PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.794.614
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
14 godina
offline
PlayStation 4

Imam dva bona od 50 kn za Sancta domenicu za sve igre i pribor za kupnju iznad 200 kn. Vrijedi i na snižene cijene i dostava je besplatna.

 

 

, kodovi na pm da se zna kada se iskoriste.

 

Imam i kod za Playstation VR , cijena sa kodom je 1120 kn ali vrijedi samo danas.

 

 

 

Kupio sam previše bonova za PS STORE pa prodajem  po 150 kn.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.12.2019 19:33 (Wontay).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

RDR 2 ultimate edition 229kn

Days gone 199kn

 

Čini mi se ok cijena.

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
-
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.12.2019 8:26 (Tincha).
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...
fruti111 kaže...

Trebam pomoć dal mi se isplati uzet PS4 Pro trenutno posjedujem ps4 slim,imam 4k tv pa nebi htio da ga kupujem bezveze,netko sa iskustvom da mi veli razliku,hvala

 Evo da ti pomognem, procitaj si ovako na glas. Imam playstation 4 ispravan koji radi, ali zelim nepotrebno kupiti novi playstation 4.

 Iako znam da kroz 10-12 mjeseci dolazi novi playstation 5 koji cu vjerojatno takoder htjeti kupiti. Does it makes sense ? Noup

 ljudi hvala vam u pravu ste odustajem i čekam playstation 5

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Prodaj slim i kupi Pro.
Kad izađe PS5 za godinu dana, napraviš isto.
PSN - DeniZg80
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Ne znam cemu bez obzira na nadoplatu.

Previse se pati za taj pro, fakat ne vidim koji to problem slim ima.

Da treba preci na bolju "rezu" i "vise" fpsa.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.12.2019 12:33 (bloodborne).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Prodaj slim i kupi Pro.
Kad izađe PS5 za godinu dana, napraviš isto.

 ps4 slim je još novi imam i kupca za njega a doplata za novi ps4  pro bi mi bila kojih 300kn 

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
fruti111 kaže...
DeniZg kaže...
Prodaj slim i kupi Pro.
Kad izađe PS5 za godinu dana, napraviš isto.

 ps4 slim je još novi imam i kupca za njega a doplata za novi ps4  pro bi mi bila kojih 300kn 

 Onda nemaš šta razmišljati.

Nadoplata od 300 kn za Pro je vrhunski deal, čak i da nemaš 4k TV.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.12.2019 11:53 (DeniZg).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ljudi za koliko bi se mogao prodati ps4 pro s 2 kontrolera. Prodao bi ga prije izlaska Ps5. Star godinu dana tako da valjda jos ima garanciju. ???
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Ljudi za koliko bi se mogao prodati ps4 pro s 2 kontrolera. Prodao bi ga prije izlaska Ps5. Star godinu dana tako da valjda jos ima garanciju. ???

Ima garanciju jedino ako si ju dokupio. Garancija na Playstatione je 12 mjeseci. 

 

Novi su išli nedavno po 2300, pa ti vidi...

9 godina
offline
PlayStation 4

Planiram kupiti Ps4, dvoumim se između Pro i obične verzije, imam 49" 4K tv. 

 

A što se tiče PS plus pretplate, kako to funkcionira po pitanju igara? Dakle, svaki mjesec se nude 3 igre koje se mogu skinuti na hard besplatno i mogu se igrati zauvijek bez obzira dali je pretplata aktivna ili nije? Koliko prosječno zauzima igrica GB? 

 

Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Uzmi PRO.

Dobiš u pravilu 2 igre svaki mjesec koje su ti dostupne samo dok ti je pretplata aktivna. Kad ti istekne, igre ne možeš igrati, ali ti ostanu u libraryu pa ako opet kupiš ps+ otključaju se. Realno, ako ti je samo do besplatnih igara, jako teško je opravdati trošak. A ako želiš igrati online ionako nemaš izbora nego kupiti

Veličina varira od igre do igre. Ovaj mjesec bubam napamet dobiš igru od 5GB, slijedeći od 50GB. Ali ne trebaš ju imati skinutu na konzolu cijelo vrijeme. Kad ti se igra, preuzmeš s librarya. Bitno je da u library dodaš u tom mjesecu kad su dostupne jer jednom kad mjesec prođe gotovo je.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
matrix777 kaže...

Planiram kupiti Ps4, dvoumim se između Pro i obične verzije, imam 49" 4K tv. 

 

A što se tiče PS plus pretplate, kako to funkcionira po pitanju igara? Dakle, svaki mjesec se nude 3 igre koje se mogu skinuti na hard besplatno i mogu se igrati zauvijek bez obzira dali je pretplata aktivna ili nije? Koliko prosječno zauzima igrica GB? 

 

Hvala.

Ako imaš 4K TV, preporuka je u globalu kupiti Pro model zbog mogućnosti prikaza na "4K" rezoluciji. Slika bude bolja, ali nisam siguran hoće li se razlika vidjeti na dijagonali od 49". U svakom slučaju, prikaz i slika su super i na slim i na Pro. 

 

Playstation Plus pretplata svaki mjesec daje dvije besplatne igre accountu koji je nositelj Plus pretplate. Igre treba skinuti na disk konzole (ne mogu se streamati s neta). Igre su ti dostupne u libraryu dokle god ti je account aktivan i valjan, ali igre možeš preuzeti i igrati samo dok je PS Plus pretplata aktivna. Kada istekne, igre su u libraryu, ali se ne mogu pokrenuti. 

 

A sad... koliko igra zauzima je već ovisno o samoj igri, koliko je velika, kompleksna, ima li kakav DLC uključen, i sl. Za "novije" naslove računaj 40+ GB. 

 

Hexfire kaže...
Bitno je da u library dodaš u tom mjesecu kad su dostupne jer jednom kad mjesec prođe gotovo je.

E bravo, na ovaj dio sam zaboravio skroz 

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.12.2019 14:24 (robogo).
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
fruti111 kaže...
DeniZg kaže...
Prodaj slim i kupi Pro.
Kad izađe PS5 za godinu dana, napraviš isto.

 ps4 slim je još novi imam i kupca za njega a doplata za novi ps4  pro bi mi bila kojih 300kn 

 Za 300kn se nemaš što misliti, samo uzmi Pro ovu zadnju verziju gdje su sredili hlađenje. Moj Pro se teoretski ne čuje, dok se kod frenda obična verzija PS4 zna pretvoriti u helikopter. 

 

PS5 će doći za cca godinu dana, pa će još proći godina dok se stabilizira cijena i ostalo, tako da ćeš PS4 Pro igrati još barem dvije godine, a možda i duže.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
mzopg kaže...

RDR 2 ultimate edition 229kn

Days gone 199kn

 

Čini mi se ok cijena.

 mzopg

Days Gone ti je na US Storu 20 USD

RDR2 30 USD

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Pro je 2100 u areni na  ps/sd štandu kod špara.

Moj PC  
1 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

PS4 Pro se može prodat tu negdje za oko 1200-1500kn ne više.

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Wizards kaže...

PS4 Pro se može prodat tu negdje za oko 1200-1500kn ne više.

 Daj ne buncaj za toliko ide obični.

4 godine
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
Wizards kaže...

PS4 Pro se može prodat tu negdje za oko 1200-1500kn ne više.

 Daj ne buncaj za toliko ide obični.

 aha probaj ga stavit na njušku za 2000kn neš ga nikad prodat a ni tad.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Wizards kaže...
hummer0 kaže...
Wizards kaže...

PS4 Pro se može prodat tu negdje za oko 1200-1500kn ne više.

 Daj ne buncaj za toliko ide obični.

 aha probaj ga stavit na njušku za 2000kn neš ga nikad prodat a ni tad.

 Ok baš me zanima po kojoj cijeni idu obične PS4 kad si tako dobro obaviješten.

15 godina
offline
PlayStation 4

prije par dana prijatelj kupio pro za 1350kn sa još važećom garancijom...tak da može netko tražiti i 5000kn a dobiti će ih nikada..

 
3 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Ciscena prije god dana zadnji put i u god dana nista prasine. Impressive.

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
ZgGost kaže...

prije par dana prijatelj kupio pro za 1350kn sa još važećom garancijom...tak da može netko tražiti i 5000kn a dobiti će ih nikada..

 Nevjerujem u tu priču.

4 godine
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
ZgGost kaže...

prije par dana prijatelj kupio pro za 1350kn sa još važećom garancijom...tak da može netko tražiti i 5000kn a dobiti će ih nikada..

 Nevjerujem u tu priču.

 Legitimno je ne vjerovat.

12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
mzopg kaže...

RDR 2 ultimate edition 229kn

Days gone 199kn

 

Čini mi se ok cijena.

 mzopg

Days Gone ti je na US Storu 20 USD

RDR2 30 USD

 nema druge nego otvoriti us account, nekako sam to izbjegavao čini mi se gnjavaža, ali s obzirom na njihove cijene nemam se što misliti. još uzmem ufc3 za siću kako je kolega ursuc napisao i eto dobre uštede. 

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
robogo kaže...

 

Playstation Plus pretplata svaki mjesec daje dvije besplatne igre accountu koji je nositelj Plus pretplate. Igre treba skinuti na disk konzole (ne mogu se streamati s neta). Igre su ti dostupne u libraryu dokle god ti je account aktivan i valjan, ali igre možeš preuzeti i igrati samo dok je PS Plus pretplata aktivna. Kada istekne, igre su u libraryu, ali se ne mogu pokrenuti.

 Nositelj? Dakle, account se može sherati? No prerpostavljam samo jedan korisnik može skinuti besplatne igre jer si naveo za nositelja? Kako vi koristite tu pretplatu? Više vas jedan account?

 

Da, kao što je i kolega Hexfire napisao, toga sam se "bojao". Pretplata u biti ne donosi besplatne igre, ne u smislu kao kad imaš fizički cd. No na toj Plus pretplati se mogu kupiti igre za novac? Ako se plati neka igrica, ni dalje se ne može igrati bez aktivne pretplate ili to samo vrijedi za besplatne igre koje se skinu taj mjesec?

 

Trebao bi još jedan savjet. Imam poklon bon od 1000kn za Sancta Domenicu tako da bi tamo uzeo plejku. PRO verzija je 2200 bez ijedne igrice koliko vidim na njihovoj stranici, dok je slim verzija 1900kn sa 2 igre. Koja je onda po vama kupovina isplativija u tom slučaju? Ne znam kakve se igre nude i koliko zapravo vrijede i dali su uopće vrijedne razmatranja. Fifa, pes i sl mi nisu zanimljive.

 

Sada vidim da ima opcija ipak PRO verzije sa jednom igrom.

 

Slim

 

 

PRO

 

*Krivo, nije slim već obična.

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.12.2019 5:52 (matrix777).
14 godina
offline
PlayStation 4

Cijene su ok .AKo te Fifa ne zanima prodaš ju za 200 do 300 kn i onda je razlika minimalno 500 kn, Fortnite je ionako besplatan. Ja sam imao konzolu sa još mjesec dana garancije i prodao ju za 1600 kn , zvalo me je 30 ljudi u dva dana , neki su molili da ostavim njima iako sam rekao da je rezervirana , i dalje mi nije jasno...  

 

https://www.bug.hr/forum/topic/prodaja-ostalo/prodaja-playstation-4-slim-1tb--pod-garancijom/271738.aspx?page=0&jumpto=6010609&sort=asc&view=flat

 

Ako imaš HT bon još možeš dobiti i 10% popusta na plačanje gotovinom.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Da li je puno 1500 kn za PS4 500 Gb,1 kontroler +3 igrice (Detroit,Horizon zero dawn i the last of us). "samo isprobana,stara 3 tjedna)

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Ciscena prije god dana zadnji put i u god dana nista prasine. Impressive.

 Tako sam i ja mislio dok sam samo poklopac skidao. Kada sam fino skinuo heatsink i ventilator ostao u cudu koliki komadi prasine su se nakupili i zaglavili unutra...

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...
bloodborne kaže...

Ciscena prije god dana zadnji put i u god dana nista prasine. Impressive.

 Tako sam i ja mislio dok sam samo poklopac skidao. Kada sam fino skinuo heatsink i ventilator ostao u cudu koliki komadi prasine su se nakupili i zaglavili unutra...

 Morat cu i ja ovo je sad bila samo proba kompromiranog zraka u "limenci".

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice