Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.617
|
čitano: 4.738.094
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
pqweasdyxc kaže...
rokonja kaže...

 

 Dali se može igrat s mišem i tobikvonvincuimiša. n icom rocket league na ps5 i kako?

 Zašto bi igrao na inferiorniji način? k

 

 Sin se naućio na pc-u, pa sad mu se teško priviknut na dualshock 5. Ja to ne igram. Probao al ne kuži igra tipkovnicu ni miša, al ps kuži. Kao da baš sama igra ne podržava.

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ekipa vi koji imate ili ste igrali Call of Duty Black Ops Cold War dali se isplati sada uzeti na popustu za Ps5,hvala unaprijed pozz

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
crosshair kaže...

Ekipa vi koji imate ili ste igrali Call of Duty Black Ops Cold War dali se isplati sada uzeti na popustu za Ps5,hvala unaprijed pozz

 Ne igram MP, ja sam je uzeo bio samo zbog SP i bila mi je dobra.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
crosshair kaže...

Ekipa vi koji imate ili ste igrali Call of Duty Black Ops Cold War dali se isplati sada uzeti na popustu za Ps5,hvala unaprijed pozz

 Imam na PCu nije multiplayer bas nesto, mape su poprilicno bezveze. Za single ne mogu rec, nisam igrao.

2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
rokonja kaže...

 

 Dali se može igrat s mišem i tipkovnicom rocket league na ps5 i kako?

 Nisam isprobao ali tražim nekoga da igra samnom.

x18x05x kaže...

Jel ima tema za PS nickove?? Imam par ljudi samo dodano. 

 dodaj kolega, ako igras rocket league malo zezancije. :)

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
rokonja kaže...

 

 Sin se naućio na pc-u, pa sad mu se teško priviknut na dualshock 5. Ja to ne igram. Probao al ne kuži igra tipkovnicu ni miša, al ps kuži. Kao da baš sama igra ne podržava.

 99% igara za ps4/ps5 ne podržava miš i tipkovnicu. Večinom tipkovnica služi za pisanje poruka ili za preglednik. 

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
pqweasdyxc kaže...
rokonja kaže...

 

 Sin se naućio na pc-u, pa sad mu se teško priviknut na dualshock 5. Ja to ne igram. Probao al ne kuži igra tipkovnicu ni miša, al ps kuži. Kao da baš sama igra ne podržava.

 99% igara za ps4/ps5 ne podržava miš i tipkovnicu. Večinom tipkovnica služi za pisanje poruka ili za preglednik. 

 ma kojih 99% igri!?

prije bih rekao cca 60%

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lange kaže...

 ma kojih 99% igri!?

prije bih rekao cca 60%

 Ajde koje to igre podržavaju K&m?

 

Za PS4 podržavaju samo:

  • Final Fantasy XIV.
  • DayZ.
  • Overwatch.
  • War Thunder.
  • Elder Scrolls Online 
  • Neverwinter 
  • DC Universe Online
  • Paragon

 

A ps5 ove gore i ne znam ima li koja ps5 only igra a da podržava K&m.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
pqweasdyxc kaže...
lange kaže...

 ma kojih 99% igri!?

prije bih rekao cca 60%

 Ajde koje to igre podržavaju K&m?

 

Za PS4 podržavaju samo:

  • Final Fantasy XIV.
  • DayZ.
  • Overwatch.
  • War Thunder.
  • Elder Scrolls Online 
  • Neverwinter 
  • DC Universe Online
  • Paragon

 

A ps5 ove gore i ne znam ima li koja ps5 only igra a da podržava K&m.

 a cod mw/warzone ?

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Call of Duty MW/Warzone, pretpostavljam i Cold War, Fortnite (to je jedino što sam igrao pa za ostalo ne znam)

Nisam upućen u postotke ali znam da mainstream FPS igre podržavaju, ne namjerava sigurno igrati FIFU sa tipkovnicom…
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zasto ne probate igrati FPS igre s ovim extenzijama thumbsticka. Meni je to super, vidio sam da to koriste pro igraci na turnirima, meni je stvarno puno pomoglo u Shooterima, treba vremena da se naviknes, ali razlika je ogromna kao kad pojacas sensitivity na mišu.
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

isprika ako je ponovljen upit ali nemrem 450+++ stranica pročitati.

Gledam dali bih uzeo Ps5 sa diskom ili digital.

Imam dosta Ps 4 naslova na diskovima koje nisam završio i nađe se jeftino kupiti blu ray diskove.

I na Ps4 Pro sam taj terabajt znao napuniti pa nisam pametan.

Pitanje je:

-dali ps5 imam mogučnost dodatnog SSD diska , unutra a ako ne onda kao vanjski i dali je netko osobno probao sa vanjskoga diska igrati i dali je baš ono extremno sporije ...

Uglavnom, vjerujem u članove ovog foruma, shvatiti će poantu pitanja.

 

Unaprijed hvala,

Crot 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Crotiger kaže...

isprika ako je ponovljen upit ali nemrem 450+++ stranica pročitati.

Gledam dali bih uzeo Ps5 sa diskom ili digital.

Imam dosta Ps 4 naslova na diskovima koje nisam završio i nađe se jeftino kupiti blu ray diskove.

I na Ps4 Pro sam taj terabajt znao napuniti pa nisam pametan.

Pitanje je:

-dali ps5 imam mogučnost dodatnog SSD diska , unutra a ako ne onda kao vanjski i dali je netko osobno probao sa vanjskoga diska igrati i dali je baš ono extremno sporije ...

Uglavnom, vjerujem u članove ovog foruma, shvatiti će poantu pitanja.

 

Unaprijed hvala,

Crot 

 Možeš spojiti eksterni SSD ili HDD (bilo koje brzine) ili ugraditi unutarnji, no mora biti noviji NVME drive koji čita s brzinom bar od 5.5 gb/s

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
alscaul kaže...
Crotiger kaže...

isprika ako je ponovljen upit ali nemrem 450+++ stranica pročitati.

Gledam dali bih uzeo Ps5 sa diskom ili digital.

Imam dosta Ps 4 naslova na diskovima koje nisam završio i nađe se jeftino kupiti blu ray diskove.

I na Ps4 Pro sam taj terabajt znao napuniti pa nisam pametan.

Pitanje je:

-dali ps5 imam mogučnost dodatnog SSD diska , unutra a ako ne onda kao vanjski i dali je netko osobno probao sa vanjskoga diska igrati i dali je baš ono extremno sporije ...

Uglavnom, vjerujem u članove ovog foruma, shvatiti će poantu pitanja.

 

Unaprijed hvala,

Crot 

 Možeš spojiti eksterni SSD ili HDD (bilo koje brzine) ili ugraditi unutarnji, no mora biti noviji NVME drive koji čita s brzinom bar od 5.5 gb/s

 Znači ako uzmem digital, ima mjesto unutra za DODATNI disk , gore navedenih spec, ili za prvu ruku može i USB externi?

Ty

2 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Potvrđene. 

 
4 1 hvala 3
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pozdrav, je li nekome možda stigao PS5 s praznim jamstvenim listom? Samo mi je udaren datum kupnje a sve ostalo je prazno, radi se o eKupi.
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Imaš račun.To ti je jamstvo a jamstevni list ti je ko listić za loto.Bez potvrde (računa) ništa.Skopiraj si ga da ne izbljedi.
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mAa+_ kaže...
rokonja kaže...

 

 Dali se može igrat s mišem i tipkovnicom rocket league na ps5 i kako?

 Nisam isprobao ali tražim nekoga da igra samnom.

x18x05x kaže...

Jel ima tema za PS nickove?? Imam par ljudi samo dodano. 

 dodaj kolega, ako igras rocket league malo zezancije. :)

 Koji ti je gamertag?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Crotiger kaže...
alscaul kaže...
Crotiger kaže...

isprika ako je ponovljen upit ali nemrem 450+++ stranica pročitati.

Gledam dali bih uzeo Ps5 sa diskom ili digital.

Imam dosta Ps 4 naslova na diskovima koje nisam završio i nađe se jeftino kupiti blu ray diskove.

I na Ps4 Pro sam taj terabajt znao napuniti pa nisam pametan.

Pitanje je:

-dali ps5 imam mogučnost dodatnog SSD diska , unutra a ako ne onda kao vanjski i dali je netko osobno probao sa vanjskoga diska igrati i dali je baš ono extremno sporije ...

Uglavnom, vjerujem u članove ovog foruma, shvatiti će poantu pitanja.

 

Unaprijed hvala,

Crot 

 Možeš spojiti eksterni SSD ili HDD (bilo koje brzine) ili ugraditi unutarnji, no mora biti noviji NVME drive koji čita s brzinom bar od 5.5 gb/s

 Znači ako uzmem digital, ima mjesto unutra za DODATNI disk , gore navedenih spec, ili za prvu ruku može i USB externi?

Ty

 Vanjski eksterni diskovi, HDD ili SSD se spajaju preko USB-a u konzolu i na njega se mogu staviti samo ps4 igre(ja sam npr. kupio samsung T5). Za extendanje prostora i za PS5 igre, moraš kupiti noviju generaciju NVME diska s propisanom brzinom i ugraditi u konzolu, no to je jako jednostavno i možeš sam napraviti(trenutno je software u fazi beta testiranja ja misli, uskoro će biti live verzija update)

2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Crotiger kaže...
alscaul kaže...
Crotiger kaže...

isprika ako je ponovljen upit ali nemrem 450+++ stranica pročitati.

Gledam dali bih uzeo Ps5 sa diskom ili digital.

Imam dosta Ps 4 naslova na diskovima koje nisam završio i nađe se jeftino kupiti blu ray diskove.

I na Ps4 Pro sam taj terabajt znao napuniti pa nisam pametan.

Pitanje je:

-dali ps5 imam mogučnost dodatnog SSD diska , unutra a ako ne onda kao vanjski i dali je netko osobno probao sa vanjskoga diska igrati i dali je baš ono extremno sporije ...

Uglavnom, vjerujem u članove ovog foruma, shvatiti će poantu pitanja.

 

Unaprijed hvala,

Crot 

 Možeš spojiti eksterni SSD ili HDD (bilo koje brzine) ili ugraditi unutarnji, no mora biti noviji NVME drive koji čita s brzinom bar od 5.5 gb/s

 Znači ako uzmem digital, ima mjesto unutra za DODATNI disk , gore navedenih spec, ili za prvu ruku može i USB externi?

Ty

 Prije nego se zaletiš sa kupnjom ssd-a baci si oko na igre koje igras znatno manje zauzimaju prostora

 u odnosu na ps5, ja sam takoder razmisljao da bi prosirio s vremenom sa ssd-om konzolu

 medutim izgleda da necu imati potrebe trenutno imam instalirano 12 igri i slobodno nekih 200-250gb.

 ako ne igras warzone i slicne igre mislim da ti barem u startu nece trebati dodatne memorije.

x18x05x kaže...
mAa+_ kaže...
rokonja kaže...

 

 Dali se može igrat s mišem i tipkovnicom rocket league na ps5 i kako?

 Nisam isprobao ali tražim nekoga da igra samnom.

x18x05x kaže...

Jel ima tema za PS nickove?? Imam par ljudi samo dodano. 

 dodaj kolega, ako igras rocket league malo zezancije. :)

 Koji ti je gamertag?

inbox. :)

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

CD Projekt "can't say with full certainty" its next-gen Cyberpunk and Witcher 3 updates will arrive this year

 

CD Projekt "can't say with full certainty" its next-gen Cyberpunk and Witcher 3 updates will arrive this year • Eurogamer.net

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ruku na srce, lik iz onog AUSTIN DEBUNKED videa je mogao na to ukazati na puno bolji način. Nije pristupio tome konstruktivno nego kao neka histerična kugla koja vrišti iza mikrofona kako bi jahao valove hypea i skupio subscibere koji padaju na to.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.9.2021 10:34 (maks0806).
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
maks0806 kaže...

Ruku na srce, lik iz onog AUSTIN DEBUNKED videa je mogao na to ukazati na puno bolji način. Nije pristupio tome konstruktivno nego kao neka histerična kugla koja vrišti iza mikrofona kako bi jahao valove hypea i skupio subscibere koji padaju na to.

 Lik sam kaze da nije strucnjak ali da ono sto je Austin pricao su gluposti. Austin je teski clickbaiter i xbox fanboy, svakom prilikom samo gleda kako popljuvati PS ali eto u zadnje vrijeme gleda da snimi koji ps5 video jer je skontao da dobije puno vise pregleda.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Pa nije stručnjak, ali pristupio je "raspravi" poprilično histerično i ofanzivno. Nisam dobio dojam da je htio ukazati na Autistinove greške nego samo da stvori negativan hype.

Što se samog Austina tiče, fan i slažem se da je za tako veliko ime u tech youtube sferi napravio blesav video pun svojih nepravilnih dovoda, ali ovaj zdepasti histeričar je mogao puno dostojanstvenije prokomentirati Austinov video, a ne OMG HOW COULD HE SAY THAT i sl.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
maks0806 kaže...

Pa nije stručnjak, ali pristupio je "raspravi" poprilično histerično i ofanzivno. Nisam dobio dojam da je htio ukazati na Autistinove greške nego samo da stvori negativan hype.

Što se samog Austina tiče, fan i slažem se da je za tako veliko ime u tech youtube sferi napravio blesav video pun svojih nepravilnih dovoda, ali ovaj zdepasti histeričar je mogao puno dostojanstvenije prokomentirati Austinov video, a ne OMG HOW COULD HE SAY THAT i sl.

 Dobro to jeste, slazem se da je i ovaj bio sav histerican i isao direktno u napad protiv austina. Ali posto se radi o Austinu ne marim previse oko tog 

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
maks0806 kaže...

Pa nije stručnjak, ali pristupio je "raspravi" poprilično histerično i ofanzivno. Nisam dobio dojam da je htio ukazati na Autistinove greške nego samo da stvori negativan hype.

Što se samog Austina tiče, fan i slažem se da je za tako veliko ime u tech youtube sferi napravio blesav video pun svojih nepravilnih dovoda, ali ovaj zdepasti histeričar je mogao puno dostojanstvenije prokomentirati Austinov video, a ne OMG HOW COULD HE SAY THAT i sl.

 joj dosadni ste linkao sam gore eurogamer (digitalfoundry) clanak koji prica o tome, al ocito vam se neda citat

https://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2021-hands-on-with-the-new-playstation-5-cfi-1100-series-console

Oni isto imaju tu novu konzolu i po njima problema nema.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Oprosti gospon zabavni i načitani što smo komentirali tech youtubere na tech forumu. Duboke isprike

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Idući četvrtak je Playstation showcase, moglo bi biti zanimljivo

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Tko želi može me dodat. TiToBodyBag

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice