Call of Duty: Modern Warfare III

poruka: 76
|
čitano: 23.626
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
online
Call of Duty: Modern Warfare III

Open world misije su katastrofa.. Sve mi ovo izgleda kao teški rush - čisto da se nešto izbaci.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare III
Neznam, meni je remake modern warfare 2 bio cudan, ali dobar. Nekako je bio drugaciji, a opet Cold War i Vanguard su mi bili odlicni.
A sada 70€ za kampanju koju vidim da su je presli za 4 sata i manje, nemam rijeci.
A multiplayer nema nista novo, samo stare mape.
Sigurno ce za koji tjedan biti besplatan vikend MW3, pa cemo tako igrati, a za kampanju cekam torrent
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare III
fila2208 kaže...

jebga, nismo dovoljno bogati da kupujemo jeftine stvari pa nismo ni uzeli ovaj update od 70 

 hahahahahah dobarrr 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare III

Čerečenje https://www.reddit.com/r/gaming/comments/17n6v62/worst_fear_confirmed_you_cant_launch_modern/ Problem je što tateki ne čitaju ovakve stvari i kupit će klincima igru ni ne sluteći da su ih zajebali.

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare III

The Finals

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare III
toxic kaže...

The Finals

 jel čemu to

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare III

Pet launchera samo da bi pokrenuo igru.

XBOX: RENZOR GT 01
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare III
x18x05x kaže...

Pet launchera samo da bi pokrenuo igru.

 kaj fakat, ja sam mislio da sam lud nisam dugo igrao cod no da bi usao u igru ona se resetira 15x, gledam i nevjerujem koji je k tim ljudima koji to rade

22 mjeseca
offline
Call of Duty: Modern Warfare III

Ovo je praktički DLC, a ne punokrvna igra. 30 eura bih možda bio spreman i dati, no 70 ne. Al dokle god raja kupuje nemaju razloga smanjivati cijene, niti raditi veće promjene. A uostalom, taj godišnji ciklus izdavanja im ne daje puno prostora za veće promjene. Volio bih da su one glasine o dvogodišnjem ciklusu bile istinite.

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare III

Je, istina je. To je DLC za 70eura i točka. Čak je i na Steamu pod Call of Duty HQ registrirana kao DLC za MW2. Ista stvar je i na PS gdje nema zasebnih trophya za MW3 već sve spada pod MW2. Kampanja je kratka, dalje neću spoilat, wz3 i zombiji teško da vrijede te pare. Još kada se pridoda to da se skinovi prebacuju iz MW2, te da će sve biti puno kojekakvih zečeva, homelandera i sličnih sranja, bit će to jedan lijepi kaos. Pretvorilo se to polako ali siguno u Fortnite. E sad, zbog čega sam ju kupio pored svih tih mana ? Igrajući svaki mp cod počevši od coda 4, najljepše razdoblje me veže za originalni MW2 i MW3. Mape iz MW2 (2009) su mi najdraže mape ikad i nakon svih silnih Black Ops-eva, IW, CW, VG, i ne znam šta sve ne, ispostavilo se da su mi te mape i taj cijeli gameplay iz tog razdoblja nenadjebivi. I uvijek sam reko da ukolliko ikad izbace iste mape u novijem ruhu, kupit ću i odguštat, pa makar i sa zečevima, laserima i kojekakvim sranjima.

Iskreno, preporučujem svima koji nisu toliko "zagriženi" i ne vežu ih neke uspomene, da radije potroše novce na nešto drugo, ili pričekaju neki veći popust.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare III

Objketivan osvrt subektivnog igrača, palac gore.

 

Mislio sam reko, ako pokrpaju sve, ponude igriv ranked na starim mapama, ajde dat ću 70e toliko mogu uštedit, ali neću, iz principa.

Ionako manje igram, a kamoli da dajem lovu za takav loš dlc, koji je fiktivno napucan sadržajem.

 

mw2 i mw3 zajedno ne vrijede 70e 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
22 mjeseca
offline
Call of Duty: Modern Warfare III

Još kad sam čuo da ima iste mape kao i prošlogodišnji naslov, pa stvarno su se razbahatili, kao što sam rekao prije, dobrih igara na tržištu ne fali, imamo što igrati, bilo SP ili MP, a i najbolja strana Call of Dutya je prema mnogim igračima Warzone koji je besplatan, tako da...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare III
Trilogija kaže...

Još kad sam čuo da ima iste mape kao i prošlogodišnji naslov, pa stvarno su se razbahatili, kao što sam rekao prije, dobrih igara na tržištu ne fali, imamo što igrati, bilo SP ili MP, a i najbolja strana Call of Dutya je prema mnogim igračima Warzone koji je besplatan, tako da...

 Nikad mi nije bilo teže takve i pronaći iskreno.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare III

Kakav je mp na pcu? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Call of Duty: Modern Warfare III

Vault verziju imam već 2 tjedna i trebao sam moći igrati kampanju ranije, ali ja dan danas ne mogu pokrenuti igru jer se PC resetira prilikom svakog pokretanja. Ima itko još sličan problem?

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.11.2023 9:48 (Mirkopoter).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare III
thechosenfreak kaže...

Kakav je mp na pcu? 

 Javim nakon vikenda...neću još ništa govoriti jer sam ga igro samo jučer nekih 2h, a to mi je nekako malo za formiranje mišljenja.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare III
Mirkopoter kaže...

Vault verziju imam već 2 tjedna i trebao sam moći igrati kampanju ranije, ali ja dan danas ne mogu pokrenuti igru jer se PC resetira prilikom svakog pokretanja. Ima itko još sličan problem?

 Daj malo više informacija o PC-u i instaliranim driverima za grafu. Ako si probao reinstalirat igru, stavio najnovije drivere za grafu, možda bi moglo biti do napajanja jer ono u tom trenutku potegne dosta struje i ako imaš defektno napajanje evo ti sranja. Probaj napraviti sve šta je na ovom linku pa javi rezultate.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
11 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare III
Krenuo free vikend igranje, skinio igru kad ono mapa koju igram i u MWII..odem da trazim ostalih par stvari, isprobam i nista mi se ne svida.
Ostalo je sve zakljucano, imas samo par mapa za isprobat.
Ovo je prvi put da mi je COD sranje i da ga nebi kupio.
Jedino sto cekam da se krekira kampanja pa da ju skinem i odgiram i to je to. Ali sam tolko razocaran da to nisu istine
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare III

uzmeš basp i melješ ljude koji uz besplatan aimbot nisu sposobni ciljati...stare mape, nostalgija malo da, ali nedovoljno.

Sterilno, plasitčno loše. War mode simpatičan.

 

Više od 15e ovo ne vrijedi.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare III
mp3david kaže...
Krenuo free vikend igranje, skinio igru kad ono mapa koju igram i u MWII..odem da trazim ostalih par stvari, isprobam i nista mi se ne svida.
Ostalo je sve zakljucano, imas samo par mapa za isprobat.
Ovo je prvi put da mi je COD sranje i da ga nebi kupio.
Jedino sto cekam da se krekira kampanja pa da ju skinem i odgiram i to je to. Ali sam tolko razocaran da to nisu istine

Nakon šta odigraš kampanju ostat ćeš još više razočaran :D

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare III

Koji je ovo k? Mislim umro sam od smjeha, ali AAA igra????? Grudanje u gulagu, a nemreš se micat, jebeno.

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare III

da se pohvalim, jucer mi je game bio odlican, skoro 3mil. na kraju skupio, 15 killova uradio. 

 

bas sam ponosan na sebe. 

 

al naravno nije to svaki game takav XD kad me ukenj, ukenja me.  

 

lp

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare III

Ne vidim zbog čega bi uzeo MW3, isto je kao MW2 jedino su druge mape.

 

Glupost je da u startu uvijek otvara MW3 čak iako nemam instalirano, onda moram iz glavnog menija prebacit u mw2... i tak svaki put.

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare III
win10pro kaže...

Ne vidim zbog čega bi uzeo MW3, isto je kao MW2 jedino su druge mape.

 

Glupost je da u startu uvijek otvara MW3 čak iako nemam instalirano, onda moram iz glavnog menija prebacit u mw2... i tak svaki put.

 Da je barem isto s ovim novim (starim) mapama. Meni igra nikako ne leži, prebrz mi je gameplay, movement je sav glitchan, mape mi nemaju onu staru draž baš zbog samog movmenta jer prije nisi mogao doći s jednog kraja mape na drugi tako brzo ko sad, a to za sobom povlači to da se možeš penjat na svaki vrag i to brzinom svjetlosti. Perkovi su zatupljujući zajedno u kombinaciji s onim vestama ili kako se to već zove. Kad kreneš slagat classu treba ti pola sata da nađeš neki attachment, konstantno forsiranje kojekakvih skinova (priznajem, ima ih fora ali mi ne pašu uz ovu igru). Zvuk je daleko lošiji nego na MW2, sva oružja imaju neki plastičan zvuk, ko Treyarch kad radi Black Ops, nema tu nikakve dubine u napucavanju...explozije zvuče dobro, ali sama oružja su mi koma. Konstantan "high latency" kojeg mi uopće nije bilo na MW2, pa shodno time i hitmark je koma. Ovdje se to barem meni stalno događa, upalim MW2 i sve je oke. Uglavnom, tko god želi dobit PTSP ovo je prava igra za njega. MW2 je daleko bolja igra, u svakom aspektu. 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
9 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare III
E vidiš, meni se baš sviđa brzina u MW3 I zato mi je znatno bolji od MW2 :)

Sve ovisi kako kome paše. Ja sam za MW3 dao 63 eura cca i igrat ću ga godinu dana i tad prodat za 20/30. Meni se isplati.

Al dobro, ja ću kupit COD koji god da izađe jer sam fan.
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare III
MedO1337 kaže...
E vidiš, meni se baš sviđa brzina u MW3 I zato mi je znatno bolji od MW2 :)

Sve ovisi kako kome paše. Ja sam za MW3 dao 63 eura cca i igrat ću ga godinu dana i tad prodat za 20/30. Meni se isplati.

Al dobro, ja ću kupit COD koji god da izađe jer sam fan.

 kako ga prodaš, kao fizičku kopiju jel?

na ps5

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
9 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare III
Da da, kupujem isključivo fizički radi toga
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare III
MedO1337 kaže...
E vidiš, meni se baš sviđa brzina u MW3 I zato mi je znatno bolji od MW2 :)

Sve ovisi kako kome paše. Ja sam za MW3 dao 63 eura cca i igrat ću ga godinu dana i tad prodat za 20/30. Meni se isplati.

Al dobro, ja ću kupit COD koji god da izađe jer sam fan.

 Na ranijem postu sam objasnio zbog čega sam preordo igru, a sad mogu definitivno reči da sam se zajebo. Teško mogu naći nešto pozitivno, ovako na prvu mi pada na pamet zvuk od HS. Oke, poštujem da je tebi baš ta brzina dobra, nisi prvi koji mi to kaže i gg ti želim. Porokaj nekoga i u moje ime :) 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare III

Kolega me nagovorio pa odigram par puta s njim warzone...majko mila kakvo je to tek smeće, divim se ljudima koji samo to iz dana u dan igraju.

Resurgence još ajde, više je akcije pa je igrivije, ali ovo....svese svodi skupi lovu, baci si loadout i onda ideš dalje. Basic puškama teško moš dobit ikog realno i to je to.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare III

pederi maknuli Plunder mode, najbolji mode po meni, najvise sam ga igrao, i stavili neki lockdown sto je kao isto popularan al meni je to smece. 

 

nista od cod-a dok ne vrate plunder. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice