Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.576
|
čitano: 4.699.923
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...

 I za jedan rougelike ima iznenađujuće dobar narativni dio. Znam da je neke iritiralo što ti bogovi često prekidaju gameplay, ali meni je bilo fora. Zasluženo je bila GOTY u nekim izborima.

 

Super su dijalozi, i nakon 20 runova još uvijek otkrivam nove fore.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mitch kaže...
Zar nemaju svi Uncharted 4 na PS5? Kroz PS+ Colleciton

 

Upgrade ponuda ne vrijedi za Uncharted 4 koji je dio PS+ Collectiona, vrijedi samo ako si baš kupio igru.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
  • -.- krivo
Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2021 20:54 (MasterG).
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Zavrsio sam demons souls, trebalo mi je oko 28 sati i igra mi je super. Prvi put sam igrao souls igru, na jednom bosu umro jednom i to jer sam zeznuo opremom, ostali svi iz prve i zadnji bos me patio te nekoliko puta ubijao. Igra je odlicna i bas mi se svidja ovaj fazon.

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

kad sam kod sina vidio na 55" Deamon Souls iznenadio sam se kako igra ljepo izgleda na PS5... oboica se igramo na 32" 4K monitoru :) TV nam je uzglavnom za Plex,

 

al cu morat barem i na C1 65" probat PS5 par dana da vidim kako to sve ljepo izgleda...

 

 

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Sad čitam za ovaj Uncharted remaster. Znači ako imam samo Uncharted 4 kupljen, za 10$ nadoplate dobijem i Lost Legacy koji nikad nisam igrao. Ispada ok, mislio sam da moram i za jedno i drugo nadoplatiti, ali je preduvjet da imaš jednu od te dvije igre kupljene i za 10$ dobiješ obje remasterane. Možda i uzmem čisto zbog Lost Legacy koji nikad nisam odigrao. Igre će imati i 120 fps mod u 1080p.

 

Meni se čini da treba imati obje igre pojedinačno ili  prethodni digitalni bundle koji je sadržavao obje igre, da bi se mogao nadokupiti remaster koji sadrži obje a za 10$.

Obratiti pažnju gdje stoji zarez a gdje 'ili' u njihovoj objavi. Čini mi se da zarez ovdje ima funkciju 'i' a ne 'ili'.

Inače bi pisalo 'ili' kao malo kasnije u rečenici ispred digitalnog bundlea.

 

S Playstation bloga:

"Players who purchased Uncharted 4: A Thief’s End, Uncharted: The Lost Legacy, or Uncharted 4: A Thief’s End & Uncharted: The Lost Legacy Digital Bundle have the option to pay $10/€10 to upgrade to Uncharted: Legacy of Thieves Digital Version. The upgrade will be available starting at launch on January 28, 2022."

 

Pojedinačne igre su skinute sa PS Storea. Što također implicira da ako vam jedna od njih nedostaje da nije više opcija uzeti samo nju pa dobiti priliku za sitni upgrade.

 

9 godina
offline
Moj PC  
3 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Nazalost samo za one kojima je istekla ponuda. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Stvarno? Inace to napišu, ne pise nista o tome 😟
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pederi, još sam mislio uzet ili ne prije par dana kad mi je isteklo.
Uzeo 29.11. za 290 kn
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Stvarno? Inace to napišu, ne pise nista o tome 😟

Kliknul sam na ponudu i pise mi ''already owned''. Tako da je najvjerovatnije ovo kak' sam reko. Steta. Istice mi 17.01, bas sam mislio produzit. Trebo sam uzet onu ponudu kaj je bila za BF.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
x360gamer kaže...
Pederi, još sam mislio uzet ili ne prije par dana kad mi je isteklo.
Uzeo 29.11. za 290 kn

 uzeo plejic jer mi je grafa na garanciji.. i kao uzet cu samo mjesec plusa bit ce neka akcija za blagdane sigurno.. i sad radi 10 dana razlike ne mogu uzet ovu ponudu jer mi je ps plus aktivan do 5.1.2022.   

 

al isto im je pederska shema jer na ovaj nacin "kaznjavaju" vjerne pretplatnike.. trebali su stavit limit jednom po accountu i bok.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Napravi novi racun
If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zato sto su im bitni samo novi pretplatnici... Radi investitora i prikaza rasta. Ovo je sigurno barem peti put ove godine da je popust samo za ne aktivne clanove
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
neznalica90 kaže...
x360gamer kaže...
Pederi, još sam mislio uzet ili ne prije par dana kad mi je isteklo.
Uzeo 29.11. za 290 kn

 uzeo plejic jer mi je grafa na garanciji.. i kao uzet cu samo mjesec plusa bit ce neka akcija za blagdane sigurno.. i sad radi 10 dana razlike ne mogu uzet ovu ponudu jer mi je ps plus aktivan do 5.1.2022.   

 

al isto im je pederska shema jer na ovaj nacin "kaznjavaju" vjerne pretplatnike.. trebali su stavit limit jednom po accountu i bok.

 neznalica90

Pa prošle godine je bila akcija i u 1. mjesecu tako da će biti još popusta.

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

I bolje da je samo za nove jer bih budala sigurno kupio još godinu dana, a i dalje nemam PS5

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
online
Sony PlayStation 5

Jel se očekuje kakav dobar sale do kraja godine? Ovaj black friday sale jer bio krajnje jadan pa me zanima jel inače ima što poštenije oko Božića? I dalje cuclaju 450 kn za godinu dana stare igre. Thank you but fuck you.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...

I bolje da je samo za nove jer bih budala sigurno kupio još godinu dana, a i dalje nemam PS5

 Kako bi igrao online bez PS+?

 

Po meni je PS Plus Collection i 3 igre mj. samo bonus na to...ne uzimam preplatu radi toga.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Trenutno je The game awards sale.
Holidays January Sale pocinje 23.12
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa trenutno nemam konzolu, samo aktivnu ps+ pretplatu. :D
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...
Napravi novi racun

 

ma vec sam se polakomio pa sam na ovim saleovima jucer sprasio par sto kuna na igre na ovom acc 

hummer0 kaže...

 neznalica90

Pa prošle godine je bila akcija i u 1. mjesecu tako da će biti još popusta.

 

ma bit ce, na kraju krajeva jebes i tih stotinjak kuna gore/dole razlike na cijelu godinu. nego eto cisto mi je bzvze ta fora s njihove strane prema korisnicima.

2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ove godine je Sony najveći gubitnik na TGA jer je Returnal osvojio samo jednu nagradu, a Rachet & Clank: Rift Apart niti jednu nagradu. Xbox je ove godine pobijedio Sony na TGA. 2022. će biti odlična godina za Sony

 

https://www.videogameschronicle.com/news/it-takes-two-wins-top-prize-at-the-game-awards-2021/

 
1 2 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Hero96 kaže...

Ove godine je Sony najveći gubitnik na TGA jer je Returnal osvojio samo jednu nagradu, a Rachet & Clank: Rift Apart niti jednu nagradu. Xbox je ove godine pobijedio Sony na TGA. 2022. će biti odlična godina za Sony

 

https://www.videogameschronicle.com/news/it-takes-two-wins-top-prize-at-the-game-awards-2021/

 

Nisu platili dovoljno!

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Trenutno je The game awards sale.
Holidays January Sale pocinje 23.12

 Thx Gogy, nadajmo se boljim cijenama 23.12.

6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Prvi puta otkako imam PS odlučim ne uzeti pretplatu i sada ponude ovakav popust. Vjerojatno ću uzeti iako mi vjerojatno ne treba. 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hero96 kaže...

Ove godine je Sony najveći gubitnik na TGA jer je Returnal osvojio samo jednu nagradu, a Rachet & Clank: Rift Apart niti jednu nagradu. Xbox je ove godine pobijedio Sony na TGA. 2022. će biti odlična godina za Sony

 

https://www.videogameschronicle.com/news/it-takes-two-wins-top-prize-at-the-game-awards-2021/

 Što nije čudno.Igre su im za kurac.Soni skuplja prašinu

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kill Frenzy kaže...

 

 Što nije čudno.Igre su im za kurac.Soni skuplja prašinu

 

Nije istina jučer mi nećak (4 god) nakon 1-2 mj. došao igrat fifu. Inaće, ne pali se konzola.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
O čemu ti pričaš?
Returnal 1 nagrada
Deathloop 2 nagrade
Kena 2 nagrade
Ukupno 5 nagrada

Forza i Halo 4 nagrade...
Kako je sony gubitnik?
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hero96 kaže...

Ove godine je Sony najveći gubitnik na TGA jer je Returnal osvojio samo jednu nagradu, a Rachet & Clank: Rift Apart niti jednu nagradu. Xbox je ove godine pobijedio Sony na TGA. 2022. će biti odlična godina za Sony

 

https://www.videogameschronicle.com/news/it-takes-two-wins-top-prize-at-the-game-awards-2021/

 Nezz sta ti citas, ali Sony ima vise igara na listi nego MS.

 

 

BTW najvece ekskluzive nisu ni izasle...novi Spiderman, Wolverine, GT7, GoW Ragnarok...

 

 

Samo zbog GT7 GoW Ragnaroka bih kupio PS5...a kamoli ostalo. Ne vidim ni problem da netko ima obje konzole...nije bas takva situacija da moze biti samo jedna na trzistu.

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Mitch kaže...
Hero96 kaže...

Ove godine je Sony najveći gubitnik na TGA jer je Returnal osvojio samo jednu nagradu, a Rachet & Clank: Rift Apart niti jednu nagradu. Xbox je ove godine pobijedio Sony na TGA. 2022. će biti odlična godina za Sony

 

https://www.videogameschronicle.com/news/it-takes-two-wins-top-prize-at-the-game-awards-2021/

 Nezz sta ti citas, ali Sony ima vise igara na listi nego MS.

 

 

BTW najvece ekskluzive nisu ni izasle...novi Spiderman, Wolverine, GT7, GoW Ragnarok...

 

 

Samo zbog GT7 GoW Ragnaroka bih kupio PS5...a kamoli ostalo. Ne vidim ni problem da netko ima obje konzole...nije bas takva situacija da moze biti samo jedna na trzistu.

 
Ma te nagrade su sprdačina, ne znam šta se ložite oko toga. Kao i izbori za Miss. 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice