Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.582
|
čitano: 4.710.304
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Sony PlayStation 5
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Uopće ne kužim poantu vas koji druge nazivate ludima jer su kupili day 1 a vi kao pametni pa će te kupiti nakon godinu-dvije. Jel mi može netko objasniti koja je točno razlika kad će cijena konzole biti ista? Eventualno će te dobiti jednu igru u bundleu, al ono, po reakcijama rekao bi čovjek da ovi koji su kupili prvi dan plaćaju pola milijuna eura a vi nakon godinu dana dobivate besplatno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
16 2 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vidim da sad ima i u t-comu uz produženje ugovora i dostupne su obje verzije. Pa eto, ako netko još treba.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
Vandit kaže...
bloodborne kaže...

 I onda vele da se u hrvatistanu lose zivi.

 

"Prema procjeni Knight Franka, Hrvatska ima i 11.900 milijunaša “lakše kategorije”, a to su oni čija je imovina veća od milijun dolara, odnosno šest i pol milijuna kuna. "

 

S obzirom na cijene PS5 igara za očekivati je da će se broj milijunaša u Hrvatskoj drastično smanjiti. 

 Bas slusam danas za svog gradonacelnika barisica kako ima imovine u vrijednosti od 3M kn 

 naravno "posteno" zaradene, zanima koliko takvih vrijednih i postenih poput njega ima u Frank-ovoj procjeni.

Bez brige, njih ne zanima PS5.
Ostaje im nada da su svi PS2 u Remetincu ispravni.

Ali dok oni zavrse tamo bit ce i PS6 vani  

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Uopće ne kužim poantu vas koji druge nazivate ludima jer su kupili day 1 a vi kao pametni pa će te kupiti nakon godinu-dvije. Jel mi može netko objasniti koja je točno razlika kad će cijena konzole biti ista? Eventualno će te dobiti jednu igru u bundleu, al ono, po reakcijama rekao bi čovjek da ovi koji su kupili prvi dan plaćaju pola milijuna eura a vi nakon godinu dana dobivate besplatno.

 

Meni nisu ludi čak ti koji kupuju day 1, ono, igrat ćeš na boljoj konzoli igre koje i trenutno imaš plus neke nove, a i da, cijena neće padat. Više su mi ludi ovi koji su u bedu jer nisu uspjeli ugrabit plejku, kao da će propast ako im ne dođe mjesec dva nakon izlaska. Ja ju nisam kupio jer mi se ne žuri, nisam ni sam sa sobom riješio koju ću konzolu uzet, ali ima vremena. A i da sam htio i nisam uspio, ne bi bio kraj svijeta, imam četvorku, imam laptop, uostalom i posao i život van gejmanja koji neće propast ako mi ne dođe plejka isti dan kad je izašla.

12 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

30 stranica postova o pokušaju kupovine PS5.

I sad mene moj OKP *ebe da sve to pročitam, ma nećeš razbojniče. 

 
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

ja se jos nisam odlucio uzeti digitalnu ili sa drive-om.
A se divim onima kojima se dalo čamiti pred par tabova ducana i cekati
otvaranje prednarudzbi na webu. radije sam ispijao pivu jucer.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2020 14:48 (bloodborne).
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

i neka je otišlo sve...drago mi je da imaju ljudi novaca da guštaju.

Da li netko zna koliki je ukupni broj konzola bio dostupan u hrvatskoj u ovom valu?

 

Morate ipak shvatiti da je u ovo doba korone mnogo ljudi izgubilo posao da, ali morate i shvatiti da je dosta ljudi otkazalo svoja ljetovanja koja su višestruko skuplja od konzola...da mnogi putuju kuća/posa bez trošenja na izlaske i ili ostale aktivnosti...ajmo reć da se moglo dosta uštedjeti ove godine za jednog prosječkog državljanina hrvatistana.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
maniti kaže...
Dodinho kaže...

Ne znam jesu luđi ovi što su pograbali nove RTX-ice ili PS5...

 

Da barem ima nešto za igrati pa bi ja rekao, ali sve stiže tek 2021.

 Malo ego a malo i ovo šta je gogic rekao..

 

Njušim ljubomoru ljudi koji nemaju novce.

 Bitanga

LOL oštar kao i uvijek.

Pa sunce mu žarko nije mi jasno kaj si ti kupovao PS5 kad PS4 nisi taknuo već mjesecima.

Još ako na PS5 bude 30 FPS.

Zafrkavam se. Samo uživaj u konzoli.

Ja bi isto kupio da nisu počeli krepavati kućanski aparati prvo mikrovalna pa telka i sad zadnje vešmašina čekam još frižider da krepa i biće kompletna kolekcija.

P.S. imam sreće da je suđerica krepala prošle godine. Dugo je sve i trajalo 12g. ako se ne varam.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...

 Bitanga

LOL oštar kao i uvijek.

Pa sunce mu žarko nije mi jasno kaj si ti kupovao PS5 kad PS4 nisi taknuo već mjesecima.

Još ako na PS5 bude 30 FPS.

Zafrkavam se. Samo uživaj u konzoli.

Ja bi isto kupio da nisu počeli krepavati kućanski aparati prvo mikrovalna pa telka i sad zadnje vešmašina čekam još frižider da krepa i biće kompletna kolekcija.

P.S. imam sreće da je suđerica krepala prošle godine. Dugo je sve i trajalo 12g. ako se ne varam.

 

Hehe, da, i meni je ove godine krenulo rikavanje svega. Pumpa za bojler 1900kn, nova vešmašina 2.7k kn, pa bi žena na more... pa patike za djecu baš ove godine trebaju, živote robijo.

 

Ma mene iskreno pretjerano ne zanima konzola, al klinci vole. Pa znam da će me gnjaviti odmah čim izađe.

Mene više zanima iz radoznalosti kako će to sve izgledati, al znam da će me proći entuzijazam nakon par mjeseci i dalje ću igrati na PCu kao i do sada.

Već pripremam novu konfiguraciju za sebe :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Sony Play Station 5
Nisam mislio uzeti day 1 konzolu.
Pogotovo jer 10 godina nisam ni bio u gaming svijetu. Čak ne igram toliko.
Ali pošto već eKupi nudi 3849 kn cijenu plaćanje pouzećem, reko zašto ne.

Logika mi govori da PS5 cijena neće padati idućih 2-3 godine kada sam planirao uzeti, bar neće drastično. A PS4 mogu još uvijek onda utopiti ove godine za neke novce.
Ništa, čekamo kraj 11. Mjeseca i nadam se da neće nas "prve padobrance" zeznuti s nekim BF ponudama.
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

to na ekupi ne piše jasno jel digital ili sa diskom

 

edit: užasna im je stranica, znači išao sam vidjeti šta imaju na raspolaganju, stavilo mi je 3 komada u košaricu, ne mogu ih izbaciti i sada sam slučajno naručio 3 komada dok sam pokušavao sve stornirati, užas

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2020 17:03 (Cansee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony Play Station 5
x360gamer kaže...
Nisam mislio uzeti day 1 konzolu.
Pogotovo jer 10 godina nisam ni bio u gaming svijetu. Čak ne igram toliko.
Ali pošto već eKupi nudi 3849 kn cijenu plaćanje pouzećem, reko zašto ne.

Logika mi govori da PS5 cijena neće padati idućih 2-3 godine kada sam planirao uzeti, bar neće drastično. A PS4 mogu još uvijek onda utopiti ove godine za neke novce.
Ništa, čekamo kraj 11. Mjeseca i nadam se da neće nas "prve padobrance" zeznuti s nekim BF ponudama.

 Cijene konzola ne padaju nikako, ne samo u prvih 2-3 godine. Jer su već po izlasku konzole dosta jeftin hardver na kojem Sony i Microsoft uopće ne zarađuju kad oduzmeš troškove izrade, nego zarađuju na igrama. Pa evo pogledaj sad kad je izašao PS5, još uvijek PS4 košta isto koliko i prije. Skoro da je ista cijena PS4 i PS5 u dućanima trenutno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2020 17:05 (antimadridista).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

to na ekupi ne piše jasno jel digital ili sa diskom

 

edit: užasna im je stranica, znači išao sam vidjeti šta imaju na raspolaganju, stavilo mi je 3 komada u košaricu, ne mogu ih izbaciti i sada sam slučajno naručio 3 komada dok sam pokušavao sve stornirati, užas

 Piše PS5. Znači verzija s čitačem. Da je digital, sigurno bi pisalo. Na slikama je također nacrtan drive. A i cijena govori da se radi o verziji s čitačem. Ne znam, meni je sve prošlo uredno.

 

 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

meni je zaštekavala stranica pa sam dva puta izlazio, i svaki put mi je povećao za jedan primjerak. Na kraju sam imao 3 komada u košarici i na zadnjem koraku nisam skužio da je zadnji korak i na kraju naručio 3 komada. A nisam zapravo htio ni jedan, nego samo vidjeti jel ima na raspolaganju. 

 

Uzeo bi bez imalo razmišljanja odmah PS5 al kad pri launcu nema baš igara koje me zanimaju

15 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Prednaručio preko eKupi verziju s blu-rayem, nisam imao nikakvih problema. Super mi je što nude mogućnost plaćanje pouzećem, tek kada konzole lijepo dode će biti plaćeno. Sad samo čekamo 11. mjesec. 😁

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tako sam i ja.
A ako je vjerovati podatcima da je prvi val konzole za nas rasprodan, kada i eKupi iscrpi zalihe, ne bi se čudio 19.11. da Njuškalo bude pun plejki za 500 kn više.

16 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
mzopg kaže...

30 stranica postova o pokušaju kupovine PS5.

I sad mene moj OKP *ebe da sve to pročitam, ma nećeš razbojniče. 

Nisu svi postovi o pokusaju kupovine

x360gamer kaže...
Tako sam i ja.
A ako je vjerovati podatcima da je prvi val konzole za nas rasprodan, kada i eKupi iscrpi zalihe, ne bi se čudio 19.11. da Njuškalo bude pun plejki za 500 kn više.

Tesko za 500kn. Ali za 1000kn bi moglo biti 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2020 17:55 (Chaky).
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Toliko o obavijesti Sancta Domenice o prednarudzbama PS5. Da ne pratim forum nebih ni vidio da je kod njih vec sve rasprodano bilo jucer kad sam sjeo pred ponoc na komp. Ja cjeli dan se zabavljam sa tablom i osiguracima,plafonjerama,onak,bas mi milo bilo kad sam cito...

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Lako za 19.11, nek netko bude faca pa ju stavi 13.11... To je vec posao
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Vidim da ima i u Tele2 dal je i tamo sve rasprodano?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Novo pakiranje?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
x18x05x kaže...

Novo pakiranje?

 To je pakiranje za Digital Edition. Verzija s BluRay diskom ima ono bijelo pakiranje koje se češće vidi na web shopovima.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mayales kaže...
x18x05x kaže...

Novo pakiranje?

 To je pakiranje za Digital Edition. Verzija s BluRay diskom ima ono bijelo pakiranje koje se češće vidi na web shopovima.

 Ovo super izgleda.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Digital edition pakiranje mi nekako vuce na day one PS3 kutiju.. a možda i lupam gluposti :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2020 20:41 (Purger155).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da li je cijena na eKupi od 3850kn samo za gotovinu ili vrijedi i na rate?

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Uopće ne kužim poantu vas koji druge nazivate ludima jer su kupili day 1 a vi kao pametni pa će te kupiti nakon godinu-dvije. Jel mi može netko objasniti koja je točno razlika kad će cijena konzole biti ista? Eventualno će te dobiti jednu igru u bundleu, al ono, po reakcijama rekao bi čovjek da ovi koji su kupili prvi dan plaćaju pola milijuna eura a vi nakon godinu dana dobivate besplatno.

 

Cijena konzole će sigurno pasti nakon dvije godine a uz to kako kažeš dobiješ i igru. Znači, uštedio si nekih 1000kn + do onda će i biti nekih igri vrijednih igranja. Nekome 1000kn nije za baciti...

 

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
walentkane kaže...
antimadridista kaže...

Uopće ne kužim poantu vas koji druge nazivate ludima jer su kupili day 1 a vi kao pametni pa će te kupiti nakon godinu-dvije. Jel mi može netko objasniti koja je točno razlika kad će cijena konzole biti ista? Eventualno će te dobiti jednu igru u bundleu, al ono, po reakcijama rekao bi čovjek da ovi koji su kupili prvi dan plaćaju pola milijuna eura a vi nakon godinu dana dobivate besplatno.

 

Cijena konzole će sigurno pasti nakon dvije godine a uz to kako kažeš dobiješ i igru. Znači, uštedio si nekih 1000kn + do onda će i biti nekih igri vrijednih igranja. Nekome 1000kn nije za baciti...

 

 Neće pasti u 2 godine sigurno 1000 kn :)

16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Napravio lagani preorder danas u SD u BiH. Nekada i nije lose imati mjesto prebivalista u zemljama treceg svijeta 😅. Iako, digitalna verzija je rasprodana.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
walentkane kaže...
 

Cijena konzole će sigurno pasti nakon dvije godine a uz to kako kažeš dobiješ i igru. Znači, uštedio si nekih 1000kn + do onda će i biti nekih igri vrijednih igranja. Nekome 1000kn nije za baciti...

 

 

A za 4 godine možda još više padne, pa uštediš i 1250kn... strpljen spašen.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2020 21:10 (Bitanga).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice