa koju i ja uvijek poslušam i mislim da su iskreni

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Raoul kaže...

Koja komedija od Gamespot recenzije, dali su zeni koja ne igra RPG-ove da recenzira Cyberpunk.

 

https://youtube.com/watch?v=1X1EI2fckuc

 Ne kužim zašto neki toliko žele pokopati nahype-an naslov...  to se događa i sa drugim sličnim stvarima 

Lijep pozdrav ;)
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Ne razumijem sto je ova zenska krivo rekla??
Igra je toliko velika da jednostavno ima previse toga za napraviti i toliko nacina na koji se moze igrati.
Svi ju napadaju jer nije craftala oruzje ili nesto. Pa igra na tebe stalno baca mini questove i milijun stvari odjednom, naravno da neces odmah sve napraviti.
Pogledajte samo mapu u igri, milijun ikona na samom početku igre... Tako nije ni u Assassins creed igrama.

Morate shvatiti da su recenzenti imali samo par dana, da su igrali igru bez zakrpe i da nisu smjeli koristiti Gameplay iz igre.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2020 17:07 (Gogy7).
Moj PC  
2 1 hvala 1
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Gogy7 kaže...

Ne razumijem sto je ova zenska krivo rekla??
Igra je toliko velika da jednostavno ima previse toga za napraviti i toliko nacina na koji se moze igrati.
Svi ju napadaju jer nije craftala oruzje ili nesto. Pa igra na tebe stalno baca mini questove i milijun stvari odjednom, naravno da neces odmah sve napraviti.
Pogledajte samo mapu u igri, milijun ikona na samom početku igre... Tako nije ni u Assassins creed igrama.

Morate shvatiti da su recenzenti imali samo par dana, da su igrali igru bez zakrpe i da nisu smjeli koristiti Gameplay iz igre.

 Koji su kurac onda pisali recenzije? Igrati igru ovako veliku 3 dana rushati kroz sve to samo kako bi se nasralo nešto na članak da bi dobili klikove, svi novinari su dobili igru 3 dana ranije i nisu mogli ni 5% igre odigrati kako spada a već su se svi žurili radi recenzija. Debilana, nebi ni slova napisao o igri dok je ne završim kako treba. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

ja čekam par mjeseci da se sve ispolira. želim igrati sad odmah ali bugova će biti more, 150% sam siguran u to. pa kad sve ispeglaju onda uživancija 

16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Pogledajte radije ljude koji idu izanalizirati 30tak sati gameplaya (bez spoilera):

 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Pare, reviewi su vam odavno vise promocija igre nego procjena kvalitete.
Pravi review bi bio kad predes cijelu igru. Recenzije se danas rade da se privuce publika na neki site.
Pogledas par videa, odlucis jel to za tebe ili ne i gotovo. Zasto slusati nekog drugog?
Cyberpunk je bas pokazao koliko su recenzije bezveze... Kako recenzirati nedovrsenu igru? Sto ako to poprave za par dana, sto ako ne poprave? Kako recenzirati igru u par dana koja traje 100h i ima mnogo nacina na koji se moze igrati. Jednostavno je, Cyberpunk se ne moze recenzirati, ne još.
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...
Gogy7 kaže...

Ne razumijem sto je ova zenska krivo rekla??
Igra je toliko velika da jednostavno ima previse toga za napraviti i toliko nacina na koji se moze igrati.
Svi ju napadaju jer nije craftala oruzje ili nesto. Pa igra na tebe stalno baca mini questove i milijun stvari odjednom, naravno da neces odmah sve napraviti.
Pogledajte samo mapu u igri, milijun ikona na samom početku igre... Tako nije ni u Assassins creed igrama.

Morate shvatiti da su recenzenti imali samo par dana, da su igrali igru bez zakrpe i da nisu smjeli koristiti Gameplay iz igre.

 Koji su kurac onda pisali recenzije? Igrati igru ovako veliku 3 dana rushati kroz sve to samo kako bi se nasralo nešto na članak da bi dobili klikove, svi novinari su dobili igru 3 dana ranije i nisu mogli ni 5% igre odigrati kako spada a već su se svi žurili radi recenzija. Debilana, nebi ni slova napisao o igri dok je ne završim kako treba. 

 Svaka recenzija je osobno mišljenje autora koji je igrao igru, ne mora se slagati s tvojim ukusom ili mišljenjem. Ne vidim zašto ljudi tolko cendraju oko toga hajpana igra ne dobiva samo 10/10. Pa nije valjda da će vam to pokvariti igru?! Pa prati svoj neki feeling i ukus o igrama, a ne da igraš igre zato jer se nekome sviđa. Recenzija ti samo daje neki prikaz kako igra izgleda, ne moraš se slagati u svemu sa recenzentom. A hvala bogu zato i ima više recenzija da možeš iz više različitih pogleda nešto zaključiti o igri.

Već duže samo dajem procjenu dal mi se nešto sviđa ili ne, koga briga za review kad je to osobno mišljenje neke osobe.

 

I to što ona ne igra inače RPG nema neke veze. Samo daje pogled na to dali će se svidjeti igra igračima i publici koja inače ne igra takve igre. Ni jedna igra nije bez mane i za sve igrače, pa tako ni ova.

7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Raoul kaže...

Koja komedija od Gamespot recenzije, dali su zeni koja ne igra RPG-ove da recenzira Cyberpunk.

 

 

To je ista recenzentica koja je dala Pokemon Omega Ruby 7.8 zbog "Too much water", i Days Gone 5 zbog toga sto je glavni lik komentirao zeni straznjicu.

 

Zamisli da napravis najbolji steak, onako medium-rare, i das ga na ocjenjivanje veganu.

Pogleda ga sa svih strana i kaze "previse mesa, fali mi esencijalno cijelo jelo, brokula, sparoga, mrkvcia i blitva - 7/10",

i ni ne proba taj prekrasni steak.

 

Eto, tako mi se cinila ta zenska u njenom reviewu. Ona je ocito ocekivala GTA5 napucavanje u Cyberpunk svijetu,

i sto linearnije, kao COD, gdje te igra vodi za ruku - jer tada bi njoj bilo vise "esencijalnih stvari" za odigrati.

 

Jednostavno kriva osoba za to. Osobito ako se netko ne razumije u igre, i usput nije novinar, nego je do jucer

radila kao asistent na fakultetu, prazneci muda doktorima struke i nauke.

 

Vise cijenim zene koje imaju OnlyFans - priznaju, glupe su za ista drugo, al izgledaju dobro, i zele si zaradit

za ostatak zivota, dok mogu. Ne znaju raditi nista pametno i ne trude se oduzimati posao ljudima, koji taj posao vole i znaju raditi.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
5 godina
offline
Cyberpunk 2077

Nekakav update je igra povukla?

Sve Vas Volim
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ima da je prijedem milion puta , cisto mi se fucka sta netko misli . Bitno je sto ja mislim .

Nisam ulupao 6soma evra u konfu da bi slusao tuda misljenja.

Hej Johnny, I am coming....

Eire
Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Dečki,koliko bi po vama trajala igra ako se igraju 40% side misija + glavna priča,čisto iz radoznalosti?

Meni bugovi nisu toliki problem,najviše me zasmetalo to što su u recenzijama rekli da glavna priča traje 20-ak sati,a CDPR je rekao da će trajati 50-ak sati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Pa rekle su ti recenzije koliko traje igra.

Kako bi ti itko danas mogao reći koliko treba za proći?

Ono, nitko ne igra igru, a ti spominješ cca 40% sporednih misija ovo ono...

 

hahahahahah

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2020 17:58 (doktor1).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jurassic Park kaže...

Dečki,koliko bi po vama trajala igra ako se igraju 40% side misija + glavna priča,čisto iz radoznalosti?

Meni bugovi nisu toliki problem,najviše me zasmetalo to što su u recenzijama rekli da glavna priča traje 20-ak sati,a CDPR je rekao da će trajati 50-ak sati.

Sigurno će se moći izvući 50+ sati ako se ide main story plus dobar dio side questova. Nemaš straha. Pa tko igra RPG i samo prelazi main story?

15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Bolje imati kraći pa zanimljivi story, nego nešto bezveze razvučeno i traje pa ga traje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Moj PC  
12 0 hvala 4
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jurassic Park kaže...

Dečki,koliko bi po vama trajala igra ako se igraju 40% side misija + glavna priča,čisto iz radoznalosti?

Meni bugovi nisu toliki problem,najviše me zasmetalo to što su u recenzijama rekli da glavna priča traje 20-ak sati,a CDPR je rekao da će trajati 50-ak sati.

 

Prevedeno s gamestar.de recenzije.

"Posljednju misiju kampanje sam riješio nakon 25 sati. Ako želite želite riješiti sve važne side questove treba vam oko 60 sati, uključujući glavnu priču. Ako želite riješiti sve questove i aktivnosti, vrijeme se povećava na približno 90 sati. S tim da igra ima ogroman replay value."
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2020 18:14 (Raoul).
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jurassic Park kaže...

Dečki,koliko bi po vama trajala igra ako se igraju 40% side misija + glavna priča,čisto iz radoznalosti?

Meni bugovi nisu toliki problem,najviše me zasmetalo to što su u recenzijama rekli da glavna priča traje 20-ak sati,a CDPR je rekao da će trajati 50-ak sati.

 

ma ne brini se za to, svega ima dosta, i main story i side contenta, stoposto, samo su recenzenti jurili kroz igru jer su premalo vremena imali 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice