Max TV

poruka: 86
|
čitano: 33.704
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Max TV

Prije par minuta počela štekat oba maxa.zovem ih 08009000 kad ono automat da imaju puno poziva i da riješavaju problem.Jel im to roknuo sustav na području cijele rh? :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Max TV

Hm... i ja sam to primijetio. Ali evo, više ne šteka (u međuvremenu sam restarto router i stb)

Kad već čitaš ovo, pročitaj i pravila foruma! :D
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Max TV

popravili su sad

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Max TV

Neznam kak je kod drugih, ali mene ovaj MaxTV počinje užasno nervirati! Neznam šta su radili u sustavu al očito da su ga natrpali sa nekakvih sranjima i već mi par mjeseci sve šteka i blokira se! Znači pomaknem s desnom tipkom za 10 kanala i samo se zablokira, također dok odlazim u videoteku odma se sve zablokira!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Max TV

znači stavili su SportKlub Prime u sportski plus paket da ljudi moraju plaćati 80kn mjesečno, sramota! ne treba ni govoriti da B-net ima sve SportKlub programe u osnovnom paketu, bez ikakvih sportskih paketa, a ovdje ne da moraš plaćati sportski paket, nego sportski plus!

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.10.2012 16:41 (antimadridista).
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Max TV

Pitanje u vezi maxtv-a.

 

Dns ga dobio u skolpu one max3 usluge, stari otac uzeo i nasjeo na foru il nekaj uglavnom sad ja to spajam.

 

Nemoram n irec da nemam one nekakve maxtv ulaze nacrtane na modenu, pretpostavljam da to obicnu ip adresu daju posto mi ruter u switch modeu? Upalilo se i zadnjih 30min da je usluga nedostupna javlja? What the deal?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Max TV

nazovi ih, objasni im što te mući, pa će ti pomoći.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Max TV

Predpostavljam da se nemože uzet samo sportski paket ? (vec samo osnovni + sportski), ako može neko potvrdit

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Max TV
Bubabug kaže...

Predpostavljam da se nemože uzet samo sportski paket ? (vec samo osnovni + sportski), ako može neko potvrdit

osnovni ili osnovni extra su ti temeljni paketi i jedan od njih moras imati, a svi ostali su samo nadogradnje

14 godina
offline
Max TV

Da, nemožeš uzeti niti jedan dodatni paket bez osnovnog.

 

edit. kolega me pretekao :)

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2012 21:13 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Max TV

Došao sam ode izrazit svoje gađenje prema max tv-u. Plaćam ga ko suvo zlato ne mogu uvečer pogledat utakmicu reala više.. katastrofa. Mislim da ni Barca nije bila..

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Max TV

A kad gluposti i pitam , ipak je to t-com . Koje bi bile pogodnosti da se uzme max3 M (sredjni paket) , nemogu skužit u cemu je stvar , kad je 180 kn flat internet , telefon 60 kn , i max tv 66 kn (nemam max tv trenutno) , a max3 m paket je isto toliko , znaci li to da je stvar samo u nazivu ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Max TV

Zanima me koliko ima korisnika maxtv-a? Pitam iz razloga što se na tržištu javlja više davatelja usluga kao što je maxtv. Sad neznam sve na pamet, ali vip isto ima takvu uslugu, iskon, bnet i još poneki. Razmišljam o prelasku na neki drugi tv paket, iz razloga što se, evo sad sve rijeđe, al opet svaki put u mjesecu maxtv počinje štekati, krcka zvuk, slika se ispikselizira. I tako, stane na par sekundi, pa krene, pa stane, pa krene, pa sve u redu i opet stane.

 

Sjećam se dana kad bi se to događali svaki dan u cijelom tjednu. Sad baš i ne, možda jednom u tjednu. Ali opet.. ZBOG ČEGA SE TO DOGAĐA??? Isprva je bila stvar u routeru, koji je jednostavno bi nekompatibilan il nedovoljno brz za gledanje iptv-a. Router mi je T-com zamijenio novim (thomson). Al stvar opet šteka. Maxtv šteka, internet NIKADA! Apsolutno nijednom. Ajd samo dok se resetira ip adresa u 24 sata. 

 

Sad, dal je to zbog veze? Al kako kad sve radi - internet, telefon, sve radi. Jedino ak maxtv traži neku veću propusnost? 

Dal je zbog samog uređaja ? U pitanju je onaj standardni scientific atlanta. Uređaj imam već koje 4 godine, ubiti odkad je i nastao maxtv. 

 

Ak itko ima kakvih iskustva sa sličnim, molio bih nek posta svoja razmišljanja, prijedloge itd.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Max TV

Da prosirila se ponuda,ali koliko cujem i kod drugih je isti takav problem s zamrzavanjem slike,preskakanjem itd. Ja bih ipak rekao da problem lezi u nasoj losoj infrastrukturi koja cim padne malo temperatura ili neka padalina odmah slika zakaze i pocnu se pojavljivati smetnje. Mozda sam u krivu,no siguran sam da jedno 80% ima istine u ovome.

 

Tuzno je da se usluge masno naplacuju,ali kakva nam je drzava tako je sve i ostalo.

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.12.2012 18:44 (kign).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Max TV
Jel se moze ikako napraviti max-tv bez adsl, tj. da nemam internet
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Max TV
Ambush kaže...
Jel se moze ikako napraviti max-tv bez adsl, tj. da nemam internet

ne,jer za max tv trebaš modem...

Spale su nam gaće,zagrizli smo udice,glave nam u pijesku,nezaštićene guzice....
13 godina
offline
Max TV

MaxTV ide preko internetske veze što znači da ako nema interneta, nema ni televizije osim MaxTVa SAT (jer on ide preko satelita)

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Max TV
Znam da treba modem, a jel se more prkeo telefona ikako, ne zelim interent adsl, imam svoju mrezu
13 godina
offline
Re: Max TV
Ambush kaže...
Znam da treba modem, a jel se more prkeo telefona ikako, ne zelim interent adsl, imam svoju mrezu

Ne može preko telefona, ali može preko satelita samo što onda moraš dati instalirati satelitsku antenu. Ako ti to nije neki problem, možeš nazvati službu za korisnike i zatražiti više informacija u vezi te MaxTV SAT usluge.

 

https://www.hrvatskitelekom.hr/televizija/maxtv-sat

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.9.2013 19:22 (Marko :D).
13 godina
offline
Re: Max TV
NIje lose, ali vidim 50 popusta tijekom prve godine, tj. cijena je 34 kn mj. jel tkao
13 godina
offline
Re: Max TV
Ambush kaže...
NIje lose, ali vidim 50 popusta tijekom prve godine, tj. cijena je 34 kn mj. jel tkao

Ne znam ja. Nisam T-Comov korisnik. Ako te zanima ta usluga, predlažem ti da nazoveš službu za korisnike i raspitaš se o toj ponudi.

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
13 godina
offline
Max TV

U nedostatku konkretnije teme, staviti ću ovdje link, obzirom Liga Prvaka starta sezona 2021/22 opet na "ARENA" kanalima, znači i MAX TV !!!!! 
Treba se znači štrpsti još samo ovu sezonu !!!!! 

 

LINK; https://www.index.hr/sport/clanak/sportklub-gubi-spanjolsku-ligu-liga-prvaka-vise-nece-biti-na-planet-sportu/2190274.aspx

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.6.2020 21:15 (ATJLučko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Max TV

Ovu sad i još jednu

BE HAPPY 要開心 : )
13 godina
offline
Re: Max TV
Da. Uzeli su i prava na španjolsku ligu, jedinu koja mi je stvarno bitna. Naviknuo sam se na ilegalni iptv, ali možda me ovo vrati na Max TV.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Max TV

hm , pretpostavljam da se pripremaju za gubitak HNL-a. Steta sta nitko od nasih provajdera ne nudi bundesligu osim nesta malo na eurosport-u mozda je sada dobar tajming da ga sportklub preuzme.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Max TV

Ma samo neka se sve vrati na Arene, one su praktički u vlasništvu HTa i tu nema problema...jedino tko nema još sportski paket, neka uzme jer bi mogao poskupiti haha. A SportKlub su klošari kakvih nema, imaju 13 kanala, od kojih je 10 u SD rezoluciji i pola ih je u "super ultra premium" paketu koji se dodatno plaća (i u 98% vremena ne prikazuju ništa) i još čak ne prenose sve na njima, već jedan dio na Nova Sport kanalu koji ima samo u Srbiji. Ukratko, trenutno je u hrvatskoj nemoguće legalno pratiti kompletnu englesku i španjolsku ligu. Nadam se da neće krenuti tako s Arenama, nego da će ostati ovih 6 i na njima lijepo rasporediti sadržaj, a ne milion i jedan kanal i isto toliko dodatnih paketa, a na većini kanala jednom mjesečno utakmica.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice