PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 961.729
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
SimeKZ kaže...
m77 kaže...
Nek si uzme polovnu četvorku...ovo je žali bože novaca, igre iste jedino ajde grafika za par grama bolja, ali generalno...zasad je ps5 debelo prehajpan.

 Po trenutnom stanju trzista se svakako ne isplati. Tko ima 4 neka ostane na njemu. Ja sam bio te srece pa sam onu turu digitalnih u 4 ili 5mj ulovio za 3500kn sa dodatnim kontrolerom. Od next gena nisam nista odigrao, ali cekam novi Gran Turismo. Makar, pravi next gen tek dolazi kroz godine.

Još kad izađe i prava next gen konzola bude super.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.12.2021 0:39 (love2ml86).
11 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Je, zato i kažem, dat će 4500-5000 kn, a nema šta igrati na njoj, četvorku nabavi za 1000kn i neće mu ništa faliti...a taman u vrijeme kad počnu izlaziti pravi next gen naslovi će se valjda i stanje na tržištu promjenit, pa će cijene biti pristojne.

Ja sam svoj ps5 platio 3700 sa jednogodišnjim ps+, tako da nemogu reći da sam preplatio išta kao mnogi drugi, ali mi konzola služi uglavnom za gledanje twitcha...kad nešto uzmem igrati, gasim nakon pola sata jer mi je sve reciklirano.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
m77 kaže...
Je, zato i kažem, dat će 4500-5000 kn, a nema šta igrati na njoj, četvorku nabavi za 1000kn i neće mu ništa faliti...a taman u vrijeme kad počnu izlaziti pravi next gen naslovi će se valjda i stanje na tržištu promjenit, pa će cijene biti pristojne.

Ja sam svoj ps5 platio 3700 sa jednogodišnjim ps+, tako da nemogu reći da sam preplatio išta kao mnogi drugi, ali mi konzola služi uglavnom za gledanje twitcha...kad nešto uzmem igrati, gasim nakon pola sata jer mi je sve reciklirano.

 Imaš klasični burnout od igara...

 

Ja igram sa ps4 desetak naslova koji su sada sa 30 na 60 fps-a...i to mi je vec velika razlika...

 

 

11 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Moguće...ali onda se pojavi neki Dark Souls ili Cuphead i guštam ko malo dijete.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
m77 kaže...
Moguće...ali onda se pojavi neki Dark Souls ili Cuphead i guštam ko malo dijete.

 Pa baš to evo ima demon souls na ps5, dolazi elden ring...da ne pričam kako dark souls souls 3 radi nq fiksnih 60 na ps5 a na ps4 ima strašne dropove.

2 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Jel ijedan dućan još nudi rezervacije ali za golu konzolu, ne ove usrane bundleove?

 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Pozdrav ekipa, jel netko ovih dana predao zahtjev T-comu za PS5 konzolu, te me zanima ekipa koja je prije to odradila, koliko ste čekali od predaje zahtjeva do realizacije istoga?

Lp
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Razmišljam da kupim PS5, ali nedam 6500 kn koja je trenutačna cijena u trgovinama pa me zanima hoće li ove godine se moći kupiti po normalnoj cijeni

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Hoćeš...ako si iz Zagreba bude u king crossu za 3700 ali ne tako često..ili uzmi polovnu.. sam baš nedavno vidio sa dva gamepada pet igrica je bila 5500 što je prihvatljivo...ali ako ju igras dosta ja bih je uzeo za I za 5000..

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.1.2022 23:15 (Rossonero97).
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Bilo mi izbacilo na fb na marketplaceu, 5000 kn, lise nije fiksno sa 2 yoya i 3 zapakirane igre, stara 2 tjedna 

7 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Marcek555 kaže...

Bilo mi izbacilo na fb na marketplaceu, 5000 kn, lise nije fiksno sa 2 yoya i 3 zapakirane igre, stara 2 tjedna 

 E to je po meni dobar deal ako su igrice solidne možeš prodati i controller jedan ako ti ne treba 

14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Rossonero97 kaže...

Hoćeš...ako si iz Zagreba bude u king crossu za 3700 ali ne tako često..ili uzmi polovnu.. sam baš nedavno vidio sa dva gamepada pet igrica je bila 5500 što je prihvatljivo...ali ako ju igras dosta ja bih je uzeo za I za 5000..

  gdje u king crossu?

 

 harvey norman?

6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

ne, mall.hr... prati njihov facebook, zadnji put su tamo objavili, bilo je sve skupa oko 65 konzola, naravno sve otislo isti dan, po 3.800 blue ray verzija

12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
icek_picek kaže...

ne, mall.hr... prati njihov facebook, zadnji put su tamo objavili, bilo je sve skupa oko 65 konzola, naravno sve otislo isti dan, po 3.800 blue ray verzija

 

stari moj da je ovo ubost, šteta da nisam u ZG

6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

haha, znam, znam :) ja ubo burazu... unicorn ponuda u zadnjih godinu dana rekli bi

12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

ima li kakvih informacija o sljedećoj pošiljci? 

13 godina
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

a znam buraz ali to se govorilo i prije pa ih je 30 osvanulo na mall.hr po msrp

15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
KiloOne kaže...

a znam buraz ali to se govorilo i prije pa ih je 30 osvanulo na mall.hr po msrp

 mislim da ih je bilo 65

12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

eto još bolje. ne treba odbacivati nadu samo tako :)

6 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

U pravu si, ali to je doslovno dosao info (kolko ja znam) isti dan kad se i rasprodalo, na njihovom facebooku. Čisto sumnjam da će netko znat to par dana unaprijed, tako da treba stalno pratit.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

ima li tko kakav info o dobavljivosti konzola, a da nisu cijene po 6k.

13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
KiloOne kaže...

ima li tko kakav info o dobavljivosti konzola, a da nisu cijene po 6k.

 Nedobavljive su

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

jea kul, evo je jedna pored mene   neka mini količina je stigla, 5400 hrk (bundle sa gt7, horizon, destruction) LETSSSS GOOOOO

8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
KiloOne kaže...

jea kul, evo je jedna pored mene   neka mini količina je stigla, 5400 hrk (bundle sa gt7, horizon, destruction) LETSSSS GOOOOO

 Jos taj destruction forsiraju lol, ja sam besplatno poklanjao i nitko se javio nije xd

7 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ma gdje su to mini količine?
10 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Prije cca. tjedan dana je na Ekupi došlo nekoliko raznih bundleova za digital i disc izdanja, ali se rasprodalo u manje od sat vremena.

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.3.2022 15:17 (Bolembe).
14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Danas ima na eKupi bundlovi po 5.999 i -10 posto ako se plaća Dinersom.
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Doc ce jednog dana na 3750 strpljen spasen, a do tad ps4
10 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Sancta domenica je isto počela dobivati konzole. Stigao mi je mail iz West gate poslovnice ako želim kupiti. Bundle sadrži Destruction AllStars + BF 2042 + F1 2021 za 5800kn uz popusti od 10% na jednokratna plaćanja i 5% na plaćanja na rate.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.4.2022 17:43 (Bolembe).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice