UniWar

poruka: 44
|
čitano: 9.581
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
UniWar

Riječ je o strateškoj igri za Android i iOS, s 3 vrste (koje podsjećaju na SC vrste). Mapa je podijeljena na hexove, po kojima se krećete svojim jedincam, ratujete, blah blah bla.....

 

Ono bitno je multiplayer!

Možete pokrenuti igru s do 8 igrača na polju, a vrijeme za izvršavanje poteza možete postaviti na 24 sata, ali i na 3 minute.

Stoja i ja smo počeli sad jednu igru gdje je potez na 24 sata, a valjda ćemo je završit za mjesec-dva-tri... :)

 

Stojin nick je Stoja, a moj je bmarasovic, pa ako želite praviti neki rat, pozovite me. Možete odjednom voditi nekoliko ratova tj. bitki.

 

http://www.uniwar.com/home.page

 

Igra je, naravno dostupna na App Storeu, a za Android verziju ćete se morati "snaći" (hint: Applanet), pošto kod nas nema aplikacija koje se plaćaju... {#}

 

 

Nickovi:

 

 

deadman - ideadman

mind_challenge - krajinovic

tonihrvat - cro-toni

Sef - bmarasovic

Stoja - Stoja

jedan lik kojeg smo nasli u igri, Hrvat je - modulec

[=XII=] {_.:BRUNO:._} ||| ''If something is hard to do, then it's not worth doing.'' Homer ||| Follow me - @bmarasovic
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.1.2011 22:46 (Šef).
Moj PC  
1 0 hvala 4
15 godina
offline
UniWar

Može se čak do 20 partija odjednom igrati, pa tko ima kapacitet hehe{#}

 

Uglavnom pozivamo da dođe još igraća da možemo nabaciti 2v2 ili veče bitke koje bi dugo trajale(inspirani zli_luđak vs james epic ww2 bitkom) 

 

Evo i jedan video da vidite kako to izgleda sve

 

Stoja
Moj PC  
1 0 hvala 4
15 godina
neaktivan
offline
RE: UniWar
Stoja kaže...

 

Uglavnom pozivamo da dođe još igraća da možemo nabaciti 2v2 ili veče bitke koje bi dugo trajale (inspirani zli_luđak vs james epic ww2 bitkom)

  Baš sam zato i krenuo u potragu za nekog hex-igrom...  {#}

[=XII=] {_.:BRUNO:._} ||| ''If something is hard to do, then it's not worth doing.'' Homer ||| Follow me - @bmarasovic
16 godina
neaktivan
offline
UniWar

Čini se zanimljiva. Budem je probao pa ako mi se svidi eto i mene vama{#}

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: UniWar
Ja neznam kako cu se Stoja suprotstavit tvojim Titanima.... cak i kad igram sam protiv sebe :D Titani su jaci od ostalih rasa...
[=XII=] {_.:BRUNO:._} ||| ''If something is hard to do, then it's not worth doing.'' Homer ||| Follow me - @bmarasovic
15 godina
offline
UniWar

Nisu jaci, mene je rus sa ljudima doslovce zgazio kad sam igrao sa titanom. Zato sam sad pokrenuo jos jednu partiju sa zergom(nemogu se sjetiti pravog imena) i jos veca mapa pa ce sigurno potrajati :D

Stoja
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.1.2011 8:17 (Stoja).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: UniWar

Idem i ja...

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
15 godina
neaktivan
offline
UniWar
Samo da se skupimo, pa bi mogli 4vs.4 :D
[=XII=] {_.:BRUNO:._} ||| ''If something is hard to do, then it's not worth doing.'' Homer ||| Follow me - @bmarasovic
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
UniWar

počeo sam igrat i ja uniwar

zasad je dosta dobra

Hvala na preporuci.

 

pridružio sam se nekoliko igara i nijedna ne želi početi.

Da li radim nešto krivo.

Odem pod Join a game odaberem sobu i ništa

odabrao sam 4 sobe

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.1.2011 22:59 (tonihrvat).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: UniWar
Ljudi, samo, kad zaigrate, recite nickove!

Da se lakse nadjemo :)
[=XII=] {_.:BRUNO:._} ||| ''If something is hard to do, then it's not worth doing.'' Homer ||| Follow me - @bmarasovic
15 godina
offline
UniWar

Aj evo da ja završim za zujanjem na forumu, pa nastvljam sa warovima, za sada imam jednu sigurnu pobjedu, ali i jednu sa sigurnim porazom. A ostale se još nisu dovoljno razvile da bi vidio mogući ishod{#}

 

A u igri je jedno 15 partija hehe {#}

Stoja
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
UniWar

nick cro-toni

Šefe uredi prvi post i stavi nickove :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.1.2011 23:19 (tonihrvat).
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: UniWar
tonihrvat kaže...

nick cro-toni

Odi pod My current games

[=XII=] {_.:BRUNO:._} ||| ''If something is hard to do, then it's not worth doing.'' Homer ||| Follow me - @bmarasovic
15 godina
neaktivan
offline
UniWar
Ajmo ljudi, di ste?
[=XII=] {_.:BRUNO:._} ||| ''If something is hard to do, then it's not worth doing.'' Homer ||| Follow me - @bmarasovic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
UniWar

evo i ja se javljam za igru

da Bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: UniWar
mind_challenge kaže...

evo i ja se javljam za igru

Nick?

[=XII=] {_.:BRUNO:._} ||| ''If something is hard to do, then it's not worth doing.'' Homer ||| Follow me - @bmarasovic
15 godina
offline
RE: UniWar
Šef kaže...
mind_challenge kaže...

evo i ja se javljam za igru

Nick?

krajinovic

da Bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.1.2011 22:14 (mind_challenge).
15 godina
neaktivan
offline
RE: UniWar
mind_challenge kaže...
Šef kaže...
mind_challenge kaže...

evo i ja se javljam za igru

Nick?

krajinovic, tvoj?

Pise u prvom postu ;)

 

Poslao sam ti invite za game, pa odi tamo pod current games i prihvati

[=XII=] {_.:BRUNO:._} ||| ''If something is hard to do, then it's not worth doing.'' Homer ||| Follow me - @bmarasovic
15 godina
offline
RE: UniWar
Šef kaže...
mind_challenge kaže...
Šef kaže...
mind_challenge kaže...

evo i ja se javljam za igru

Nick?

krajinovic, tvoj?

Pise u prvom postu ;)

 

Poslao sam ti invite za game, pa odi tamo pod current games i prihvati

evo prihvatio sam, kreni

edit: nema njega, ja odustajem.

Predlažem da se u prvi post napišu nickovi svih koji su se reggali, tako je preglednije

da Bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.1.2011 22:27 (mind_challenge).
13 godina
offline
UniWar

Evo i mene; nick mi je "ideadman".

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
UniWar

ohoho skuplja nas se, to mi se sviđa{#}

 

Uskoro bi mogli neki BUG_wars 3v3 nabaciti {#}

Stoja
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
UniWar

evo, možete i mene addati {#}

 

nick: potemkin.hr

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
UniWar

Ajde malo da zapaprimo temu, malo pišite koja klasa vam najdraža, koje taktike i koristite i tako. Evo ja da skupim screenshotova pa ću staviti par taktita koje mi se sviđaju{#}

 

Inače derem sa titanima sviđa mi se njihov stil igre, ali ovisi dosta o protivniku i mapi, negdje su doslovce najgora rasa za igrati, tako da sam forsiran i druge rase koristiti{#}

Stoja
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: UniWar
Stoja kaže...

Ajde malo da zapaprimo temu, malo pišite koja klasa vam najdraža, koje taktike i koristite i tako. Evo ja da skupim screenshotova pa ću staviti par taktita koje mi se sviđaju{#}

 

Inače derem sa titanima sviđa mi se njihov stil igre, ali ovisi dosta o protivniku i mapi, negdje su doslovce najgora rasa za igrati, tako da sam forsiran i druge rase koristiti{#}

Ma ja uvijek forsiram Sapiense... 

 

 

 

...zato i popusim 80% bitki... {#}

[=XII=] {_.:BRUNO:._} ||| ''If something is hard to do, then it's not worth doing.'' Homer ||| Follow me - @bmarasovic
15 godina
offline
UniWar

Nijedna rasa nije ultimate u svim situacijama. Recimo ljudi su premoćni ako se ide na pomorske bitke, jer njihov brodić je najači, dok recimo titan rastura ako mu se da vremena da se ukopa i složi neprobojnu obranu.

 

Baš sam otkrio jednu zanimljivu taktiku sa titanima. Ako vidite da se titan ukopao u obrani, i vidite da par krugova nije napravio unita, onda je moguće da u pozadini štanca gomili mecha i onda će napraviti mass teleport u važu bazu. Zeznuto jer vas onda ta gomila(jedno 6-8 komada) totalno zaprepaste jer su u mogućnosti ukrasti baze ili oštetiti jake jedinice, pa se onda fokusirate na njih, a onda titan polako kreće prema naprijed. 

 

Upravo tu taktiku sam primjenio u trenutnoj 1v1 partiji (titan vs titan) i iznenadio sam se kako je dobro upalila, frajer sada štanca anti-infantry jedinice, a ja se polako mičem sa teškim oklopom(2 walkera, 3 plasma tenka) i sada mu cijelo vrijeme teleportiram meche da mu odvračaju pozornost, jer onog momenta kada počne se boriti sa tenkovima onda ću mu uhapsiti base i biti će GG{#}

 

Naravno taktika nemora uvijek upaliti, to je pokušao jedan koreanac na meni(od kojeg sam to naučio) ali na kraju sam ga uspio kontrirati i pobijediti, ali je bilo dosta neizvjesno do samog kraja{#}

Stoja
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
UniWar
Nekog interesa je na pocetku bilo, a sad?

Dajte ljudi, cekam vas, dodjite! :)
[=XII=] {_.:BRUNO:._} ||| ''If something is hard to do, then it's not worth doing.'' Homer ||| Follow me - @bmarasovic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
UniWar

evo i mene sknk666 - je8em ti profanity filter

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: UniWar
Evo, Stoja, za tebe:



Ti si jedan pokvareni lazov i prevarant i lazes ovaj napaceni narod!



:)
Twitter: @bmarasovic ||| Ne postoji najbolji mobitel. Postoje samo mobiteli koji vam se sviđaju više ili manje... :)
15 godina
offline
UniWar

Nezaboravi jedan zlatan savjet: u ljubavi i ratu nema pravila!{#}

 

A Titani su spremni učini sve kako bi postali dominatna rasa na ovoj planeti i lome sve što im stane na put. Ja te nisam upočetku napadao, a onda si ti krenuo, a sada si mi barijeru napravio da se nemogu ni micati prema crvenom i onda kažeš da ja lažem ovaj napaćeni narod!!! Stavljam i sliku kao dokaz da se vidi da nisam lažov, moji su zeleni a njegovi plavi, a crvenog ni ne vidim od njega{#}

i kako ja da bijem crvenog sada koji se nalazi sjeverno od plavih jedinica i kako ja da bijem crvenog sada koji se nalazi sjeverno od plavih jedinica
Stoja
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: UniWar
Đubre mućko!

Dogovor je bio da se necemo napadat nego cemo rijesit crvenog (Amerikanac koji se naljutio kad smo ga skupa napali) i ja krenem prema gore, ocekujuci da ces ti slijedit. Ali ne!
Otimas mi bazu koju sam ja vracao (jer ju je komunjara oteo) i ja moram svoje trupe koji su na pola puta do gore vracat nazad i borit se opet s tobom.

Tako je i Hitler izdao Staljina... pa vidi kako je zavrsio. Ne pise ti se dobro, povijest se ponavlja!
Izdajice uvijek lose prolaze!
Twitter: @bmarasovic ||| Ne postoji najbolji mobitel. Postoje samo mobiteli koji vam se sviđaju više ili manje... :)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice