Bonbon usluge

poruka: 417
|
čitano: 227.127
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Bonbon usluge

Vjerovatno je neka aplikacija trazila automatsku aktivaciju preko sms-a. Recimo, meni na Xiaomi telefonu Mi messenger (koji se koristi i za slanje sms-a) se je preko sms-a se aktiviriao i tako mi je naplacen taj sms.

Samo da naglasim to se desilo na Telemachu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Bonbon usluge

Stigao ispis, famozni SMS je poslan na broj +447786205094, googlanjem vidim da je to broj na koji iPhone zna poslati SMS prilikom aktivacije iMessage računa - problem koji je poznat više od desetljeća i naravno do sada nije riješen, bravo Apple. Iphone ne koristim, ali u prošlom mjesecu sam ubacio svoju karticu u staru 11-icu da vidim ima li signala jer je prošle godine mobitel zezao s time, i evo smeće od iPhonea mi u tih 2 minute uspije naplatiti inozemni SMS tako da u ovom slučaju nije ni krivica mene ni operatera. No ostaje problem na drugom broju gdje je SMS također naplaćen, a tamo će istraživanje ipak malo duže potrajati.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Bonbon usluge

kak se dodje do te kombinacije za 70 kn ? vidim da im na webu pise 110kn

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bonbon usluge
http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
11 godina
offline
Bonbon usluge

To mogu onda u tcentru se prebacit s tcoma na bonbon? Ukinut njihovu pretplatu i prebacit se na bonbon?

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bonbon usluge
mariolla79 kaže...

To mogu onda u tcentru se prebacit s tcoma na bonbon? Ukinut njihovu pretplatu i prebacit se na bonbon?

 Na webu ispuniš zahtjev za prebacivanje na kojem biraš s kojim datumom hoćeš prebacivanje. Kroz par dana dođe kartica, na dan prebacivanja ubaciš karticu u mob, obaviš sekundu poziv s bilo kime da ju aktiviraš. Nazoveš 0970266266, izbornik 5, i kažeš im da ti aktiviraju opciju koju želiš po promo cijeni iz posebnog cjenika 4.8, kroz 5 min ti sve slože i to je to.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
15 godina
protjeran
offline
Re: Bonbon usluge
Hacker002 kaže...

Stigao ispis, famozni SMS je poslan na broj +447786205094, googlanjem vidim da je to broj na koji iPhone zna poslati SMS prilikom aktivacije iMessage računa - problem koji je poznat više od desetljeća i naravno do sada nije riješen, bravo Apple. Iphone ne koristim, ali u prošlom mjesecu sam ubacio svoju karticu u staru 11-icu da vidim ima li signala jer je prošle godine mobitel zezao s time, i evo smeće od iPhonea mi u tih 2 minute uspije naplatiti inozemni SMS tako da u ovom slučaju nije ni krivica mene ni operatera. No ostaje problem na drugom broju gdje je SMS također naplaćen, a tamo će istraživanje ipak malo duže potrajati.

Bitno da si ih u prvom postu odma proglasio lopovima.

Sve što imam u životu sam ukro, jedino sam vozačku kupio
13 godina
offline
Bonbon usluge

bitno da ovakvi misle da nisu krivi, a nego tko je? jel neki djelatnik bonbona dosao doma i uperio pistolj i rekao UBACI SIM U IPHONE, SAD! e takvih kao ti sam se naslusao 4 godine, pa znam svaku tajnu i podvalu koju pokusavaju prebaciti na provajdera...

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Bonbon usluge

Jeli tko primjetio da je bonbon aktivirao 5G

 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Bonbon usluge

ja sam danas primjetio da u dubravi dakle jebenom centru grada jutros nije bilo H+ signala i bacao mi E, pa sam morao MRTVI 4G+ stavit :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bonbon usluge
RuskeGTT kaže...

ja sam danas primjetio da u dubravi dakle jebenom centru grada...

WAT?!

Gledam te!
4 godine
offline
Re: Bonbon usluge
RuskeGTT kaže...

ja sam danas primjetio da u dubravi dakle jebenom centru grada jutros nije bilo H+ signala i bacao mi E, pa sam morao MRTVI 4G+ stavit :(

 U 2023. koristiti 3G umjesto 4G. Zašto?

14 godina
offline
Re: Bonbon usluge
Danas skuzio u Rijeci proradio 5G
Izmjerio 540/205 mbita
Super
SAMSUNG S23 ULTRA 512GB
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bonbon usluge
Mogu li se kako bonbon kune sa racuna isplatiti? Imam jedan broj sa preko 100kn na računu, a ne korsiti se.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bonbon usluge
zelenapaprika kaže...
RuskeGTT kaže...

ja sam danas primjetio da u dubravi dakle jebenom centru grada jutros nije bilo H+ signala i bacao mi E, pa sam morao MRTVI 4G+ stavit :(

 U 2023. koristiti 3G umjesto 4G. Zašto?

 nisam razmazen kao svi vi da koristim 4G, nemam potrebe za tom brzinom, a baterija mi draga

mrzim kada moram u nekim zonama prec na 4G, srecom rijetko se to desi...

evo u rijeci nikada nisam trebao, na ucki se desi nekad da trebam, ovisi gdje, al u dubravi nisam se nadao da cu morat

10 godina
offline
Re: Bonbon usluge
marinnn kaže...
Mogu li se kako bonbon kune sa racuna isplatiti? Imam jedan broj sa preko 100kn na računu, a ne korsiti se.

Može se, tražiš iskup elek. novca ili povrat neiskorištenog novčanog iznosa i na tvoj IBAN ti sjednu novci.

 

Pravo na navedeno ti je:
Iskup elek. novca - prethodno koristio neku platnu uslugu (provjeriti kod operatera što je na listi za platnu uslugu, nekad je i mparking vrijedio sad više ne)

 

Povrat neiskorištenog novčanog iznosa - ako napraviš prijenos broja kod drugog operater, imaš pravo 30 dana od prijenosa broja tražiti povrat. (pripaziti, prijenos sa bonbona na HT/Simpa se ne smatra drugi operater, već moraš na A1, Tomato, Telemach)

 

Naravno može ti se dogoditi da zaposlenici nisu upućeni, pa te uvjeravaju da povrat neiskorištenog novčanog iznosa nije moguće samo iskup i sl., kao u mom slučaju. Tada napišeš prigovor pozoveš se na pravilnik o prenosivosti broja, i vidi čuda ipak je moguće. A nekad sve bude OK, ovisno na koga naletiš 😊

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.3.2023 11:29 (kiki_b).
4 godine
offline
Re: Bonbon usluge

.


Evo, čovjek odgovorio drugačije. Naučio sam da postoji i - iskup. Nova hrvatska riječ.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.3.2023 11:42 (zelenapaprika).
4 godine
offline
Re: Bonbon usluge
RuskeGTT kaže...
zelenapaprika kaže...
RuskeGTT kaže...

ja sam danas primjetio da u dubravi dakle jebenom centru grada jutros nije bilo H+ signala i bacao mi E, pa sam morao MRTVI 4G+ stavit :(

 U 2023. koristiti 3G umjesto 4G. Zašto?

 nisam razmazen kao svi vi da koristim 4G, nemam potrebe za tom brzinom, a baterija mi draga

mrzim kada moram u nekim zonama prec na 4G, srecom rijetko se to desi...

evo u rijeci nikada nisam trebao, na ucki se desi nekad da trebam, ovisi gdje, al u dubravi nisam se nadao da cu morat

Potraži pomoć.

13 godina
offline
Bonbon usluge

zasto?!?! jer ne koristim 4G? jel ti shvacas da nemam potrebe za njega?

bezpotrebna brzina, bezpotrebno trosenje baterije, bezpotrebno trosenje prometa (MB)

Moj PC  
1 3 hvala 0
4 godine
offline
Re: Bonbon usluge
RuskeGTT kaže...

zasto?!?! jer ne koristim 4G? jel ti shvacas da nemam potrebe za njega?

bezpotrebna brzina, bezpotrebno trosenje baterije, bezpotrebno trosenje prometa (MB)

Zato jer si definicija trolla po svemu što si do sada napisao.

13 godina
offline
Re: Bonbon usluge
zelenapaprika kaže...
RuskeGTT kaže...

zasto?!?! jer ne koristim 4G? jel ti shvacas da nemam potrebe za njega?

bezpotrebna brzina, bezpotrebno trosenje baterije, bezpotrebno trosenje prometa (MB)

Zato jer si definicija trolla po svemu što si do sada napisao.

 da, nisi skroz u krivu, znam trollat, ali ovo STVARNO meni nema smisla koristiti 4G, evo ako sam ga upalio mozda 20x u zivotu radi nedostatka 3G mreze...i svaki put bi mi cucalo bateriju, cak sam se prisilio dan-dva jednom prilikom da ga koristim, da se adaptiram novim trendovima, ali besmisleno...srce bateriju, daje nepotrebne brzine...sve sta koristim na mobu na netu, skroz mi dovoljna i 3G brzina...

10 godina
online
Re: Bonbon usluge

...

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.3.2023 22:42 (Ivan35).
13 godina
offline
Bonbon usluge

Aktivirana mi je Jako Velika Kombinacija.

Pise da je naplaceno 0.6 eura. i traje do 01.04.23. Jel se to svaki mjesec samo aktivira?

 

E sad, kako ja to placam? :D

Dobijem racun svaki mjesec na email?

 

Ja sam imao pretplatu prije kojih 5+ godina. Ne sjecam se vise kako to ide. Skinut cu sad bonbon aplikaciju.

 

 

 

BTW sto se to pisalo za inozemne smsove? Ima nesto na sto trebam pripaziti?

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.3.2023 14:14 (tigerija).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bonbon usluge

imaš u njihovoj aplikaciji tab Računi, tamo ti sve piše kaj je plaćeno a kaj nije....i kroz to možeš platiti...barem ja tako imam

Ne tretirajte ljude kao budale ali nikada nemojte zaboraviti da oni to jesu! People who drink light beer do not really like beer. They just like to piss a lot.
13 godina
offline
Re: Bonbon usluge
Srednji kaže...

imaš u njihovoj aplikaciji tab Računi, tamo ti sve piše kaj je plaćeno a kaj nije....i kroz to možeš platiti...barem ja tako imam

Hvala.

 

Aha, koliko vidim sad ja moram aktivirati taj paket sam.

Ali ne vidim ovaj paket: https://i.imgur.com/ymRmuGW.png

Vidim samo Kombo XL koji je 14.6 eura.

Paket koji imaju navedeni i koji sam zatrazio je 9.29 eura.

 

David87 jesi ti sredio?

 

 

EDIT: Aha, nasam sam nesto. Pisat cu jos agentu...

Nekako mi izgleda da su neki pozivi poruke i MB potroseni? :D

https://i.imgur.com/BidED51.png

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.3.2023 14:30 (tigerija).
15 godina
offline
Re: Bonbon usluge

Ako su ti oni aktivirali onda ti ništa ne trebaš osim poziva prema nekom da se aktivira paket

Ja nisam ništa samostalno aktivirao niti nemam namjeru...sve ide automatski jer moja kombinacija nije tada bila izlistana 

Ne tretirajte ljude kao budale ali nikada nemojte zaboraviti da oni to jesu! People who drink light beer do not really like beer. They just like to piss a lot.
13 godina
offline
Re: Bonbon usluge
tigerija kaže...

Aktivirana mi je Jako Velika Kombinacija.

Pise da je naplaceno 0.6 eura. i traje do 01.04.23. Jel se to svaki mjesec samo aktivira?

 

E sad, kako ja to placam? :D

Dobijem racun svaki mjesec na email?

 

Ja sam imao pretplatu prije kojih 5+ godina. Ne sjecam se vise kako to ide. Skinut cu sad bonbon aplikaciju.

 

 

 

BTW sto se to pisalo za inozemne smsove? Ima nesto na sto trebam pripaziti?

 aktivirana ti za 0.6 eur do kraja tekuceg mjeseca, pa onda ide 1.4 dalje po ugovorenoj cijeni za 30 dana...

tako sam i ja 25. u mjesecu aktivirao za par eura (po punoj cijeni), pa tek cijena s popustom, tih 9.29 eur - ide od 1. u iducem mjesecu

13 godina
offline
Bonbon usluge

Ma ovo je super ponuda, bolje se definitivno ne može trenutno naći.

Da nisam bio tu na forumu, ne bi niti znao da postoji jer su ponudu malo zamaskirali.

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bonbon usluge

Mene je nazvala agentica, ne bi ni znao za tu ponudu...odmah sam joj dao broj od žene, i vidi čuda...sad smo oboje u Bonbonu :D

Ne tretirajte ljude kao budale ali nikada nemojte zaboraviti da oni to jesu! People who drink light beer do not really like beer. They just like to piss a lot.
13 godina
offline
Bonbon usluge

Bonbon aplikacija na androidu. Kako vam radi u zadnje vrijeme? Meni već 2 mjeseca baca grešku da su žice zapetljane i te gluposti. Zadnji update u 3. mjesecu.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice