Vaši 3D modeli izdvojena tema

poruka: 7.698
|
čitano: 1.848.495
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Vaši 3D modeli

Pozdrav, evo nešto novo s posla od mene. Rađeno sve kompletno za potrebe animacije (modelirnje, texturiranje, fur sistem, bones-i, morph mape).

Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Vaši 3D modeli
Fontana za piće, reference iz Zagreba.
Filip
Moj PC  
5 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Vaši 3D modeli
Skulptiranje detalja ljudske lubanje. Ova objava je označila početak moje prakse u ozbiljnijem skulptiranju i moguće i općoj izradi organskih 3D predmeta.
Filip
Moj PC  
4 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Vaši 3D modeli
Preuredio scenu Chicaga (sad je realnija) i dodao začin NLO svemirskog broda za priču 😅. Dodao sam i neke nove crteže po raznim razdobljima dana.
Filip
Moj PC  
4 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Vaši 3D modeli
Nove slike rendera. Pošto ne stane sve stavio sam thumbnaile, sve pogledat se može na adresi https://www.artstation.com/fvportfolio
Filip
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Vaši 3D modeli

Dali zaraduje netko sta od Blendera, 3D modeliranja i tako?

ASUS Z97-AR | i7 4790K 4.6GHz | 8GB Corsair Dominator Platinum 1866MHz | Gigabyte GTX 970 Gaming G1 | Corsair AX850 | Samsung SSD 840 EVO 250GB + HDD 1TB | Corsair H100i | NZXT H440 |
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.9.2021 1:22 (Marcuskac).
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vaši 3D modeli
Marcuskac kaže...

Dali zaraduje netko sta od Blendera, 3D modeliranja i tako?

 Po ovim gore radovima sam 99% uvjeren da dečki zarađuju na tome, izgledaju odlično.

Ali, pričekat ću njihove izjave :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Re: Vaši 3D modeli

Ima nas, da. Nisam ništa tu objavljivao jer nisam ni znao da postoji tema do sad.

Inače sad radim modele za firmu pa ni ne smijem okolo slati rendere (znam da ima kolega s posla tu na forumu), a budem kasnije slao osobne uradke, kad uhvatim vremena.

 

 

The planet broke before the Guard did!
15 godina
offline
Vaši 3D modeli

Dosta njih poznam koji se bave 3d-om i od toga solidno zarađuju.

Ono što je zanimljivo je da su svi oni uglavnom u archviz vodama, znači rendanje nekretnina.

 

P.s. prosjek zarade im je otprilike 10k-15k kn/mj brutto s time da su oni freelanceri.

 

logic sense of no sense.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.9.2021 3:38 (Saryne).
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Vaši 3D modeli
Marcuskac kaže...

Dali zaraduje netko sta od Blendera, 3D modeliranja i tako?

 Ja se bavim 3D dizajnom u retail industriji. Dizajn raznoraznih displejeva, interijera i sl. i ne mogu se žaliti ;)

Naj mi ga mam deti, daj me prvo malo lubi...
5 godina
neaktivan
offline
Vaši 3D modeli

Novi radovi... više na https://www.artstation.com/fvportfolio

Filip
Moj PC  
4 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Vaši 3D modeli
Austrian Broad Axe
Filip
Moj PC  
4 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Vaši 3D modeli
Old Vise (srednjoškolcima tehničke struke ovo može bit poznato) 😁
Filip
Moj PC  
6 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Vaši 3D modeli
Zlatni kompas (Golden Compass).
Filip
Moj PC  
6 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Vaši 3D modeli
Kiosk bakomata (ATM Kiosk).
Filip
Moj PC  
6 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Re: Vaši 3D modeli
Javni dalekozor na kovanice (Coin Operated Public Binocular).
Filip
Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Vaši 3D modeli
Skateboard.
Filip
Moj PC  
4 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Vaši 3D modeli

Pozdrav svima,

 

mozda sam zalutao na krivu temu, ali vidim da je najaktivnija i trebao bi sto hitnije odgovor.

 

Totalni sam laik sto se tice 3D modeliranja, ali bi htio nesto napraviti pa trazim najlaksi mogući nacin. Trebao bi napraviti 3D Spinning karticu. Kartica je vec dizajnirana, ali trebao bi sada napraviti to "okretanje" u prostoru. Zanima me postoji li kakav tutorial da sigurno funkcionira i da ga je lagano pratiti za izradu u Photoshopu ili imate neki trec savjet? Ako mozda postoji neki vec gotov generator gdje bi samo sliku front n back ubacio to bi mi značajno olakšalo posao. Ne trazim nikakv profesionalan izgled.

 

Hvala unaprijed svima na odgovorima.

 
0 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Vaši 3D modeli
dd42 kaže...

Pozdrav svima,

 

mozda sam zalutao na krivu temu, ali vidim da je najaktivnija i trebao bi sto hitnije odgovor.

 

Totalni sam laik sto se tice 3D modeliranja, ali bi htio nesto napraviti pa trazim najlaksi mogući nacin. Trebao bi napraviti 3D Spinning karticu. Kartica je vec dizajnirana, ali trebao bi sada napraviti to "okretanje" u prostoru. Zanima me postoji li kakav tutorial da sigurno funkcionira i da ga je lagano pratiti za izradu u Photoshopu ili imate neki trec savjet? Ako mozda postoji neki vec gotov generator gdje bi samo sliku front n back ubacio to bi mi značajno olakšalo posao. Ne trazim nikakv profesionalan izgled.

 

Hvala unaprijed svima na odgovorima.

 Malo teze u Photoshopu iako moguce. Imas Blender tutorial

16 godina
offline
Re: Vaši 3D modeli
dd42 kaže...

Pozdrav svima,

 

mozda sam zalutao na krivu temu, ali vidim da je najaktivnija i trebao bi sto hitnije odgovor.

 

Totalni sam laik sto se tice 3D modeliranja, ali bi htio nesto napraviti pa trazim najlaksi mogući nacin. Trebao bi napraviti 3D Spinning karticu. Kartica je vec dizajnirana, ali trebao bi sada napraviti to "okretanje" u prostoru. Zanima me postoji li kakav tutorial da sigurno funkcionira i da ga je lagano pratiti za izradu u Photoshopu ili imate neki trec savjet? Ako mozda postoji neki vec gotov generator gdje bi samo sliku front n back ubacio to bi mi značajno olakšalo posao. Ne trazim nikakv profesionalan izgled.

 

Hvala unaprijed svima na odgovorima.

 Ovisi koji output format želiš dobiti, po meni najednostavnija solucija je, s obzirom da se radi o običnoj 360 rotaciji od dvije slike (prednja i stražnja), Dragonbones besplatna i po meni odlična aplikacija za ovakve stvari, od outputa možeš izbaciti image seqvencu koju kasnije možeš doraditi u nekom video editoru i izbaciti kao video, a imaš i opciju da ako treba biti prilagođeno za web možeš koristiti s javascript-om, nekada davno se to radilo u Flash-u. Imaš tutoriale pa si pogledaš i proučiš, jer jer nema đabe ni u stare babe, a i ne bi htio da bude ovo u stilu kao što je bilo s dizajnom kovanica eura, da lik koji je završio faks umjetnosti ne zna koristiti određene aplikacije i onda preko facebooka  traži direktno riješenje umjesto da se sam uhvatio tutoriala i naučio koristiti aplikaciju i što je najbolje na kraju krajeva biva izabran, dobiva pare nakon čega se otkrije da nije poštivao autorsko djelo stranog fotografa. 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Vaši 3D modeli
Rescue Radio - https://www.artstation.com/artwork/3qL1go

Što se tiče upita za spinning kartice: može se koristit Marmoset Toolbag Turntable ili u 3ds Max preko path constrainta (tutorial):
Filip
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Vaši 3D modeli

Old (Vintage) Bicycle.

Filip
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.2.2022 13:50 (Encrypted_Reality).
Moj PC  
4 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Vaši 3D modeli
Stielhandgranate - German Hand Grenade https://www.artstation.com/artwork/yJKXLO
Filip
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Vaši 3D modeli

Da malo živnemo temu i prekinemo kolegu koji je ugl. jedini aktivan u ovoj temi s svojim radovima 

Nedavno sam bio uzeo pen display kako bi mogao lakše paintati detalje i teksture po modelima, tako da evo prvih rezultata. 

Sve rađeno u Modu koji za razliku od Zbrusha ima ograničenja po pitanju broja poligona, barem je tako u ovoj starijoj verziji koju mi koristimo na poslu.

 

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Vaši 3D modeli

Slažem se, treba oživit ovu temu. U međuvremenu sam dobio odobrenje i izdao novi proizvod na UE Marketplace, pod imenom Diverse Prop Pack Ultimate: https://www.unrealengine.com/marketplace/en-US/product/diverse-prop-pack-ultimate (slike u prilogu).

P.s. nadam se da nije problem ako nastavim objavljivat, ako ima nekakav problem s time molim da me se obavijesti tako da "usporim" ili stanem na neko vrijeme. Kako je sad imam naviku proslijedit nove radove vezane za 3D dizajn kako ih izdajem.

Filip
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.3.2022 17:21 (Encrypted_Reality).
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vaši 3D modeli
Encrypted_Reality kaže...


P.s. nadam se da nije problem ako nastavim objavljivat, ako ima nekakav problem s time molim da me se obavijesti tako da "usporim" ili stanem na neko vrijeme. Kako je sad imam naviku proslijedit nove radove vezane za 3D dizajn kako ih izdajem.

 Samo šibaj kao i do sada, ne vidim zašto bi nekome to bio problem, štoviše možda nekome bude i motivacija da se počne baviti 3D-om.

8 godina
offline
Vaši 3D modeli

Meni treba malo motivacije, posao za koji treba tjedan dana sam razvukao na 11 mjeseci.

Pokušaj 1 Pokušaj 1
Pokušaj 2 Pokušaj 2
Pokušaj 3 Pokušaj 3
Final Final
Moj PC  
10 0 hvala 0
8 godina
offline
Vaši 3D modeli

Peugeot 308 Cursed Edition

Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Vaši 3D modeli

Malo da oživimo temu. Par asseta koje sam izradio kako bi se ufurao u pbr workflow u Substance Painteru.

Asseti se mogu pregledati u 3D-u grupno na Sketchfab-u kao i svaki zasebno ukoliko se ode na Sketchfab profil.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.7.2022 18:30 (Branimir2412).
Moj PC  
6 0 hvala 0
8 godina
offline
Vaši 3D modeli

avdi er osam ve deset

Moj PC  
7 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice